Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Andrei79789
Mi-am facaut maine timp liber is ma prezint vad ca se inghesuie lumea smile.gif
Ladisti din toate colturile tarii, uniti-va !
Cosmin65397
Ne vedem maine!!!!!!
Popescu91011
O întâlnire reușită! 12 Lădițe și o Tavria!
Popescu91011
Veșnica problemă, pozele tre' făcute prea mici!
Popescu91011
O Lădiță ultra-dotată: un subwoofer de impact!
Popescu91011
Sper să vedem și pozele adevărate, în curând (nu mai zic de filmulețe!).
tzo99516
grupul vesel
tzo99516
acelas grup
tzo99516
tot noi
tzo99516
tot noi
tzo99516
mare mare la mai mare!!!!!!!!!!
tzo99516
si cealalta parte!!!!!!!!!!!!!
tzo99516
horia horia horia,chiar indecent!!!
tzo99516
ooops!! eu vb biggrin.gif blush.gif
tzo99516
vine daaaaaaan!
tzo99516
uuuuuu ce rau sunt! arigato.gif
tzo99516
tot grupul si o parte din masini!
tzo99516
si cealalta parte de masini!
tzo99516
da... si ei!
tzo99516
ha ha! Dl Popescu, nicium stres, nici o treaba total cu atentia in alta directie!
tzo99516
hop si el!
tzo99516
bine si poza asta!
tzo99516
the new guy!
iulian104479
Ati avut vreme frumoasa,aveti masini frumoase,au iesit poze frumoase.
Mariustom
Bravo :clapping:

Felicitări celor ce au participat la întâlnire band.gif

Frumoase mașini biggrin.gif Prietenii știu de ce blush.gif biggrin.gif :wave:

arigato.gif arigato.gif arigato.gif arigato.gif
Cosmin65397
filmuletz!!!! http://www.youtube.com/watch?v=mHZ7tTLcw30
Daniel82595
O intalnire reusita ! :wave:
Dar vai ce stil de pilotaj agresiv, hahah beer.gif
tzo99516
foatrte agresiv,chiar extrem de agresiv(poate o aveai pe constiinta pe aia de ai claxonato la poponetz)biggrin.gif
Andrei79789
Felicitari cameramanilor.
ionita56403
super misto imi pare rau ca n-am venit dar am stat de i-am pus niste scaune cu tetiera de mazda.
tzo care e a ta taicule?
tzo99516
B 05 NPB e a mea
madalin46093
Imi pare bine ca incepem sa ne inmultim.Am lipsit din cauza unui mecanic care tot imi promite ca ma ajuta sa imi fac masina(sa schimb niste capete de bara,sa reglez tachetii si sa sa schimb rulmentii de pe spate).Vreau sa o pregatesc pt litoral.
Daca stiam ca imi trage teapa veneam si eu.Si daca ma gandesc pe langa cei 12 mai puteam veni eu,Ionita,Georgian si poate Gabi(daca nu si-a vandut-o )si Bakhus care nu s-a mai auzit nimic de el.


PS-Horica crezi ca putem sa ne bagam un pic pe la capetele de bara intr-un week-end? blink.gif
Cosmin65397
Inca un scurt filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=UiN0pyzNRC4
tzo99516
marfa sa mai punem dastea ca poate asa se duce vestea si de la clubul nostru de ladisti biggrin.gif
Sula103604
tre sa ajunga si Ivan al meu candva pe acolo biggrin.gif, ooo abia astept...sa fie toata Poli plina de ladite beer.gif :wave:
gabriel cretu
cu mare placere as fi venit .......insa cu "durere" va anunt ca KGB-ul a fost instrainat........din fericire am gasit cumparatorul pe care l-am cautat destul de mult timp...chiar daca asta a afectat pretul de vanzare.......asa cum am spus am preferat sa o dau cuiva serios,pasionat care cel putin sa ma minta frumos in ceea ce priveste intretinerea si exploatarea ulterioara....
Fiind un om foarte cumsecade,voi incerca sa vorbesc cu el si sa-l conving sa vina in continuare la intalnirile pe care le veti organiza.......
Personal vreau sa va spun ca mi-a facut mare placere ca ne-am cunoscut,si atat cat a fost,bucuria ca mai sunt si alti pasionati de Ladite,pentru mine a fost o surpriza mare si placuta...........va saluta un "nostalgic" ladist......... :wave:
tzo99516
sad.gif((((((((((((((( pacat ca nu mai e in posesia ta! nu se stie daca cel caruia i-ai dat-o sa mai vine cu ea la intalniri,dar oricum speram sa aiva grija de ea!
Cosmin65397
Trece vara pe langa noi si nu facem intalniri mai dese....ia ziceti cand ne vedem?
Horia49540
eu mai zic o data si ultima: nu venitit la Ruse sambata asta? mergem dimineata, ne intoarcem seara, chir si intr-o masina (a mea, de exemplu)
chiar daca nu va luati piese (nici eu nu-mi iau,) dar vedem pe fratii nostri de peste Dunare biggrin.gif
si ne iese super bine si financiar (avem niste taxte la pod acolo etc, cu benzina fac eu cinste, no problem, mergem de placere beer.gif :wave:
dati repede pana miercuri mesaj privat sau pe mailul meu sau pe mobil(il gasiti la profilul meu) sa ne adunam
altfel plec undeva la munte, ca singur n-am chef in BG
ciao :wave:
Flavius107424
:brave: ne adunam maine, oare??? k plimbat Natasha la munte nu mai am cum. patineaza ambreiaju si n-am chef s-o tractez de pe la 'cucuietii din deal' beer.gif
Horia49540
ia uitati-va aici

http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?f=1&t=10206

am descoprit Lada Club Bulgaria!!!

n-o sa pricepeti mare lucru, dar e si un mesaj in romana:)

oricum baietii sunt mult mai organizati decat noi (au si cu ce!) si cica au facut deja 3 intalniri nationale!
va spun mai multe maine
ciao :wave:
mihail81843
Horica tata esti tare, ....si surprinzator. blink.gif Inteleg engl. fr. da bulgara?!... unde ai invatat? biggrin.gif

beer.gif beer.gif beer.gif
tzo99516
ba da periculos esti tu ma!facultate la bulgari alea alea,sa ma bata mama ce baiat destept! felicitari!!!!
Popescu91011
POt să confirm că Horia vorbește bulgara fluent și trei sferturi din interlocutori l-au întrebat unde a învățat așa bine limba lor! vă dați seama ce utile au fost cunoștințele lui în magazine! Cât a ieșit Horia până la mașină la un moment dat, am obosit de dat din mâini cu vânzătoarea încercând să o lămuresc ce piesă vroiam să-mi arate! biggrin.gif
Unde mai pui cunoștințele lui de civilizație și cultură bulgară, care pentru noi sunt o mare necunoscută și de aceea credem că nici nu există! blink.gif
Daniel82595
stie Horica....e tatal lor, hhahaha :wave:
P A U L
Mai baieti pai Horia este Profesor. Ar putea sa predea limba Bulgara. Nu prea ar avea cui dar altfel... Adica nu-i o gluma, scrie, citeste si vorbeste in bulgara mai bine decat multi in romana. :wave: biggrin.gif
Horia49540
multumesc de aprecieri
pai da ca e s-o luam de la origini, buniii din partea mameisunt din Macedonia (eu sunt jumatate aroman-makedon:), dar nu m-au invatat vreo limba slava, doar aromana...

bulgara am invatat-o la facultate, si prin Bulgaria...

si acum sa revenim "la oile noastre"
uite Sula ceva interesant
http://www.vaz.ee/modules.php?name=FAQ

manual de reparatii on-line pentru Lada!!! cu tot ce trebuie, dar e doar in rusa...asa ca sa te apuci sa ni-l traduci si noua biggrin.gif :wave:
Sula103604
Mare domn ca de obicei biggrin.gif band.gif .merci...deci cine are vreo preoblema si nu se poate rezolva pe forum...intrebati de mine, ca de tradus tot nu am timp acuma ptr ca lucrez de la 7 la 18...si nu se va putea..probabil numai duminica..duminica asta nu, ca ma apuc de noul cod rutier biggrin.gif..tre sa-mi recuperez permisul..asa ca fara rusine intrebati si eu va traduc de pe site...eu de pe site'ul dat de HOria..HOria de pe forumul bulgaresc si asa mai departe..chiar daca sunt dracusor..am si eu partile mele bune..pfuuaaiii..cand ma gandesc ca in weekend tre sa modific "sharovie" de sus sad.gif( ma apuca moartea..ca batranu de la care am luat-o nu mai avea din aia de sus si a pus sharovaie de jos..si acuma scartie de mi-e rusine sa merg.....
Horia49540
cand ti-ai pierdut ma permisul, am uitat... blush.gif
aaa, aunci cand cu politaii aia cu "scarts"de roata?
succes la recuperare...dar parca nu se mai da examen pentru recuperare...sau inca nu s-a aprobat legea noua... blush.gif

oricum succes si data viitoare injura-i in gand biggrin.gif :wave:
Sula103604
nu s-a aprobat inca nimic..eu mai tre sa dau examen..si cat mai repede ca imi vine fata..si tre sa plec biggrin.gif...si cu permisu ala de MD nu prea vreau sa ma risc..asa ca ma bag marti biggrin.gif..la test..merci colegu'
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.