Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
daniel88712
stiu ca nu sunt in masura sa fac propuneri de astea, dar mie mi se pare buna ideea de 17 dec. vreau si eu sa vin. blush.gif n-am fost niciodata. poate ma lamuresc si eu de ce nu trage samara mea, ca mi-a mancat zilele :bash:
daniel88712
[trimite-mi mie datele masinii si am sa te adaug imediat ce pot in lista noastra a posesorilor Lada beer.gif[/quote]


cum e cu lista asta?
Daniel82595
ii dai mail lui georgian cu datele masinii si numele tau complet :wave: [c_georgian@yahoo.com].
Georgian40398
QUOTE(Daniel82595)
ii dai mail lui georgian cu datele masinii si numele tau complet :wave: [c_georgian@yahoo.com].


da beer.gif
guys, eu sunt provincial la origine smile.gif o sterg din Buc inainte de Craciun biggrin.gif
Daniel82595
an uitat sa mentionez sa trimiti datele masinii insotite de o poza cu ea biggrin.gif
Matei93575
Salut baieti am citit forumul cap coada mai ales sectiunea cu intalniri mi-ar place f mult sa particip si eu la o intalnire dar momentan stau in Tg-Mures.M-a surprins baiatul din Craiova care zicea ca Laditza lui consuma 8 L de GPL al meu in jur de 10 :bash: Oare asta se poate remedia prin reglaj?Oricum o sa mai trec cu masina prin capitala mi-ar place mult sa ne vedem odata.Georgian ai reusit sa ma adaugi in lista fanilor sau e nevoie sa trimit din nou?
Scuze daca unele lucruri sunt off topic astept raspunsuri salutare :wave:
florentin43993
Din pacate Georgian nu mai este cam demult activ la intalniri :evil:
Totusi e bine ca il mai intalnim pe forum.
Apropos sa ne pui o poza cu tine ,ca s-ar putea sa nu te mai recunoastem blink.gif , de cand nu ne-ai mai onorat cu prezenta la micile noastre intalniri!


:wave:
Georgian40398
Salut, Matei scuza-ma, aveam impresia ca am pus pe lista membrilor pe toti care mi-au trimis, dar acum vad ca intr-adevar nu esti si nici nu gasesc un mail trimis de tine, trimite-mi daca poti inca o data mail-ul si te adaug in lista beer.gif

Pai din pacate nu am mai putut ajunge la ultimele intruniri Madalin, eu in general duminica dupa amiaza am orele platite impreuna cu altii pentru band.gif si avand si copil mic nu pot justifica plecarea mea aproape toata ziua biggrin.gif Daca ar fi fost sambata imi era mai la indemana sa ajung, dar oricum a trebuit sa stau si mai mult pe acasa pentru ca sotia s-a inscris la a 2-a facultate si a mai avut si rezidentiatul... Programul nostru familial e cam incarcat :ewpu:
Horia49540
tovarasi, iar deviem de la subiect biggrin.gif
fiecare vine cum si cand poate...
da' unde sa vina daca noi nu stabilim?! biggrin.gif : ia ziceti cand ne vedem? poate pana vine Anul Nou biggrin.gif :wave:
Popescu91011
Pai, ce ziceti de 26 decembrie, ora 11? Locul: Politehnica? Un spatiu adecvat ar mai fi in parcarea de la sala Polivalenta. Sa stabileasca veteranii!
Daniel82595
ar fi OK... sa zica si veteranii :angel:
cosmin - constantin88637
ce naspa ma simt sad.gif , as fi vrut si eu sa ma vad cu voi toti, va dati seama ca nu pot sa vin atatia km pt o intalnire unsure.gif , asa pe site mai aflii una alta, dar oare de ce pun pariu ca acolo cand va intalniti se rezolva mult mai multe probleme neelucidata inca :cool: . Va salut pe toti si va urez Sarbatori Fericite :coolspeak:
Horia49540
ar fi bine asa, pe 26 la Politehnica, da' e deschisa parcarea atunci??? :wave:
Daniel82595
e posibil sa aiba si oamenii aia liber de Craciun....nu stiu sigur
Dragos56563
Daca e pe 26, cred ca vin si eu... Pina atunci... Imi iau jante ! Am gasit, fix pentru Lada. Cu distanta intre prezoane de 98, nu 100 cit e standardu'. Joi ma duc sa le iau, adica poimiine. Tocmai de la Pitesti. O sa pun si poze dupa... Asa ca ! Hai adunarea !
ionita56403
io daca vin vin pe jos ca am a avut un accident mi-a agatat-o un tir in fine ramane sa ma anunte jupanu cozmin daca s-a mai stabilit ceva si daca e in poli o sa vin si eu pe jos
Horia49540
iara ma? bre frate aveti grija de ladite...
pe mine rog respectuos sa ma anuntati cu sms ceva, ca iar nu mai am mail( din fericire, ca o sa fiu intr-un fel de concediu:))))))))))))))))))))) :wave:
madalin46093
Daca vune Horica vin si eu! biggrin.gif
Am nevoie mare d etine Horica,ca nu am facut nimic cu carburatorul. :evil:
Sa stabiliti ora sper sa se mai indrepte vremea pana atunci. blush.gif
Horia49540
prieteni, ca ne vedem, ca nu n evedem, cum o putea fiecare (la mine nu uitati sa dati pe sms, ca n-am net)

dar oricum

CRACIUN FERICIT biggrin.gif

si

UN AN NOU FERICIT biggrin.gif beer.gif

cu tot ce va doriti, Laditzele sa mearga struna so noi sa fim sanatosi sa le conducem pe unde ne place

Numai bine,

Horia :wave:
gabriel cretu
26..........cam naspa........mi-e tema ca bifez prima 'absenta'.......o sa incerc sa conving nevasta sa plecam pe 27,sa vad......presimt "probleme domestice"...... :bash: :argue: :boxing: :cenzurat: biggrin.gif ........in fine sa speram ca la final totul va fi band.gif
Horia49540
hei, nu-ti strica socotelile, las' ca ne vedem noi si altadata
oricum daca pleci cu lada esti iertat din oficiu:)))))))))))))))))
:wave:
Georgian40398
Tovarasi, eu am tras masina la iernat biggrin.gif Plec in provincie pt 2 sapt, asa ca aveti grija de comorile pe roti si "La multi ani", impreuna cu familia si Lada ! beer.gif
Horia49540
Vacanta Placuta si Sarbatori Fericite ! :wave:
Popescu91011
Care e concluzia? Se face o intalnire pe 26 dec., dat fiind ca multi pleaca? Daca da, la ce ora?
Daniel82595
pai da. Hai sa ne numaram cati suntem. Eu, Popescu.......hai si restul Cosmin, Cristi, Horia, Madalin, Dragos, Ionita si care mai sunteti canu va stiu pe toti biggrin.gif
Popescu91011
E buna o contorizare! Si sa stabilim ora si locul exact (la mine ar fi prima participare, asa ca nu stiu locul).
Dragos56563
Vin si eu ! Da' hai sa fie un pic mai spre dimineatza... Adica pe la 10, 11. Ca eu cica lucrez tura dubla ( 8 - 22 ) si nu pot sa lipsesc prea mult. Hai veniti ! O sa aveti ce vedea ! Promit io !

biggrin.gif

:wave:
Daniel82595
ok, mie imi convine si la 10
QUOTE(Popescu91011)
...sa stabilim ora si locul exact (la mine ar fi prima participare, asa ca nu stiu locul).

ne culegem de pe drum ...
Cosmin65397
Salutare baieti! Hai sa ne vedem la 10:30 ! va astept!
Popescu91011
Marti, 26.XII, ora 10,30, in parcarea de la Politehnica?
Cosmin65397
Da in parcarea politehnicii la coloana infinitului..daca va fi inchisa Poli..eu stau la intrarea de pe b-d iuliu maniu..(la intrarea de la Apaca) va astept acolo ...asta in caz ca e intrarea inchisa! Ne vedem marti!
CRISTI91516
deci avand in vedere ca marti 26.12.2006 fac 24 de anisori vin si sarbatorim..... smile.gif).De fapt sa ne uram Sarbatori fericite si la multi ani si sper sa vina si Horica ca sa se uite la reglaje la carb ca merge jalnic. :puke: .Sarumana si sa ne vedem cu bine parliv-ar pe matze sa va parleasca biggrin.gif
Dragos56563
S-a facut ! Marti, 26 dec, la 10.30, la Coloana Infinitului. Daca se poate. Daca nu, ne vedem la intrare. Cosmin, daca nu se poate intra si ajungi mai devreme, asteapta-ne in parcarea aia unde ne-am vazut si data trecuta.

Noroace si Craciun Fericit celor care nu vin !

La multi ani !

:wave:
Cosmin65397
Oky doky! Ne vedem acolo!
Horia49540
valeleu, noroc ca am intrat pe net, ca nu ma anunta nimeni:))))))
hai ca vin si eu
Cosmin65397
bunnnnn ne vedem maine dimineatza domnilor......IN CAZ CA INTRAREA E INCHISA-ne vedem la intrarea de pe iuliu maniu ..(apaca)daca nu ne vedem la coloana infinitului!
Popescu91011
Daca nu ninge sau ploua, vin si eu! Altminteri, am probleme cu stergatoarele :evil:
Cosmin65397
pai te asteptam ..poate rezolvam si stergatoarele smile.gif ne vedem maine...



P.S popescu ..ai un mesaj privat de la mine!
REMUS69209
Asteptam poze
Popescu91011
Imi cer scuze, baieti, n-am putut veni la intalnire datorita unei solicitari de ultim moment din partea nasilor de cununie! Deh, chiar n-am putut sa-i tratez cu refuz, vorba lui Caragiale! Sper din toata inima ca urmatoarea intalnire sa nu o mai ratez!
Dragos56563
Ma scuzati... Munca... Nu am apucat sa pun pozele... De fapt, diseara o sa le pun. Inca o data imi cer mii de scuze...

:wave:
REMUS69209
Hai Dragoseeee...Astept ca"mortu colacu" pozele alea,mai ales ca stiu ca ai un set de jante noi!
Dragos56563
Asa... Uite si pozele...

Eu am fost ultimu care am sosit la intilnire, asa ca voi pune pozele mele ultimele.

Deci...


1: Real Racer
Dragos56563
Cosmin cu rusoaia monster truck, cred ca poza e facuta dupa ce a incercat sa "coseasca" iarba din Poli...
Dragos56563
Horia... Saracu' de el.. Cum il prindem cum il punem la treaba. Eu zic sa ne apucam sa stringem niste bani... biggrin.gif
Dragos56563
Dl Borkan: Asteptind doctorul... probabil... Nu mai stiu exact ce si cum pentru ca era un frig al naibii de nasol... biggrin.gif
Dragos56563
Ooops: Din nou
Dragos56563
Musiu ( biggrin.gif ) Cristi, a venit cu pacientu'. Grav dom'le... Grav. E nevoie de smirghel si un geam... biggrin.gif
Dragos56563
Observati va rog, unealta HI-TECH cu care se rezolva un motor de Lada. Daca va uitati cu atentie are 15 porturi USB, vreo 5 FireWire, iar in fata, in centrul barii din fata a masinii, deasupra cifrei 1, de la 81, exista portul Wireless ( Wi-Fi ) al masinii.

biggrin.gif
Dragos56563
Nu se putea sa lipseasca KGB-ul ! Drepti !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.