Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Cosmin65397
Te asteptam....!!! Daca ai problems cu navigarea da-mi un tzarr!!! biggrin.gif
Dragos56563
S-a facut !
andrei27237
Sa va luati cu voi camere foto..... biggrin.gif
andrei27237
poate odata voi veni si eu pina aacolo......
bakhus70370
Hai cu pozele smile.gif) De-abia astept!!!
Dragos56563
Trebuie sa vina ! Cred ca am fost vreo 12... Parca... biggrin.gif

Salutare ! :wave:
Georgian40398
Hmm ? Pe ce forum ati pus pozele ? beer.gif
Dragos56563
Stai bre ! Ai rabdare ! Am facut si eu poze si a facut si Gigi. El a zis ca le pune miine. Eu, cind vin de la munca, incerc sa le pun. Daca nu in seara asta, atunci miine.

Salutare ! :wave:
Dragos56563
REMUS : Multumim ca ai venit ! Se vede treaba ca omu' e impatimit ! Nu multi ar fi batut atita drum de la Craiova la Bucuresti ca sa se intilneasca cu ladistii. Bravo ! Super masina ! Fain tunu' ala din spate !

beer.gif

:wave:
bakhus70370
Eu va rog sa mi le trimiteti pe mail(si anume bakhus@evonet.ro),nu de alta dar le vreau clare si la rezolutia initiala nu facute pt forum ca pierd detaliile.Le astept cat mai curand ca mor de curiozitate si va multumesc anticipat!


PS:Una slaba,cu telefonu' wink.gif
Georgian40398
Ok Dragos, pai atunci bafta sa scapi cat mai repede de la munci biggrin.gif

Sper ca Remus nu a plecat tot azi inapoi la Craiova blink.gif Da, e mare lucru ca a venit pana la Bucuresti, poate de acum o sa vina mai multi ladisti din alte orase ( sau sate smile.gif ).
REMUS69209
salut,Am ajuns bine,drumul a fost OK si masina a mers struna(consum 8% GPL).Ne mai auzim si...astept pozele!
bakhus70370
Felicitari ! Masina e super,se vede ca ai pus mult suflet in ea wink.gif Multam pt ideea cu bordul de 2107!

Daca aude cineva ceva de un bord de 2107 ieftinache sa-mi dati un semn biggrin.gif
Cosmin65397
Salve ! pe antiaeriana e un atelier de dezmembrari acolo treb sa dam o fuga sa vedem ce alegem..un bord, un suport de cas.....si altele..!
Gigi66198
QUOTE(REMUS69209)
salut,Am ajuns bine,drumul a fost OK si masina a mers struna(consum 8% GPL).Ne mai auzim si...astept pozele!


Pozele va asteapta pe forum...in format mititel... blush.gif
Cosmin65397
Remus te asteptam si la celelalte intalniri care vor urma..ca de vine vara...!!!
REMUS69209
sigur am sa vin si la urmatoarea intilnire! Dar pana atunci mai vorbim.
Cosmin65397
QUOTE(REMUS69209)
sigur am sa vin si la urmatoarea intilnire! Dar pana atunci mai vorbim.


Sigur....Tinem legatura!!! Bafta!
Cosmin65397
Salutare! Ma gandeam cand sa facem o noua intalnire inainte sau dupa paste..? Cum ziceti voi?
Horia49540
ar fi super
eu sunt de acord si inainte di dupa Paste
depinde cum pot si ceilalti... :wave:
Dragos56563
Si eu sunt de acord. Tre' sa se puna mai multi de acord biggrin.gif

:wave:
Alex71699
si eu.numai nu weekend-u asta.
Marcel73386
Bravo fratilor! ... Mi-a crescut inima in piept ca o paine sanatoasa de casa cand am vazut cati v-ati adunat, cat de tineri si de pasionatzi suntetzi. band.gif
Habar nu avetzi cat de multa liniste mi-ati adus in suflet ... credeam ca am luat-o razna ... toata lumea sa-ti tot spuna .... IA-TI MASINA ! ... si sa nu intelegi ce vor sa spuna blink.gif sa se uite la tine ca la un ciudat .... dar .....Multi vad putini pricep !
Eu va mai asigur de un lucru ca suntem .. mai multi dacat banuim bicycle.gif , sper sa reusim intr-un viitor mai apropiat sa ne adunam cam de prin toata tzara beer.gif
Apropo Brasovul nu zice nimik???? sau nu am vazut eu bine ?
Stiu sigur ca tre sa fie bine reprezentat.
Horia49540
da, intr-adevar suntem mai multi decat banuim
chiar azi am vazut pe Stirbei-Voda o lada de Neamt, "tunata" la caroserie, nu chiar profesionist, dar nici departe nu era, iti facea o reala placere sa te uiti la ea
semana cu cele cu care veneau rusii la raliul Dunarii prin anii 80:))
si intr-adevar putini pricep...e o adevarata filosofie sa ai lada
pacat ca eu, cel putin n-am suficient timp sa ma ocup de ea, de ceva timp nu am vreme deloc :bash: :bash: :bash: :evil:
da' asta e, bine ca merge, si merge bine biggrin.gif :wave:
andrei27237
eu propun o intilnire la brasov anul asta, sa vina din toata tara lumea....
REMUS69209
Salutare,nu am scris de ceva timp dar v-am urmarit permanent.Si eu as fi de acord cu Andrei(adica cu o intalnire la Brasov;de 1MAI "muncitoresc"de exemplu)Astept sa hotarati voi ,care sunteti majoritari pt ca eu o sa vin oriunde ar fi.Ne mai auzim-Bafta! Apropo,azi a fost ziua masinii mele si la propriu si la figurat.La propriu pt ca a implinit 24 de "primavari"si la ...figurat pt ca i-am facut cadou o vizita la un service unde i-am facut o revizie totala(schimbat brat inf.fata stg.,pivoti si bucse noi)-pa! Scuze daca v-am plictisit cu toate astea dar simteam nevoia sa spun cuiva!
madalin46093
PT REMUS

Nu vreau sa abuzez de increderea ta,dar tinichigiul mi-a spus ca nu poate sa se apuce de masina mea decat dupa Paste.Deocamdata nici nu a venit sa vada usa care mi-ai lasat-o.(are multa treaba).Nu am incotro si am s-o fac pe pretul care ti-am spus.Aici asa se lucreaza cu bani multi,fata de voi.Sunte-ti in avantaj.
Este vreo problema daca mai intarzii cu reparatia ?(adica iti trebuie usa urgent ).In orice caz, indiferent daca ii convine usa sau nu eu te voi anunta.Eu sper sa-mi curete frumos usa pe care mi-ai si s-o puna in locul celeilalte. arigato.gif
andrei27237
legat de intinirea de la brasov... cati s-*ar inscrie?

Si 1 mai e frumos, dar e luni... eu zic ca o sambata ar fi cel mai bine pt toata lumea,nu?
Cosmin65397
Salve! Daca imi fac motoru pana pe 1 vin la Brasov cu cea mai mare placere ,oricum tinem legatura pe forum. Pt intalnirea din Bucuresti cred ca o lasam dupa paste...voi ce ziceti?
Cati ar mai fi pt Brasov?
andrei27237
eu ma inscriu !
andrei27237
eu ma inscriu dar nu luni, ca nu pot..... blush.gif
Horia49540
daca lucrurile merg bine (si la mine nu merg intotdeauna, mereu apare cate un neprevazut :bash: ), sambata pe 29 voi fi la Brasov, duminica pe 30 la sibiu, si luni pe 31 ma intorc spre bucuresti...
daca merg mai rau lucrurile, o sa fiu sambata seara pana duminica pe la 10 la sibiu...no Brasov unfortunately...
daca merg si mai rau stau acasa ha ha
da' sper sa mearga cat mai bine
...nu stiu pentru noi bucurestenii, dar parca pt baia marear fi mai convenabil sibiul, nu? biggrin.gif
mai vedem, in cateva zile aflu cat de bine o sa-mi mearga, da' oricum eu vreau sa vin biggrin.gif
pe curand :wave:
andrei27237
merge si sibiu
, vine si clujul si oradea, timisoara... toti sunt mai aproape.

SE mai inscrie cineva?
REMUS69209
Salutare,ma bag si eu la Sibiu;numai sa va puneti de acord la o data!Ne mai auzim
ionita56403
Parerea mea daca e sa ne intalnim la sibiu haideti sa o facem mai in vara sa fie timpu calumea
Horia49540
corect, bine zis
a propos, daca ploua asa nic eu nu mai plec...
da' poate iese soarele pana atunci biggrin.gif
Marcel73386
Am urmarit parerile voastre in leg cu intalnirea pt tzara .... din pacate eu nu va pot lamuri biggrin.gif .... mie imi convine si sibiu si brasov ca doar sunt intre ele - Fagaras. In leg cu o data anume ar treb hotarata de majoritatea celor care sunt mai departe .. eu ma supun. BAFTA !

P.S. ..... pentru Horia si cei care trec prin Fagaras sau in prin zona iata tel. meu 0742041504;
chiar nu stiu daca ati facut asha ceva, dar ar trebui sa facem un fel de baza de date cu toti cei care au Lada si sunt aci pe forum, astfel incat in momentul in care trecem prin anumite zone .... sa ne putem intalni sau de ce nu - ajuta intre noi - poate facem un club si vom pune acolo si unitatzi de service - sau meseriasi testatzi de noi pt fiecare zona a tzarii. CE ZICETI ? ..... VISE? :brave:
Horia49540
salut
Pai sa stii ca eu oricum te contactam sa ne vedem daca trec prin Fagaras biggrin.gif

Da’ depinde de vreme… :bash: cum e la voi acum ? blush.gif

Cat despre baza de date, eu gasesc ca site-ul lui Georgian este locul ideal, pt ca deja sunt informatii bine stranse acolo, ar trebui sa completam, ce zici Georgian ? biggrin.gif

Ciao si sa avem vreme buna, cu soare mult, ca sa ne vedem beer.gif
Marcel73386
Nu mi-a luat nr de tel . blink.gif .. banui eu de ce ... nu am citit toate instructiunile .... dar o sa-mi acitvez atunci contul de yahoo mesenger sa se vada si de aici beer.gif
Marcel73386
Pe aci e groaznica vremea !!! :brilsmurf:
Horia49540
e rau daca e vremea proasta...

baga nr. cu spatii intre cifre sau scrie cu litere
:wave:
Georgian40398
QUOTE(Horia49540)
Cat despre baza de date, eu gasesc ca site-ul lui Georgian este locul ideal, pt ca deja sunt informatii bine stranse acolo, ar trebui sa completam, ce zici Georgian ? biggrin.gif


Da tovarasi, pe www.lada.as.ro pot pune tot ce e util, cu atat mai mult informatii de contact. Dati informatiile pe mail-ul meu de yahoo.com sau mesaj privat si o sa mai adaug o coloana de informatii la tabelul cu posesorii lada beer.gif
andrei27237
Chiar , de ce nu se inscrie lumea acolo pe site? sunt doar cativa....
Ia.. tota lumea trimite-ti datele si poza cu masina la adresa lui georgian. :evil:
Horia49540
biggrin.gif
marius69656
Pare foarte buna ideea cu o intalnire la Brasov si vreau sa spun ca pe mine ma intereseaza cu conditia sa fie mai in vara ceva de genul iunie ca acum inca nu este vremea stabila si riscam sa mergem acolo si sa ne ploua de da dracii in noi si mergem degeaba. Chiar ar fi super si mai ales sa plecam toti din Bucuresti in coloana . smile.gif)) Supertare.
Horia49540
corect, ar fi super biggrin.gif
pana una-alta, eu weekendul asta plec asa: sambata: bucuresti-brasov-fagaras (Marcel, here i come:) - sambata de sus
duminica: sambata-sibiu (stau pana pe la 12 ziua)-valea oltului-bucuresti
sper sa fie timpul bun, masina "ascultatoare" si soferul cu pofta de drum
ps - sorry, nu pot schimba deloc traseul, ca mai merg cu niste colegi, si trebuie sa ascult si de ei blush.gif biggrin.gif
:wave:
gabriel cretu
Valea oltului????? ma voi n-auziti ce se petrece pe acolo????
Horia49540
aoleu, ce ? iar s-a blocat?
o sa intru pe www.andnet.ro sa vad
da' poate rusesc sa ma strecor si eu printre doua pietre biggrin.gif
Marcel73386
Horia iata nr meu de tel ... mai incerc o data :boxing: ..... 0 7 4 2 0 4 1 5 0 4
Sper sa nu ajungeti prin fagaras sambata dupa ora 10 a. m . ca eu in week o tai la tzara sub munte ... dar vb la un tel band.gif
Horia49540
am sunat la drumuri (a propos 0 2 1 3 1 5 7 5 6 6) si au zis ca se trece si spre brasov si pe valea oltului bine beer.gif sper sa nu apara ceva pana sambata blush.gif :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.