Help - Search - Members - Calendar
Full Version: topic de dat cu capu' , bata , lantzu sau ce are fiecare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
R_A_D_U
Sper sa nu supar prea multa lume dar cei care ar trebui sa se simta oricum nu se simt ...asa ca scriu... Pana acum ma distram cand ziceati voi de unii posesori de Passat sau Tdi sau ceva de genul asta... Dar in ultimul timp am dat de o gramada de imbecili de genul asta prin Cluj...chiar aseara... Asa ca vine intrebarea: May I join da group against TDI? biggrin.gif
_Constantin_
Nu mai e de actualitate sa fii anti-TDI ... acum avem teluri mult mai inalte, intreg grupul VAG ... si pentru mine Mitsubishi ... care s-a decis ca Mercedes Benz nu e un colaborator destul de bun .... si a ajuns la VW. Penibil.


Ovidiu ... sa stii ca seamana cu un sutien.
Legionaru'
Azi am spalat masina! Dupa o luna! Un record!
Aveam medie de 2 ori pe saptamana!
StefanVVTi
smile.gif) Eu am spalat-o marti, si era nespalata din noiembrie ninja.gif
StefanVVTi
Care-i treaba cu Rav4 City?
Arata bine rau de tot rolleyes.gif
Hoinar
QUOTE(StefanVVTi @ Jan 28 2008, 02:46 PM) *
Care-i treaba cu Rav4 City?
Arata bine rau de tot rolleyes.gif


Eu vad doar pe site ca scrie Rav City...da' nicaieri alte detalii...m-am uitat la brosuri...la echipari.....nimic nimic....
chiar asa...Dane?! smile.gif
DAN
QUOTE(Hoinar @ Jan 28 2008, 03:50 PM) *
QUOTE(StefanVVTi @ Jan 28 2008, 02:46 PM) *
Care-i treaba cu Rav4 City?
Arata bine rau de tot rolleyes.gif


Eu vad doar pe site ca scrie Rav City...da' nicaieri alte detalii...m-am uitat la brosuri...la echipari.....nimic nimic....
chiar asa...Dane?! smile.gif

e acelasi rav,numai ca se poate comanda acum si fara roata de rezerva pe spate....
22nst
si roata unde este, in portbagaj? sau este modeul ala fara... si iti da kitul ala de reparatie in caz de pana biggrin.gif
vio
CITAT(23nst @ Jan 28 2008, 05:15 PM) *
si roata unde este, in portbagaj? sau este modeul ala fara... si iti da kitul ala de reparatie in caz de pana biggrin.gif

modelu ala fara are cauciucuri runflat parca sau cum le zice ...
OCTAN_95
QUOTE(vio @ Jan 28 2008, 05:23 PM) *
QUOTE(23nst @ Jan 28 2008, 05:15 PM) *
si roata unde este, in portbagaj? sau este modeul ala fara... si iti da kitul ala de reparatie in caz de pana biggrin.gif

modelu ala fara are cauciucuri runflat parca sau cum le zice ...


NO, este ceva mai nou folosit; un disc care se lateste si se dezvolta la frecarea cu drumul banana.gif devil.gif
22nst
hai ca pe asta nu am mai auzit-o biggrin.gif
si cum iti repari pana?
DAN
QUOTE(23nst @ Jan 28 2008, 05:15 PM) *
si roata unde este, in portbagaj? sau este modeul ala fara... si iti da kitul ala de reparatie in caz de pana biggrin.gif


e modelul fara.....si da..vine cu un Tire Repair Kit(TRK)
DAN
QUOTE(vio @ Jan 28 2008, 05:23 PM) *
QUOTE(23nst @ Jan 28 2008, 05:15 PM) *
si roata unde este, in portbagaj? sau este modeul ala fara... si iti da kitul ala de reparatie in caz de pana biggrin.gif

modelu ala fara are cauciucuri runflat parca sau cum le zice ...

RAV-ul cu runflat nu e disponibil in romania...inca
OvidiuH
QUOTE(23nst @ Jan 28 2008, 05:15 PM) *
si roata unde este, in portbagaj? sau este modeul ala fara... si iti da kitul ala de reparatie in caz de pana biggrin.gif

http://www.toyota.ro/Images/lista%20Rav4_tcm420-479132.pdf

*RAV4 CITY - conține kitul TRK (Tire Repair Kit)
OCTAN_95
voi vorbeati la modul serios,
i-mi cer scuze, am gandit "buruienos"
Hoinar
QUOTE(Ovidiudinutm @ Jan 28 2008, 05:53 PM) *
voi vorbeati la modul serios,
i-mi cer scuze, am gandit "buruienos"


Ai fost in ton cu topicul, oricum a fost prea simpatic raspunsul smile.gif.
Cum mai merge masinuta?
OCTAN_95
QUOTE(Hoinar @ Jan 28 2008, 06:37 PM) *
Ai fost in ton cu topicul, oricum a fost prea simpatic raspunsul smile.gif.
Cum mai merge masinuta?


Sunt multumit pe deplide de "hondaca" mea, bate spre 4000 km, o mai incalec zilele astea spre Bv, iar consumul este mai mic decat la Av., atat in oras cat si inafara.
Hai ca nu mai este mult si o scot in "lumea buna", abea astept intalnirea.
S O R I N
Ovidiu de ce nu faci topic la masina mea ?

vio
CITAT(S O R I N @ Jan 28 2008, 07:02 PM) *
Ovidiu de ce nu faci topic la masina mea ?

pai nu te ai prins ??? aici e topicul lui biggrin.gif beer.gif cemi place de mie de astia doi hondaci , deshi nu mai au Coyote numai pe aici se invart .. cool,, yeahhhhh
Hoinar
QUOTE(vio @ Jan 28 2008, 08:33 PM) *
... pai nu te ai prins ??? aici e topicul lui biggrin.gif beer.gif cemi place de mie de astia doi hondaci , deshi nu mai au Coyote numai pe aici se invart .. cool,, yeahhhhh


bravo lor smile.gif. Eu ma bucur de asta.
Si abia astept sa ne vedem smile.gif.
Legionaru'
Tre' sa facem rost de 2 sigle de Toyota sa le lipim in locul celor Honda! whistling.gif
Sa se laude si ei ca au masini! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
OCTAN_95
QUOTE(Legionaru' @ Jan 28 2008, 11:42 PM) *
Tre' sa facem rost de 2 sigle de Toyota sa le lipim in locul celor Honda! whistling.gif
Sa se laude si ei ca au masini! laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Nu trebuie sa va simtiti mai nepotrivit, atat Toyota cat si Honda sunt masini apreciate de cei ce se pricep in ale masinilor.
Cine are "pata pe creier" cu BMW ,VW sau destule marci europene, treaba lor.
Nu ma jenez sa apar cu hondacul meu intre o "mare" de toyote. Din contra, ma voi simti cat se poate de bine si asta nu numai din pricina masinilor ci si a posesorilor.
Oameni de o clasa aparte !!!
AMP
QUOTE(Ovidiudinutm @ Jan 29 2008, 05:32 AM) *
QUOTE(Legionaru' @ Jan 28 2008, 11:42 PM) *
Tre' sa facem rost de 2 sigle de Toyota sa le lipim in locul celor Honda! whistling.gif
Sa se laude si ei ca au masini! laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Nu trebuie sa va simtiti mai nepotrivit, atat Toyota cat si Honda sunt masini apreciate de cei ce se pricep in ale masinilor.
Cine are "pata pe creier" cu BMW ,VW sau destule marci europene, treaba lor.
Nu ma jenez sa apar cu hondacul meu intre o "mare" de toyote. Din contra, ma voi simti cat se poate de bine si asta nu numai din pricina masinilor ci si a posesorilor.
Oameni de o clasa aparte !!!



Ovidiu ....pai si Vio zicea o data p-acilea ca suntem intre noi japitzele,pai nu? teehee.gif Ma repet:pe mine m-ai dat gata cu hondica ta....si la urmatoarea intalneala vin fara Verso,ca sa ma plimbi si pe mine cu Honda,nu numai pe Alex....nah! rolleyes.gif
StefanVVTi
Semne bune anul are! teehee.gif
Dupa o perioada de pauza, am "relansat" subiectul "Viitoarea masina" ! Asa ca azi pe la 16.00 am plecat pe la dealeri in Focsani! Intentionat am lasat Toyota la coada...m-am gandit ca daca mergeam la Toyota prima oara, nu mai aveam chef de restul. Zis si facut! Prima "statie": Ford! Dau tarcoale la Focus, ma uit din toate unghiurile, mai mai sa ma bag pe sub ea! Motorul de 1.6 100 cai a picat din prima, iar cel de 1.8 motorina 115 cai vine decat pe sedan. Dupa ce am aflat ca nici macar nu ai voie sa adaugi optionale pentru ca masinile sunt la promotie, am multumit politicos si am plecat!

Nervi!

A doua "statie": Mazda! Aici am stat destul de putin pentru ca era un singur baiat care trebuia sa plece nu stiu unde! Mazda 3 imi place, dar nu are acel ceva care sa zica "Ia-ma acasa!" (exceptie face MPS-ul, cel putin in poze rolleyes.gif ) !

La Peugeot si Renault intentionam sa ma duc, dar am renuntat pentru ca stiu cate un caz din fiecare, unul cu cutie distrusa(Peugeot 406) si celalalt cu toti martorii aprinsi pe bord(Laguna)!

Pe la 18.00 am ajuns la Toyota biggrin.gif ! Am ramas placut surprins de Aurisul unui baiat care lucreaza la dealer, aici in Focsani...negru+folie+jante 17" ! Superb! Nu prea am mai pierdut timp, si am pus pe hartie ... acum ramane sa ma decid intre 1.4 D-4D si 1.6 VVT-i, ambele Luna, alba sau neagra!

Pentru 1.4 D-4D Luna, avans 30% (6100 E cu tot cu TVA), leasing 60 luni(Casco si reziduala incluse), rata = ~325 E/luna!
Pentru 1.6 VVT-i Luna, avans 30% (5744 E cu tot cu TVA), leasing 60 luni(Casco si reziduala incluse), rata = ~305 E/luna!

E prea frumos cand ma gandesc ca in cateva luni o sa am masina mea!
ivd
CITAT(Ovidiudinutm @ Jan 29 2008, 01:32 AM) *
Nu trebuie sa va simtiti mai nepotrivit, atat Toyota cat si Honda sunt masini apreciate de cei ce se pricep in ale masinilor.
Cine are "pata pe creier" cu BMW ,VW sau destule marci europene, treaba lor.
Nu ma jenez sa apar cu hondacul meu intre o "mare" de toyote. Din contra, ma voi simti cat se poate de bine si asta nu numai din pricina masinilor ci si a posesorilor.
Oameni de o clasa aparte !!!


hai ca s-a ajuns prea departe. noi cei cu masini japoneze suntem cei mai cei iar aia cu masini europene niste naspa. dar ce se fac cei ce au o japoneza si o europeana. da stiu sunt catari.
si uite asa ii prinzi din urma fara sa observi pe unii
OvidiuH
Re: StefanVVTi

Să fie într-un ceas bun. thumbsup.gif
StefanVVTi
QUOTE(OvidiuH @ Jan 29 2008, 09:23 PM) *
Re: StefanVVTi

Să fie într-un ceas bun. thumbsup.gif

Multumesc si acum ramane sa dau la pace cu tata sa o luam inainte de admitere! whistling.gif
T u d o r
CITAT(ivd @ Jan 29 2008, 07:17 PM) *
CITAT(Ovidiudinutm @ Jan 29 2008, 01:32 AM) *
Nu trebuie sa va simtiti mai nepotrivit, atat Toyota cat si Honda sunt masini apreciate de cei ce se pricep in ale masinilor.
Cine are "pata pe creier" cu BMW ,VW sau destule marci europene, treaba lor.
Nu ma jenez sa apar cu hondacul meu intre o "mare" de toyote. Din contra, ma voi simti cat se poate de bine si asta nu numai din pricina masinilor ci si a posesorilor.
Oameni de o clasa aparte !!!


hai ca s-a ajuns prea departe. noi cei cu masini japoneze suntem cei mai cei iar aia cu masini europene niste naspa. dar ce se fac cei ce au o japoneza si o europeanca. da stiu sunt catari.
si uite asa ii prinzi din urma fara sa observi pe unii


Stiu ca Ovidiudinutm nu e genul, a fost o scapare de mandrie a lui, dar ai atins un punct al naibii de fierbinte. Sa nu ajunga toyotistii ca si vw-istii... Exista acest pericol al "cunoscatorului" care te priveste de sus cu mandrie si usoara condescendenta cand il intrebi ce masina are. smile.gif TDI.. frate! Cu D si I rosii, ca altfel... tongue.gif

Nu-mi sariti in cap, colegi toyotisti, a fost un spirit de gluma cu usoare accente de ingrijorare. Ca si suporter (atentie, nu fan inrait) al marcii Honda, nu pot decat sa ma ingrijorez ca as putea vreodata sa ma scarbesc de masina din pricina curentului de opinie creat de ea. Asa cum s-a intamplat cu VW... whistling.gif
OCTAN_95
Cele scrise de mine nu s-au dorit sub nicio forma rautacioase.
Nu am denigrat posesorii altor marci fie ele europene, fie japoneze (apropos: daewoo, este marca europeana sau japoneza?)
Ma simt bine in alaturi de toyotisti, atat aici virtual cat si la propriu iar eu voi ramane atat timp cat voi simti reciproca.
OCTAN_95
QUOTE(StefanVVTi @ Jan 29 2008, 07:10 PM) *
Semne bune anul are! teehee.gif

E prea frumos cand ma gandesc ca in cateva luni o sa am masina mea!


NU Stefane, nu gandi ca e "prea frumos", este REALITATE !!!
Felicitari pentru alegere si sa dea Domnul sa o ai in mana cat mai repede
drabisan
QUOTE( T u d o r @ Jan 29 2008, 07:33 PM) *
Nu-mi sariti in cap, colegi toyotisti, a fost un spirit de gluma cu usoare accente de ingrijorare. Ca si suporter (atentie, nu fan inrait) al marcii Honda, nu pot decat sa ma ingrijorez ca as putea vreodata sa ma scarbesc de masina din pricina curentului de opinie creat de ea. Asa cum s-a intamplat cu VW... whistling.gif



Nu-ti sare nimeni in cap, ai mare dreptate!
Nu e departe momentul, am auzit manele si din Avensis si din Accord! Eu, si nu numai eu, asociez zgomotele alea cu o anume atitudine...
T u d o r
Si eu. biggrin.gif
StefanVVTi
QUOTE(Ovidiudinutm @ Jan 29 2008, 10:31 PM) *
QUOTE(StefanVVTi @ Jan 29 2008, 07:10 PM) *
Semne bune anul are! teehee.gif

E prea frumos cand ma gandesc ca in cateva luni o sa am masina mea!


NU Stefane, nu gandi ca e "prea frumos", este REALITATE !!!
Felicitari pentru alegere si sa dea Domnul sa o ai in mana cat mai repede

Sa te auda barbosul... teoretic, ar trebui sa iau masina dupa examenul de admitere din iulie...dar incercarea moarte n-are! rolleyes.gif
vio
sa va zic de ce nu isi ia Valotronic asta de Stefan Yaris?smile.gif)))))))))))))
M A R I A N
QUOTE(StefanVVTi @ Jan 29 2008, 01:10 PM) *
Semne bune anul are! teehee.gif
Dupa o perioada de pauza, am "relansat" subiectul "Viitoarea masina" ! Asa ca azi pe la 16.00 am plecat pe la dealeri in Focsani! Intentionat am lasat Toyota la coada...m-am gandit ca daca mergeam la Toyota prima oara, nu mai aveam chef de restul. Zis si facut! Prima "statie": Ford! Dau tarcoale la Focus, ma uit din toate unghiurile, mai mai sa ma bag pe sub ea! Motorul de 1.6 100 cai a picat din prima, iar cel de 1.8 motorina 115 cai vine decat pe sedan. Dupa ce am aflat ca nici macar nu ai voie sa adaugi optionale pentru ca masinile sunt la promotie, am multumit politicos si am plecat!

Nervi!

A doua "statie": Mazda! Aici am stat destul de putin pentru ca era un singur baiat care trebuia sa plece nu stiu unde! Mazda 3 imi place, dar nu are acel ceva care sa zica "Ia-ma acasa!" (exceptie face MPS-ul, cel putin in poze rolleyes.gif ) !

La Peugeot si Renault intentionam sa ma duc, dar am renuntat pentru ca stiu cate un caz din fiecare, unul cu cutie distrusa(Peugeot 406) si celalalt cu toti martorii aprinsi pe bord(Laguna)!

Pe la 18.00 am ajuns la Toyota biggrin.gif ! Am ramas placut surprins de Aurisul unui baiat care lucreaza la dealer, aici in Focsani...negru+folie+jante 17" ! Superb! Nu prea am mai pierdut timp, si am pus pe hartie ... acum ramane sa ma decid intre 1.4 D-4D si 1.6 VVT-i, ambele Luna, alba sau neagra!

Pentru 1.4 D-4D Luna, avans 30% (6100 E cu tot cu TVA), leasing 60 luni(Casco si reziduala incluse), rata = ~325 E/luna!
Pentru 1.6 VVT-i Luna, avans 30% (5744 E cu tot cu TVA), leasing 60 luni(Casco si reziduala incluse), rata = ~305 E/luna!

E prea frumos cand ma gandesc ca in cateva luni o sa am masina mea!


Frate, te-ai oprit unde trebuie (si unde era normal sa te opresti)-la dealerul Toyota. biggrin.gif

Eu zic sa-ti iei motorul asta nou de 1.6 pentru ca are un consum foarte bun si merge si cu benzina naspa.

Dar intrebarea mea este: esti cumva insurat si ai si copil de vrei Auris? De ce nu-ti iei un Yaris TS ca sa rupi gura targului si sa simti ca traiesti?

Cand o sa ai familie mare, sa-ti iei Corolla Verso sau Avensis SW, dar pana atunci, fii tanar cat mai poti!

vio
Marianeeee smile.gif) nu are dezlegare la peste man =)) vrei sa faca bataturi ?=)))
M A R I A N
QUOTE(vio @ Jan 29 2008, 07:04 PM) *
Marianeeee smile.gif) nu are dezlegare la peste man =)) vrei sa faca bataturi ?=)))


Lasa, sefu', ca se rezolva cu o bursa... biggrin.gif

Deja va prinde ciuda... tongue.gif
klm
CITAT(M A R I A N @ Jan 30 2008, 12:39 AM) *
De ce nu-ti iei un Yaris TS ca sa rupi gura targului si sa simti ca traiesti?

Un posesor de vw (fara D sau I rosu) care a condus Yaris 1.4 D_nu_stiu_de_care si care a fost foarte neplacut surprins de pozitia la volan, bord, vizibilitate, calitatea materialelor si finisaje va intreaba de ce sa alegi Yaris?!
Legionaru'
Ca sa stearga pe jos cu un Golf 1.4! thumbsup.gif
Si cu oricare altul pana la GTI.
cristsib
[/quote]
Sa te auda barbosul... teoretic, ar trebui sa iau masina dupa examenul de admitere din iulie...dar incercarea moarte n-are! rolleyes.gif
[/quote]
Atentie ca dupa 1 iulie se pare ca va creste taxa de prima inmatriculare pentru masinile noi!
klm
CITAT(Legionaru' @ Jan 30 2008, 09:49 AM) *
Ca sa stearga pe jos cu un Golf 1.4! thumbsup.gif
Si cu oricare altul pana la GTI.

Vrei tu cu orice pret sa dovedesti ca esti veriga slaba?
Atunci la revedere, drum bun.
DAN
QUOTE(Legionaru' @ Jan 30 2008, 09:49 AM) *
Ca sa stearga pe jos cu un Golf 1.4! thumbsup.gif
Si cu oricare altul pana la GTI.

ninja.gif ninja.gif thumbsup.gif
DAN
QUOTE(klm @ Jan 30 2008, 09:53 AM) *
QUOTE(Legionaru' @ Jan 30 2008, 09:49 AM) *
Ca sa stearga pe jos cu un Golf 1.4! thumbsup.gif
Si cu oricare altul pana la GTI.

Vrei tu cu orice pret sa dovedesti ca esti veriga slaba?
Atunci la revedere, drum bun.

eu zic sa te potolesti..ca au mai fost tentatove din astea pe aria toyota si respectivii s-au ales cu ban... rolleyes.gif
klm
CITAT(DAN @ Jan 30 2008, 10:01 AM) *
eu zic sa te potolesti..ca au mai fost tentatove din astea pe aria toyota si respectivii s-au ales cu ban... rolleyes.gif

Respectivii s-au ales cu ban pentru ca si-au spus parerea negativa pe care au avut-o despre unul dintre modelele Toyota?!
Ma intreb si eu (destul de retoric pentru ca Yarisul de care vorbesc avea doar 90 de cai) cum poate sterge pe jos cu un Golf?!
DAN
QUOTE(klm @ Jan 30 2008, 10:10 AM) *
QUOTE(DAN @ Jan 30 2008, 10:01 AM) *
eu zic sa te potolesti..ca au mai fost tentatove din astea pe aria toyota si respectivii s-au ales cu ban... rolleyes.gif

Respectivii s-au ales cu ban pentru ca si-au spus parerea negativa pe care au avut-o despre unul dintre modelele Toyota?!
Ma intreb si eu (destul de retoric pentru ca Yarisul de care vorbesc avea doar 90 de cai) cum poate sterge pe jos cu un Golf?!

Nu s-au ales cu ban pentru ca au jignit , lucru care l-ai facut tu mai sus cu Legionaru'.Nu chiar cu orice golf...dar cu al tau sigur poate...si cu cel de 1.9TDI 90CP, cered ca si cu 1.9 TDI 105...si 2.0 SDI 90 CP, 2.0 SDI 75 CP....sunt cateva... rolleyes.gif whistling.gif
_Constantin_
Aici gresesti. S-a luat ban pentru ca userii respectivi nu au inteles ca in discutiile de masini trebuie sa se rezume la masini. In momentul in care jignesti pe cineva ... IEI BAN. Daca vrei neaparat sa faci valuri ... esti invitatul meu. Daca vrei sa combati o idee ... exista topicul VERSUS.


Ca si idee dupa ce spune www.vw.ro Golf 1.4 are 0-100 in 14s si viteza maxima 164 Kmh, In ceea ce priveste Yaris 1.4 D4D performantele sunt o-100 10,7s iar viteza maxima 175 kmh. thumbsup.gif



*Referitor la remarca la adresa Legionarului ... ai Warn.
DAN
QUOTE(_Constantin_ @ Jan 30 2008, 10:18 AM) *
Ca si idee dupa ce spune www.vw.ro Golf 1.4 are 0-100 in 14s si viteza maxima 164 Kmh, In ceea ce priveste Yaris 1.4 D4D performantele sunt o-100 10,7s iar viteza maxima 175 kmh. thumbsup.gif

Mi-ai luat-o inainte....biggrin.gif.acum am intrat si eu pe site la VW si am comparat cu yarisul performantele.Deci...cum spunea si constantin..Yarisul cu o acceleratie de 10.7 "matura pe jos"(Legionaru') cu urmatoarele motorizari de la GOLF:
2.0 SDI 75 CP----16,7 SEC unsure.gif
1.4 75 CP-------14,7 sec
1.9 TDI 90 CP----12,9 SEC
1.6 102 CP----11,4 SEC
1.9 TDI 105 CP----11,3 SEC
1.9 TDI 105 CP 4 motion-----12,1 sec
1.6 FSI 115CP----10,8 SEC

ninja.gif
Sa-mi fie iertat off-topicul...tongue.gif
vio
mah ,,, el cred ca se referea la interiorul mashinii , ca la motor daca facea referire , tre sa fi orb sa nu vezi ca Yarisu , in afara de cel de 1,0 care e pt oras , are motorizari si date tehnice f bune pt o gargaritza .. nu vad de ce sa preferi un G4 de 1,4 care de abia se taraie in loc de un Yaris 1.3 sau 1,4 D ... care in afara de portbagaj e la fel ca G4 la int poate si mai spatios un pic .. sa iti doar de drag ca e VW ... sick.gif referitor la calitatea platicelor asta e ... daca astia sau plastifiiat ce sa le facem ... aceleasshi plastice se ragasesc pe toata mashinile .




vedetzi vedetzi .... DAN s-a dat in vileag e TDI sti cu roshu aprins ...
_Constantin_
Alo ... apostoliii ... sa-l lasam si pe klm sa raspunda. Ce draq ... ne cretam singuri?
Legionaru'
CITAT(klm @ Jan 30 2008, 09:07 AM) *
CITAT(M A R I A N @ Jan 30 2008, 12:39 AM) *
De ce nu-ti iei un Yaris TS ca sa rupi gura targului si sa simti ca traiesti?


Un posesor de vw (fara D sau I rosu) care a condus Yaris 1.4 D_nu_stiu_de_care si care a fost foarte neplacut surprins de pozitia la volan, bord, vizibilitate, calitatea materialelor si finisaje va intreaba de ce sa alegi Yaris?!


Domnule era vorba de Yaris TS!

Veriga slaba? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Esti tare glumet!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.