Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Daniel82595
exista o mica probabilitate sa nu ne lase sa intram in poli. Aseara nu dadeau voie la masini inautru si s-au apucat sa mai puna o bariera in fata rectoratului. Daca nu putem intra mergem in sir indian altundeva beer.gif
Popescu91011
Vremea nu a tinut cu noi, dar...
COOL AIR!
Popescu91011
Și un 3/4 (ca la cazier! biggrin.gif )
Popescu91011
Singing in the rain!
Popescu91011
Printre stropi...
Horia49540
salut
filmuletele au iesit bine, chia apetisante beer.gif
mai putin primul cand eram toti, din care nu sunt bune decat ultimele 7-8 secunde...
sa vad cum reusesc sa le pun pe CD si vi le dau

ps - se vad laditele in film parc sutn noi, toate stralucesc, nic rma de caroserie imbatranita etc. biggrin.gif :wave:
Horia49540
aaa, si a iesit super-super tare faza cand l-am "calcat" pe Tzotzo pe picior; zici ca e reala biggrin.gif

si operatorul are un mare merit, a filmat exact cum trebuia biggrin.gif

ps - te mai doare ma picioru' ??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif :wave:
ionita56403
ms horica ptr compliment
tzo99516
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif a trecut stai linisiti,sunt curios cum te simti tu nu de alta da ai tras o sperietura pe cinste:) noi sa fim sanatosi!!!
Horia49540
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
mi-a placut ca ai fost foarte natural, se vede asa bine pe caseta!

crede-ma ca acum cand scriu rad singur de ma prapadesc biggrin.gif

ps - iti dai seama daca te calcam cu o Lada Niva! ha ha ha biggrin.gif :wave:
tzo99516
treceai peste si nu se simtea biggrin.gif



e tare rau de tot filmuletul!dar a fost tare si faza,pacat ca nu se vede si cum te-ai speriat,erai gata gata sa tragi frana de mana si sa te dai jos.... dar tot noi sa fim sanatosi(noi ladistii)
Popescu91011
Totusi, unde sunt filmulețele cu pricina? Le uploadați pe un site, ceva? Preferabil sa fie unul serios, gen youtube, că altminteri le șterg repede. Cele de la precedenta întâlnire s-au dus!!! Iar site-ul ăla, pentru care s-au încins tastele în privința alegerii numelui, cum se mai simte? LadaClubRomania, LadaRomania sau cum vreți să-i spunem, dar hai să-l urnim odată!
Horia49540
salut
filmuletul este pe caseta, deci tre sa ma duc la un centru care trece de pe caseta pe VCD sau DVD si cum fac asta vi-l dau
eu nu stiu decat un centru pe la Dorobanti...sa vedem si cat costa...

filmuletul precedent nu s-a pierdut
mi-am adus aminte ca e la Dragos (caseta e la el)
eu il mai am pe VHS, daca reusesc il pun si pe el pe CD
:wave:
Matei93575
Sal am fost la baietii din Miercurea Nirajului cei cu Lada Mania am vrut sa montam o cutie de viteze in 5 trepte de Fiat 124 pe Laditza dar nu am reusit .Ar fii trebuit sa taiem la caroserie mai bine am renuntat si cumpar una de Lada.Intalnirea se va organiza vara asta si o sa va pot anunta cu saptamani inainte.Eu tin legatura permanent cu ei si o sa va anunt din timp Noroc
Popescu91011
Apropo, ce se mai aude cu filmulețele de pe VHS? Dacă site tot nu putem face :evil: , să profităm măcar de ospitalitatea celor de la mașini.ro pentru a anunța pe ce site le up-loadăm. Centre pt. transfer VHS pe CD/DVD sunt o grămadă, Horia, vezi uită-te după cele ale studenților de la Academia de teatru și Film căci au prețuri derizorii (aveau laboratoare pe la Hanul lui Manuc, Gara de Nord samd).
madalin46093
Apropos nu ne mai intalnim si noi intr-un week-end ca a inceput sa iasa soarele? biggrin.gif
Cosmin65397
Duminica asta ce ziceti? la ora 11 e bine.....? tot in poli.
tzo99516
eu sunt de acord!
Daniel82595
s-a facut !
:wave:
Cosmin65397
hai baietii..adunarea....pregatiti-va Laditele !!!
Cosmin65397
NE VEDEM DUMINICA(13 mai) LA 11 LA POLI!!!!!!!!!!
Popescu91011
Îmi pare rău, dar nu pot ajunge la întâlnirea de duminică. Vă doresc vreme frumoasă și aștept să văd poze (și filmulețe! :cheers: )
Daniel82595
deci cati suntem ?
Cosmin65397
suntem cativa..probabil ca se mai aduna maine!....
tzo99516
pe langa atata tristete e si bucurie,nu am fost noi foarte multi dar am fost
tzo99516
B21TZO e absent si o sa fie absent din viata mea ca nu mai merge facut :cry:
tzo99516
asta e ceva nou(pt mine) nustu daca si pt voi,culoarea e super mie imi place la nebunie
tzo99516
frumos si motorul
tzo99516
si scaunele,no comment
ionita56403
sorry baieti ca nau am ajuns dar am avut de umblat la frane ca si-a luat si nevastamea carnetu si a trenuit sa umblu la ele ca se blocase repartitoru am facut-o dar cere unu nou si cu aceasta ocazie lansez si eu o intrebare cat costa fratilor un repartitor nou??? si daca gasesc la rusi ca in ghencea nexam
Georgian40398
QUOTE(tzo99516)
B21TZO e absent si o sa fie absent din viata mea ca nu mai merge facut :cry:


What ??? Cum adica nu mai merge reparat ?
Horia49540
adica e terminata, Georgian...a fsot asa rau busit incat costa prea mult ca sa fie facuta, si in plus niciodata nu va mai merge dreapta daca i s-a mutat puntea din spate...

Radu, repartitor tre sa fie vreo 300 mii, probbail, nu stiu...
suna-ma daca vrei sa-ti dau nr lui Grisa sau Fiodor

succes :wave:
tzo99516
salut lume!


ce ziceti de o intalnire de ladite duminica viitoare?
nu de alta da am si eu de prezentat o frumusete de masina si in plus tre sa vedeti si voi cum arata de mers merge bine(e tuseste putin ambreajul dar nu e asta o problema)
Horia49540
hai ca eu vin sa-ti vad bolidul biggrin.gif :wave:
Cosmin65397
vin si eu.....Deci duminica ce vine. La 11 e bine acolo in poli?
cristi105335
va puteti baza si pe mine duminica... biggrin.gif
Cosmin65397
Deci baieti...duminica o sa fie 2 premiere..Laditza lui Tzo si Laditza rosie a lui Cristi care e putin tunata....o sa avem ce sa vedem zic eu...Rugamintea mea la voi este sa spuneti care veniti sigur.....ultima oara am fost ..dar cam degeaba...! ne vedem duminica
tzo99516
are dreptate cosnim,eu zic ca pe forumul asta sunt inscristi destui din bucuresti,nu cred ca e asa de greu sa vemiti toti(chiar daca nu stati mult)macar sa fim mai mult nu de alta dar se pare ca si in inima clubului lada a inceput sa piara ideea de a tine in viata masina!mai ales ca avem pretentii la un site si la un club al nostru,eu zic sa veniti ca nu e nimic de pierdut!
Cosmin65397
Ma fratilor v-a" blegit" caldura? blush.gif ...doar eu ,tzo, horica , cristi si daniel ne anuntzam pt duminica?...in rest nimeni....sad.gif..macar ziceti si voi ca nu veniti sau ca aveti treaba ..macar sa stim si noi ce facem.... :argue:
Popescu91011
Dacă nu intervine nimic, duminică la ora 11 mă înființez și eu la Politehnică.
Horia49540
deci ramane stabilit, da?! duminica la 11h la Poli :wave:
Cosmin65397
Duminica la 11 ne vedem la Poli....!!! eu sunt prezent.... :help:
Daniel82595
si eu......incerc sa ajung biggrin.gif
tzo99516
vin vin
ionita56403
vin si eu sper sa fie frumos sambata sa ii schimb repartitorul
tzo99516
maine e ziua cea mare in care lasistii se vor intalni grupa mare! abia astept:D
Cosmin65397
la 11 sunt prezent...ne vedem acolo!!
Popescu91011
90% ajung și eu mâine! beer.gif
Flavius107424
chiar voi vedea multi iubitori de Natashe maine? unde??? anulez tot programul de maine si vin cu a mea Ladutza, daca primesc un raspuns. flavius. beer.gif

scuze dar politehnica mai precis... sunt constantean la faza asta. pe bune! va explic maine dak ma ajutati sa ajung. :wave:
Popescu91011
O.K. Flavius! Daca stii unde e Carrefour Orhideea e in regula, dacă nu, poți afla lejer! La intersectia mare, dintre șoseaua Orhideelor și Splaiul Independenței, dacă vii pe Splai dinspre zona magazinului Unirea sau, mai aproape, dinspre Opera Romana (Eroilor), faci stânga în intersecție și apoi prima la dreapta, tot pe Splai, dar nu pe partea cu Carrefour Orhideea ci pe malul celalalt al Dambovitei, pe partea cu gurile de metrou, mergi cca. 100 m și vezi intrarea in Politehnica pe partea stângă în sensul de mers. La intrare e un nene, îi dai 1 Ron și te lasă să intre în campus, mergi drept înainte alți 100 m și vezi o caricatură a Coloanei Infinitului a lui Brâncuși și "o sumedenie de Natașe".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.