Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
bakhus70370
Ar fii ok.....
Cosmin65397
E bine si sambata la 15...eu vin...
Am vb si cu Dragos care dupa ce a rupt un FORD FOCUS a zis ca va veni si el ....Fordul din pacate a ramas fara aripa ,contra aripa si roata rupta din bascula...ce frumos....
Atunci ramane sambata la 15 la fantana arteziana !
Dragos56563
Hai ca pina la urma am apucat sa scriu si eu... :bash: Women drivers ! Aia e... dupa cum a spus si Cosmin, am reusit performanta sa scot din uz un Ford Focus... Asta e ! Daca voi va intilniti simbata, e problema pentru mine, pentru ca la ora aia e F1... Si nu ca nu as putea sa nu ma uit la F1 si sa vin la intilnire, dar lucrez... la F1. Duminica mi-at fi convenit. Ramine de vazut... Daca va vedeti simbata, bafta... Daca va vedeti duminica, vin si eu... Pina atunci, miine o sa pun niste poze cu avariile sustinute... :minigun: Ford Focus woman dirver !

Va salut pe toti !


PS: Cascati ochii ca nu se stie niciodata cind va treziti cu o soferita perpendicular pe axul drumului !
Georgian40398
Ok, suna bine sambata la 15 beer.gif
Gigi66198
Bine, bine, dar noi cu cine votam???
Cred ca o sa o lasam pe alta data.... sad.gif
Cosmin65397
Pana la urma cum facem ori sambata ori duminica? eu pot veni dar cum puteti voi...
Borcan77786
mai e cam incurcata treaba, nu stiu ce sa zic ca nu cred ca are nimeni program asa de voie. eu zic sa stabilim o data (pana aku sa vorbit de SAMBATA LA 15 LA PARCUL CAROL) si sa vina cine poate......asta cu conditia ca data viitoare sa vina si cine nu a putut acum :angel:
florentin43993
Sper sa faceti intalnirea beer.gif si sa nu va mai :argue:
Eu nu am sa vin deoarece RUSOAICA mea a luat in sfarsit cale a tinichigiului si a vopsitului.Am sa vin la urmatoarea intalnire pe care o s-o faceti dupa 17 IUNIE.
:wave:
gabriel cretu
ce ati spune ca data fixa de intalnire sa fie prima duminica din luna august? ma gandesc sa punem cu prima duminica,sambata ce-o fi din oricare luna,pt ca altfel 1,2,30, pot cadea vineri,miercuri si clar nu va veni nimeni...........m-am gandit la august pt ca mai suntem prin concedii,e frumos afara,si mai ales e timp destul sa poata veni toata lumea........
Va astept cu propuneri................asta evident nu inseamna ca nu ne putem intalni pana atunci.................... biggrin.gif
Horia49540
uraaa! nu mai lucrez duminica, asa ca as putea duminica biggrin.gif
Horia49540
se mai aude ceva cu intalnirea?
ca eu nu mai am net decat pana pe la 17h :wave:
bakhus70370
Sambata este si intalnirea forumului masini.ro,din cate am inteles undeva pe la stadionul national ( http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=9865&start=20 ) poate le facem o surpriza si mergem si noi tot acolo smile.gif Ar fii tare ca noi cu Ladele sa fim mai multi decat ei toti,impreuna smile.gif
eddie
Propunerea pentru intalnirea de sambata este adresata tuturor membrilor forumului,indiferent de masina,asa ca sunteti bineveniti daca sunteti hotarati sa veniti !
Mai aveti timp azi sa votati acolo pentru intalnirea de sambata si ne vom intalni acolo. S-ar putea sa vina si Vlad6 cu niste stickere dragute...
Horia49540
da, ar fi interesant, dar sambata nu pot :bash:
Cosmin65397
Imi pare rau nu voi putea veni la intalnire...deces in familie...
Dragos56563
Condoleante... RIP.
Dragos56563
Deci... intilnirea se mai tine ? Simbata, (miine), daca e, eu nu pot veni... Daca e Duminica la ora 11, la Parcul Tineretului ( la fintina arteziana ), vin. Scrieti si voi ceva aici ca sa vad si eu... multam !

:wave:
Borcan77786
of. :evil: .....acu sunt prins cu munk (sambata pana la 20) si cu sesiunea (examen duminica pana la 16).......nu stiu ce sa zic, dar nu opt decat duminica dupa-amiaza, nu va suparati de mine dar masina m-a trimis la munka biggrin.gif
gabriel cretu
eu am trecut pe acolo.....erau tot felul de masini mai putin Laditele noastre..... biggrin.gif oricum pe la 11 era aglomeratie mare,asa ca daca ne hotaram sa ramana la Carol trebuie sa venim mai dimineata ca pe urma se aglomereaza mama,mama...... biggrin.gif
gabriel cretu
ramane prima duminica ,sambata,din august,ca si data fixa? va convine? :wave:
Cosmin65397
Salve! Gaby e buna ideea....
Cum ramane cu intalnirea? ne vedem si noi poate Duminica asta care vine? ce ziceti?
Dragos56563
io zic ca da... Sa vedem cind... ca sa stiu cum ma ofer de lucrat in week-end... sau poate nu... vorbim
Cosmin65397
Salve! Pe 18 iunie...duminica ce ziceti ne intalnim sau nu? hai ziceti si voi....ca mai e putin....
Borcan77786
18 iunie suna OK cu conditia sa fie dupa ora 16 k muncesc pana la 15.........ce ziceti? :angel:
Borcan77786
18 iunie suna OK cu conditia sa fie dupa ora 16 k sunt la munca pana atunci.......ce ziceti? :angel:
Cosmin65397
salve! Eu pot la orice ora.....ziceti si voi la ce ora puteti veni?
gabriel cretu
daca e sa fie la acea ora trebuie schimbata locatia ca nu mai gasim locuri de parcare..........e foarte aglomerat atinci si decat sa stam raspanditi..............
Uitati sambata se intalnesc "italiencele de epoca"si au o locatie "desteapta" la gara baneasa..........e frumos.........eu o sa ma duc vad cum e si va spun daca a fost misto........poate veniti si voi.........sambata la 11.......... biggrin.gif
Georgian40398
eu sorry, nu poci in acest weekend, am putut in weekend-ul abia trecut beer.gif
madalin46093
Donez geamuri spate .Cine este interesat sa ma contacteze urgent in maxim 3 zile.Ca altfel vor scrie pe ele groapa Glina.Pe mail la florentin_28@yahoo.com sau la numarul 0 7 2 2.2 5 5.5 1 4
Va astept! :wave:
Borcan77786
.....mai le-as lua eu desi nu am nevoie de ele....deci daca exista careva care CHIAR are nevoie are PRIORITATE beer.gif
bakhus70370
Ne vedem si noi weekendul asta?Sambata,Duminica?Sunt liber si n-am nici examene tongue.gif Ce ziceti? Ca locatie....stadionul national?
Dragos56563
Chiar... Simbata dimineatza, daca e... La ora 13.30 tre' s-o iau din loc spre munca... Daca vreti duminica, imi convine si asa... Lucrez abia de la ora 19.00. Deci pina la ora 18.00, I'm available.

Ziceti !

PS: Ma gindeam sa facem o intilnire in jurul datei de 23 august. Stici ce era pe vremea aia... Poa' vine si televiziunea sa ne filmeze... Sunt in tratative deja... 23 august... batrinele doamne... rusoaice ( sau sovietice ). :wave:
Cosmin65397
Salut! Eu zic duminica sa ne vedem duminica pe la 13:00 locatia unde vreti voi...


P.S. Ne vedem si pe 23 august!!!Dar daca zici ca vine si TV trebuie sa ne adunam ...
gabriel cretu
pai 23 cade intr-o miercuri.............cand sa ne vedem ........????????poate sa ne luam liber sau sa fim in concediu..........nu ne adunam noi sambata sau duminica d'apai miercurea..........
Cosmin65397
Gaby pana la urma vii duminica asta la intalnire?
gabriel cretu
ma........nu stiu ce sa zic.........eu am tot dat tarcoale pe la locul cu pricina si acum o sapt si acum doua....asa ca am ales sapt trecuta sa ma duc la "batranele italiene"..............ce-am vazut acolo...........DURERE.........niste restaurate beeeeeeeeeton.......dar oamenii au spus ca se vad la 11 la si 40 au plecat si m-am tinut in pic si eu dupa ei.......cred ca se duceau la baneasa.......asa ca am plecat spre casa,ca nu eram de-al lor.........
De duminica nu-s asa sigur ca de pe acum o sa tot plec la mare,ma pregatesc de concediu,si trebuie sa ne "prajim" un pic.....mai sigur ar fi sa ne vedem la mamaia weekend-urile astea............... biggrin.gif
Cosmin65397
Eu zic in felu urmator....cei care vor sa ne intalnim duminica asta sa spuna sigur daca vin sau nu .Mai exact unde anume la stadion?
Borcan77786
eu vin in week-end, chit ca vin pe jos (sper sa nu) tot vin......... :wave:
Horia49540
vin si eu duminica daca se tine, sa spuneti unde :wave:
Cosmin65397
Daca ne-am intalni in parcarea de la palatu copiilor unde am fost si data trecuta? Si de acolo poate plecam toti in sir spre un loc mai maricel? ce ziceti?
gabriel cretu
daca nu va e greu va puteti intalni la gara baneasa.......e frumos acolo si nu e deloc aglomerat.......mai bine zis nu e nimeni....si de acolo se poate pleca la o padure,un Snagov,ceva super.........sau pur si simplu Herastrau.....eu cred ca e frumos acolo si aveti timp pana atunci sa va duceti sa vedeti locatia.......... biggrin.gif
Dar cum ramane cu 23 august...............?????????
Horia49540
ai avut gura aurita biggrin.gif
e perfect acolo...mai ales ca e aproape de mine biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
si intr-adevar e gol, nu e nimeni si loc berechet
ce ziceti?smile.gif
Cosmin65397
Cum se ajunge acolo? Nu prea cunosc zona si nu stiu cum sa ajung....Eu de aceea am zis sa ne intalnim toti intr-un loc mai cunoscut si apoi sa o luam la o plimbarica spre un loc mai mare ...asa mai ne vedea si pe noi lumea intr-un sir indian ....dar cum vreti voi...
gabriel cretu
ai maaa.............toata lumea stie locatia.....podul baneasa,fantana mioritei,toata lumea a fost la munte macar o data....... biggrin.gif se intra pe celebrul dn 1..........spre aeroport.........casa scanteii,romexpo.........mama ce de puncte de reper........in tot bucurestiul nu-s atatea......... biggrin.gif
Deaci de la casa presei libere (am gresit cu casa scanteii.....gandire KGB,ca si masina biggrin.gif ) mergeti catre aeroport,care vreti otopeni,baneasa....... biggrin.gif si pana sa ajungeti la faimoasa benzinarie baneasa,unde puteai lua benzina sigur pe celalalt timp,dupa 5-6 ore de stat la coada.........deci pana in benzinarie,in mijlocul drumului veti vedea o fantana arteziana..........si-n stanga O MARE DE LADITE..........sper........ biggrin.gif
Cosmin65397
Eu o sa mai vin cu un frate Ladist(are o 1500 putin tunata) sper sa nu ne ratacim pe acolo....! M-am lamurit cred daca ai zis de casa scanteii....de acolo ma descurc sper...!
Gigi66198
QUOTE(gabriel cretu)
ai maaa.............toata lumea stie locatia.....podul baneasa,fantana mioritei,toata lumea a fost la munte macar o data....... biggrin.gif se intra pe celebrul dn 1..........spre aeroport.........casa scanteii,romexpo.........mama ce de puncte de reper........in tot bucurestiul nu-s atatea......... biggrin.gif
Deaci de la casa presei libere (am gresit cu casa scanteii.....gandire KGB,ca si masina biggrin.gif ) mergeti catre aeroport,care vreti otopeni,baneasa....... biggrin.gif si pana sa ajungeti la faimoasa benzinarie baneasa,unde puteai lua benzina sigur pe celalalt timp,dupa 5-6 ore de stat la coada.........deci pana in benzinarie,in mijlocul drumului veti vedea o fantana arteziana..........si-n stanga O MARE DE LADITE..........sper........ biggrin.gif




ATENTIE! DACA IESITI DIN BUCURESTI FARA ROVIGNETA....
Gigi66198
QUOTE(Cosmin65397)
Daca ne-am intalni in parcarea de la palatu copiilor unde am fost si data trecuta? Si de acolo poate plecam toti in sir spre un loc mai maricel? ce ziceti?


Aici a fost si este loc suficient...de ce nu facem intalnirea tot aici??
Dragos56563
Io vin unde vreti voi duminica, da' hai mai de dimineatza... un 11 as zice, pentru ca s-a modificat modificarea si duminica lucrez tot de la 14.00. :bash:

Asa ca... daca va convine mai de dimineatza vine si eu. Daca nu... Spor !


PS: Despre 23 august... eu zic sa ne vedem in week-end-ul de dinainte... Se filmeaza atunci si se da pe 23... Huh ?

:wave:
Horia49540
eu zic ca e mai bine la Miorita (din motive persoale, nu dati cu parul :bash: biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
si n-ai nevoie de rovigneta, esti inca in Bucuresti, supa aeropportul Baneasa ai nevoie, dar pana acolo nu
deci cum veniti de la arc mergeti spre Casa Scanteii si apoi tot drept pana la o alveola cu fantana la care faceti stanga (se vede gara) si o sa vedeti Lade biggrin.gif :wave:
Dragos56563
Buuunnn... Stiu unde e. Dar la ce ora ? Daca va convine la 11 e ok. If no... arigato.gif

:wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.