Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Horia49540
eu am tot pus biletele la toate lazile pe care le-am vazut, dar nu a scris nimeni... :evil:
madalin46093
Da de-abia azi am vazut raspunsul lui Horica!.Asa este vine!Ura! band.gif band.gif
Dragos56563
Daca am inteles eu bine din discutia pe care am avut-o cu Cosmin, ar trebui sa ne asteptam la minim 7 Ladite. Daca ar fi sa vina toti, am fi cam 10. Buuuun !


:wave:
madalin46093
Astia au anuntat burnita maine :evil: .Sper sa se insele si sa apara soarele :wave:
Andrei79789
Imi pare rau ca nu pot sa vin, dar masina e in service pentru vopsire/tinichigerie. Sper sa o scot peste o luna. Data viitoare o sa vin precis, sa vedeti si voi ce a iesit .....
Daniel82595
a intervenit ceva in ultimul moment si nu am sa pot ajunge. Imi cer scuze.
madalin46093
Pai toate problemele intervin sau ni le facem in ultimele momente!
Asta e viata.Niciodata nu vom fi toti! :evil:
CRISTI91516
Deci asha cum am vorbit ne-am tinut de cuvant si ne-am intalnit.La 12 fara 15 min Horia a fost cap de lista.
CRISTI91516
Apoi am urmat eu cu rusoaica mea....
CRISTI91516
Am stat cu Horica la vorba ,am facut schimb de opinii :angel: pana au aparut ceilalti.
CRISTI91516
si restul......
CRISTI91516
smile.gif
CRISTI91516
nu stiu de ce nu a mers mai sus sa atasez mai incerc odata :bash:
REMUS69209
Salutare,nasol ca nu am putut veni si eu:sunteti prea departe.Daca s-ar putea face o intalnire mai aproape(la Pitesti de ex)sigur as putea veni oricand.-Astept mai mule poze!
CRISTI91516
ultima oara :bash:
CRISTI91516
mai pun ca mai sunt de venit smile.gif
CRISTI91516
huoooo vrem si noi scaune dastea :bandit:
CRISTI91516
Aparu si printesa..... arigato.gif
CRISTI91516
Ne-am aliniat rusoaicele in formatie pentru boze :boxing:
CRISTI91516
si din fata biggrin.gif
CRISTI91516
Am admirat si un portbagaj .Am strigat deodata : GGGOoooooooollllllllll
CRISTI91516
si un motor smile.gif blush.gif
CRISTI91516
Si un capac nichelat :wave:
CRISTI91516
Apoi ne-am pus pe schimbat pareri blink.gif
CRISTI91516
discutam discutii smile.gif
CRISTI91516
Si cam atat cu sfaturile
CRISTI91516
Ne-am laudat cu rusoaicele smile.gif biggrin.gif
madalin46093
Sa va pun si eu din pozele mele.
Toate Rusoaicele fara proprietari! biggrin.gif
CRISTI91516
Si ultima poza Cosmin cu Rusoaica si cu un preten.In lateral se vede aripa refacuta de zici ca e 9 biggrin.gif.Multi stiu putin pricep.
madalin46093
Bestia lui Horica! :evil:
madalin46093
Rusoaica fotografului nr.2 CRISTI!
CRISTI91516
Sper ca la urmatoarea editie sa fim mai multi.Vine omu sta oleaca se mai uita da si pleaca :
CRISTI91516
si je blush.gif .
Cosmin65397
QUOTE(CRISTI91516)
Si ultima poza Cosmin cu Rusoaica si cu un preten.In lateral se vede aripa refacuta de zici ca e 9 biggrin.gif.Multi stiu putin pricep.



Chiar e noua..ambele din fata sunt noi ,cele din spate la fel... :wave:
madalin46093
Una cu motorul facut.Patron de siberianca Cosmin.
CRISTI91516
Si Cosmin... tongue.gif
madalin46093
Masina lui Schumi cameramanul! biggrin.gif
madalin46093
Alba ca Zapada.
madalin46093
Si ultima .Cea mai puturoasa dintre ele :rant:
madalin46093
Niste funduri de Ladite.
madalin46093
Gasca de la bloc. :boxing: :romania: :1: :cheers:
madalin46093
Pardon.Am uitat de galbioara lui Dan.
madalin46093
Saru-mana Horica!

Sa traiesti o mie de ani!Ca priceput mai esti.


Acum sunt gata de plecare la o plimbare.I-am reglat si gazul si alearga altfel.Parca nici nu o mai recunosc.Mi se umfla si mie muschii la talpi, cand sunt la semafor si vad vreo dacie de aceeiasi varsta cu Rusoaica mea.
gabriel cretu
in sfarsit am avut parte si noi de un fotograf,cameraman si comentator 'profesionisti".............multumim frumos baieti pentru tot ce ati facut ..........din punctul meu de vedere a fost super..........mai ales ca am eclipsat vw-istii biggrin.gif ........inca o data multumiri celor care s-au preocupat sa avem si noi o intalnire ca lumea........... :wave: arigato.gif
madalin46093
Desteptarea Barosane!


Ce faci domne dormi in post! :argue:
Cosmin65397
Nu dormmmmmmmmmmmmmmmm........ma gandeam ....la zile cu soare ..... si cu multe.. multe.. multe ....Lade blush.gif
madalin46093
Am fost doi fotografi.

Cred ca a fost cea mai reusita intalnire de acum.Pacat ca nu au fost si ceilati.Cred ca intram in orgasm daca eram toti.
Locul este dupa parerea mea cel mai bun de pana acum.Avem loc destul,putem sa le mai si forjam si chiar poate niste liniute.
Cam multi spectatori nu ma asteptam la ei.
Pe viitor mi-ar placea sa ne intalnim tot aici!Voi ce spuneti?

PS.-Da asa este cu VW-isti!Nu ati vazut ca au si plecat cand i-am inconjurat cu Siberiencele. :bandit:
gabriel cretu
maaaa...........am omis un lucru........locatia ......mie mi-a placut foarte mult,cu toate ca ne-a golit buzunarele de un leu greu........ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gabriel cretu
adevarul fratilor este ca trebuie sa facem o intalnire si in alta parte sa poata veni mai multa lume..........haideti sa ne punem de acord cu o locatie..........inca de pe acum.........ce ziceti????????
gabriel cretu
adevarul fratilor este ca trebuie sa facem o intalnire si in alta parte sa poata veni mai multa lume..........haideti sa ne punem de acord cu o locatie..........inca de pe acum.........ce ziceti????????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.