Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Horia49540
salutare :wave:

haideti fratilor sa ne vedem si noi odata
ce ziceti? as propune eu dar "problema" e ca sunt dipus la orice alta propunere, asa ca ziceti!!!
ca nu-i mare lucru: cativa kilometri, o strangere de mana si prietenii legate:) beer.gif
deci...? biggrin.gif :wave:


ps- sau asteptati inca vreo 10-20 de ani ca sa ne ajunga masinile de epoca sa mergem la raliu la Sinaia? ha ha ha biggrin.gif

Edit: incercati sa nu creati probleme cu autoritatile la aceste intalniri! beer.gif (mike)
Stefan57089
am pus si eu un topic asemanator pe undeva pe aci eu unu sunt de acord. eu propun sa ne intalnim in politehnica. astept si alte propuneri si poate si o data.
Stefan57089
mai baieti eu va propun o intalnire in politehnica la coloana (este chiar in fata rectoratului) este spatiu destul. va astept duminica 02.10.2005 la ora 18. Sper sa fie macar o singura persoana care sa vina. eu cel putin o sa vin sigur chit k stau singur acolo. va astept pe toti posesorii de laditze. :wave:
Horia49540
eu vin !!! beer.gif :wave:
G e o r g e
hmmm dar intalnirile forumului va pica greu ? :evil:
James Kilowatt
Mie, da.... blush.gif
G e o r g e
pai tu ai o scuza . dar nici tu nu scapi de intalnire cu noi cand ajungi in RO biggrin.gif
Stefan57089
aha deci vine cineva

ma bucur
G e o r g e
poate nu am fost destul de clar. mi se pare cam nesimtit sa se intalneasca doar posesorii unui anumit model , nu marca ! model , cum s-a mai incercat pe aici , folosind forumul asta , si la intalnirile forumului sa nu participe , ca deeehhh

:evil:
Stefan57089
eu nu vreau sa supar pe nimeni. sunt nou pe forum si nu stiu ce intalniri au mai fost organizate. si nu era vorba doar de un model anume de lada ci de toate laditzele eu parca asa am scris .
cat despre cei care au si alte masini sau nu au n-am ce zice sunt bine veniti la un pahar de vorba si schimb de cunostinte... blink.gif
G e o r g e
este vorba de aceste bisericute .

nu va aflati pe formul lada.ro ci pe un forum general de masini. de bun simt din partea voastra ar fi sa participati la intalnirile masini.ro

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...7&start=600

si adica tot noi , astia de suntem vechi pe aici , si ne -am mai vazut intre noi , sa venim la intalnirea VOASTRA ? blink.gif
Horia49540
si adica tot noi , astia de suntem vechi pe aici , si ne -am mai vazut intre noi , sa venim la intalnirea VOASTRA ? blink.gif[/quote]

ma intalnesc cu cine vreau si cand vreau !!!
nu am zis ca nu vin la alte intalniri, ci ca vreau sa ma vad cu ladistii de data asta !

si nu mai inteleg o chestie? intai te superi ca facem biserricute, apoi cand te invita omu zici "sa venim la intalnirea VOASTRA ?"
ciudata logica...parerea mea :wave:
si mai zi o chestie cinstiti, si o sa vezi de ce se fac bisericute: recunoaste ca macar o data, trecand pe langa o lada, dacie, etc. din 1900 toamna lol, nu ai dispretuit-o in sinea ta, tu om cu subaru (in garaj sau doar in suflet)???
:wave:
James Kilowatt
Ia te uita, asta suna a complex de inferioritate...
Horia49540
complex poate al altcuiva, prin subconstient...
asta e realitatea
c'est la vie toujours parchive lol

ps - nu am venit pe forumul asta sa ma cert cu nimeni, ci dimpotriva, sa vorbim de masini, fara a mi se impune insa restrictii exagerate
asa ca hai sa inchidem subiectul, vreti?
ar fi pacat sa :bash:
:wave:
EMaiL40336
intalnirea posesorilor de Lada inseamna s vina cateva persoane cu max 2 masini din care max 1 este lada asa ca si eu sunt pentru intalnirea de care zice George band.gif
Stefan57089
uhhh....

oricum .... nu va mai enervati k la intalnire nu am fost decat eu singur ....

O fi fost de vina ploaia??? Sau ora tarzie ???
mda nu este ce credeam eu ... oricum, inca nu sunt dezamagit. O sa vin la urmatoarea intalnire organizata de cine o vrea .......

Si oricum cred ca in curand o sa-mi fac propriul site Lada. Asa sa nu mai supar pe nimeni. :ban:
Andrei Suzuki
Stefan,dupa cum zicea si George, Masini.ro TeamBuilding wink.gif
Georgian40398
QUOTE(Stefan57089)
Si oricum cred ca in curand o sa-mi fac propriul site Lada.


Salut,

Eu am incercat sa fac un site lada, dar nu a mai fost nimeni interesat sa il dezvolte... Poate esti tu ? Nu e situl meu, vreau sa il impart :wave:
Se cheama www.lada.as.ro si asteapta si acum oameni interesati sa scrie chestii interesante acolo !
madalin46093
PT. GEORGIAN
Ar fi trebuit sa-l dezvolti un pic site-ul deorece cele cateva fotografii sunt de bun augur.Este chiar frumusel si te rog sa-l dezvolti. biggrin.gif
Horia49540
nu merge saitul...cum fac?smile.gif as fi interesat de el
stabilim u urmatoare intalnire? eu as fi ajuns sigur daca nu era potopul ala, eram prins pe undeva pe langa colentina...sad.gif(((((
:wave:
Georgian40398
Ok, oameni buni, hai sa dezvoltam situl, eu stiu sa scriu in el, dar ce ? Bagati va rog la mine informatii UTILE, de preferat fara filme si alte chestii mari, ca spatiul e redus. De exemplu, cum verificam pe drum daca functioneza aprinderea la motor, ilustrat cu poze, eu am aparat digital daca ajuta biggrin.gif De asemenea spuneti unde v-ati reparat masinile, mecanici, nr de telefon, chestii din astea CLARE. Tb sa evitam si pozele mari, oricit ar fi de spectaculoase.
Deci va astept beer.gif Eu nu ma pricep la mecanica, din pacate, nu am avut nici un amic care sa imi arate ceva, dar poci lucra la site, doar sunt programator blush.gif
Am tot tinut in viata situl asta, imi vine lunar instiintare ca se desfiinteaza daca nu e folosit...
Horia49540
scriu eu cu placere
sper cat de curand
cu pozele mai greu, ca nu am digital, dar vedem...
eventual da-mi un mp cu mailul tau, cred ca e mai practic asa,nu?
:wave:
Georgian40398
Ati vrea sa veniti miine ( sambata ) de la 4 la dristor, str agatha birsescu ? e strada de la mihai bravu spre mall. O sa ne uitam nitel la masinile noastre. Lada mea de ex are niscai probleme pe la motor, pe la partea electrica :wave: Am putea sa ne vedem si poate facem si ceva util.
Aveti nr meu de mobil in pagina mea de profil, deci daca imi da careva sms cobor si ne vedem. ( eu nu am rca, ci doar niste probleme tehnice smile.gif )
Facem si poze smile.gif
Stefan57089
naspa sunt la scarbici... dar sper sa ai noroc sa vina cineva. Cel putin nu ploua.. bicycle.gif
Georgian40398
Ooookei, hai sa ne intalnim din nou biggrin.gif

locatia: sambata asta care vine, dis de dimineata, la mine la Dristor
tematica: diverse probleme ale lazilor noastre, avem de partea noastra pe Horia, a promis ca vine si cred ca asta e excelent beer.gif
bonus: voi face poze cu noi si super masinile noastre pe care le voi posta pe www.lada.as.ro si aici.

Deci ce mai asteptati, puneti ceasurile sa sune si sa ne vedem de dimineata ! Putem ajunge si la magazinul de piese Lada din Pantelimon, e deschis pana la 1 cred.
Horia49540
okkkkkkkkk
pai la ce ora si unde exact?
eu vin sigur :boxing:
noroc ca sambata asta nu mai e potopul lui Noe biggrin.gif
:wave:
Dragos56563
Salut... Sunt nou pe aici... Ma bucur sa vad ca mai sunt oameni pasionati de Lada. Eram curios sa vad daca a mers cineva la intilnire. Eu acum am citit si cum simbata a trecut deja... Oricum, daca se mai organizeaza ceva, vin si eu, ca stau in zona ( Pta Rm Sarat ). O sa pun niste poze cu masinuta mea in zilele care urmeaza. Salutare !


Lada 1200 S, 1982, 199.700 km...

:wave:
Georgian40398
Da, haideti sa ne intalnim, la mine de data asta, daca vreti.

Nu s-a tinut intrunirea sambata, desi am tinut legatura prin SMS tot timpul, pt ca ploua tare de tot... Asta e, haideti sambata care vine, tot asa, la ora 9 dimineata, la Dristor, str. Agatha Birsescu.

Lada mea e imobila acum, tb sa depistez ce trepideaza dedesubt. Dar ne uitam la tot ce vreti.
Dragos56563
Salutare ! Eu as zice mai degraba Duminica... Sin pacate eu simbata lucrez. Si tura dubla pe deasupra. Bummer. Duminica dimineata ar fi foarte bine pentru mine. Ziceti !

:wave:
Georgian40398
N-as refuza duminica, dar sa vad zilele astea ce mai apare.
Dragos56563
Ok. Astept sa vedem... Dar haideti sa ne stringem mai multi ! Salutare ! :wave:
Horia49540
ce ziceti, ne vedem in weekendul asta?
propuneti!smile.gif
:wave:
Dragos56563
Pai, hai ! Am inteles ca duminica dimineatza... Dar hai sa ne vedem undeva... In parcare la Mall, ca tot e prin Dristor. Huh ?
Horia49540
pentru mine e ok, dar parca zicea Georgian ca are masina imobila...
si sa vina si altii, nu numai noi trei:) :wave:
Georgian40398
Ufff, tocmai cand puteati nu pot eu... blush.gif La firma e masiv de munca pe termen f scurt, asa ca stiti unde ma gasiti sambata si duminica :brave:
Insa weekendu urmator cred ca voi putea.
Dragos56563
Deci, se mai tine ? Daca vrea careva sa vina, in parcare la Mall, miine dimineata la 09:00 ?

:wave:
Dragos56563
Urit din partea voastra ! Poate ne vedem saptamina viitoare atunci !

:wave:
Horia49540
sooory
eu nu am net in weekend si atunci cand am e pentru 1 minut-2
de-aia am raspuns repede la alt topic si la asta n-am apucat sa vad ce s-a mai scris
hai sa stabilim mai din timp, cel tarziu vinerea pe la pranz...
Georgian40398
Cum urit ? blink.gif Eu am zis ca nu poci si din moment ce nu a anuntat nimeni ca vine inseamna ca nu se tine, sa stabilim asa.
Dragos56563
Week-end-u' asta ? Simbata dimineatza ? :boxing:
Georgian40398
Da ! Avem da o data, cine mai da ? beer.gif Ora 9:30 ?
Dragos56563
S-a facut ! Locatie ? Eu am propus in parcare la Mall saptamina trecuta, nu de alta da sa avem loc de parcare. biggrin.gif

Sal'tare !

:wave:
Georgian40398
Pai sa zicem ca ajung cu lada mea shotanc, shotanc beer.gif Dar nu te ia nimeni la intrebari daca ocupi parcarea si iti vezi de biznis ?

Hai ca e la mine la bloc o parcare mare, tot pe linga Mall, dar mai spre Mihai Bravu nitel, pe strada aia, Agatha Birsescu. Acolo nu se ia nimeni de noi.
Dragos56563
Bine si asha, tre' sa ma documentez sa vad pe unde vine... Sau mai bine spune-mi tu, ca eu vin sigur.

Sal'tare !

:wave:
Georgian40398
Ok, hai la Mall atunci sa ne vedem si de acolo mergem 2 minute la parcarea de la bloc, e mereu libera. Deci intalnirea in parcarea de la Mall, partea opusa magazinului, adica spre strada Dudesti. E partea cea mai libera.
Dragos56563
Ok. in parcarea mare din spate, cu intrarea prin Dudesti.

Cine se mai anunta ??? bicycle.gif

Hai, pa !

:wave:
Horia49540
salut
in principiu vin si eu cu cea mai mare placere
dar incer as fi preferat duminica, pt ca am patit o belea la un calorifer in casa si cred ca sambata vine mesterul sa-l dreaga...
dar sper sa reusesc
mai tinem legatura :wave:
Dragos56563
Te asteptam. Oricum e la ora 09.30 si nu cred ca mesterul vine asa de dimineatza. Dar tine-ne la curent.

Salutari

:wave:
Georgian40398
Pai hai sa impacam si capra si varza, daca se poate, ca sa fim 3 in loc de 2 la intrunire biggrin.gif Asa ca, eu pot si duminica dimineata, la 9:30, depinde daca poate si Dragos. Hmda, nu stiu daca vine mesteru la ora aia, dar simbata dimineata multa lume mai rezolva cite ceva pe linga casa.
Deci stabiliti voi, care din aceste 2 zile.
Dragos56563
In principiu, da. E ok si duminica. Miine ( joi ) va dau raspunsul final. Sa vad daca lucrez sau nu.

Pa

:wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.