Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
CRISTI91516
Mda se pare ca ai fost primul cu pozele.Din pacate eu mi-am uitat aparatul foto si am facut cu telefonul.Iata cateva din ele insa cele mai importante facute in momentele cheie biggrin.gif

In figura alaturata e Master Chief(expertul)
CRISTI91516
Deci....treaba domnle nu asha...
CRISTI91516
Cosmin admira nou venita....
CRISTI91516
si interiorul arata bine....
CRISTI91516
opa....broblem la usa .(in geam se vad surorile Mardare) biggrin.gif
CRISTI91516
Aici mecanicii sunt impartiti pe echipe..... blush.gif
CRISTI91516
sa nu uit sa pun si janta asta ca prea frumoasa e
CRISTI91516
cam astia am fost.Trebuie sa precizez ca e a 3-a intalnire a mea si asta a fost cea mai aglomerata.Bravo baietzi data viitoare sa fim si mai multi.Soare tot asha sa fie...drum intins si sa nu avem probleme cu rusoaicele.Sa ne vedem cu bine.
ben100189



restul pozelor aici-> http://www.99poze.ro/lada

si aici filmuletzele

http://www.sendspace.com/file/k1qcmb

http://www.sendspace.com/file/6hjf3i
Popescu91011
Marfă pozele! Și filmulețele!
tzo99516
o parte din grup
tzo99516
cealalta parte
CRISTI91516
bravo Ben.Esti cel mai tare :coolspeak: :clapping:
gabriel cretu
Sper sa va placa
gabriel cretu
alta poza
tzo99516
vai vai vai ce pozitie indecenta m-ai prins in poza blush.gif pana si numaru de la masina s-a ridicat biggrin.gif :minigun: :boxing:
gabriel cretu
ceea ce se vede in spate rosie si cu capota portbagajului ridicata este "atelierul mobil"......... biggrin.gif
gabriel cretu
inca
gabriel cretu
atentie........se pregatesc bolizii...... biggrin.gif
gabriel cretu
street race........... biggrin.gif
gabriel cretu
si
gabriel cretu
si
gabriel cretu
din pacate s-a deschis un nou topic ......am fost la un prieten care avea infrared pentru a putea pune pozele ....promisiunea este ca le va pune cat de curand,insa nu a stiut si a deschis alt topic.......am rugamintea la cei abilitati ca dupa ce le pune pe toate (sunt cam 20) sa le mute la intalniri sau unde considera ei,ca nu are rost sa deschidem topicuri dupa topicuri.......multumiri :wave:
gabriel cretu
acesta este renumitul "verde brotacel" biggrin.gif
gabriel cretu
evident nimeni nu a indraznit sa-l provoace pe cel a carui motto este : LOCUL DOI NU EXISTA........... biggrin.gif
gabriel cretu
Madaline.....ti s-a "pus pata " pe masina ?????? biggrin.gif
gabriel cretu
"probleme grele"
gabriel cretu
in opinia mea motorul al carui sunet este no 1......
gabriel cretu
am auzit ca Dragos are un mesaj scris in locul de parcare: atentie,luati masina dar lasati-mi jantele............ biggrin.gif biggrin.gif
gabriel cretu
no comment........va las si pe voi........ biggrin.gif
Mariustom
Topicul deschis de Gabriel Cretu a fost unit cu cel de aici smile.gif.
Oricum făceam asta, Gabi :wave: , chiar dacă nu rugai acest lucru, sunt cu ochii pe voi whistling.gif laugh.gif ninja.gif arigato.gif


PS: mă bucur că a fost vreme frumoasă și ați făcut și poze. Sper că v-ați revanșat față de Horia, da ? smile.gif
La mai multe !!!
Gigi66198
QUOTE(gabriel cretu)
evident nimeni nu a indraznit sa-l provoace pe cel a carui motto este : LOCUL DOI NU EXISTA........... biggrin.gif



Ma bucur pentru voi...Ladita mea e in provincie...nu am mai vazut-o de luni bune... sad.gif
Horia49540
pana la urma cati am fost cu totii? ca nu am avut prilejul sa numar smile.gif
aaa, si scuze celor cu care poate n-am vorbit/am vorbit putintel, dar ati vazut ce mi-au facut unii colegi biggrin.gif
oricum e bine ca suntem din ce in ce mai multi beer.gif :wave:
tzo99516
domnilor are si eu o intrebare daca nu considerati ca eu este disperat,urmatoarea intalnire cand esti preconizata sa se purceada?
Horia49540
he he nu te mai agita biggrin.gif
se va face, stai sa ne revenim dupa asta care a fost si a fost super
cand ne-o apuca dorul unul de celalalt ne adunam iar beer.gif

eu propun sa facem urmatoarea intalnire la padurea baneasa - va fi primavara si cald biggrin.gif :wave:
Marcel73386
Bravoooo fratzilor! Sincere si maxime felicitari ! pentru mashinutze si pentru ca reushiti sa va adunati!
Drum bun si spor in toate!
Horia49540
multumim beer.gif
pai poate vreodata ne-om aduna din mai multe colturi ale tari - fac aluzie la intalnirea din Ardeal - mi s-a pus pata rau de tot cu intalnirea asta, sper sa se organizeze biggrin.gif :boxing: :wave:
Matei93575
Salut baieti!Am vorbit cu seful de la Ladamania si am auzit ca au fost la raliu la Brasov.Si mi-a zis sa stam linistiti ca se va organiza intalnirea are deja niste aprobari.O sa ne anunte din timp oricum e asteptat cu f mult interes si aici in zona.Se asteapa ca participarea sa fie peste 50 de masini asa ca o sa fie beton.Stati linistiti ca va anunt din timp si sunteti asteptati cu mare drag cat mai multi!Numai bine
Daniel82595
Foarte misto intalnirea de duminica mai ales ca ne-am strans multi :1: .
La mai mare !
Horia49540
bun, pai asteptam sa ne tii la curent, multumim :wave:
da'noi pana la urma cati am fost duminica? eu tot nu am aflat... biggrin.gif :wave:
ben100189
QUOTE(Horia49540)
da'noi pana la urma cati am fost duminica? eu tot nu am aflat... biggrin.gif :wave:


12, daca nu ma insel :coolspeak: :cheers: :romania: :help:
Horia49540
oho, asta e record band.gif biggrin.gif :wave:
Popescu91011
Aș, am fost mai mulți! 13 erau cand am plecat eu (la 13,15). Și tocmai atunci mai intra o Lada la Poli! Oricum, ideea de bază e că oamenii au început să vină la întâlniri! POate la următoarele aranjăm "puțină regie" și tragem un filmuleț care să stea cu cinste alături de cele ale băieților din Bulgaria, Ungaria, ex-CCCP!

Și-l punem și noi pe youtube sau pe secțiunea video a lui google (deocamdată e doar beta, dar ai și opțiune de download!)!!! :boxing:
Mariustom
D-le Popescu, te rog să nu mai postezi consecutiv, în interval așa de scurt. Am unit textele mesajelor într-unul singur. Folosește butonul "Modifică" aflat sus, în dreapta mesajului propriu, dacă v-ați adus ceva aminte ulterior și vreți să scrieți.

Părerea mea ... blush.gif
Cosmin65397
D-le Marius fara suparare ,am si eu cateva obiectii, chit ca sunt offtopic,...pana sa deveniti moderator pe forum nu intrati asa des ca acum pe Lada si nici sfaturi despre cum sa postam sau cum sa scriem nu spuneati si nici nu ne atentionati cand si cum si la ce interval sa postam si nu era nici un fel de problema,colac peste pupaza de cand sunteti moderator parca as avea un ghimpe in "dos" cu toate ca sunteti "de al nostru".Cunosc majoritatea baietilor de aici si cred ca stie fiecare ce sa sa faca si cum sa posteze, in concluzie va zic mai direct lasati-o mai moale cu grija asta pentru noi !
toate scuzele!
Mariustom
D-le Cosmin, fără supărare.
Nu vreau să fiu un ghimpe în coasta nimănui. Faptul că nu am postat în această arie nu înseamnă că nu am citit cam tot ce s-a postat aici.

Una din datoriile mele este și aceea de a avea grijă de această arie, Lada.
Nu am intervenit deloc când nu s-a greșit, ci când au fost deschise flame-uri, s-au deschis topicuri identice, s-a postat consecutiv sau când Gabriel Cretu a deschis, fără voia sa, un alt topic cu poze.
Când spuneți:
QUOTE
Cunosc majoritatea baietilor de aici si cred ca stie fiecare ce sa sa faca si cum sa posteze

aveți acceptul lor sau vorbiți în nume propriu ?
Consider că sunt destul de tolerabil cu respectarea Regulamentului, o dovadă fiind "închiderea ochilor" la anunțul de vânzare a unui set motor de către d-l alin cristian. Și mai sunt exemple.
Nu abuzez de funcție, dar vreau ca voi să fiți un exemplu pentru restul comunității masini.ro.
Dacă dorința mea este un chin pentru unii din voi, înseamnă că alții au dreptate. Nu vreți să fiți o excepție. Și asta îmi provoacă o părere de rău. Sincer.

Grijă am și voi avea ca discuțiile din această arie, Lada, să se desfășoare într-un climat de prietenie, amiciție, fără atacuri la persoană sau mașină și fără cuvinte vulgare.

Dacă se consideră că am greșit sau greșesc cu ceva vă rog să vă adresați plângerea administratorilor pe mp sau e-mail, conform Regulamentului, pe care presupun că l-ați citit, nu ? blush.gif

Toate cele bune arigato.gif
Popescu91011
E in regula, nu-i nici o suparare daca ni se mai atrage atentia când încălcăm regulile (doar de asta sunt facute, nu? biggrin.gif ). Oricum, cred că "lădiștii" nu se numără printre "infractorii" forumului, ci au dovedit, în timp, o atitudine caracterizată de politețe, respect reciproc și toleranță. Cât despre intervențiile moderatorului, dacă sunt făcute în aceeași termeni, nu se supără nimeni. Relatarea viitoarelor întâlniri Lada va ține seama și de observațiile formulate până acum. Și ca să încheiem într-o notă optimistă, știți gluma cu tipul care striga după o pisică hipiotă: pis, pis! Iar pisica, de colo: Peace, man!!
tzo99516
parerea mea e ca(oricum nu va fi luata in considerare) fiecare are dreptate si dolmnul marius si domnul cosmin. eu unu va multumesc ca sunteti indulgent,nu de alta da probabil ca si eu am facut reclame pt vanzari; si lu cosmin ca de daca nu e unu care sa fie tzavnos nu are farmec in discutii; asa ca nu ma suparati ca :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: biggrin.gif biggrin.gif (glumesc)
Cosmin65397
Marius nu m-am referit ca de ce nu ai postat tu pe un anumit topic sau nu, ci daca aveai dorinta asta de a deveni moderator de ce nu ne-ai spus si noua mai demult despre regulament si despre alte amanunte despre utilizarea forumului sau sa ne fi zis ca vei fi moderator aici, poate asa te intrebam din timp ce putem face si ce nu putem face pe forum...
Pe langa d-voastra mai e si echipa masini.ro care are grija de aria asta si nu ne-a spus nimeni cat de consecutiv sa postam sau cat de rar si la ce intervale si nici in regulament nu e precizat nimic in legatura cu acest sens.Cred ca aceste mesaje scurte raman la alegerea userilor de a le spune moderatorilor daca vor fi stranse sau nu.

"aveți acceptul lor sau vorbiți în nume propriu ? "-sunt 100% sigur de acceptul dansilor!

"Grijă am și voi avea ca discuțiile din această arie, Lada, să se desfășoare într-un climat de prietenie, amiciție, fără atacuri la persoană sau mașină și fără cuvinte vulgare."- eu chiar va rog sa faceti acest lucru pentru ca, in urma cu mai mult timp eram majoritatea batjocoriti ca de ce avem Ladite si ca suntem pericole pe sosele etc ...iar nici un moderator nu prea s-a bagat pentru noi atunci si au fost destule injurii...in fine au trecut... noi am inghitit.

"Dacă dorința mea este un chin pentru unii din voi, înseamnă că alții au dreptate. Nu vreți să fiți o excepție. Și asta îmi provoacă o părere de rău. Sincer." -Dorinta asta o aveati si atunci cand radeau altii de noi?

Va inteleg ca ati fost tolerabil in legatura cu anuntzul D-lui Alin greseala dansului si merita atentionat dar de aici si pana la a posta consecutiv parca e cale mai lunga si, cititu regulamentului care,parca, ne-ati spus sa-l citim ca pe "bibilie"...e putin deranjant.

Nu ati gresit cu nimic si nu vreau sa va simtiti deranjant de ce am spus!!!! blush.gif


Tzo: nu sunt tafnos si nu postez ca sa fac discutii aprinse doar de dragul farmecului,cu toate ca suntem utilizatori ai forumului consider ca putem avea discutii amicale cu moderatorii si chiar am putea sa le mai dam si noi un sfat prietnesc sau cand mai exagereaza sa le mai atragem si noi atentia mai ales ca sunt prietenii nostrii.

Tot respectu!
bakhus70370
Domnule Marius , Cosmin nici n-a zis ca ati fii un ghimpe in coasta cuiva wink.gif
QUOTE(Mariustom)
D-le Cosmin, fără supărare.
Nu vreau să fiu un ghimpe în coasta nimănui.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.