Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Horia49540
vin si eu biggrin.gif
pt cei care nu stiu Miorita este intre Casa Scanteii si Cartierul Baneasa/Antena 1
super loc de intalnire biggrin.gif
Cosmin65397
Concluzie...Duminica viitoare (nu cea care urmeaza) la 11 ne intalnim la Gara Baneasa...
Dragos56563
Perfect ! Vin si eu ! Sunt si in concediu, si daca tot ma apuc sa-mi fac casa, si cum duminica nu se lucreza biggrin.gif , am sa vin si eu. Duminica, 9 iulie, la ora 11, la gara Baneasa. S-a facut !

:wave:
Dragos56563
Citi oameni vin ? O sa vin si eu cu camera mea... Aporpos: inca nu m-am apucat de filmuletzul de la intilnirea trecuta. Promit sa-l fac ! biggrin.gif

:wave:
Cosmin65397
Salutare! Eu o sa vin sigur cu inca 2 baieti cu laditele lor....1500 si 2105.Bafta!
Cosmin65397
Ne vedem duminca ...haideti toti care puteti!!!!
madalin46093
Dar de ce nu vreti in Politehnica?Maine ,poimane o sa vreti in Ilfov. :argue:
Horia49540
pai ne apropiem din ce in ce mai mult de munte biggrin.gif
acum sincer, eu gasesc ca aici este cel mai bine, nu pt ca este aproape de mine, ci pt ca e foarte calm, nu te deranjeaza nimeni si ambainta esterelaxanta...parerea mea biggrin.gif
Georgian40398
Am o idee trasnet, hai sa ne vedem la Zoo Baneasa, cum va place ?
E f misto acolo, padure, umbra, racoare, bere fara alcool beer.gif
Horia49540
si acolo e super, e ceva mai multa lume in weekend dar e foarte frumos beer.gif
Cosmin65397
Salutare! Eu am mai "racolat" inca un baiat cu lada..deci o sa vin cu inca 3 "Ladisti" ...locatia hai sa ramana acolo la gara la baneasa ca e destul loc,e frumos acolo si se poate face si un filmulet....DECI va rog sa nu ne sucim in alta parte ,ramane tot Gara baneasa.

@MADALIN ....madaline sper ca stii cum sa ajungi in fata la piata scanteii,eu o sa ajung acolo pe la 10:40(45) ,daca vrei ne intalnim acolo si pana la gara e putin de mers.
Horia49540
felicitari pentru racolari biggrin.gif
chiar acum o sa ma apuc si eu sa fac fluturase sa le pun la stergatoare la orice lada pe care o intalnesc biggrin.gif
Cosmin65397
Cred ca si eu o sa fac niste fluturase..dar daca nimeresc vreo 10 fluturase la Laditele unor bosorogi fii sigur ca o sa vina la intalniri mai repede decat noi astia mai tinerei!smile.gif
Horia49540
gata am facut fluturasele
cevade genul: "vrei sa fii in clubul Lada Romania?"
siteul si forumul

acum - cum ii prind cum le dau cate un fluturas biggrin.gif :wave:
Georgian40398
Ahaaaa, fluturasi, gut smile.gif
Hai de data asta sa ne luam si bautura cu noi, sau in fine, mergem iar la Casa Presei ca sa bem ? Ca e soare...
Era frumos tare la Zoo, dincolo de poarta e loc berechet, racoare, aer...
Dar daca nu vreti smile.gif
Sau poate nu toti au ITP ?

Daca au toti, poate mergem in coloana la Zoo dupa ce ne adunam ?
Cosmin65397
Eu zic sa ne adunam la gara toti si vedem incotro apucam....
Horia49540
pentru zoo cred ca tre rovigneta, si poate unii nu au...
eu nu zic nimic, mie imi place si acolo si acolo, e doar o chestiune de "o iau lastanga" sau "o iau la dreapta" cand ies din cartier...atat biggrin.gif
Cosmin65397
Important e sa vina toti si pe urma ori mergem la Piata scanteii cum zicea si georgian ...vedem noi ce facem.....o bauturica fara alcool...discutam beer.gif
Gigi66198
QUOTE(Cosmin65397)
Cred ca si eu o sa fac niste fluturase..dar daca nimeresc vreo 10 fluturase la Laditele unor bosorogi fii sigur ca o sa vina la intalniri mai repede decat noi astia mai tinerei!smile.gif



Nu fi rau...daca ei nu le intretineau, noi ce am mai fi avut azi?? arigato.gif
madalin46093
Ok.Ma bazez pe tine Cosmine.Da-mi un telefon Duminica.Eu ti-am pierdut nr.Sa ne intalnim.VOi venii daca este timp frumos. :wave:
Andrei79789
Vin si eu, dar sa nu radeti de mine ca e partea frontala plina de chit sad.gif
Sa inteleg ca a ramas stabilita intalnirea la gara baneasa. Nu am fost pe acolo dar stiu ca de la casa scaneii faca dreapta. Stiu ca e o benzinarie inainte de pod. Gara este inainte de benzinarie sau dupa ?
Horia49540
acolo e
gara este inainte de benzinarie
cand ajungi la fantana Miorita se vede gara pe stanga
intorci la fantana si asta e! :wave:
la mine a inceput sa se preconizeze un fel de obligatie duminica, habar n-am , dar o sa incerc sa vin... :wave:
ionita56403
sincer imi pare rau ca nu pot veni dar trebuie sa plec intr-o delegatie la neptun pana duminica.
bafta si sa auzi numai de bine
Horia49540
ok, te iertam ca nu vii doar daca ne spui cum merge cu masina dupa reparatie biggrin.gif
deci, we are all ears biggrin.gif beer.gif :wave:
ionita56403
bai horica vreu sa-ti spun ca te unge la inima toarce ca o pisicuta numai ca oricum nu cred ca veneam daca nu plecam in delegatie ca s-a stricat alternatoru si am mers pe baterie si vroiam sa ma uit in week endu asta la ea dar a intervenit delegatia asta iar de masina ce sa mai zic merge acum sunt cu reglajele la carburator samd

bafta
madalin46093
Hai mai Horia ce naiba!Sa nici nu incerci macar sa visezi ca nu vii.Tu esti sfatuitorul nostru.Si am atatea sa te intreb despre Rusoaice ,ca ar trebuii sa deschid vreo 10 topicuri.
Sa nu cumva sa lipsesti .Macar o ora sa stai cu NOI,DUPA ACEEA VIN CONCEDIILE SI CINE STIE CAND NE MAI STRANGEM ,POATE PRIN SEPTEMBRIE! :cheers:
Horia49540
biggrin.gif
sunt flatat biggrin.gif
de fapt ma cam impiedica o rusoaica, da' nu cu volan, ci cu volanase biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
da reusesc eu cumva, eventual vin cu doua rusoaice dupa mine band.gif
deci s-a stabilit de tot? duminica la 11 la Miorita, da? ca stiti ca eu de maine nu mai am net... :wave:
Cosmin65397
deci s-a stabilit de tot? duminica la 11 la Miorita, da? ca stiti ca eu de maine nu mai am net... :wave:[/quote]

da Horica DUMINICA LA 11 TOATA LUMEA LA MIORITZA ACOLO!
Horia49540
OK band.gif
Borcan77786
yap :wave:
Cosmin65397
ok. Ne vedem duminica atunci!
bakhus70370
Care ma aduna si pe mine din drum ca nu stiu exact cum sa ajung.Traseul meu cred ca e cam asa... Socului-Pantelimon-Iancului-Obor-Stefan cel Mare-Perla-Televiziune....si de-aici ma pierd.Are cineva punct comun pe-aici?Da-ti-mi un semn ca vreau sa v-o arat si pe cea rosie smile.gif Si se pare ca voi fii nevoit sa v-o arat si pe prietena mea de care nu cred ca scap smile.gif
bakhus70370
S-a rezolvat,ma aduna Cosmin ca dupa scurte negocieri am stabilit un punct comun de convergenta smile.gif tongue.gif
Andrei79789
Iata pozele de la intalnirea 09/07/2006. Incepem cu masina lui Gabi.
Andrei79789
interiorul ....
Andrei79789
Tot masina lui Gabi, placa motor + capac carburataor + alte piese cromate :1:
Andrei79789
La un pahar de vorba. Laditele se racoresc in spate la umbra copacilor. arigato.gif
Andrei79789
Un Jiguly autentic.
Andrei79789
O vreificare de rutina ...
Andrei79789
Tuning @ Lada
Andrei79789
O vedere din lateral. A se observa toba.
Andrei79789
Un 1500 al lui Daniel (daca am retinut bine)
Andrei79789
O concentraite de Lade/Metru patrat ingrijorator de mare.
Andrei79789
Masina proprie si personala.
Andrei79789
O lada, 2 lade , 3 lade .....
Andrei79789
Madalin si Cosmin pun osul la treaba.
Borcan77786
marfa :wave:
madalin46093
PT. Andrei
Trebuie sa te faci redactor.Comentarii bune.Trimite-mi si mie pozele pe mail florentin_28@yahoo.com
Sper sa ne vedem si data viitoare si il asteptam pe Horia sa se odihneasca mai mult cu noi.Dragos si cu Radu poate vor avea placerea sa ne onoreze cu prezenta lor.
Pt. Bakhus
Nu-i nimic ca ai adus-o pe a ta prietena.Doar sa nu se plictiseasca intre discutiile despre Rusoaicele noastre. :argue:
PT. COSMIN
Multam pt. mainile tale pricepute,ca m-ai scos din transa de nervi pe care o oveam cu usa arigato.gif

P.S.-Hai sa vedem ce o sa fie pe 23 August
Cosmin65397
Salutare! Madalin ,nu ai pt ce. stii vorba aia: "Prietenu Ladist la portiera se cunoaste". blush.gif .
Pe 23 trebuie sa venim cat mai multi .din cate stiu se poate sa vina si televiziunea pentru un reportaj asa ca o sa trebuiasca sa ne adunam cat mai multi.

@Andrei..daca se poate sa trimiti pozele pe adresa barosanucoco@yahoo ti-as fi foarte recunoascator.Multam'
Horia49540
felicitari!
sunteti (sper ca suntem:) super-tari
pacat ca n-am putut sta mai mult, da' bine ca am reusit sa vin totusi:)
pt 23 august eu zic sa o luam foarte in serios, sa ne dam in spectacol biggrin.gif band.gif
sa ne pregatim si o mica prezentare, ceva... :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.