Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Funny pictures
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Mariustom
Supeeer laugh.gif
AZAZEL
limitatoare de viteza
Mariustom
De fapt e reclamă la suspensiile ... Pioneer wink.gif


ninja.gif
22nst
micul fotograf smile.gif
Potzocul
asemanator cu o poza postata de mariustom mai sus
am gasit si eu azi in oradea o situatie interesanta smile.gif
klm
CITAT(Arheopterix @ Jan 20 2008, 10:18 PM) *
E funny ca nimeni nu a patit nimic.
E funny cum se dau permisele la noi in tara.
Nu esti obligat sa te amuzi.
Umorul e o chestie relativa.

Nimic nu e "funny" la un accident rutier, chiar daca ocupantii sau spectatorii nu au patit nimic numai faptul ca se blocheaza un sens de mers si ca pierzi minute pentru ca trebuie sa reduci viteza atunci cand treci pe langa "epava" anuleaza ideea de "funny" a unui accident.
Nici modul cum se dau permisele nu e "funny", e chiar enervant cand te intalnesti cu tot felul de berbeci in trafic, deci nimic din ceea ce ai aratat tu nu e "funny".
Arheopterix
Sunt eu paranoic sau unii au ceva personal cu mine?
Frecventez acest topic de cativa ani.
Sunt multe poze cu accidente lucruri neplacute si pagube materiale.
Pana acum nu am vazut nici un samaritean sa ia o atitudine in aceasta directie.
E un proverb vechi care spune "Haz de necaz".
Oricum eu tot o sa postez (poate nu pe acest topic) poze cu accidente.
E stiut ca vizionarea lor poate trezii pe unii la realitate.
Si totusi dupa parerea mea, acordarea unui permis auto unor pirande anlfabete,epileptici,retardati mintal etc e f funny.
Arata in ce tara funny traim.
klm
Eu n-am nimic cu tine, imi exprim doar parerea mea "funny" legata de acest subiect "funny".
Cand vezi niste persoane "funny" ca iti taie fata fara sa semnalizeze sau ca trec cu 90 km/h in zig-zag cu asezu' tdi cu di rosu peste trecerile de pietoni din jurul scolilor, chiar daca nu se intampla nimanui nimic sincer nu pot sa vad partea "funny" a acordarii permiselor auto chiar daca, ulterior, mandrul posesor de asez se infinge intr-un parapet.
Arheopterix
Stii ce mai e funny?
Ca esti de cateva zile pe acest forum,ai 2o de posturi ,si ai gasit in cuvinta sa i-mi faci morala.
Sunt sigur ca nici nu ai vizionat acest topic de la cap la coada.
Daca vrei sa fi corect, ataca-i la fel ca pe mine,pe toti cei care au postat poze cu accidente,cu conotatii sexuale,misogine,xenofobe etc.
AZAZEL
QUOTE(Arheopterix @ Jan 31 2008, 01:51 PM) *
Stii ce mai e funny?
Ca esti de cateva zile pe acest forum,ai 2o de posturi ,si ai gasit in cuvinta sa i-mi faci morala.

hai sa iti fac eu morala ca sunt mai batran : "i-mi" se scrie "imi"
Watcher
Arheopterix, ai dreptate, simteam nevoia sa iti spuna cineva.
Chiar e funny ca un aiurit a luat-o cu masina inainte cand drumul facea sau stanga sau dreapta.
Sunt funny si filmele cand un natarau incearca o mare cascadorie si nuii reuseste (e plin youtube).
Keep posting wink.gif
T u d o r
Eu zic asa... ca umorul poate imbraca diferite forme si genuri, de la om la om. Nu te poti erija in detinatorul adevarului absolut. Ceea ce pentru unii poate fi funny, pentru altii poate sa nu fie. Arheopterix si ceilalti care posteaza aici, posteaza poze care li se par lor funny. Si altora, sau nu, dupa caz. Cand nu-ti place ceva, treci mai departe, poti gasi altceva care sa-ti trezeasca interesul... ce naiba, sunt "tz" pagini de poze, trebuie sa te faca macar cateva sa zambesti. smile.gif
Arheopterix
Azazel,
Stiu ca fac greseli multe.
Idea e ca nu am nici o clasa facuta in Romania/limba romana.
Am plecat de mic din tara si m-am intors dupa facultate.
Spre deosebire de multi emigranti romani care i-si neaga originea,noi chiar am vorbit romaneste acasa ,iar mama facuse rost de un abecedar si m-a invatat sa scriu si sa citesc.
Altfel eram azi medic analfabet.
Nu ca a-si fi fost singurul.
T u d o r
Eu am banuit ca e asa. smile.gif Prea esti educat pentru a nu fi fost in stare sa scrii corect limba materna. Pot intreba unde ai facut scoala?
Arheopterix
Ai pm....
Mariustom
Cred că ajunge cât ați fost Off topic, daaa ??? tongue.gif biggrin.gif
Get to business thumbsup.gif
Legionaru'
CITAT(Arheopterix @ Jan 31 2008, 01:51 PM) *
Stii ce mai e funny?
Ca esti de cateva zile pe acest forum,ai 2o de posturi ,si ai gasit in cuvinta sa i-mi faci morala.


Parca numai tie!
Stai linistit! thumbsup.gif
Catalin70285
calu "putere" in sensu giratoriu.azi pe la pranz Ploiesti
mortzy
nu știu sursa. le am primit pe mail smile.gif
Arheopterix
Cativa locatari din "selectul" cartier pipera ,s-au saturat sa li se distruga drumurile de pamant de catre basculante si betoniere.
Asa ca zis si facut;au pus un limitator de inaltine la intrarea pe drumul de hartoape.

Toate bune si frumoase pana ce un "betonist" s-a ambitionat sa treaca totusi.

Dupa ce a fost blocat cca 10 min,caii putere au invins si intreaga instalatie a picat.
Mariustom
Cred că este funny. Sau cel puțin interesantă wink.gif
Voi ce ziceți ?
Potzocul
pt poza 1 pun pariu pe 10 euro k e din Romania teehee.gif

pt poza 2 ... not extra funny ... dar cel care vireaza stanga, ar face bine sa se grabeasca tongue.gif
Mariustom
Blondes vs Brunettes
_Constantin_
QUOTE(Potzocul @ Feb 8 2008, 08:40 PM) *
pt poza 1 pun pariu pe 10 euro k e din Romania teehee.gif

pt poza 2 ... not extra funny ... dar cel care vireaza stanga, ar face bine sa se grabeasca tongue.gif



Pui tu pariu ... dar romanii nu sunt atat de destepti sa foloseasca masina pentru asa ceva. Si-ar tine bijuteria germana in garaj si ar trage ei la plug ... ninja.gif
Alex-F1
N-am avut aparatul la mine azi, ca faceam o poza tare.....asa ca imaginati-va voi un BMW 3 rosu, tunat destul de reusit, care avea in partea de sus a parbrizului si a lunetei (in loc de parasolar) un sticker mare, scris tot cu rosu "ASPHALT FUCKER"...!!!!! laugh.gif ...nu spun si numarul de inmatriculare (judetul), ca sa nu fiu carcotas whistling.gif ....oricum nu era de-al meu... tongue.gif
DRAGOS
Cum parcheaza un adevarat posesor de chiusapte TeDeI...
Click to view attachment
Arheopterix
Stiti ce e asta?
Teava mea de esapament.
Arheopterix
Asta e o bucata de noroi intarit de pe teava de esapament.
Arheopterix
Straturi geologice .

Cred ca o sa i-mi sara in cap aia de la protectia masinilor.
klm
Izi, Arheopterix, ca nu iti fac morala, imi exprim doar parerea.
Crezi ca numarul de raspunsuri pe un forum da valoarea unei persoane?! Sunt activ pe alte forumuri de ani de zile si n-am strans mai mult de 5-600 de raspunsuri.
T u d o r
KLM, te rog termina. Ati avut o disputa, rezolvati-o in privat, nu-l cauta pe Arheopterix pe toate ariile unde scrie, poluezi forumul cu mesaje cu adresa personala. Iar in opinia mea personala, amandoi va dovediti a fi persoane educate si bine documentate si nu are sens o disputa copilareasca.
Watcher
Numarul de mesaje pe forum cu siguranta nu da valoarea cuiva dar procentul de mesaje inoportunate, nepoliticoase poate da o sugestie despre valoarea omului whistling.gif
Ma simt onorat cand aflu faptul ca din anii tai de zile pe forumuri, fac parte dintr-o comunitate (masini.ro) care a adunat 10% din postinguri. Ma simt onorat dar nu stiu de ce:
- pentru procentul mare sau
- pentru numarul mic whistling.gif
Mariustom
Vă rog să terminați cu Off topicurile și cu aluziile răutăcioase thumbsup.gif

ninja.gif
klm
CITAT( T u d o r @ Feb 13 2008, 08:02 PM) *
KLM, te rog termina. Ati avut o disputa, rezolvati-o in privat, nu-l cauta pe Arheopterix pe toate ariile unde scrie, poluezi forumul cu mesaje cu adresa personala. Iar in opinia mea personala, amandoi va dovediti a fi persoane educate si bine documentate si nu are sens o disputa copilareasca.

Tudor, uite-te la istoricul raspunsurilor mele pe acest forum, singura disputa (chiar daca e impropriu spus disputa) am avut-o printr-un topic de pe la Toyota; disputa pe care o am nu este cu persoana Arhe... (nu ii stiu nickul, pana acum am folosit copy-paste sau am dat quote) ci cu ideile sale pe care le-a emis in public deci n-am ce rezolva in privat si nici nu intru in detalii pentru ca locul ei (al "disputei" este in alt topic).
T u d o r
Stiu, da asta am spus ce am spus. E pacat ca doi oameni inteligenti sa se contreze asa, fara alt motiv decat o diferenta de opinii. Iar contributia lui Arheopterix pe acest forum o gasesc deosebita, atat prin continut cat si prin comportamentul ireprosabil. Asa cum si a ta, cu amendamentul "vechimii" inferioare, este la fel de laudabila. Ti-am urmarit raspunsurile pe topicul cu pricina, argumentate. Nu stiu care dintre voi doi are dreptate, dar asta e mai putin important decat armonia. smile.gif
serginho
base-guta
Legionaru'
Suna mai bine BALEGUTA! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Oana
Fiul catre tata:
- Tata, Ferrari e masina aia rosie cu un cal ?
- Da fiule, de ce ?
- Atunci cred ca un Ferrari o sa ne depaseasca pe partea dreapta...
biggrin.gif



Mariustom
offtopic.gif Oana, te-ai apropiat foarte muuult de un ... ban, cu gluma asta cu ... Lada rolleyes.gif biggrin.gif
laugh.gif

ninja.gif
Arheopterix
E vorba de Lada 1200 nu 1500.
NGZ
In pas cu moda
NGZ
***

NGZ
***
Legionaru'
Sabia aia e fixata de tavan si se tine baba de ea? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Mariustom
Legionareee, doresc să-ți comunic că în urma comentariului tău de mai sus s-a primit un mail de la venerabila doamnă în care ne ruga să-i comunicăm adresa ta, în vederea unei vizite la domiciliu.

Îți sugerez să te uiți de 2 ori pe vizor de acum înainte, căci nu știi cine îți va suna la ușă laugh.gif
biggrin.gif


ninja.gif

PS: știu că secțiunea cu bancuri și glume e în altă parte, dar nu m-am putut abține de la un răspuns tongue.gif whistling.gif rolleyes.gif laugh.gif
Legionaru'
Nu cred ca ajunge la mine ca e un curent in scara de nu apuca sa urce scarile! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
T u d o r
Cre'ca-i mama razboinicului luminii stinse. Legionare, sa aprinzi frate lumina pe scara... biggrin.gif
NGZ
***
Potzocul
teehee.gif
mike.omega
Tot de la Daewoo http://www.220.ro/Matiz_interesant-13673.html biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.