Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Topic de dat cu capu' , bata , lantzu sau ce are fiecare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
StefanVVTi
stipc!! 36182451.gif36182451.gif
adrian_flavius
QUOTE
E prima mea amenda. Vreau sa o platesc biggrin.gif


...nu se exista sofer adevarat fara amenda...welcome to the club...si musai sa o uzi, amenda asta... 36182451.gif
22nst
Faza cu udatul cred ca o sa ii placa Hoinarului biggrin.gif Si o sa o forteze sa mai faca si altele 36182451.gif
Hoinaritza
QUOTE (M A R I A N @ Mar 14 2009, 10:57 PM) *
Da, da...zici ca era Hoinaru' care se pregatea de proba practica. drive.gif


36182451.gif e nasoale daca il declar pe Hoinar la volan. N-are drept de libera practica biggrin.gif
De declaratia ce trebuia trimisa la Ialomita s-a ocupat cumnatelul... trimis prin posta hartiuta
Acum astept amenda sa o pot plati biggrin.gif

Asa patesti dupa o intalneala biggrin.gif Se pare ca ne intorceam de la Pitesti smile.gif
vio
CITAT(22nst @ Mar 16 2009, 10:06 AM) *
Faza cu udatul cred ca o sa ii placa Hoinarului biggrin.gif Si o sa o forteze sa mai faca si altele 36182451.gif



din unele surse pe care le am cica Hoinar uda de frica in mashina cateodata nu ca ii e sete .. thumbsup.gif
cristsib
QUOTE (Hoinaritza @ Mar 16 2009, 02:15 PM) *
Acum astept amenda sa o pot plati biggrin.gif

Ai grija sa fii pe faza sa o platesti in 48 de ore (jumatate).
Hoinaritza
QUOTE (cristsib @ Mar 17 2009, 08:40 AM) *
QUOTE (Hoinaritza @ Mar 16 2009, 02:15 PM) *
Acum astept amenda sa o pot plati biggrin.gif

Ai grija sa fii pe faza sa o platesti in 48 de ore (jumatate).


Dap, sunt pe faza. Sper sa fie si ultima amenda biggrin.gif
22nst
Sa pastrezi plicul si sa te duci cu el atunci cand platesi sa vada data cand ti-a ajus amenda smile.gif
Hoinaritza
QUOTE (22nst @ Mar 17 2009, 11:27 AM) *
Sa pastrezi plicul si sa te duci cu el atunci cand platesi sa vada data cand ti-a ajus amenda smile.gif

Am sa transmit mai departe cumnatelului.
Multumesc tuturor de sfaturi.
Colonelu'
Din cauze ca cele povestite de tine, eu stau tot timpul cu ochii ca pe butelie cand umbla la masina mea. Eu ii spun de fiecare data ce sa faca si cum sa faca, iar daca mecanicul vede ceva ce eu nu am vazut ii spun sa ma anunte intai si pe urma ii spun daca sunt de acord sa intervina si cum.
Referitor la anvelope, atat cele de iarna, cat si cele de vara au marcate pe flancuri cuvantul OUTSIDE. La mine nu au sens de rotatie. Cand am fost sa schimb anvelopele, am stat langa meserias sa fiu sigur ca imi monteaza anvelopa pe janta in mod corespunzator.

De prea multe ori am patit in magazine sa cer un sfat la cumpararea unui bun si sa constat ca mai multe stiam eu decat vanzatorul. Uneori m-a pufnit rasul cand am vazut ca scot niste dume din ei de nu iti venea a crede ca ar putea un vanzator sa zica asa ceva.
OCTAN_95
dar era o treaba "de bun simt" sa mai fi stat calare pe operator
22nst
Romanul wallbash.gif
M A R I A N
Auzi, asta e ruda cu tine? rolleyes.gif
22nst
Hehe smile.gif
Daca ai sti tu cati NST sunt pe aici prin Otopeni 36182451.gif
vio
sa intzleg ionele ca in otopeni exista si ocupatia " numarator de oua " ?36182451.gif 36182451.gif
22nst
Ooof...
Sunt aia de la Neoset care au nr la masini tot NST

Na ca era sa uit... vrei sa-mi numeri ouale? 36182451.gif
vio
nu dar ma simt gadilat la.... cand trec pe acolo mai ales cand o iau pe strada ta 36182451.gif
22nst
Am ramas fara replica asa ca iti uresz clasicul STIPC!!! 36182451.gif
22nst
Care ti-ai luat permisul la Arges, da clic aici si vezi daca esti pe lista 36182451.gif

Lista VIP-urilor: Piedone, Vali Vijelie ši Ropotan 36182451.gif
VIC2222
am primit si eu anul trecut o instiintare precum ca am circulat cu viteza supersonica de 65 km in localitate.buun!!am trimis datele celui care conducea adica eu,dar nu m am dus si la posta sa ridic ceea ce cred eu ca era amenda in sine.va intreb si eu ce se intimpla cu acea amenda se duce direct la admninistratia financiara sau sa mai astept ceva la cutia postala? biggrin.gif
OCTAN_95
Aici chiar e cabinet stomatologic?
StefanVVTi
Mi-a dat vio niste melodii ieri...ma credeam in NFS aseara prin Bucuresti 36182451.gif
OCTAN_95
solutie py zonele aglomerate

http://www.youtube.com/watch?v=Imm530G7fLA...player_embedded
cristsib
Cei care mergeti pe valea Oltului, Atentie!!!!!
http://www.monitorulsb.ro/cms/site/m_sb/news/60918.html
OCTAN_95
pt cei ce vor fi la Danes

http://www.vremea-meteo.com/prognoza/vreme...O028|Sighisoara

scuze, am gresit locatia
poate cineva muta acest post
pmhoria
QUOTE (StefanVVTi @ Mar 21 2009, 12:19 AM) *
Mi-a dat vio niste melodii ieri...ma credeam in NFS aseara prin Bucuresti 36182451.gif


Ce melodii? Spune titlul/artistul ca sa ne facem o idee. Chiar sunt in cautare de un playlist nou asa ca bagati ...
Mersi
StefanVVTi
@Horia: in mare parte rock, melodii gen NFS si alte chestii smile.gif Ti le trimit pe messenger! thumbsup.gif
hdi
QUOTE (StefanVVTi @ Mar 24 2009, 08:08 PM) *
@Horia: in mare parte rock, melodii gen NFS si alte chestii smile.gif Ti le trimit pe messenger! thumbsup.gif


Vrem si noi....
DRAGOS
tocmai le iau acum de la Stefan pe messenger. daca vrei iti fac un cd/dvd si ne intalnim maine si ti-l dau. smile.gif

cu ocazia vedem si noi cine se ascunde in spatele tastaturii 36182451.gif
hdi
QUOTE (DRAGOS @ Mar 24 2009, 08:31 PM) *
cu ocazia vedem si noi cine se ascunde in spatele tastaturii 36182451.gif


o gagica buna.... teehee.gif
DRAGOS
cel putin din partea mea pot sa-ti spun ca in mod sigur nu laugh.gif

sau poate da...dar doar cand mai sta prietena la calculator teehee.gif
Mushu
Vio ....mergem la limp bizkit??? ca am inteles ca au concert in vara sau ceva de genul....
Salutari la baieti
vio
mashina lui Ionel , Vaca . automata , ECO 36182451.gif

in ce a de a doua sunty Hoinarii biggrin.gif nu am mai putut edita scrisu ...
TIBINEL
QUOTE (StefanVVTi @ Mar 21 2009, 02:19 AM) *
Mi-a dat vio niste melodii ieri...ma credeam in NFS aseara prin Bucuresti 36182451.gif

salut Stefan, vreau si se asa ceva,ajutor te rog
bebelusha
Tibi...m-am gandit mult cum sa-ti raspund...Mi-au trecut multe chestii dragutze prin capshor,dar...prefer sa ma opresc aici.Ai spus bine...STOP! Tocmai ca sa vezi ca nu m-am suparat,si pentru ca stiu de GLUMA! Gata,nu mai raspund la provocari...cel putin deocamdata.Mai ales ca suntem in post...n-o sa mai post(ez)nimic de genul celor anterioare.Cand ne vom vedea face to face,o sa mai vorbim...Pana atunci,PEACE AND JOY! Friends?
StefanVVTi
@Tibinel: gasesti id-ul meu de messenger in profil, add si-ti trimit muzica! Sunt ~400 mb.
@bebelusha: aici e o armonie totala 36182451.gif
bebelusha
QUOTE (StefanVVTi @ Apr 1 2009, 05:19 PM) *
@Tibinel: gasesti id-ul meu de messenger in profil, add si-ti trimit muzica! Sunt ~400 mb.
@bebelusha: aici e o armonie totala 36182451.gif


Vad,maestre! Armonie,nu gluma! Dar asa e frumos! Altfel am muri de pliktis! ermm.gif
StefanVVTi
Maestru Dresor, te rog frumos! 36182451.gif
20krpm
parerea mea e ca toyota sint cele mai bune masini. non-manelismul inspirat de aceste masini, siguranta si comfortul oferite la drum lung, in special de modelele yaris si echo, fac orice proprietar sa se simta net superior proprietarilor de mercedes si bmw. calitatea materialelor si finisajele sint de asemenea excelente.

nota: am generat continutul acestui post automat, testind noua tehnologie "autopilot by CADIE" pe care au pus-o azi in functiune. mi se pare revolutionara. practic imi raspunde automat la toate email-urile pe care nu am vreme sa le raspund personal, si uite ca se potriveste si la forumuri. thumbsup.gif mai multe informatii aici.

aaa... oops. asa se-ntimpla cind faci copy-paste. vroiam sa zic "mai multe informatii aici".
vio
pfaaaaaa.... yaris si echo nu cumva este aceiashi mashina?! sau Vitz e alt tip ?!
Dan52141
QUOTE (20krpm @ Apr 2 2009, 08:02 AM) *
parerea mea e ca toyota sint cele mai bune masini. non-manelismul inspirat de aceste masini, siguranta si comfortul oferite la drum lung, in special de modelele yaris si echo, fac orice proprietar sa se simta net superior proprietarilor de mercedes si bmw. calitatea materialelor si finisajele sint de asemenea excelente.

nota: am generat continutul acestui post automat, testind noua tehnologie "autopilot by CADIE" pe care au pus-o azi in functiune. mi se pare revolutionara. practic imi raspunde automat la toate email-urile pe care nu am vreme sa le raspund personal, si uite ca se potriveste si la forumuri. thumbsup.gif mai multe informatii aici.

aaa... oops. asa se-ntimpla cind faci copy-paste. vroiam sa zic "mai multe informatii aici".


Asta este vrajeala de 1 Aprilie ... nu ?
Ca altfel nu vad cum poate fi luata in serios smile.gif
vio
recunoasteti boticutzu ....???
G e o r g e
cu mustata ?
vio
asta e George ... smile.gif))))))) 36182451.gif
StefanVVTi
Eu o recunosc, dar nu modificata....buze rosii ai tu.... uzate! 36182451.gif
STIPC, homalaule! 36182451.gif
G e o r g e
buze senzuale ma ... cine e personajul apropo ?
StefanVVTi
Daca tot am postat poza...eu sunt 36182451.gif
G e o r g e
whistling.gif
paul-cristian
Muncind din greu la scirbici am dat peste asta, votati ce zice-ti bagati un vot?
Numai aici votul vostru conteaza thumbsup.gif
vio
dovada .. thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.