Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Funny pictures
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
NGZ
***
NGZ
***
NGZ
***
NGZ
***

NGZ
***
NGZ
***
AZAZEL
nu stiu daca s-a mai postat in alta parte pe forum insa un dobitoc care a incercat sa mearga pe linia de tramvai pe podul grant a ramas suspendat. boul si-a luat santa fe recent pt ca masina cred ca a fost inmatriculata in februarie pt ca are numarul B 76. focusul meu inmatriculat in dec are nr B74 si apoi litera V.
deci, omul cu gip nou se gandea ca el este mare scula impreuna cu masina lui. imaginati-va ce alte fapte eroice a mai facut si ce alte fapte eroice mai este in stare sa faca

http://www.protv.ro/stiri/exclusiv-protv-r...-e-tramvai.html
http://www.tvr.ro/articol.php?id=32138&c=47
http://www.youtube.com/watch?v=vMmOD0vPK1Q
adrian_flavius
am mai postat si eu link-ul, pe topic-ul de dat cu capul de pe aria Toyota...aceeasi chestie...un idiot, care credea ca Santa Fe-ul lui e masina de Dakar...dobitoc...
vio
mda .... este bestial ... reprezentativ pt 80 % (am fost indulgent) din posesorii de SUV din Bucuresti ..
DRAGOS
foarte tare frate! laugh.gif
http://www.youtube.com/watch?v=GsfVw9xxoNY
22nst
maaaama smile.gif cat de vechi este smile.gif il stiam smile.gif
super tare parodia smile.gif
NGZ
***
DRAGOS
asta e miss Cernobal? laugh.gif laugh.gif
NGZ
***
Catalin70285
si unde focalizau aparatele masculilor???biggrin.gifD numaratii voi ca-s destui,exceptandu-ma pe mine,doar am vrut sa imortalizez scena whistling.gif
DRAGOS
laugh.gif laugh.gif
http://www.youtube.com/watch?v=E4OUR5_BbFQ
Arheopterix
Aia cu Airbusul numai funny nu e.
22nst
si-a luat omul suvenir de la mare laugh.gif
T u d o r
Mai, pozele astea sunt fake... unsure.gif Un stabilopod de-ala cred ca e mai greu de 1 tona, nu-l tinea acoperisul. biggrin.gif
22nst
posibil orice, dar sunt super funnnnnny smile.gif (le-am gasit pe net)


mentionez ca automobilul este 1.9tdi cu 1 cal putere, bineinteles cu d si i rosu tongue.gif
vio
ezte stramoshu passatului baniesc wink.gif) ca pare din clasa media asa carutza ,,, stabilo ala poate fi de decor din gips sau poate de plastic deci nu ar avea mai mult de 50 de kilos unu adevarat e mai mare si are cam 4-5 tone smile.gif
Alex-F1
Poza facuta chiar azi de subsemnatu biggrin.gif .....no comment.... teehee.gif
adrian_r5
QUOTE(Alex-F1 @ Mar 20 2008, 11:02 PM) *
Facuta chiar azi de subsemnatu


... ce ai facut, poza sau "timplaria" unsure.gif unsure.gif unsure.gif
adrian_flavius
Se practica, am vazut si eu cateva camioane ne-carosate asa...sa nu arunce noroi, pietre si alte alea in sus, cand merge...si ca sa le ia fatza la tuzgureni, care se pot luat de ei ca nu au aparatori la roti...

Oricum, funny... biggrin.gif
Alex-F1
QUOTE(adrian_flavius @ Mar 21 2008, 04:53 AM) *
sa nu arunce noroi, pietre si alte alea in sus, cand merge


Explicatia asta pt. cine era??? laugh.gif Pe care din noi ne suspectezi ca n-am sti ce rol are tamplaria aia? tongue.gif
Mariustom
Alex, lasă textele și recunoaște odată, ce ai făcut, poza sau tâmplăria ? wacko.gif
Că tare curios îs și eu whistling.gif


ninja.gif
Alex-F1
Chiar si daca as fi facut tamplaria, ce-i asa rusinos? Am facut-o la cerere, asa cum a vrut omu, cu materialul clientului, deci daca e ceva funny, nu de executant radeti, ci de cel care a comandat-o tongue.gif Marius, pt. Focus am la aparatori de noroi o super-oferta saptamana viitoare....te intereseaza? biggrin.gif
NGZ
Alex, trebuie sa recunosc ca te pricepi. Cred ca Mariustom te invidiaza.
NGZ
*****

NGZ
***
adrian_flavius
Alex, printre altele, chiar imi place tamplaria...si sa stii ca ti-a iesit bine...sincer...cred ca vreau si eu un eleron spate si niste evazari ale aripilor...comanda special...OSB de 6, de exterior, daca gasesti...iar lemnaria din stejar masiv, uscat minim 8 ani in conditii naturale...altfel nu accept...smile.gifbiggrin.gif laugh.gif woot.gif
22nst
ok... sa invatam sa parcam biggrin.gif
NGZ
***
NGZ
***
Mariustom
http://www.tatuagemdaboa.com.br/
asta e targetata pt baieti. NU scrieti decat numele vostru si al amicului. NU e nevoie sa va lasati adresa de mail.

De pe alt forum whistling.gif


ninja.gif
Alex-F1
Io la numele amicului am scris Marius.....cooooool...... laugh.gif whistling.gif
22nst
Priviti cateva secunde poza alaturata. Dupa ce va opriti din ras, aflati ca semnul e prezent in metrourile din Japonia.

Asta inseamna "Cedeaza locul persoanelor cu mana ranita, celor cu copii in brate, femeilor gravide si persoanelor cu rani la picioare".
NGZ
Hai ca pe ultimile 3 le mai inteleg ... Da' pe prima ?!
Arheopterix
E o afectiune care se cheama "Turbarea Penisului".
Are bietul om o erectie care dureaza mai mult de 24 de ore.Trebuie rezolvata chirugical,altfel se necrozeaza si cade (penisul).
Ultima din dreapta ,pare afectunui hemoroidale. Abdomenul mare sugereaza sedentarismul-cauza principala a hemoroizilor.Culmea e ca acestora se recomanda sa nu stea ci sa mearga si sa faca miscare....
NGZ
Arheopterix, ai uitat sa explici poza a doua !
Arheopterix
Nu pare sa fie copil.
Raportul e prea mic intre persoane.
Mai degraba sunt barbat si femeie care locuiesc cu parintii ,nu au bani de motel si se cupleaza in transportul public.
Apoi unul din ei ramane insarcinat si o complicatie a sarcinii pot fi hemoroizii mentionati mai sus.
Cred ca nu mi-am luat azi medicamentele teehee.gif
NGZ
Ei, acuma da, am inteles. 23nst ai vazut cum trebuie interpretat desenul ?
Arheopterix ai fost tare !
22nst
da... si eu ma gandeam la prostii tongue.gif
Laurentiu_007
Da' cine nu se gandea la prostii? biggrin.gif
Arheopterix
Sunteti toti niste perversi!
Si obsedati !
Catalin70285
parea un om normal dar aparentele inseala:)))) or mai fi si alti ,fantastic man
Catalin70285
si inca o ciudatenie,tot pe valea doftanei,se testa noul focus vreo 7 masini insa unul dintre soferi a exagerat cred,era urma pe asfalt de vreo 15 m serpuita pana la locul unde garase, bine cel putin ca nu au fost victime
Arheopterix
Vezi Catalin,ca unii membrii sunt contra postarea de accidente ,chiar si fara victime,in aria de funny pictures.
Asta chiar daca de la Laurel& Hardy (alias Stan si Bran) via Luis De finnes si dincolo de Blues Brothers,elementul de accident rutier e considerat comic si se foloseste la greu in comedii.
Catalin70285
no problem ,sa fie mutate unde le e locul daca poza exprima o scena chiar asa macabra
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.