Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intalnire timisoara
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Toyxen
Eu vin oricand oriunde. Si manc orice imi dati! Numa sa mergem odata! drive.gif
alexkon24
ovidiu te razbuni acuma pe faza de sambata cumva?asa e poate nu stiu sa dansez si sa joc fotbal.dar la intalnire tot o sa vin.eu zic ca pana in mai, mai e timp sa vb despre unde sa mergem si cand.ca doar ne-om mai intalni pana atunci. nu?
OCTAN_95
Nu stiu la ce te referi cind spui "faza de sambata"
Era doar o gluma si i-mi pare rau ca nu ai luat cele spuse de mine drept glume.
AMP
Eeeeeeiiiii....puneti-va de acord....hello,hello.....Voi nu vedeti ca a iesit soarele......Iupiiiiii,mie imi vine sa sar in sus de bucurie....Si o sa facem ce gratare vreti voi,nu asta e important.Important e sa fie vreme faina,sa putem merge....ca io abia astept.Deci Hitias,here I come! thumbsup.gif

Si ma mai gandeam ca.....pana in Mai e taaaaaaare departe....daca tot e sa se incalzeasca si sa fie super misto afara,de ce n-am sarbatorii si noi Summitul NATO la Hitias?Hait?!Aud????? teehee.gif
adrian_flavius
off topic...imi faceti o pofta de iesit, ceva de speriat...da' nu-i bai, ca am pus si eu ceva la cale, cat de curand, cu niste prieteni...chiar la Moeciu...AMR 23 la mine...lol...

Ca sa ma incadrez in topic, acum, distractie placuta tuturor...si sa puneti ceva poze dupa intalnire... biggrin.gif
AMP
Sa ai dsitractie faina la Moeciu si sa tina vremea cu voi! thumbsup.gif
alexkon24
subscriu la ce zici ana dar ma cam strange buzunarul.nu vreti sa asteptam pana pe la jumatea lunii aprilie ? poate mai da caldura bine pana atunci.
AMP
Pai da....cum se ridica temperatura peste 18 grade....zbugheo la Hitias.... teehee.gif
pmhoria
Am fost sambata vre-o juma de ora la Hitias sa inspectez drumul. E oka cu mici gropi dar care pot fi evitate.
Cred ca am fost singurul la Timis, dar o fost o vreme asa de faina.... de abia astept sa se mai incalzeasca un pic... rolleyes.gif
alexkon24
timisoara ne vedem in wekendul asta?
AMP
Bravo Horia....deci inspectezi terenu'....
Alex,pai nush ce sa zic?Sa vedem ce zice lumile....
alexkon24
hello lume.nho nu ziceti nimic?dam o intalnire in wekend sau pe joi vineri
Laurentiu_007
Eu pot vineri. Sambata voi fi ocupat cam toata ziua iar duminica sunt plec din Timisoara pentru o saptamana.
Mariustom
Se anunță precipitații pentru zilele ce urmează confused.gif


ninja.gif
Toyxen
Cam ploioasa perioada urmatoare asa ca eu zic sa ne vedem joi sau vineri. Personal votez pt joi ora 19.30 la aceeasi locatie.
alexkon24
si eu sunt de acord cu joi la 19.30 in acelasi loc ca de obicei. deocamdata suntem:
1 alexkon24
2 toyxen

cine mai doreste cine mai pofteste.
AMP
Io am un beteag in famelie...nu cred ca ajungem.... confused.gif
pmhoria
Nici noi nu ajungem. sad.gif
OCTAN_95
nici eu nu pot veni
Laurentiu_007
Eu am un laborator de la 18 la 20, dar incerc sa ma invoiesc la a doua ora desi am o profa cam naspa. Cred ca totusi pot sa vin si eu, iar daca nu reusesc sa ajung va dau un sms sau apel.
Toyxen
pai atunci o lasam pe saptamana viitoare.
AMP
Frati toyotisti, ne-am gandit asa: daca vremea tine cu noi,si sper din tot sufletul sa fie asa,sambata in 12 aprilie 2008 sa ne intalnim sa facem un gratar la Hitias.Ce spuneti?Sunteti de acord?
Ma gandesc ca pe la ora 09.00,adica dimineata,sa ne intalnim la iesire din Timisoara spre Buzias.Zic ora asta ca sa putem sa stam cat mai mult si sa nu fie pe fuga....pana acolo facem cam 40 de minute.
Am zis ca fiecare sa aduca cate ceva si punem la gramada...noi vom aduce carne de mici si de gratar(de porc),suc (cola sau pepsi pentru ai batrani si altceva,fanta sau sprite sau la cutie pentru copii).Avem un gratar,din cel rotund cumparat de la Metro sau Selgros,nu mai stiu...e bun si se face repede pe el.Am fost mai demult o gashca numeroasa si a facut cu brio fata bietul gratar,n-a ramas nimeni flamand.Daca voi aveti gratar...aduceti.Mai avem ceva carbuni de anul trecut,ii aducem si pe aia.
Va astept cu propuneri,sugestii si.....ce mai vreti voi. thumbsup.gif

PS.Daca sambata aia da cu ploaie...poate ne adunam la o cafea in Mall,dar eu o sa fac un voo doo...ca mi-i un dor de-o iarba verdeeeeeee..... whistling.gif
pmhoria
Noi sigur nu putem dimineata pt ca deja sunt planificate alte chestii .... dar in jurul orei pranzului putem sa ajungem pe malul Timisului. Deci puteti conta juma de zi pe noi... sper sa fie numai soare si cald.
alexkon24
eu sunt de acord cu ce zici ana.e foarte ok asa.se mai poate face si sa ne intalnim cu o ora mai devreme si sa facem cumparaturile impreuna. ca asa din ce ai zis tu , voi aduceti ce-i mai important.asa ne adunam vedem fiecare ce vrea si punem bani toti si cumparam atunci pe loc totul.
OCTAN_95
Eu va voi reprezenta, cu cinste, la hailalalta intalnire (Pitesti).
Cu mare placere as fi venit.
alexkon24
ce s-a intamplat oameni bune? v-ati pierdut interesul de intalneala?

Ana eu deocamdata sunt pro a merge la Hitias dar vad ca nu se prea inghesuie lumea
Ovidiu vad ca acum nici la Pitesti nu mai mergi.sper ca nu s-a intamplat nimic grav de nu mai poti merge.
OCTAN_95
Alex, aici nu e vorba de lipsa de interes, sunt situatii in care problemele familiale primeaza.

P.S. Crezi ca as putea sa primesc si de la tine poze facute la Danes?
AMP
May oameni buni,ca sa lamurim:daca e soare si cald si frumos,poa' sa bata oleaca vantul,io astept sambata in 12 aprilie,timp de 15-20 de minute dupa ora 09.00 la iesire din Timisoara pe cine doreste sa vina la Hitias.Eu o sa aduc ce am scris.Fiecare mai poate aduce ce isi doreste si ii pofteste inimioara....m-am gandit ca punem toti la gramada fiecare ce aduce,ca oricum vom vrea sa gustam,macar,unul de la altul....asa ca,aduceti ce va doriti.Alex,cumparaturile probabil ca le voi face vineri seara sau in cel mai rau caz sambatata dimineata devreme,cu toate ca am indoiala in privinta asta si de obicei bantui in Selgros sau Real din Aradului.
Mai am si o masuta plianta pe care am cumparat-o special pentru astfel de evenimente,am si o lada frigorifica,cam micuta,dar e buna in loc de nimic,aduc si o patura de pus in iarba cu praf,accesorii pentru joaca copiilor,ca e si nisip p-acolo...avem si cativa copiaci unde ne putem adaposti daca e soare prea mult....ce sa va mai spun?E super fain,mie una imi place foate mult si vara trecuta mai toate weekendurile acolo le-am petrecut.
Asa ca repet,cine vrea,cine poate si cine doreste...m-as bucura sa mergem impreuna acolo.Totul este sa fie vreme faina....daca nu,asta este,amanam pentru cand va fi soare si,eventual, ne vedem la Mall la o cafea....daca e urat....tot asa,pe sambata dupa amiaza,in jur de ora 18.E ok asa?
Ovidiu,sper sa rezolvi orice probleme ai,cu bine si imi doresc ca aceste probleme ale tale sa nu fie de sanatate.Transmite salutari multe Mariucai!
Toyxen
sâmbătă
Cer acoperit. Maxim 78° F. / 26° C. Vânt SSE 15 mph. / 25 km/h.

Daca nu ploua venim si noi. Nu cred ca ajungem la 9.30, dar cu siguranta o sa fim la hitias in jur de 11.00.
AMP
Bun,deci cine nu vine sambata intre 9 si 9.20 la iesire din Timisoara pe drumul de Buzias,ne vedem la Hitias.La locul ala se ajunge cam asa:iesire Hitias,se face curba la stanga,tot inainte,apoi curba dreapta,urmeaza un pod si INAINTE DE POD(chiar unde incepe trecerea peste pod) se face un drum care coboara pe sub pod si merge paralel cu Timisul.Dupa aproximativ 500-600 metri ,pe dreapta se face o poteca care coboara catre Timis,e un spatiu mare acolo,deschis,spre unul din capetele terenului asta sunt niste copaci...pe noi acolo ne veti gasi,o s-o vedeti pe Verso.
Hai sa auzim de bine si sper sa nu ploua! thumbsup.gif
AMP
Hellooooooooooooo......lumeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........ce faceti,bay?!Mai traiti????????Hai ca numa' maine nu-i poimaine.....iupiiiii!O sa fie cald afara,cam nourat,dar n-o sa ploo....va zic io... rolleyes.gif
OCTAN_95
pe mine nu contati da sa va ganditi si la mine cand se rade o beer.gif
alexkon24
noi nu ajungem.dar wekendul viitor poate reusim sa ne vedem cu totii.celor care merg sa aveti parte de vreme si have fun
AMP
Ok,dragutilor,asa vom face.....o sa beu si io ceva whistling.gif fara alcool si-o sa spun:"ce-o facel Alex la munci?pe unde mai sofereste Ovidiu Hacordu'?" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
AMP
Schimbare de planuri: nu mai mergem maine la Hitias,ci duminica in 13 aprilie.Acelasi loc,aceeasi ora.
AMP
'Neata lume....

Am fo' ieri la Hitias cu famelia Toyxen...gratarel si bericioase,plus din restul de palicutza ramasa de la Danes,copilasi in deplina zbenguiala,plus un catel in delir in libertate....cum scot pozele,pun sa vedeti...
Hai sa auzim numai de bine!

PS.Iar m-am bronzat cu ceas.... teehee.gif
alexkon24
imi pare atat de rau ca n-am putut sa vin.ieri de dimineata inainte sa-ti dau mesaj (AMP) eram inca la lucru si mi s-a facut rau din cauza oboselii acumulate.si am zis ca e mai bine sa merg acasa sa dorm stiind ca seara trebe sa ma intorc la munca.dar a-ti avut parte de o vreme super si am vazut ca si micii erau in forma mare wink.gif. sper sa mai fie ocazii de iesit la gratar. numai ca pana atunci ce ziceti de o intalnire pe joi, vineri (17-18) la mall asa mai spre seara.
alexkon24
s-a votat.

VINERI ORA 19.00 PARCAREA IULIUS MALL TIMISOARA

intalnire toyota timisoara. cine doreste si cine pofteste. sunteti bine veniti. anuntati inainte ca sa stim pe cine asteptam
Laurentiu_007
Incerc sa ajung si eu. Sper sa reusesc. Daca intervine ceva intre timp voi anunta.
AMP
QUOTE (alexkon24 @ Apr 14 2008, 02:24 PM) *
s-a votat.

VINERI ORA 19.00 PARCAREA IULIUS MALL TIMISOARA

intalnire toyota timisoara. cine doreste si cine pofteste. sunteti bine veniti. anuntati inainte ca sa stim pe cine asteptam



devil.gif Veniiiiiim!!!!!!

Hai gashca,care mai pofteste,care mai doreste?! beer.gif
pmhoria
99,9999999999999999% ca venim si noi laugh.gif
alexkon24
horica te rog fa-mi si mie o copie cu dvd-ul lui ovidiu. si marius poate imi dai si mie ce-ati filmat voi la danes
OCTAN_95
vreau si eu de la voi ce s-a filmat
Laurentiu_007
Am auzit ca sambata in parcarea de la Mall va fi prezentare Mercedes-Benz. Nu vrei sa ne intalnim sambata? smile.gif
AMP
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU....sambata.


Si acum pozele facute cu tilifonu' ,duminica la Hitias....ta-taaaammmm:
AMP
Nici un comentariu?Nimic? mellow.gif

Deci ne vedem maine seara la 19 la Mall???????? unsure.gif
Toyxen
Hmmm. Iara mi pohta de mici vanatoresti de aia de nu ii plac la Ana woot.gif

In alta ordine de idei, eu vineri nu pot sa vin, da poate trimit toyxenitza.
Laurentiu_007
Eu vin (vineri la mall)smile.gif
Laurentiu_007
Ne mai intalnim vineri sau nu? vad ca nimeni nu mai zice nimic. eu pot sa vin smile.gif
AMP
Laurentiu,eu si ai mei ne prezentam diseara in parcarea Mall dinspre centru bancar...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.