Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Andrei87679
bai.. si eu imi cer scuze daca am fost prea nepoliticos si imi aduc aminte de ultima intalnire din poli la care nu am fost si ai dreptate dar nu credeam ca va veni cineva ca cele de inainte da aceea eram doar eu si inca 2 masini din care una era un opel
florentin43993
Hai atunci sa ne intalnim toti band.gif DUMINICA!
Horia49540
ne vedem duminica?
daca e ceva sa ma anunte si pe mine cineva pe mobil, ca nu mai am net...
ciao
Dragos56563
Da, eu vin duminica. Sper sa nu se mai contramandeze. biggrin.gif

:wave:
Daniel82595
dap sa ne intalnim chiar daca e mai innorat....numai sa nu ploua biggrin.gif
madalin46093
Deci a ramas Duminica 01.10.2006 band.gif
ora 15:00


:wave: La Fantana Miorita
Daniel82595
DA, sper sa fim cat mai multi. Apropo sa-l anunte cine si pe horia pe mob.
:wave:
florentin43993
L-am sunat eu pe Horica si a ramas pt ora 15:00 band.gif
Cosmin,Borkanel si Georgian nu au raspuns la telefon
Ne vedem maine acolo!
Cosmin65397
Salutare! Vin la intalnire chiar daca nu am masina dar e bine si pe jos ....Ne vedem la 15:00.
P.S astazi am avut numarul de orange poate de aceea nu a mers conexu!
Horia49540
vin si eu
multumesc celor care s-au gandit la mine, adica voua tuturor, si mai ales lui Madalin, ca m-a sunat:)))))))))
pe maine
Daniel82595
pai yo vin biggrin.gif
cosmin - constantin88637
Fratzilor s nou aici printre voi, cum pot sa-mi pun shi eu poza cu mashina mea la avatar acolo ?
pls sad.gif
Georgian40398
Sorry folks blush.gif Eu am intentionat sa vin, dar nu eram sigur ca pot si nu am mai scris despre asta.. Si uite ca azi m-am dus cu fetitza pana la spital la controale... De fapt a fost o internare partiala pt mai multe analize... Dar ne mai vedem sper biggrin.gif
Dragos56563
Lasa man, ne mai vedem noi... Ea sa fie sanatoasa... :wave:
Horia49540
las' ca ne mai vedem
sanatate fetitei!
succes si tie si rezolva pacanitul ala nasol de care ziceai :wave:
REMUS69209
Salutare,astep si eu ceva poze de la intalnire!Regret ca nu am putut sa ajung si eu(poate data viitoare)-Hai cu pozele!
madalin46093
Din pacate nu putem sa punem poze,deoarece nici unul din noi nu a venit cu digitalul.Doar Horia a adus un aparat clasic (bineinteles de aceeiasi productie cu Rusoaicele).Si am facut doar 2 poze.Pacat ca nu s-a gandit nimeni la acest lucru.Eu sunt mai sarac si nu am inca un aparat digital . blush.gif
Cosmin65397
Salut baieti! Imi pare rau ca nu am putut veni sa ma intalnesc cu voi.am spus ca vin si nu am putut ajunge,am avut cateva probleme de rezolvat cu niste vecini si m-au retinut.... Inca o data cer scuze....!
Dragos56563
Asta e... Eu veneam de la munca, lucram inca de la 6.30 dimineata asa ca ultimul lucru la care m-am gindit la 05:50 am cind am plecat de acasa era sa iau aparatu foto... Asa ca... data viitoare o sa vin cu el...

:wave:
Dragos56563
Lasa Cosmin, ca data viitoare nu te mai iertam... biggrin.gif

:wave:
Cosmin65397
Salutare! Mai baieti nu v-am vazut demult si pe voi si pe rusoaice .ia haideti ca sambata sa ne vedem ....repejor:) ....bagati voi o locatie si o ora...BaftA !
gabriel cretu
sambata acum????????..........super......pai hotarati-va suntem DEJA doi... biggrin.gif
Horia49540
si eu sunt total de acord cu sambata acum biggrin.gif
dar nu stiu daca voi putea ajunge, ca am alergaturi mari in ziua aia :bash:
dar daca pot trec macar si 5 minute... :wave:
madalin46093
Hai mai Horica mai lasa alergaturile.Pai daca tu acum te vaiti ,dar in Decembrie ce te faci ?Te clonezi?
Poate cele 5 minute se vor transforma in 60.Si eu vin Sambata sa-i vedem masina lui Cosmin.Poate ma face si o tura!
Horica de cand mi-ai reglat carburatorul merge fara probleme. arigato.gif
E bun si un Horia la casa omului.

Stabiliti locatia si ora!

biggrin.gif SA NU UITATI APARATUL FOTO!
Horia49540
cu placere biggrin.gif
de Craciun o sa mananc bomboane si o sa ma plimb cu sania lui Mos Craciun biggrin.gif
pai stabiliti ora si locul, si daca pot vin neaparat :wave:
Cosmin65397
Salutare! Daca facem intalnirea in alt loc decat la Fantana Mioritza nu ar fi bine?voi ce ziceti?undeva mai aproape...ziceti si voi ....
marius69656
Salut .
Scuze pt lipsa de inactivitate pe forum , dar serviciul meu e asa de nesuferit ca i-mi ocupa o groaza de timp ziua si seara la mine cand mere netu cand nu.
Dim pacate nu voi reusi sa ajung sambata la intalnire , asa ca faceti multe poze cu frumoasele voastre sa umleti forumul .
Bafta de vreme buna.
Dragos56563
Vine si eu ! Unde ??? Haidea !

:wave:
Cosmin65397
Salutare! ma gandeam la Politehnica...e destul de mult loc..avem unde sa ne desfasuram..smile.gif si in plus de asta nu am facut nici o intalnire pe acolo...poate ne ajuta Florentin mai exact cu locatia...cat despre ora eu zic pe la 12...asta daca puteti si voi!?
florentin43993
Intr-adevar Politehnica este misto.Multa verdeata ,te simti ca si cum ai iesi la padure.Eu sunt mai mult decat bucuros daca vreti sa venit in Poli.Ora 12 imi convine,deoarece la ora 13 am cursuri la Facultatea din Spiru Haret care este in incinta Politehnicii.Asa ca nu se poate mai bine.Daca ati vrea sa ne intalnim si mai devreme adica la 11 ar fi si mai bine.
Sa nu avem "norocul" sa ploua ,ca astia asa se laudau pe la meteo.Se plateste o taxa de 1 Ron la intrarea in Poli cu bilet sau 0,5 Ron fara bilet .Ii dati portarului . :angel:

Pentru loc eu as opta la coloana infinitului.Sunt doua aleei acolo unde poti sa faci si liniute.Ca reper cam in zona barului Pirahna.Puteti sa intrati in doua moduri in Poli.
1.De pe Iuliu Maniu si anume prima statie de la Apaca spre iesirea la autostrada Pitesti.(Langa benzinaria Agip-aceasta este pe dreapta ).
2.Sau de la Carrefour Orhideea faceti dreapta pe langa Dambovita,si mergeti pe strada care da in Calea Crangasi.Intrarea pe partea aceasta se afla paralel cu discoteca MAXX.(acolo este si un pod pt pietoni care traverseaza Dambovita).Intrarea se afla pe partea stanga si este cea mai aproape de Coloana Infinitului.
Nu sunt sigur daca v-am explicat cum trebuie ,dar daca aveti nelamuriri va stau la dispozitie.
Va Salut si sper sa ne intalnim in Poli! biggrin.gif
Horia49540
aoleu, iar va duceti la capatul pamantului:))))))))))))
deci la 12h00?! nu cred ca voi putea ajunge, regret nespus, dar daca reusesc vin sa ne vedem
ciao :wave:
madalin46093
Intalnirea s-a anulat!
Dragos56563
Am aflat si eu... E bine ca totusi in timp util...

Poate alta data !

:wave:
Cosmin65397
DUMINICA (19) LA ORA 12 NE VEDEM LA POLITEHNICA LA COLOANA INFINITULUI! eu voi veni indiferent de vreme.Ne vedem acolo.


P.S imi cer scuze pt sambata:([/b]
Horia49540
aoleu, ati anulat-o?
dar duminica viitoare pe 19 vin si eu!!!
bakhus70370
hmmm...nush ce sa zic...cam de dimineatza biggrin.gif credeti ca daca ajung un pic mai tarziu (gen 13 ) va mai gasesc ? sau....si mai bine,putem sa impingem ora cu o ora biggrin.gif ? bicycle.gif
Daniel82595
in poli? blush.gif locul unde imi pierd tineretea biggrin.gif:D:D: glumesc ...e misto k e spatiu mult si sunt si multe drumuri pe care traficul e inexistent duminica :coolspeak: Poate fac rost si de o camera, dar nu promit beer.gif
bakhus70370
daca reusesc sa vin,am eu aparat....numai ca nush cat mai tin bateriile biggrin.gif iar bani de altele nu prea mai am ca ma asteapta niste zile grele,cu spitale si d-astea sad.gif oricum daca vin,promit sa aduc aparatul si pe a mea prietena biggrin.gif
Dragos56563
Teoretic, vin si eu. Sper sa nu lucrez. Pina acum nu mi s-a spun nimic in sensul asta si sper sa ramina lucrurile asa. Deci... Vin si eu.


:wave:

PS: Cosmin, poa' ne vedem pe undeva ca sa ma duci si pe mine acolo. biggrin.gif
florentin43993
Jiguly cel bleumarin va fi si el acolo.Ramane la ora 12! biggrin.gif
Cosmin65397
Dragos..te pescuiesc eu stai linistit...tocmai pe tine sa nu te "calauzesc"....asa inginereste... biggrin.gif .Stabilim la telefon unde sa ne intalnim .Ne vedem duminica.....!(indiferent de vreme) Bye!
CRISTI91516
Vin si eu cu rusoaica mea . smile.gif.Cosmin stie.e sora rusoaicei lui.Deci la 12 la coloana.Dimineata o sa faca o baitza ca sa vina mumoasa biggrin.gif
CRISTI91516
Sper sa nu mai anulati ca asha va fac bicycle.gif ....eeeeeee
Cosmin65397
De-abia astept s-o vad pe surioara....smile.gif))))Uite ce frumusica e...
madalin46093
Poate avem onoarea sa-l vedem si pe Sebastian cu Mister Moschvich in Poli.Ce zici Seba te incumeti sa vii? biggrin.gif


PS. Mai Horica ,pai tocmai tu mecanicul Lazilor sa nu vii?Hai nu ne refuza si fa bine sa te vedem pe acolo macar 20 min. :evil:
Apropos nici Radu Ionita nu a mai aparut cam de multicel.Pacat mare! blush.gif
Cosmin65397
Vine Horika mha....a si zis ca vine....
Cosmin65397
Georgiane...tu cum stai? Poti veni sau ai iar spatii inchiriate? smile.gif)
Horia49540
vin vin biggrin.gif
la 12 sunt acolo
ciao :wave:
Georgian40398
salut smile.gif hmm, din pacate habar nu am daca o sa pot face vreo miscare, sotia are exact duminica un examen greu... e dimineata si e si cu asteptare dupa...

da Cosmin, dupa amiaza am spatiul ala rezervat biggrin.gif

brhe, dar ce ati mai facut cu stickerele ? macar alea de pus la masinile care nu stiu de locsorul nostru pe internet beer.gif
Dragos56563
Da, dom' inginer ! Vorbim... Vorbim... Ne pescuim pe undeva... biggrin.gif

:wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.