Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stickere masini.ro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
eddie
Sambata la Selgros ti-am vazut masina si nu le aveai lipite!
Andrei Suzuki
Pai am zis-azi l-am pus dupa ce am spalat-o.
Andrei Suzuki
Nu prea va inghesuiti la stickere....
Andrei Suzuki
Vad ca e liniste aici,asa ca: CINE POATE MAINE SA VINA IN LOCU X SA ii dau stickeru?Si daca vine cineva,la ce ora.
Nazareno Gabrielli
Eu sapt asta sunt f ocupat si scap tarziu. O sa-ti dau un pm sapta viitoare si o sa vin eu acolo unde vrei tu ca sa iau "sticarul".....
VECTOR
mi-am primit si eu pana la urma sticker-ul. multumesc mike.omega si andrei.
mai trebuie doar sa spal masina si sa-l lipesc. biggrin.gif
Andrei Suzuki
Sa pui poze. Vezi sa fie masina curata,curata.Si ai grija cand il lipesti sa nu prinda aer.
VECTOR
cred ca o sa mai astept vreo 2-3 zile ca e vremea cam ploioasa in constanta si de la spalatorie pana acasa se umple iar masina de noroi,asa ca nu am facut nimic.trebuie sa mai am putzintica rabdare...sa iasa soarele si pe strada mea. :smokin:
mike.omega
Pentru a evita acele bule de aer cand se lipeste un sticker pe un geam, se spala geamul cu o solutie de curatat(din plin!) astfel incat in momentul in care lipesti stickeru sa-l poti ajusta sa si scoti bulele de aer :angel:
Probabil sambata merg sa spal masina si lipesc si stickerele biggrin.gif
Pytycu XPert
Andrei!!!
Il vreau si yo!!!
Neaparat!! Nu ma pot sa stau fara el!! biggrin.gif

Andrei ti-am lasat msg si pe mess sa-mi zici o zi cand sa n intalnim sa-mi dai si mie ala. aa... as vrea sa vin si cu prietenu` ala care are ignis sa-ti vada masina... da` nush cum sa facem...
oricum poate o sa reusesc sa vb cu tine la tel


:bye:
Alex-F1
Pai io ziceam c-ar fi fain sa stabilim o zi anume in care sa ne lipim cu totii sticker-ele, dar vad ca unii dintre voi si le-au lipit deja, asa ca......DONE.....l-am pus si io beer.gif Daca vrea careva, pun si o poza sa vedeti si voi!!!! :wave: Deocamdata sunt singurul din TM band.gif beer.gif Sper ca impactul sa fie 100 % pozitiv! :angel: Hai ca mai vorbim!

Hai pa
ALEX
VECTOR
cum vi se pare? pana la urma merge si rosu cu argintiu.iese mai tare in evidenta.
Andrei Suzuki
Stickere auto,stickere masini.ro avem.Cine mai dorestee...

@Vector:arata bine,dar cred ca s-ar fi vazut mai bine daca il puneai undeva pe portbagaj.Oricum,e ok.
@Alexandru,daca ti l-ai pus,baga o poza sa vada si ochii nostri.
@Pytycu n-am primit nici un mesaj,nici pe tel nici pe mess. Sory.Mai baga o fisa. wink.gif
VECTOR
am vrut sa-l pun pe portbagaj initial dar m-am gandit ca acolo se va murdari mai repede.plus ca aderenta pe sticla este mai buna. si in pozitia in care este acum este la nivelul ochilor soferilor din spate(cu exceptia soferilor de camioane smile.gif ).
si mie imi place cum arata si vad ca lumea se uita.
poate ar fi trebuit sa-i rugam pe moderatori sa ne anunte daca creste numarul de inscrieri pe forum in urma debutului actiunii "lipiti stickerele"
Andrei Suzuki
Sau ar fi misto sa deschidem un topic "cum ati aflat de forumul masini.ro" (ceea ce cred ca o sa fac acum biggrin.gif ) si sa vedem care ce zice.
Andrei Suzuki
S-au mai dat 2 stickere lui Pytycu.ASteptam poze.
Mai sunt 13 stickere (1 rosu,restu negre)+3 ale lui Dragos,care sunt alte dimensiuni,special pt el.Sper sa reusesc sa i le dau saptamana viitoare.
Pytycu XPert
Da biggrin.gif le-am primit!!!
Le-am pus deja & azi o sa fac niste poze si o sa vedeti si voi!!
As avea cateva reclamatii... da' deocamdata ma abtin :bash:
Cred ca si voi ati vazut cat de sensibile sunt :minigun:
Sal`tare & revin cu poze!!



app... andrei, ala rosul il vreau yo!! ok?? wink.gif
:help:
Andrei Suzuki
Pai zi-ne oful.Care e problema?Ce s-a intamplat?Ce nu-ti convine? biggrin.gif
Vad ca nu mai vrea nimeni rosu,asa ca o sa ne vedem sa ti-l dau.
CristianT,MirceaKDT (ti-am uitat noul nick smile.gif ) nu mai ziceti nimic? Moderatorii..nimic?
Pytycu XPert
pai.... dupa ce l-am pus... l-am sters si yo k omu` cu o carpa uscata & s-a zgariat....
pe urma am incurcat carpele & am dat cu cea care era plina de detergent de geamuri...
Am dat 1 data cu ea & s-a intins tot negru`....
pana la urma am reusit sa sterg culoare neagra de pe alb da` mi-a facut 1000 de nervi biggrin.gif
In rest.... E f sexy


Sal` tare :harhar:




pS: azi nu am avut timp sa scot pozele....
Pytycu XPert
In starsit si poza... biggrin.gif
Alex-F1
Hai ca in sfarsit pun si io poza, ca am ramas dator cu chestia asta, nu? blush.gif Scuzati masina nespalata, dar azi am facut poza si aici a plouat mortal si cred ca va mai ploua, asa ca n-avea rost s-o spal.... Oricum cred ca se vede bine sticker-ul, este? arigato.gif Vorbeamos....

Hai pa
ALEX
Andrei Suzuki
Se vede bine.Trebuia sa faci poza putin mai departe de msina,dar e ok si asa.Vezi,vorbeste si cu Nonn,ca si el vroia ca e mai usor sa i-l dai tu decat sa-i trimit eu de aici.Si vezi si cu Dragos,din Oradea.Daca nu,o sa incerc sa i-l trimit eu lui.Defapt sa i le trimit,ca-s 3. biggrin.gif
mike.omega
biggrin.gif
Andrei Suzuki
Bravo,bravo.Arata bine. smile.gif
Pacat ca suntem asa putini.. sad.gif
mike.omega
Si o sa arate si pe tico dupa ce iese din service biggrin.gif :bash: :angel:
Andrei Suzuki
Da ce-a patit?
CCI
Mai sunt ceva stickere? Ar merge si prin Cluj smile.gif Cum se poate intra in posesie?

Cristi
Andrei Suzuki
Mai sunt stickere.Mai greu cu livrarea,dar vedem cum facem.
Ionita46611
super stikeru. vreau si eu unul!
Andrei Suzuki
Ne intalnim,imi dai 30,000 (de lei noi biggrin.gif ) si iti dau sticker. wink.gif
pretorian
saltare, m-ar interesa si pe mine un stiker cum il procur? mai aveti? mi se pare o idee excelenta sa fim ca o echipa si sa ne recunoastem pe drumurile tarii si sa ne salutam :coolspeak:
pretorian
Andrei, masina mea este alba si ar fi frumos ca stikerul sa fie alb cu negru
daca mai faci :clapping:
Andrei Suzuki
Pai mai sunt stickere.Vorbim cand sa ne intalnim si iti dau.
pretorian
sal. spune tu cand poti si unde, poate stam si la o bere sa vb fara alcool de ca suntem soferei beer.gif

:wave:
Andrei Suzuki
Verifica-ti mesajele private.
Carina Big
Andrei,
Dar pe masina ta aia meseriasa cand vad un sticker lipit???

Iar daca ma lasati sa trec si eu ceva acolo, platesc si eu cota parte din fiecare sticker, plus ca am eu grija sa lipim cel putin 1000 buc/an.

Ce ziceti, facem afacerea?
admin
loooool
Maff
Hehe, eu ma ofer sa impart fluturasi cu adresa lui................pe la Universitate, pe la Unirii...........poate-mi iese si mie ceva
blink.gif
Andrei Suzuki
Carina,
Daca te-ai fi uitat bine in poze,ai fi vazut ca mi-am lipit si eu sticker.Daca nu ma insel,cred ca am fost al 3-lea. tongue.gif
Cat despre a 2-a intrebare,daca e intrebare,- n-am inteles ce vrei sa zici.

EDIT: Tudor,la ce te referi?
f1anatic
FOLLOW THE RULES
Masini.ro Team

Hmmm cred ca ar fi trebuit "Team Masini.ro". IAr enuntzul "follow the rules" ar fi trebuit sa sune mai mult

"Follow the Knowledge" sau "Join the Knowledge" sau" "Obey you desire".

Follow the rules suna autoritar: Respecta Regulile. Ce reguli..de circulatzie ? Legea ? MA rog...ideile voastre..stickerele voastre.
eddie
Pai ce vroiai sa scrie OUTLAW ? Sa-ti spuna cine a fost primul mai bine care si le-a lipit ?!
Carina Big
Andrei,
Sti ca daca scriu pe forum la ce m-am gansit sa trec pe sticker, iar primesc avertisment de la Administratori ca imi fac reclama si publicitate, asa ca mai bine nu... :angel:
Dar cred ca sti la ce ma refer...iar daca tot nu te-ai prins, ce marca spuneai ca e masina ta, ca tot uit???
:coolspeak:
Iar cu scuzele de riguare, trebuie sa recunosc ca nu am observat ca ti-ai lipit si tu sticker....posibil de la atata tunning.... :1:
Eu am vorbit serios cu propunerea mea de a incheia o "colaborare" intre <S> si www.masini.ro ...aici ma adresez sefilor site-ului.
arigato.gif

K
guerilla
Buna Carina.
Pai nr. de telefon de la firma le stii nu? Cred ca Vlad sau Dragos te vor ajuta cu placere in ceea ce priveste propunerea ta.
Cat priveste "publicitatea" poti sa ii trimiti pe mesaje private. ca acolo n-avem noi acces. laugh.gif
trebuie sa fim impartiali. chiar daca voi, ca dealeri si ca reprezentanti ai producatorului, aveti o sustinere importanta de la fani, pe acest forum.
pretorian
in sfarsit am intrat si eu in posesia unui stiker dupa ce-l lipesc o sa pun o poza :clapping:

Prieteni am lipit si eu in sfarsit stickerul, imediat ce pun poza astept parerea voastra :clapping:

Ce parere aveti?

Nu's ce se intampla ca nu incarca pozele!

Editat de Madalina: data viitoare cand mai postezi mesaje consecutive, ce puteau fi scrise foarte unsaor intr-unul singur, iei avertizmet!
G e o r g e
regula de upload pt poza :
sunt acceptate doar imagini cu extensia gif, jpg, jpeg de maxim 100KB

scrie sub butonul de browse
pretorian
p0ate acum
G a B r I e L
asta e facuta pe calc... e cam nashpa realizata.. se putea si mai bine...
pretorian
ce e facuta pe calculator si ce e naspa?
pretorian
alte pareri
Mojito
Sunt George Pruteanu.
Bre, de ce sunt in engleza ?
Marius
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.