Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Funny pictures
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Arheopterix
In Buc.
Mariustom
Diverse ... laugh.gif
NGZ
***

AZAZEL
prea tare

obligatoriu vazut:
http://uk.youtube.com/watch?v=waBYGETCoPk
NGZ
Ce frumos ! teehee.gif
Vrea sa-l mai faca si pe Rembou, ai vazut ? wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif
FAR EASTERN
Cred ca se incadreaza la funny pitcure(s) si asta http://www.blublu.org/sito/video/muto.htm.
Mariustom
Un misogin ?
Sau un republican sau unul de-al lui Obama whistling.gif
thumbsup.gif


ninja.gif
FAR EASTERN
In paranteza e traducerea simbolurilor de deasupra, cu aluzie bineinteles si la H. Clinton presedinte.
Mariustom
laugh.gif Păi textul meu la ce crezi că se referă ?
Conform DEX'98
CITAT
MISOGÍN, -Ă, misogini, -e, s.m., adj. (Livr.) 1. S.m., adj. (Bărbat) care urăște femeile. 2. Adj. Care manifestă, exprimă ură față de femei. [Var.: misoghín, -ă s.m., adj.] – Din fr. misogyne, germ. Misogyn.

Sau aluzia la partid sau contracandidat ??? rolleyes.gif
klm
Pai ce, daca o faci pe una taranca inseamna ca o urasti?! Nu! Poate ii plac tarancutele cu bujori in obrajori, pe care le fugareste in jurul capitei de fan pana se impiedica... pff, tineretile, nu mai continui biggrin.gif .
NGZ
Sinucidere...

Marius*
Trebuie sa fie foarte delicios ?!?!? laugh.gif
Potzocul
din pacate mi-a fost cam jena sa scot telefonul si sa fac poza unui individ...
avea cam 35 de ani, se plimba prin piata, si avea pe el un tricou cu scris mare pe el PLAY STATION (dispus pe 2 randuri) si sub o sageata mare rosie indreptata inspre buric tongue.gif
FAR EASTERN
QUOTE (Potzocul @ Jun 3 2008, 11:01 PM) *
din pacate mi-a fost cam jena sa scot telefonul si sa fac poza unui individ...
avea cam 35 de ani, se plimba prin piata, si avea pe el un tricou cu scris mare pe el PLAY STATION (dispus pe 2 randuri) si sub o sageata mare rosie indreptata inspre buric tongue.gif



HAHAHA!, laugh.gif Am vazut si eu azi un tip cu acelasi tricou, da nu m-am prins din prima ce era cu sageata, ca l-am vazut in fuga. Asta avea tricoul negru scris cu alb. E multa lume odihnita....
AZAZEL
mult prea tare: striptease in metroul bucurestean:

http://www.gardianul.ro/2008/06/02/gluma_z...u_-s114901.html
FAR EASTERN
Doamne, doamne.........
ozz86651
QUOTE
Pai ce, daca o faci pe una taranca inseamna ca o urasti?!


OK, traducerea:
Eye love cunt tree music.
Cunt e probabil cel mai naspa cuvint din engleza americana si cel mai jignitor cu privire la o femeie. Engleza e in general o limba foarte saraca in injuraturi, si asta e unul din alea 2-3 smile.gif.
Mariustom
Nu știu, fără să vreau m-a pufnit râsul când am văzut asta:
krondet
QUOTE (Mariustom @ Jun 7 2008, 11:08 AM) *
Nu știu, fără să vreau m-a pufnit râsul când am văzut asta:

i-aduce aminte de nevasta-sa whistling.gif
Catalin70285
un pui de monster truck iesit de la naftalina ,cred ca e al cuiva din ploiesti; bineinteles rareori iese cu el , de 2 ori l-am vazut si culmea de fiecare data intra/iesea de la o benzinarie
Catalin70285
inca una din aria asta. teribilist omu n-as fi acordat atata increderer unui fier dry.gif
NGZ
***
Catalin70285
QUOTE (NGZ @ Jun 7 2008, 04:32 PM) *
***

cel mai eficient paratrasnet
FAR EASTERN
Daca as fi administratorul blocului, mi-as face firma de cablu'. smile.gif

l.e. Normal ca-s facaturi. Ca nu-s atatea camere cate antene sunt. Macar daca erau orientate diferit, sa zici ca prind mai multi sateliti... wink.gif
Mariustom
offtopic.gif Multe antene sunt "făcături". Nu au nici un LNC/LNB cu al său suport wink.gif
thumbsup.gif


ninja.gif
NGZ
CITAT(Mariustom @ Jun 8 2008, 11:34 AM) *
offtopic.gif Multe antene sunt "făcături". Nu au nici un LNC/LNB cu al său suport wink.gif
thumbsup.gif


ninja.gif


Este evident ca poza este "lucrata". Da ideea nu ti-a placut ? Are si LNC/LNB si ...
NGZ
Daca si asta mai e trucata !...
Mariustom
Nu e funny, deci e offtopic.gif
unsure.gif

ninja.gif
ozz86651
Ba e funny da nu te-ai prins smile.gif
Marius*
Click to view attachment
Marius*
NGZ
Si una "conectata" la evenimentul zilei. drunk.gif beer.gif
M A R I A N
QUOTE (last @ Jun 8 2008, 06:41 PM) *


Din punct de vedere juridic se pot schimba data si locul nasterii, trust me... wink.gif
mike.omega
La noi se poate orice! Eu m-am trezit in clasa a 12-a ca nu aveam acelasi CNP pe buletin si pe certificatul de nastere! Au observat secretarele de la liceu. Difereau fix 2 cifre. Deci se poate ninja.gif

Poza surprinsa sambata, in jurul pranzului in Rasnov. Carapacea era facuta de o firma specializata(sa zicem smile.gif )insa am uitat care si de unde tongue.gif
NGZ
Mikeomega, chiar nu ma prind. Ce e funny ? unsure.gif
mike.omega
Arata ca o strutocamila! Au incercat sa faca o chestie aerodinamica si nu le-a iesit pinch.gif
FAR EASTERN
Aceeasi suprastructura echipeaza de ani buni sute(poate chiar mii) de Dacii Papuc.
Alex-F1
QUOTE (NGZ @ Jun 10 2008, 01:12 AM) *
Mikeomega, chiar nu ma prind. Ce e funny?


Lasa ca oricum tot e mai funny decat poza cu parabolica si luna...... tongue.gif
krondet
QUOTE (M A R I A N @ Jun 9 2008, 10:01 PM) *
QUOTE (last @ Jun 8 2008, 06:41 PM) *


Din punct de vedere juridic se pot schimba data si locul nasterii, trust me... wink.gif


tu chiar esti carcotas! sigur ca se poate, daca stai sa intri in detalii. Dar la prima citire chiar suna stupid whistling.gif
marius68582
Noua casca a lui Rossi.
NGZ
Ce ziceti, e scris caligrafic ?
NGZ
***
Marius*
Everybody wants to be a dog!
Click to view attachment
Marius*
Click to view attachment
marius68582
50 de banuti
Marius*
Click to view attachment
Hoinaritza
O situatie tragi comica. Tare!!! thumbsup.gif
22nst
dedicatie speciala pentru maestrul vio whistling.gif
Marius*
Click to view attachment
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.