Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri ale posesorilor si pasionatilor de Lada
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Horia49540
salut
ne uitam daca vrei, dar pana nu faci o revizie generala si buna la carburator nu avem ce-i face din reglaje... :wave:
ionita56403
duminica la 12.00 la coloana infinitului in poli nelipsit
Georgian40398
Daca ati organiza intalnirea in parcarea de sus la Polivalenta as putea gasi prilej sa vin si eu, ca as putea scoate familia in parc :wave: Dar nu insist, eventual sa se voteze biggrin.gif
Horia49540
ooo, e super ca vine si Radu :boxing:
si daca colegii sunt de acord, eu as fi pentru schimbarea locatiei ca sa vina si Georgian ca nu l-am mai vazut de un secol biggrin.gif :wave:
tzo99516
eu as avea o propunere de schimbare a locatiei,spre exemplu in rondul de la parcul carol,e un exemplu,daca vreti puteti comfirma sau nega
tzo99516
da mai bine la polivalenta ca e mai mult spatiu biggrin.gif biggrin.gif :minigun: beer.gif beer.gif
Andrei79789
Nu sunt 100% sigur, dar in principiu ma prezint, pt. mine era mai bine daca o faceam tot la miorita, ma supun insa majoritatii. (Sper sa nu mai imi faca figuri electromotoru' pana atunci :nope: )
Horia49540
he he, si pentru mine era perfect la Miorita biggrin.gif , dar ne supunem majoritatii sad.gif
dar de ce iti e bine acolo? ia da pe pm pe unde stai, poate suntem vecini :wave:
tzo99516
am si eu o intrebare: ce inseamna pm ca eu sunt mai inapoiat la capitolul abrevieri

Sub mesajul fiecăruia există, pe lângă altele, și un buton "mp". Dacă vrei să-i trimiți lui Horia, de ex, un mesaj privat, apeși pe acel buton aflat la un mesaj de-al lui și se va deschide o nouă fereastră unde, la destinatar, va fi trecut automat cel căruia vrei să-i trimiți mesaj privat. Vezi că trebuie să treci și un titlu mesajului smile.gif.
Baftă :wave:
Edit by Mariustom
Georgian40398
Merge si la parcul Carol din punctul meu de vedere ca familist smile.gif Doar sa nu fie ocupata parcarea aia, fiind weekend si daca o fi si vremea buna...
Cosmin65397
salutare! Baieti eu zic sa ne vedem in parcarea de la Sala Polivalenta..acolo o sa avem mai mult loc decat in Carol...ganditi-va ca e duminica si in Carol o sa fie full ,nici nu o sa avem loc unde sa ne strangem...eu va propun sa ne vedem la Sala Pololivalenta la ora 12 si cred ca asa va ramane! Va salut si sper sa ne vedem cat mai multi acolo.....

Andrei sper sa poti veni cu "flubbie"..imi place mult culoarea si vreau sa o vad pe viu....!

P.S.Haideti sa nu ne mai sucim de colo -colo si sa ne vedem la Sala Polivalenta! la 12
gabriel cretu
mai tovarasi ladisti......nici mie nu prea-mi surade ideea cu polivalenta........la miorita era super.......... biggrin.gif ........dar.....merge si la polivalenta .....asa cum spuneti ne supunem majoritatii......eram 3 cu fantana mioritei........ biggrin.gif
Daniel82595
unde o fi numa' sa fim cat mai multi si sa nu ma faceti sa merg prin trafic ca :minigun:
Dragos56563
Bre ! Vine si eu ! Dar unde ? Carol ? In rod ? In fata Academiei ? Sau la Mioritza ?

:wave:
Horia49540
eu as vrea la Miorita, dar vin unde spuneti voi, pe bune , nu am retineri:)
la miorita va anunt ca peisajul nu e tocmai de vis, caci au taiat podul de tren si toate fierataniile sunt puse acolo unde stateam noi cu masinile
dar e loc destul, putem merge si acolo unde am baut suc si ne-am filmat data trecuta, mai stiti? biggrin.gif beer.gif

dar spuneti voi unde vreti :wave:
Georgian40398
Offf, nu am vesti bune, aseara i-am zis sotiei planul pentru duminica si... e singurul weekend din luna in care trebuie sa se duca la cursuri la facultatea asta cu invatamant la distanta... blush.gif Eu trebuie sa stau cu cea mica pana dupa amiaza cand se intoarce sotia... Sorry guys, iar nu pot veni sad.gif
Horia49540
pacat, eu unul chiar vroiam sa te revad :wave:

n-ar' nimic, ocupa-te de familie, vor mai fi si alte ocazii
succes :wave:
Andrei96655
la vara facem o intanlire nationala? ca pana la buc imi ia o gramada sa ajung biggrin.gif
Horia49540
pai trebuie sa se faca cea din Ardeal
ce se mai aude, a propos?
madalin46093
Polivalenta vs Politehnica?

Hotarati-va mai repede ca acum vine duminica! :boxing:
Horia49540
hai, fratilor tovarasi, ziceti odata, unde? biggrin.gif :wave:
tzo99516
chiar,unde ne vdm ca pana la urma vine duminica si mi-e ca .... Doamne fereste si dupa ma supar ca nu pot sa iau parte la miting si baba cu :minigun: nu e nimik biggrin.gif ninja.gif :stretcher: :death: (la polivalenata???)
Cosmin65397
FRATILOR DUMINICA LA ora 12 NE VEDEM LA POLITEHNICA LA COLOANA INFINITULUI....!!!!!!!!!!!
ionita56403
total de acord
tzo99516
asa sa fie
Horia49540
OK asa ramane !!!
band.gif :wave:
Daniel82595
Ne vedem Duminica la 12 beer.gif
madalin46093
Ura!!!
Este pe locul 1 dupa parerea mea
Cel mai bun din toate intalnirile noastre. :clapping:
Am sa fiu si eu prezent in Poli si ma pregatesc sa bag niste acatiste si matanii sa nu ploua. arigato.gif


P.S.-Pacat ca nu poti veni Georgiane,deja am inceput sa ne asteptam la acest gen de raspunsuri si am inceput sa ne obisnuim fara tine.Stiu ca sunt mai rautacios la raspunsuri DAR FAMILIA ESTE PE LOCUL 1.
Asa ca te vom astepta la viitoarea intalnire :wave:
Bine ca ne mai dai semne pe forum. biggrin.gif
Cosmin65397
Andrei(bucuresti) sper ca o aduci pe flubyye s-o vedem si noi ....ti-am spus ca vreau s-o vad ca imi place culoarea mult...te asteptam!
bakhus70370
Georgian poti sa o iei pe fetita cu tine smile.gif
Georgian40398
Hahaaa, merci, chiar as fi venit beer.gif Dar fetita are 10 luni si nu sta decat sub supraveghere smile.gif Am internet la job si va urmaresc pe forum, cum sa nu biggrin.gif
Andrei79789
Cosmin, trebuie sa vin, ce sa mai ... asa ramane, plus ca cine stie poate e ultima data cand mai vedem kgb-ul. sad.gif
Sper sa am timp sa o spal pana atunci.
Cu ocazia asta poate ma ajuta Horia sa imi reglez avansul, chit ca toti sarim pe el saracul.
Am avut si ghinion, mi l-a reglat in service cu instrumente de high-tech: "la ochi", si merge mai prost ca inainte.

Asta e, cand te pricepi lumea apeleaza la tine ...
tzo99516
baieti azi ma apus sa schimb niste piese la bolid,asa ca tinetimi pumnii ca sa termin azi sa ne putem vedea duminica,mai pe seara postam si niste poze pe site cu si despre ambreaj caseta de directii si alte chestii pe care la mai shimb azi,salutare
madalin46093
HORICA ai incurcat-o duminica!
Ai sa reglezi la carburatoare de o sa visezi noaptea numai jiglere.
Cred ca suntem vreo 3-4 care o sa facem coada la tine.Asa ca inarmeaza-te cu rabdare si bunavointa ca tu esti singurul Ladist care ne ajuta bine,(poate mai bine decat cei de la service) in reglarea carburatorului. biggrin.gif

PS-In cazul in care va ploua :evil: eu nu voi veni! :wave:
CRISTI91516
Baietzi,poa sa ninga poa sa ploo ,la 12 sunt cu coco acoloo biggrin.gif .PUNCT
Horia49540
ma magulesti, Madalin
bre, sa aduceti niste manusi ginecologice, ca iar ma ung de ulei biggrin.gif :wave:
bakhus70370
sau macar neste tix blink.gif
madalin46093
Hai ca vin si eu indiferent de timp!

Mai fratilor ce timp frumos a fost azi,sper ca maine sa fie la fel!

Pt distractie band.gif
Mariustom
Mă bucur pentru voi. arigato.gif
Să aveți vreme frumoasă și să faceți pozeeeeee :wave:
CRISTI91516
band.gif sa se umple politehnica de laditze biggrin.gif .Sa ne vedem maine cu bine :wave:

deci parliv-ar pe matze care nu vine maine bicycle.gif
Cosmin65397
Baieti ne vedem maine la 12 ..va astept!!!! Cristi....te fac o liniutza maine? parlite-ar...smile.gif)
CRISTI91516
depinde cum se simt maine bujiile :minigun: .Incercam.
Mariustom
Vă rog ca asemenea discuții să aveți pe privat, masini.ro nu sprijină asemenea manifestări !!!

Aaaa, și Cristi, eu am unit mesajele consecutive de mai sus blush.gif
CRISTI91516
ok era un alint....deci care nu vine maine nu e ladist adevarat.
bakhus70370
Din pacate nu cred ca o sa ajung nici maine. Ma tot lungeste ala de la care am luat Mazda cu actele si tre sa mai iau niste hartii de la el, trebuia sa ne intalnim azi dar s-a dat lovit ca pleaca nu stiu unde si... a ramas pe maine dimineata. Daca reusesc sa termin in timp util il sun pe Cosmin, sau ceva sad.gif
Popescu91011
Mă bucur că am reușit să ajung și eu la întâlnire și să vă cunosc! Sper să ajung și la următoarele!!
Popescu91011
Nu-i prea bună calitatea, dar le aștept și pe celelalte!
Popescu91011
Scuze, avea 108 kb!
Popescu91011
Păcat că nu avem un filmuleț (sau avem?) blink.gif
Popescu91011
Și ultima poză!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.