Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Poze -pe unde am calatorit
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Vacante si calatorii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
TLS-09
La fel
Mariustom
Nr. 12, barajul Bicaz:
Mariustom
Nr. 13, valea lacului Bicaz:
TLS-09
In fata catedralei
Mariustom
Nr. 14, lacul Bicaz:
TLS-09
Opera
TLS-09
Opera iarasi offtopic.gif
Mariustom vezi ca ti-a data Alex F1 mesaj privat daca vrei sa intri pe chat
TLS-09
Asta este o cladire noua dar nu stiu ce aera ca poza am facut-o stind in tramvai
TLS-09
Schonnbrunn curte
TLS-09
Idem
Mariustom
Nr. 15, în fața unui magazin din Corund:
TLS-09
La fel
Mariustom
Nr. 16, același loc, mai de aproape:
TLS-09
Fatada dinspre gradinile palatului
TLS-09
Revin putin in Romania la cererea lui Alex F1 si pun citeva cu Muntele Mic
guerilla
pai bine TLS, ai fost la Schonnbrunn si nu pui si tu o poza de la Zoo? biggrin.gif


acum serios, vorbiti si voi unu cu altu, ca a iesit un talmes balmes - un fel de vacanta bicazovieneza.
plus, rugaminte mare - folositi servere de hosting specializate pe poze si puneti doar linkurile de acolo. pentru ca altfel vom ajunge sa avem cativa giga pe serveru nostru numai cu poze blush.gif

ps. imageshack, dropshots sunt doar doua din sumedenia de servere moca ce pot fi folosite pentru asa ceva.
TLS-09
Sincer nu prea stiu cum sa umblu cu serverele alea.Da incerc sa vad cum sta treaba. Ma descurc eu cumva.O sa-l anunt si pe Mariustom. Oricum vina nu e a lui ci e a mea(eu am intrerupt postarea si el a crezut ca am terminat de aceea a inceput sa puna pozele lui).
Mariustom
Io am gătat cu pozele, deocamdată biggrin.gif
E adevărat, că așa încrucișate, nu au efect. Mâine, un moderator sau admin ar putea să le aranjeze blush.gif .
N-am știut că Cristi mai bagă poze.
guerilla
din pacate nu prea avem cum sa le aranjam manual - ar trebui sa facem split de subiect la fiecare poza incrucisata.. ar dura o vesnicie si nu stiu cine are atat de multa rabdare, timp liber si bere rece in casa laugh.gif

eu unul folosesc serviciile lui dropshots.com . e fain ca are un programel in care faci drag&drop si uploadezi pozele usor, vizitatorii tai pot lasa comentarii la poze, tu le poti pune si titlu si comentariile tale evident. primele 500 de poze sunt gratuite.
Alex-F1
QUOTE(TLS-09)
Revin putin in Romania la cererea lui Alex F1 si pun citeva cu Muntele Mic


Eh, asa da!!! Parca totusi lucrurile facute de mana Domnului iti incanta privirea mai mult decat cele facute de mana omului....parerea mea arigato.gif
James Kilowatt
Apropo de chestii naturale smile.gif
Les demoiselles coiffees din nordul "judetului" Alpes Maritimes
James Kilowatt
inca una
James Kilowatt
si un "clasic": Mont Blanc smile.gif
horia81181
k, vin si eu cu cateva> Grecia, muntele Olimp dimineata
horia81181
tot olimpul
horia81181
manastire la meteora
eddie
Pana plec maine in Grecia,sa revin cu niste poze,va prezint niste poze din Florida,facute in iulie 2005.
eddie
.....
eddie
La filmul 3D Spiderman...
eddie
Dar l-am vazut pe Spiderman in persoana,se plimba pe-acolo ! biggrin.gif biggrin.gif
eddie
Cu colacul de la casa lui Popeye...
eddie
Intrarea in Jurassic Park...
eddie
Un mic zbor cu o reptila zburatoare.....
eddie
Cu barcuta in Jurassic Park...
eddie
....
TLS-09
Eu ma conformez la cele spuse de guerilla si pun un link:
www.dropshots.com/TLS .
Am pus citeva din Viena, citeva de la Muntele Mic (Caras-Severin) si Timisoara.
Pe de alta parte nu inteleg de ce nu putem posta si aici cita vreme mai exista "Funny pictures".
eddie
Era sa ma manance un dinozaur...
eddie
Si inca unul....
eddie
Cu barca mare printre dinozauri...
eddie
La oprirea barcii...
eddie
O chestie ca un OZN in Disneyland...
eddie
Castelul din Magic Kingdom...
Luka
Voi incepe si eu cu poze de la concert Robbie Wiliams, Viena, 18.08.2006

1:
Luka
Poza 2
Luka
Poza 3
Luka
Poza 4
Luka
Poza 5
Luka
Si acum doar 2 poze din Barcelona, vara asta.

Prima, acvariul:
Luka
Si a doua, de pe acoperisul Casei Pedrera, una din creatiile lui Gaudi
Luka
Mentionez (acum e momentul in care ma laud) ca la concert in Viena am fost pt ca am castigat o excursie organizata de Visa (bilete avion, cazare hotel 5 stele, bilete VIP la concert si 100 euro de buzunar - pt 2 persoane). Gata, momentul vietii mele s-a terminat biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.