Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Topic de dat cu capu' , bata , lantzu sau ce are fiecare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
paul-cristian
Cat o fi sughitat bietul cawboy de la dracu zilele astea 36182451.gif
AMP
36182451.gif Nu pot sa cred....Ce-ti facut Vio,mai Stefane?Ti-a pus sticker pe usa? laugh.gif
9er
Tocmai ma uitam la pozele de la Danes........Vio, de cate ori te vad imi aduci aminte de Shane Embury de la Napalm Death, ce-i drept mult mai tanar si mai ales mult mai suplu.

Sper ca nu dau cu bata in balta si ca Vio e mandrul posesor de "casca". whistling.gif
StefanVVTi
QUOTE (AMP @ Apr 2 2009, 02:21 PM) *
36182451.gif Nu pot sa cred....Ce-ti facut Vio,mai Stefane?Ti-a pus sticker pe usa? laugh.gif

Nu, chiar asa se numea camera! wink.gif thumbsup.gif
vio
grup de toyotisti la Danes 36182451.gif
vali44
Vreti sa vedeti si poneiul alb ???? 36182451.gif
ZORRO
Vrem sa vedem si pozele si filmuletele facute de tine la Danes,
pmhoria
Pana la urma toti care ati fost la Danes aveti un tiz din familia strutilor (sau astia sunt EMU, EMO) ??
OCTAN_95
am transmis si eu pozele + filmarile de la Danes
paul-cristian
Pana la urma a mancat cineva oua sau copanele de strut ca parca am vazut in meniu asa ceva.
ZORRO
Am vrut eu ou de strut, ca sa mananc o saptamana omleta, dar nu aveau pentru toyotisti.
OCTAN unde ai trimis pozele?
OCTAN_95
va rog prin PM adresele voastre de mail si pozele va vor parveni
mike.omega
Recunoasteti, astazi am avut placere sa-l cunosc pe propietar, din intamplare teehee.gif
StefanVVTi
Haha!! smile.gif Ma bucur ca te-am cunoscut, Mike!! A fost o dimineata fericita cand am gasit loc de parcare tongue.gif Promit ca maine o spal, vor fi 21 de grade! thumbsup.gif thumbsup.gif
TIBINEL
QUOTE (bebelusha @ Apr 1 2009, 07:10 PM) *
Tibi...m-am gandit mult cum sa-ti raspund...Mi-au trecut multe chestii dragutze prin capshor,dar...prefer sa ma opresc aici.Ai spus bine...STOP! Tocmai ca sa vezi ca nu m-am suparat,si pentru ca stiu de GLUMA! Gata,nu mai raspund la provocari...cel putin deocamdata.Mai ales ca suntem in post...n-o sa mai post(ez)nimic de genul celor anterioare.Cand ne vom vedea face to face,o sa mai vorbim...Pana atunci,PEACE AND JOY! Friends?

Totul e OK!
Ma bucur ca tii la tavaleala(glume)si cu sare si fara sare,am pus interpretarea originala in paranteza sa nu se inteleaga altceva
Ma bucur sa va regasesc dupa cateva zile in care am fost aut,azi am injurat de mama focului la ambasada canadiana,astia chiar sunt nesimtiti,dar nu au avut ce face si au zis da pe 5 ani.
inca mai adresez invitatia cine poate la romexpo 10-12 aprilie tuning auto
StefanVVTi
Eu o sa vin la Romexpo! wink.gif
TIBINEL
QUOTE (StefanVVTi @ Apr 3 2009, 10:46 PM) *
Eu o sa vin la Romexpo! wink.gif

Sa stabilim o zi si ora ,ok?
Poze multe cu....masini cu botox.
vio
CITAT(mike.omega @ Apr 3 2009, 08:37 PM) *
Recunoasteti, astazi am avut placere sa-l cunosc pe propietar, din intamplare teehee.gif



ala e propetar domnule???trebuia sa ii ceri talonul smile.gif) el e doar oltean si meltean de focshani pe deasupra ...ca sa nu mai zic ce a facut..
TIBINEL
Salut stefan,erai parcat la loc de joaca,sper ca nu ai uitat galetusa si lopetica pentru groapa de nisip...HI,HI,HI
paul-cristian
NU va mai luati de don doctor ca vine cu injectia si va face un moldamin de vedeti dublu pe urma 36182451.gif
drabisan
Care Dom' Doctor? Ala cu tulei? Din anu'ntii?
O sa aiba si el ce barbieri, probabil si citeva fire de par albe pina o sa fie Doctor. Deocamdata e Student, anu I, cu Yarisotractoras! Voi de ce credeti ca a parcat linga locul de joaca?

Mai are indecent de mult pina o sa fie Dom' Doctor!
TIBINEL
QUOTE (drabisan @ Apr 4 2009, 03:53 PM) *
Care Dom' Doctor? Ala cu tulei? Din anu'ntii?
O sa aiba si el ce barbieri, probabil si citeva fire de par albe pina o sa fie Doctor. Deocamdata e Student, anu I, cu Yarisotractoras! Voi de ce credeti ca a parcat linga locul de joaca?

Mai are indecent de mult pina o sa fie Dom' Doctor!

Incet incet am si eu un cumnat care acum e doctor chirurg,smecher de Spital Universitar(Municipal),care la inceput numai suturi, palme dupa ceafa si mistouri incasa de lamine,i-am cumparat grilele de la rezi...... de fugeam noptea pe strazile bucurestului,si acum ma doare la calcaie fugi la el,ma doare-n cot fugi la el etc.
Avem nevoie de ei sa-i crestem sa ne folosim de ei cand au crescut.
StefanVVTi
QUOTE (drabisan @ Apr 4 2009, 02:53 PM) *
Care Dom' Doctor? Ala cu tulei? Din anu'ntii?
O sa aiba si el ce barbieri, probabil si citeva fire de par albe pina o sa fie Doctor. Deocamdata e Student, anu I, cu Yarisotractoras! Voi de ce credeti ca a parcat linga locul de joaca?

Mai are indecent de mult pina o sa fie Dom' Doctor!

36182451.gif36182451.gif Rasu`-plansu` cand ma gandesc si eu cat mai am ...
paul-cristian
Radeti voi dar sa nu va vad la Don doctor cu "sa traiti, stiti am si eu o problema!" si el o sa zica "tataie mai stii cand radeai de mine?"
si sa vezi atunci moldamin wink.gif
FAR EASTERN
Ati vazut reclama la MIO din josul paginii? Astia fac misto de mine ca n-am navigatie la Prius pe RO verymad.gif .
connectorxp
QUOTE (FAR EASTERN @ Apr 5 2009, 12:45 AM) *
Ati vazut reclama la MIO din josul paginii? Astia fac misto de mine ca n-am navigatie la Prius pe RO verymad.gif .


Doar invart cutitul in rana , daca Toyota nu o face , atunci MIO.
PS ,e foarte agresiva campania cu MOOV 500, ecran foarte mare la pret foarte bun .

O fi vre-o coincidenta ca au folosit Prius ca masina sau doar asa s-a nimerit whistling.gif ?
bebelusha
Baietzi,care dintre voi imi poate face rost de niste "Greatest hits" de la UB 40? Mi-au tot promis diversi prieteni,da'vad ca "e" nese...Asa ca,ma bazez pe voi...Multumesc anticipat.
connectorxp
QUOTE (bebelusha @ Apr 5 2009, 01:37 PM) *
Baietzi,care dintre voi imi poate face rost de niste "Greatest hits" de la UB 40? Mi-au tot promis diversi prieteni,da'vad ca "e" nese...Asa ca,ma bazez pe voi...Multumesc anticipat.


Buna , eu am asta , ca fiind greatest hits de la UB40 : ALBUM UB40, ca sa respecte tematica de aici , nu am postat poza directa , doar un link la aceasta .

Pentru FAR EASTERN : , dedicatie de la MIO teehee.gif whistling.gif : .

Scuze de calitate , dar a fost pe fuga ninja.gif .
FAR EASTERN


@connector... thx. Ai niste poze datorie...
connectorxp
QUOTE (FAR EASTERN @ Apr 5 2009, 07:31 PM) *
@connector... thx. Ai niste poze datorie...


Acuma le scot , le trimit maine de la servici , ca sunt cam offtopic cu ce discutam noi .

Uite una de pe alt forum
OCTAN_95
QUOTE (bebelusha @ Apr 5 2009, 02:37 PM) *
Baietzi,care dintre voi imi poate face rost de niste "Greatest hits" de la UB 40? Mi-au tot promis diversi prieteni,da'vad ca "e" nese...Asa ca,ma bazez pe voi...Multumesc anticipat.


pirateria este infractiune
G e o r g e
QUOTE (OCTAN_95 @ Apr 5 2009, 07:57 PM) *
QUOTE (bebelusha @ Apr 5 2009, 02:37 PM) *
Baietzi,care dintre voi imi poate face rost de niste "Greatest hits" de la UB 40? Mi-au tot promis diversi prieteni,da'vad ca "e" nese...Asa ca,ma bazez pe voi...Multumesc anticipat.


pirateria este infractiune

care mai vorbeste de mp3 uri piratate sau alte prostii isi ia ban automat .
sa nu spuneti ca nu v-am anuntat . banned.gif
FAR EASTERN
Multumesc pentru edit-ul "smooth".

G e o r g e, o sa tin minte asta, fii sigur.
vio
lalele toyota biggrin.gif thumbsup.gif
StefanVVTi
Tare poza!!! 36182451.gif
TIBINEL
Super poza
Felicitari VIO excelent!
bebelusha
Baieti,stiu ca pirateria e infractiune! George,cred ca m-ati inteles gresit! Poate m-am si exprimat gresit. Vreau "Greatest Hits",UB 40!(adica cd-ul respectiv,in original).Contra cost,bineinteles.Ma chinui de mult sa fac rost de el,si nu reusesc.Am acasa numai cd-uri originale.Asta e tot.Nici nu mi-a trecut prin cap ca s-ar putea interpreta astfel!Imi pare rau de confuzie...si va multumesc ca m-ati atentionat!
FAR EASTERN
Eu am creat "confuzia" bebelusho. confused.gif
OCTAN_95
si eu am luat "bot cu frischa" sad.gif
Lexy
Bebelusho foloseste cu incredere google-ul si o sa gasesti magazine specializate care aduc cduri originale la cerere.Si gasesti chiar si p'aici daca cauti bine.
9er
http://pula.com.ua/en

Dati clic pe link si vedeti ce este, nu sariti sa dati inainte cu capu' , bata , lantzu sau ce are fiecare!!! teehee.gif
TIBINEL
Of mama, ariginala e originalitatea originalilor de origine originala...... dar chiar daca un inlocuitor ma face mai bine ca.....originalul ramane original cu origine originala de lume buna cu origini originale


TRADUCERE=ASPIRINA
bebelusha
QUOTE (Lexy @ Apr 6 2009, 12:49 PM) *
Bebelusho foloseste cu incredere google-ul si o sa gasesti magazine specializate care aduc cduri originale la cerere.Si gasesti chiar si p'aici daca cauti bine.


Mersic pentru sugestie,Lexy!
StefanVVTi
Rugati-va sa fiti feriti de intalniri neprevazute cu Satana...se lasa cu scartzait de roti, motoare turate si tot tacamul... 36182451.gif 36182451.gif

Uitasem...azi am primit o "felicitare" cu 86 km/h in Sinaia(in drum spre Danes, pe 27 martie la 13.xx) 36182451.gif Noroc ca limita-i 70 km/h ... Am trimis datele si astept procesul verbal! biggrin.gif:D Daca era limita 50 km/h era nasoala ca se incadra la 30-50 km/h peste limita si erau vreo 6 puncte :-" asa scap "de vara"!
22nst
Opa... asa repede ti-a venit?
La mine a durat mai bine de 5 luni
StefanVVTi
Si eu am fost uimit...10 zile, cu tot cu weekend-uri...sa vedem cat de repede vine pv ... probabil 2 puncte! whistling.gif
Cristi Horvat
Bine ca pe 27 era la dus si nu eram in coloana 39110506.gif

Sa vedem ce castigam si la drumul de intoarcere whistling.gif
StefanVVTi
La intoarcere am fost cuminti! whistling.gif
TIBINEL
Mult prea repede,ce dra...toyota ,astia nu au mai prins pe nimeni de mult?
Oricum la intoarcere te-ar fi prins la viteza asta cu spatele,HI,HI-conducator cuminte
G e o r g e
eu azi am pipait masina asta :

whistling.gif whistling.gif whistling.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.