Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stickere masini.ro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Andrei Suzuki
Care-i problema?
Iar incepem cu discutiile?Ca de ce e asa..de ce e alb...de ce e mare..de ce e mic...
Daca e in engleza ce are? Ce,ti-e frica ca nu-l inteleg taximetristii?Stai linistit ca si daca era in romana intampinau dificultati in a-l citi. wink.gif

P.S.: Bine ati venit pe forum,Domnule Pruteanu. biggrin.gif
Mojito
gata, am tacut. blink.gif :wave:
Andrei Suzuki
No offence. wink.gif
pretorian
welkome mr. Pruteanu biggrin.gif
Andrei Suzuki
Vazut azi Vectra B pe la Stefan cel Mare.Oare cine o fi? biggrin.gif
pretorian
cred ca io bantuiam prin zona aia :peacefingers:
costin48132
Indraznesc si eu sa-mi spun parerea : stiker-ul ca si compozitie(scris) e ok,da ce ziceti de putina culoare? bicycle.gif
mike.omega
Mai cauta poze ca sunt si cu alb-rosu biggrin.gif
pretorian
arata mai bine alb/negru decat cu rosu biggrin.gif
Maff
Heh, opelul ala este omniprezent prin Bucuresti.L-am vazut ieri de vreo 3 ori.Mai stai mai si tu pe acasa.smile.gif
pretorian
se vede treaba ca sunt urmarit biggrin.gif de ce nu ma atentionati daca trec pe langa voi? ma refer mai ales la cei care ma cunosc Andrei Suzuki si Maff, insa nu ma supar daca ma atentioneaza si alti membri pe care nu ii cunosc beer.gif dupa cum vedeti sunt usor de recunoscut biggrin.gif

poate mai iesim la o bere ce ziceti,. George; Maff ; Andrei Suzuki ; Madalina : Cristi T. deocamdata doar pe voi va cunosc... e ce ziceti beer.gif biggrin.gif
Andrei Suzuki
Erai tras pe dreapta pe o straduta.Ce vroiai sa fac,sa te salut cu cheia? biggrin.gif
madalina
Daca e dupa ora 20, e ok, din partea mea...
Andrei Suzuki
Sunteti off topic. tongue.gif
pretorian
da da stiu ca suntem :bash: te-ai gasit tu repede sa ne zici
k , hai sa ne mutam pe celalalt topic
Alex-F1
@pretorian: e fain sticker-ul, de fapt e identic cu al meu (poate sunt doar mici diferente la dimensiuni), dar mie nu-mi place deloc locul unde l-ai lipit....sorry :bash: Io zic ca si la tine ar fi aratat mult mai fain in locul unde l-am pus io :wave: ...dar asta nu prea mai conteaza acum....fiecare si-l lipeste unde crede de cuviinta, nu? beer.gif Vorbeamos....

Haida pa
ALEX
pretorian
eu nu stiu unde l-ai lipit tu ca nu am vazut masina ta, blush.gif iar in cea ce priveste locul unde l-am lpit eu fiecare are gusturile lui si nu se discuta dar totusi parerea celor care l-au vazut pe masina a fost ca nu se potrivea mai bine niciunde :peacefingers:
Maff
Arata bine unde l-a lipit pretorian.Daca-l lipea in alta parte nu arata asa de bine.
Andrei Suzuki
Ca tot se vorbeste iar de stickere,va anunt ca mai sunt. biggrin.gif
CIne doreste...stie ce sa faca.Poate reusesc si eu sa scap de ele.
pretorian
Copilu cate mai ai? biggrin.gif
Maff
Hehe, daca-mi fac eu la tipografie se pune?
Andrei Suzuki
QUOTE(pretorian)
Copilu cate mai ai? biggrin.gif


Mai sunt 8.
dragos28836
scuze, am vrut sa intreb unde-s ale mele...
BandiT
vreau si eu un sticker , alb/negru , dimensiunea cea mai mica...
raul_stefan@yahoo.com
pretorian
Cred ca Andrei e plecat pe undeva ca altfel sigur reactiona pana acum la cererea ta.
Cristian51493
vreau si eu daca mai aveti...orice marime orica forma
cristilalu@yahoo.co.uk mersi arigato.gif
Lucas
Si eu vreau unul. Unul alb cu nergu de dimensiune normala. Andrei cum facem? Iti trimit un PM cu adresa si numele complet?
Andrei Suzuki
Scz de intarziere,dar am fost plecat.
I-am dat mesaj lui Dragos,dar in caz ca nu ajunge-trimite-mi un MP cu adresa unde vrei sa-l primesti si un nr de tel. La fel si RAul,si Lucian.
mike.omega
Acum mi-am adus aminte :bash:
L-am vazut acum ceva timp pe Vector prin oras cu masina + sticker si cred ca trebuie sanctionat laugh.gif
Avea 0.5 cm din sticker lipsa, dintr-un colt, si a depasit trecea de pietoni intr-o intersectie :glare:
Andrei Suzuki
Si eu l-am vazut acum cateva zile pe Eddie cu Opelu. biggrin.gif

Apropo,mai sunt stickere. wink.gif
pretorian
pai nu la tine sunt? blink.gif
Andrei Suzuki
Pai aia e afirmatie,nu intrebare. biggrin.gif
pretorian
sorry m-am grabit si nu am vazut ca nu are semnul intrebarii biggrin.gif
VECTOR
mea culpa,mike...problema cu stickerul a aparut in urma unei erori de aplicare,ce sa accentuat pe baza spalarii intensive a masinii....asa ca "iexista o explicatie" biggrin.gif
faza cu depasirea ...nu stiu...se poate sa mai fac si din astea. poate ma grabeam la vreo restanta.
mike.omega
Nu te acuzam de nimic grav, vroiam sa readuc aminte ca mai avem si stickere :angel:

Te trageam eu de oglinda cand te-am vazut dar nu erai singur si am zis sa nu deranjez biggrin.gif
mike.omega
Cine mai vrea stickere??? Ma intalnesc maine cu Andrei si va intreaba daca sunt doritori. Pot lua de la el pentru cei din CT sau care trec prin CT sapt viitoare!" :wave:
cometa
doresc si eu unul. si daca im luatz si masina pe care sa-l pun, va dau o bere biggrin.gif
nu, serios acum, vreau si eu un sticar. problema cu drepturile si astea s-a lamurit? ca vazusem ca nu mai avem voe sa facem si d-astea. concluzionand si in mai putin cuvinte : am voe (legal vb), mai avetz, mai datz, cu cat? vreau si eu smile.gif
Andrei Suzuki
Mai sunt stickere.3 lei.
Da-mi un pm si zi-mi unde si cum sa ne intalnim. Sau pe YM:aanndrrei.
CruiSeR
Unde pot sa vad si eu cum arata stickerele ? tongue.gif
eddie
Asa arata ....
eddie
Sau asa.....
CruiSeR
mersi smile.gif poate-mi aplic si eu unul.
Lucian55
vreau si eu stickeeeerrr ! smile.gif
daca aveti drum prin constanta datimi un mp cu data si nr de telefon si va sun eu
mike.omega
Numai unul? ai trei masini tongue.gif Nu ca eu as fi pus pe ambele :angel:

Anyway am eu unul alb cu rosu, interesat?! :wave:
Lucian55
alb cu rosu ? interesant , ar merge pe fiesta care e a sotiei ( dar o conduce fimiu ) si e culoarea Viola , un violet
mike.omega


Ca sa clarificam biggrin.gif
Daca vrei dai un pm cu un nr de tel(cu zero sapte bla bla nu 07) si ne vedem in perioada urmatoare :wave:
Andrei Suzuki
Bre,imi furi afacerea? biggrin.gif
Lucian,daca vrei,mai sunt si pe negru,numai ca...sunt in Bucuresti,nu in CT. biggrin.gif
mike.omega
laugh.gif

Il dau eu pe asta si mai comanda de la tine tongue.gif
Andrei Suzuki
Ce sa mai comande,ca mai sunt vreo 2 sau 3.Unul trebuie sa i-l dau MAdalinei,Cruiser parca vroia si el unu,deci... te las si pe tine sa scoti un ban. tongue.gif
mike.omega
Oh daaaa!
Am sa ma imbogatesc, deja ma gandesc sa fac loc in casa sa imi depozitez banii tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.