Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
marius69656
Hai sa mergem , si vedem noi acolo ce facem .
Cosmin65397
Salutare! Eu zic sa amanam pe sambata viitoare ,cativa dintre noi no-r sa vina sambata asta,deci daca vreti sa fim mai multi haideti sa amanam pe sambata cealalta,ce avem de pierdut daca amanam cu o saptamana intalnirea!
Georgian40398
Chiar ca nor sa vina biggrin.gif
REMUS69209
si eu cred ca ar fi bine sa se amane cu o saptamana
Gigi66198
QUOTE(REMUS69209)
si eu cred ca ar fi bine sa se amane cu o saptamana


Hotarati-va, fratilor, ca am ametit de tot... biggrin.gif
Si numai maine, nu-i poimaine...
marius69656
Gata , ramane stabilit pe saptamana viitoare.
Sunteti de acord ?
Cosmin65397
FRATILOR NE VEDEM PE 25 TOT SAMBATA LA 14 ACELASI LOC!
REMUS69209
de acord,deci ramane pe saptamana viitoare pe 25 martie
Horia49540
ok :wave:
weekend placut tuturor biggrin.gif
gabriel cretu
Bine tovarasi ladisti,atunci ne vedem saptamana viitoare,25 martie ,tot la palatul pionierilor,corect?
Sper sa n-avem loc in parcare,de multi ce o sa fim........(pote rezolv si eu cu actele pana atunci biggrin.gif )
gabriel cretu
P.S. Aveti grija sa nu sticati masinutele pana saptamana viitoare...........
bakhus70370
Uff....sper sa pot scapa de la munca asa devreme bicycle.gif
Cosmin65397
Salutare! Observ ca lumea mai lucreaza sambata,atunci ziceti o ara cand puteti veni daca la 14 nu e bine la cat sa fie? la 15? 16?
Cosmin65397
Salve !! Din cauza unor probleme nu pot veni sambata si nici madalin nu cred ca poate veni deci 2 insi mai putin ,poate vretzi sa ne vedem duminica sa venim si noi,in plus ca sambata mai lucreaza unii dintre noi si le-ar fi greu sa ajunga.deci ce ziceti o lasam pe duminica?
madalin46093
Va rog mult Ladistilor ,daca se poate sa schimbam ziua de intalnire.Haideti sa o punem DUMINICA,deoarece multi lucreaza si nu pot sa ajunga.Eu am sa plec in provincie ,dar am sa ma intorc Duminica.
DACA SE POATE LA ORA 16:00 sau LA ORA 17:00 AR FI NEMAIPOMENIT.
Voi ce ziceti de Duminica?
Astept pareri! biggrin.gif
Cosmin65397
Ai dreptate madaline....haidetzi ziceti si voi ca venitzi duminica!!!
bakhus70370
OK,atunci ramane DUMINICA la ora 16:00.E perfect!Nu mai tarziu insa ca se intuneca si vreau sa vad cu ce va laudati smile.gif Subscrieti pe DUMINICA la ora 16:00 ?
gabriel cretu
Bine domnilor.........duminica la 16 sa fie...........va astept :wave:
Cosmin65397
Deci ramane sa ne vedem duminica la 16 in parcarea de la Palatul Copiilor! Ne vedem acolo...
marius69656
Ok sa ramana pe duminica la 16.00
Georgian40398
Eh, asta e, eu in fiecare duminica plec la o sala pe la ora 14. Eu pot duminica, dar mai devreme. Hai ca ne vedem data viitoare atunci arigato.gif
madalin46093
Ai mai Georgiane.Lasa si tu sala si hai cu noi Duminica.A trecut destul timp de cand nu s-au mai intalnit LADISTII.Acum s-a facut si timpul mai frumos!

Horica tu nu vii? :evil:


P.S-Stie cineva cat costa Rovineta pt. masinile noastre?
Horia49540
vin si eu:)
si vedeti ca duminica se trece la ora de vara! sa nu ne incurcam biggrin.gif
am paltit rovigneta in ianuarie si a fost...cred ca vreo 800 000? nu mai stiu exact, dar asa ceva:)
:wave:
Georgian40398
Uff, chiar nu poci veni la ora aia, avem aceasta sala cu una rezervare pe saptamina, platita in avans blush.gif Si nu sunt singur in treaba asta band.gif
gabriel cretu
Se pare ca vom avea vreme buna........chiar daca ploua maine si poimaine,am auzit ca sambata si duminica va fi frumos........asa ca sa nu va speriati si sa nu mai veniti biggrin.gif
Cosmin65397
Georgiane noi suntem acolo daca vrei poti sa vii mai tarziu de 4 Bafta
REMUS69209
salut,Avand in vedere ca eu vin din Craiova,mi se pare un pic cam tarziu ora 16 dar o sa vin oricum.(duminica e foarte bine dar daca s-ar putea un pic mai devreme...)
Gigi66198
In urma deliberarilor s-a ajuns, in final, la urmatoarea data: DUMINICA 26.03.2006 la orele 16:00
Sper sa nu mai amanati...smile.gif
Horia49540
asa sa fie
si sa vezi chestie: duminica se implinesc 7 ani de cand mi-am luat masina band.gif
:wave:
gabriel cretu
Mama ce-o sa mai bem in cinstea masinii tale.........nu de alta da sa te tina in continuare.......... biggrin.gif
Georgian40398
Eu nu poci ajunge, am rezervarea aia de la 15 la 18 si atunci plec din Militari. Las ca ne vedem data aviatoare beer.gif
madalin46093
Deci a ramas batut :boxing: in cuie :bash: ora si locul intalniri.Sper ca timpul sa nu ne faca figuri.In rest sper sa veniti cat mai multi.
LOCUL-Parcare Palatul Copiilor
ORA-16:00




P.S-Mi-am facut si eu avarie pe LADA.(sper ca sa nu ma folosesc de ea prea curand). biggrin.gif
Cosmin65397
Deci ramane duminica la 16 in parcarea de la palatul copiilor ...bun ne vedem acolo....!
Alex71699
Salut sunt nou pe aici si bucuros sa vad atatia iubitori de lada la un loc.Eu unul am doua lazi shi mai am grija de inca vreo 3.Ash vrea sa vin shi eu la intalnirea de Duminica.Bafta multa.
gabriel cretu
Te asteptam cu toateeeeeeee......... biggrin.gif
Cosmin65397
Bine ai venit Alex! :wave: Poti sa vii la intalnire te asteptam! biggrin.gif
gabriel cretu
Bai fratilor sa nu mai schimbati ceva ca plec de la servici si n-am net acasa....duminica la 4.........ora data inainte,alea,alea tot tacamul........ biggrin.gif
Gigi66198
AMR 48 ore wink.gif
REMUS69209
salut,Va rog sa-mi trimiteti si mie un mesaj privat cu un numar de telefon(in caz ca ma incurc prin Bucuresti ) Multumesc frumos!
Cosmin65397
ai mp!
madalin46093
Mai baieti ,eu nu cred ca am sa mai pot veni ,deorece am o belea.A intrat unul cu o Dacie in mine si m-a busit lateral.Abia mi se inchide usa de la sofer.Sunt suparat ca dracu.Si tocmai ziceam ca mi-am facut avarii si sper sa nu folosesc prea curand.Ei uite s-a intamplat.
Acum nu stiu ce sa fac sa vin cu ea lovita asa,sa o vedeti si voi sau sa raman acasa.
bakhus70370
Eu zic sa vii...te mai imbarbatam,iti facem curaj wink.gif
madalin46093
Nu stiu mai baieti ,fac imagine proasta.Sunt ghinionist.Bai si cat tineam la masina asta.Acum daca o vezi iti vine sa :puke:
Desi as avea nevoie de unele sfaturi sa vad cum pot sa o repar(sa-i pun doar fete de usi sau sa-i cumpar de la second hand usa cu totul,de unde sa-i i-au vopsea,praguri.)Ce sa va mai spun este nasol.

PS.-SE SCHIMBA ORA SAMBATA.Deci ora 16:00 va fi 15:00
Alex71699
Eu zic sa vii, ne uitam la ea shi vedem cam ce e de facut , poate nu strica nishte sfaturi. blink.gif Cat despre ora, s-o schimba ea dar.... pana la urma noi ne intalnim la 16.00 , ora de Duminica nu???
Cosmin65397
SAlve!!! DECI DUMINICA ORA 16:00 PARCARE PALATUL COPIILOR ! Madaline vino sa vedem si noi ce ai patit!
REMUS69209
Salut-pt Cosmin:nu am primit nimic,te rog mai incearca-multumesc!
Cosmin65397
Salve! Remus asta e nr meu :0 723 792 934 Cosmin! O sa-ti timit si mesaj privat!
Dragos56563
Vin si eu !!!

:wave:
Cosmin65397
Salve!!! Pe unde ai umblat dragos:))) Chiar ma intrebam daca puteai veni!! Ne vedem acolo! Bafta
Dragos56563
Deh, munci si iar munci ! Am intrat acum pe forum dupa o pauza destul de lunga si... Surpriza ! Vin ! Cum sa nu ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.