Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stickere masini.ro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
booneK9
Mai sunt si altii. Chiar daca nu prea multi. Proud to be one of 'em.
Cel mai tare m-a surprins pe un taxi condus de un nene la vreo 50-55 de ani
ion95129
QUOTE(booneK9 @ Oct 15 2007, 05:34 AM) *
Mai sunt si altii. Chiar daca nu prea multi. Proud to be one of 'em.
Cel mai tare m-a surprins pe un taxi condus de un nene la vreo 50-55 de ani


Sticker? Daaaaa, vreau si eu, vreau si eu!!!!!!!!!!!!!!!
mike.omega
QUOTE(Legionaru' @ Oct 14 2007, 10:47 PM) *
Cred ca sunt printre putinii care au prins stickere si care inca le mai au pe masina!

Al meu a fost mancat de soare... a ramas o pata alba pe luneta confused.gif
viorel97276
Apropo de stickere dar e cineva care face??? laugh.gif Noi cerem dar cine face?
admin
QUOTE(viorel97276 @ Oct 22 2007, 08:24 PM) *
Apropo de stickere dar e cineva care face??? laugh.gif Noi cerem dar cine face?




Parca mai am eu cateva...revin peste cateva zile la subiectul asta ca acu avem treaba, ne mutam:)
DRAGOS
Vreau si eu! Vreau si eu! biggrin.gif
guerilla
QUOTE(admin @ Oct 23 2007, 10:05 PM) *
QUOTE(viorel97276 @ Oct 22 2007, 08:24 PM) *
Apropo de stickere dar e cineva care face??? laugh.gif Noi cerem dar cine face?




Parca mai am eu cateva...revin peste cateva zile la subiectul asta ca acu avem treaba, ne mutam:)

satui de straduta aia de off road? laugh.gif
Andrei Suzuki
Si eu mai am sticker cu masini.ro! Si pe Kia,si pe COlt.
petre 1
vreau si eu un stiker pt. masina noua
Dragos
QUOTE(petre 1 @ Nov 30 2007, 01:18 PM) *
vreau si eu un stiker pt. masina noua


Promit solemn ca luni primiti toti raspuns la problema asta. Pina atunci, puteti sa va uitati nitel aici. Pe scurt, stickere sunt, doritori sa fie, si de platit se plateste prin... comentarii thumbsup.gif de taxele de transport ne ocupam noi

Sau se poate plati prin propunere de stiri, sau primirea de xcenti pentru prezentarea propriei masini tunate, etc... Detalii despre cum puteti sa castigati xcenti, cu care sa "cumparati" stickerele, aici.

Va rog frumos sa nu dati cu parul teehee.gif
admin
QUOTE(Dragos @ Dec 1 2007, 02:40 AM) *
QUOTE(petre 1 @ Nov 30 2007, 01:18 PM) *
vreau si eu un stiker pt. masina noua


Promit solemn ca luni primiti toti raspuns la problema asta. Pina atunci, puteti sa va uitati nitel aici. Pe scurt, stickere sunt, doritori sa fie, si de platit se plateste prin... comentarii thumbsup.gif de taxele de transport ne ocupam noi

Sau se poate plati prin propunere de stiri, sau primirea de xcenti pentru prezentarea propriei masini tunate, etc... Detalii despre cum puteti sa castigati xcenti, cu care sa "cumparati" stickerele, aici.

Va rog frumos sa nu dati cu parul teehee.gif




Baieti, dupa cum a zis si Dragos treaba e simpla si va ia maxim 15 minute. Ce castigati in afara de stiker pe care il primiti acasa, (vedeti in linkurile de mai sus cat costa un stiker si ce actiuni trebuie sa faceti ca sa castigati x-centii respectivi) este simpatia mea si bucuria ca ati facut ceva constructiv. Puteti de exemplu sa publicati un articol care sa fie citit de "n" persoane, sau sa introduceti un comentariu care sa foloseasca cuiva in decizia achizitionarii unei masini..etc.

De ce trebuie sa faceti asta pt un stiker? Foarte simplu. Vreau sa promovez acesta sectiune care premiaza continutul generat de useri. Cu cat se implica mai multa lume cu atat valoarea premiilor va creste, continutul site-ului va fi mai bogat iar userii mai fericiti si bineinteles mai bine informati. Ca sa fac toate aceste lucruri am nevoie de ajutorul vostru, astept sa vad primul curajos. thumbsup.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.