Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stickere masini.ro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Andrei Suzuki
VEzi? Sa nu zici ca-s bulangiu! :angel:
Lucian55
cu toate ca ar fi o treaba buna si unul negru , eu nu vin pana la bucuresti pentru el smile.gif
ala rosu ajunge
by the way , costa mult ? biggrin.gif
mike.omega
E for free din partea mea biggrin.gif
Schimbul de "pareri" intre mine si Andrei a fost asa... de sarbatori laugh.gif
Lucian55
aha
o beer.gif tot dau biggrin.gif
Andrei Suzuki
QUOTE(mike.omega)
E for free din partea mea biggrin.gif
Schimbul de "pareri" intre mine si Andrei a fost asa... de sarbatori laugh.gif


In spiritul Craciunului. laugh.gif
mike.omega
Luati exemplu biggrin.gif

PS: din pacate al meu nu prea se vede ca era mai in fundal masina, dar e!
Maniaku
Intrebare pt Andrei Suzuki: Se poate sa-mi fac eu un autocolant identic cu cel pe care-l aveti, dar la dimensiuni mai reduse????
Andrei Suzuki
Da,poti sa iti faci.Numai sa zici cand ti-ai facut si eventual sa pui o poza pe forum.
Vlad6
de preferat ar fi sa pui poza inainte de a-l face ca sa stimi si noi pe ce apare masini.ro si trebuie sa comunici neaparat cantitatea pe care intetionezi sa o "produci"
Andrei Suzuki
Pai a zis ca face o bucata,face o bucata. biggrin.gif
Maniaku
Autocolantul va fi pus pe masinile din semnatura!!! Si nu va fi o bucata ci doo biggrin.gif
Vlad6
daca faci doar doua autocolante cu acelasi text design cu celelalte e ok smile.gif
succes
Maniaku
Stai fara grija vor fi identice cu cele oficiale(prietena mea lucreaza intr-o firma din domeniu) numai ca vor avea dimensiuni mai mici :brave:
Cipicanu`
Am o lrugaminte pt. George deoarece nu mai gasesc topicul cu semnaturile, daca se poate sa imi schimbe masina din semnatura cu o Octavia Tour de 1.9 TDI 101 CP,recent achizitionata de noua.Merci
eddie
Noul sticker masini.ro
Legionaru'
E super! Cum se poate procura?
eddie
Vlad6 are cateva.
Alex-F1
Interesant.....dar vad ca in poza e de fapt o plasa de aia care delimiteaza portbagajul de restul habitaclului la masinile combi, este? Merge si la limuzine??? Cat costa una?
HalbaSus
Si eu vreau sticker din asta transparent...
Andrei Suzuki
Inca 2 masini:

HalbaSus
1. Si eu vreaaaaaaaaau... la cine trebuie sa dau berea/banii ?
2. se lipeste pe interior sau pe exterior... daca se lipeste pe interior... nu are treaba cu dezaburirea lunetei ?
Andrei Suzuki
La Vlad6 trebuie sa dai berea si se lipeste pe interior.N-are treaba cu dezaburirea.Eu am si folie si sticker pe Suzuki si n-au nimic.
Vlad6
Atat tie cat si lui Tuca Show vi le trimit prin posta dar imi trebuie adresa voastra pe PM ca le bag in plic si gata. Sa-mi spuneti daca mai sunt doritori carora sa le dati voi ca nu cred ca am probleme daca bag mai multe intr-un plic.
eddie
Va prezint aici cea mai imputernicita masina sa poarte stickere ....
eddie
in premiera...
eddie
Cred ca nu mai are nevoie de stickere....
eddie
Una peste alta,mie unul mi-a placut .....
OaneA4
Eu as propune ( nu stiu daca a mai fost propus) sa facem un autocaolant de lipit pe suportul de nr
Alex82501
publicitatea este interzisa
mike.omega
Sa vezi acum zgarieturi laugh.gif
ionut91746
mai exista site-ul asta? vreu sticker biggrin.gif
tudor91324
Si eu as dori...si cum amandoi suntem din Iasi... blush.gif
Cristi86127
Vreau si eu un sticker blush.gif

10X
Baby Blues
ai am vazut la cineva unul si as vrea si eu unul blush.gif
ionut91746
Avem vointa...
tudor91324
Nici o veste referitoare la stickere? De unde si cum sa ne facem rost? Vrem sa facem reclama pe gratis la site si voi nu vreti??? :evil: Dam bere fara alcool, bani, orice...
FiaGT
total de acord, si pe mine ma intereseaza stickerele biggrin.gif
::::AL3X::::
Si eu vreau un sticker!!!! :wave: biggrin.gif
Baby Blues
deci nu o sa avem parte de stickere!
Alex112271
Stiu ca sunt nou si nu prea luat in seama pentru asta, dar eu zic sa facem un stick pus pe parbriz, sus, dar sa scrie invers, ca cei din fata sa poata citi in oglinda retrovizoare.Acu vreau sa stiu si oi ce parere aveti.... :angel:
GST
Stick 'em up :bandit:
Sticker si eu. :angel:
Potzocul
@E d d i e : vreau si eu un sticker din modelul transparent, prezentat de tine daca se poate. daca cumva ai, te rog trimite un mp si vedem cum facem cu expedierea, prin posta cu ramburs sau daca ai u vreo varianta ... pliz..
eddie
QUOTE(Vlad6)
Atat tie cat si lui Tuca Show vi le trimit prin posta dar imi trebuie adresa voastra pe PM ca le bag in plic si gata. Sa-mi spuneti daca mai sunt doritori carora sa le dati voi ca nu cred ca am probleme daca bag mai multe intr-un plic.


El a fost tartoru',de la el le avem,eu mai am unul singut in plus pentru noua masina....cand o fii !? smile.gif)
Alex112271
Vreau si eu un sticker, daca se poate...
Potzocul
atunci @vlad6 sa imi spui si mie daca se mai poate sa te deranjezi pana la un oficiu postal sa imi expediezi si mie unul, promit ca achit toate taxele necesare doar sa le specifici in ramburs. multumesc anticipat
mike.omega
Nu stiu daca mai sunt stickere iar Vlad n-a mai trecut de multa vreme pe aici biggrin.gif
O sa fac cerere ca odata cu noua sigla sa se faca si niste stickere noi smile.gif
::::AL3X::::
Da si eu as vrea stickere..wink.gif)
viorel97276
M-ar interesa si pe mine un sticker pentru masina din semnatura cine se ocupa cu asa ceva?Binenteles ca platim nu-i problema.
Baby Blues
Toata lumea vrea stickere! Domle nu am mai vazut: Sa vrei sa-i faci publicitate cuiva gratis si sa nu poata sau vrea? Vrem stickere! biggrin.gif
Legionaru'
Cred ca sunt printre putinii care au prins stickere si care inca le mai au pe masina!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.