Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intalnire timisoara
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Laurentiu_007
Vin si eu. Ma voi lua dupa masini ca sa imi dau seama unde va gasesc.
Legionaru'
Frumoasa iesire la iarba verde! thumbsup.gif
V-a fost greu? whistling.gif
alexkon24
nho ca ne-am intalnit din nou.si a fost frumos.e bine ca incepem sa fim tot mai multi.sper ca si voi v-ati simtit la fel de bine.
Laurentiu_007
Eu unu' m-am simtit foarte bine thumbsup.gif
_Constantin_
Foarte frumos. Imi place loactia ... asa e cel mai frumos ... la iarba verde, cu gratar ... bravo. La cat mai multe. thumbsup.gif
Toyxen
QUOTE (Legionaru' @ Apr 18 2008, 11:51 AM) *
Frumoasa iesire la iarba verde! thumbsup.gif
V-a fost greu? whistling.gif


Ne-a fost greu fara voi, sau ne-a picat greu micul teehee.gif !!!

Toyxen
QUOTE (_Constantin_ @ Apr 19 2008, 05:27 AM) *
Foarte frumos. Imi place loactia ... asa e cel mai frumos ... la iarba verde, cu gratar ... bravo. La cat mai multe. thumbsup.gif


multumim. la urmatoarele iesiri va asteptam si pe voi drunk.gif
drabisan
Iarasi ma supar: ce tara de 2 lei; sa fi avut si noi autostrazi si hoteluri mai ieftine in weekend, cum e pe peste tot in lume...ce simplu ar fi fost!
Dar nu, la noi e pe invers, ca doar de aia traim in Romanica!

Duminica trecuta mi-a luat 15 minute sa ies din Militari pe A1, 45 de min pina la Pitesti si gata. Daca nu era iesirea din Bucuresti as fi fost la Pitesti in mai putin de 1h. Sint doar 100km.
Dar ca sa te intilnesti cu niste oameni la TM e alta cintare! Citeva sute de km pe drumurile nationale pot consuma 5 ore. Si daca ar fi vreo 700km as zice...Si apoi hotelurile, care sint mai scumpe in weekend...

Grrrr....iar m-am enervat...ce prea mare e tara asta in lipsa de drumuri!
OCTAN_95
pai tu i-ti pui problema hotelurilor???
no problem, rezolvam cu corturi cel putin nu tre sa mai calarim si masinile in stare de "anestezie" he he he !!!
AMP
Legionare,greu n-a fost pentru cine era hotarat si putea sa ajunga...a fost fain! smile.gif By the way...sa traiesti sanatos cu numele!La Multi Ani! yes.gif

Costache....haide ia-l si pe Legi si pe Vio si care sunteti colea mai devale...si facem de-o iarba verde intr-un week end. smile.gif

Drabisan,ai si tu dreptate,dar cum zicea si Ovidiu...in locatia aia e loc cat China sa intinzi corturile,e pe malul Timisului...e unde a intzarcat mutu iapa...auzi cum creste iarba...In lunile Iulie-August sunt destui care vin acolo vineri seara cu cortul si pleaca duminica seara....asa ca no problem.
Din Timisoara pana acolo facem cam 30-40 de minute...

Toyxen...acuma am reusit sa le vaz si io pozele...ca ieri n-aveam loc de Marius.

Alex si Laurentiu....pai repetam figura cu intalnitul ,nu?Dupa Paste....hehehehehe....si nu la Mall,poate chiar la iarba verde,e?Ce zici Ovidiu?Iti faci timp?Il asteptam si pe DAN aici la o tacla....

Hai sa aveti duminica faina in continuare!
alexkon24
saru'mana de invitatie ana.eu sunt in capul listei pt iarba verde.asa cum am stabilit prin 3-4 mai ca e si wekend.


legionare sa ne traiesti si sa ne inveselesti LA MULTI ANI!.va asteptam pe toti care vreti sa veniti la timisoara si pe iarba si pe asfalt daca voi vreti
Toyxen
LMA! Legi&Alex band.gif
Legionaru'
Va multumesc pentru urari!
La multi ani alexkon24!
Laurentiu_007
Incerc sa vin si eu. Nu de alta, dar sa intru in s(tr)esiune cu forte proaspete tongue.gif
Toyxen
QUOTE (alexkon24 @ Apr 20 2008, 08:57 AM) *
eu sunt in capul listei pt iarba verde.asa cum am stabilit prin 3-4 mai ca e si wekend.


din pacate nu suntem prin zona in weekendu' 3-4 mai. down.gif
vio
da nu ar merge asa dupa 1 sau 2 mai pana duminica pe 4 pe undeva pe la baile herculane sau pe acolo prin muntii banatului undeva frumos .... ca asa daca ar fi 3-4 parca as trece si io pe acolo ,,,
AMP
Pai reprogramam si gasim o data in care sa putem sa mergem toti...nu asa? rolleyes.gif

O data ar mai fi 10 Mai...timpul sa tina cu noi...

Apoi eu in 17 Mai nu voi fi in Timisoara...doar daca Marius vrea sa vina cu unul din voi...si pe urma dupa 17 ar mai fi 24 Mai si tot asa...

Ma rog,propuneti si voi sa fie cumva bine....si poate vin si baietii de dincolo de munti la iarba verde....


Vio,am postat de o data....e si asta o idee,ce scri tu....pai sa vina oamenii sa hotaram...ceva,cumva... biggrin.gif
alexkon24
desi mai sunt vreo 2 zile pana la Sfintele Sarbatori Pascale va doresc de pe acum un Paste Fericit si caldura luminii Sfinte sa va incalzeasca sufletele. drum bun , no drink and drive si nu exagerati cu mancarea (dauneaza grav sanatatii ) .ne vedem dupa. v-am pupacit pe toti.cius
AMP
Fratilor....sa aveti mult belsug in casa si pe masa...iar Lumina Sfintelor Pasti sa va inunde sufletul cu speranta si fericire!

Paste fericit!
Toyxen
Sarbatori Fericite!
AMP
Salutare oameni buni,

Am aterizat si noi marti seara la Timisoara....io mi-s p-acasa saptamana asta,ca e vacanta...dar am planificat o iesire la Hitias sambata,daca e fain si nu ploua(si n-o sa ploua),neica Marius da cu sapa la imparatie,ei nu au vacanta... whistling.gif
Asa ca cine mai doreste,cine mai pofteste....avem un loc in masina....sau ne gasiti pe malul Timisului,la Hitias... thumbsup.gif
OCTAN_95
Io m-am cam zbenguit pe sosele, am profitat de ac minivacanta, 9 zile !!!!
va multumesc pentru urari si sper sa ma mai "linistesc" cu umblatul ca tare as trage si eu la o iarba verde.

Alex, stiu ca e cu intarziere dar decat deloc..
LA MULTII ANI !!!!!
AMP
Ovidiu...bine ai revenit p-acasa... biggrin.gif
Pai o sa mai facem o iarba verde,sa vedem cand si cum....eu una mai am sambata viitoare libera,in data de 10 Mai,apoi in 17 plec cu Alexandru la Galati,iar in 24 si 31 recuperez pentru vacanta de Paste,in rest duminicile...
Poate vin si ceilalti cu idei....poate alexkon o sa faca si el mai putine ture la servici...poate vin si laurentiu,si DAN T....si,evident,toyxenii,Horia cu Vic...poate chiar si Cosmin Bonea....daca ne mai citeste....
alexkon24
salutare.bine ati revenit pe planuri banatene celor ce-ati fost plecati.e o idee buna sa iesim la o iarba verde.dar eu ma gandeam ca ar fii o ideee, daca vreti toti (sau majoritatea) sa mergem un wekend la cazane.ce ziceti? va doresc o saptamana placuta si ne mai auzim
AMP
QUOTE (alexkon24 @ May 6 2008, 08:34 PM) *
salutare.bine ati revenit pe planuri banatene celor ce-ati fost plecati.e o idee buna sa iesim la o iarba verde.dar eu ma gandeam ca ar fii o ideee, daca vreti toti (sau majoritatea) sa mergem un wekend la cazane.ce ziceti? va doresc o saptamana placuta si ne mai auzim



Bay,baga amanunte:cat dureaza drumul,cati km,unde halim,cam cat costa halatul....?Me-ntlegi matale?Ca pe tine te doare la basca biggrin.gif ...te-ai urcat la volan si p-acilea ti-i drumul...alti are cupchii...pricepi? biggrin.gif tongue.gif

No,care pe unde sunteti???Bagati cu ideea in sobect...haidati! biggrin.gif
AMP
helllouuuu....ecooooo.... whistling.gif

Va doresc week end frumos!
AMP
Revin sa va doresc o saptamana excelenta!

Pe unde umblati ,oameni buni?!-ati dat la fund?! rolleyes.gif
Toyxen
Haules Baules!

Saptamana super la toata lumea va doresc si eu. Ar trebui sa ne gandim deja si la o iarba verde, un mic o apa ceva... Numa in weekendu' asta nu, ca ma trimite firma in team bleading smile.gif. Si ma trimite chiar la cazane.

Asa ca de weekendul viitor o sa fim available pt o iesire.
OCTAN_95
votez shi io pentru halalat we!!
alexkon24
apai atunci punem de-un gratar prin 24-25. va doresc si eu saptamana placuta .
OCTAN_95
gratarul il aduc eu, am unul la intrarea de la bloc de 1 mp
AMP
Ok,fratilor....in sfarsit nu mai vorbesc de una singura p-aici...Deci 24(cand eu sunt la servici,dar poate si sper ca nu voi sta toata ziua)sau in 25(cand mi-ar pica mai bine,ca plecam mai cu de dimineata).
AMP
Revin......vine si Bizutz daca tinem gratar in 25 Mai.....e ok?Si mie mi-ar conveni 25 Mai....ce parere aveti?! unsure.gif
OCTAN_95
Apai Bizutz tre sa vina cu ceva serios, asta insemnand ceva nealcolizat, !!!
Nu promit nimic dar sper sa pot ajunge si eu la locul cu pricina.
Toyxen
in prinzip ok. venim toti 4.
alexkon24
2 votat pt 25 si nimeni pt 24? k atunci ne-ntindem pe 25.ma gandesc ca tot la hitias merem nu?
AMP
Pai da....si sper sa venim cat mai multi....La Albina e foarte aglomerat si in alta parte nu stiu.

AMP
Salutare...

deci ne intalnim in 25,da?Ca noi mergem....toti 5....aia astept sa ne vedem...

Hai sa ma laud:Alex a primit mentiune banana.gif la consursul interdisciplinar "Plus si minus Poezie",etapa nationala,care s-a tinut la Galati si de unde ne-am intors duminica dimineata.
pmhoria
"Hai sa ma laud:Alex a primit mentiune banana.gif la consursul interdisciplinar "Plus si minus Poezie",etapa nationala,care s-a tinut la Galati si de unde ne-am intors duminica dimineata."

Felicitari pt Alex!!!!! pana la urma vad ca ati mers la concurs.
Felicitari inca o data.

alexkon24
ana felicitari pt alex. si ne anuntam 2 (eu si meli) pt iesirea de duminica.sa aveti o saptamana faina.cius
Toyxen
QUOTE (AMP @ May 19 2008, 06:40 AM) *
Hai sa ma laud:Alex a primit mentiune banana.gif la consursul interdisciplinar "Plus si minus Poezie",etapa nationala,care s-a tinut la Galati si de unde ne-am intors duminica dimineata.


thumbsup.gif great news! Felicitari pt Alex si pt ai lui parinti!

In alta ordine de idei, vremea nu se anunta prea buna nici in weekend. Sper sa nu fie asa si sa ne vedem cu mic cu mare la gratare!
AMP
Va multumesc de urari!

Deci....ne vedem in 25....ne intalnim undeva sau vine fiecare direct la Hitias?



Si daca ploua cum facem?Intreb si eu..... whistling.gif
laurentiu
Hello!
N-am mai scris cam de multisor pe aici si vad ca s-au intamplat doua chestii tari: Alex a facut treaba buna la Galati (felicitari si din partea mea atat lui cat si parintilor! thumbsup.gif) si va pregatiti gratarele pentru iarba verde thumbsup.gif thumbsup.gif .
As vrea sa vin si eu, insa nu cred ca pot pentru ca pe 26 am un examen cam nasol sad.gif Daca mergeti va doresc distractie faina, sa sfaraie micii si sa curga berea (fara alcool, pentru soferi) biggrin.gif cool.gif!
O saptamana faina!
alexkon24
paiu daca ploua ne-om vedea la mall la un suc.asa zic eu.acum propuneti si voi
laurentiu
In cazul asta cred ca pot sa vin si eu.
Pentru mine ar fi ok sambata la orice ora, sau duminica dupa F1, adica dupa 17. smile.gif
AMP
Multam' de urare,Laurentiu!

Pai....de ploua gospodareste....pe la ora 18 la Mall e ok?Duminica???? confused.gif
AMP
Alex,te luam cu noi...ok?Sa nu faci ca data trecuta,da?Tu propui si p-orma nu mai vi...ntz,ntz,ntz....nu-i frumos.... verymad.gif

Fratilor,hai cu soarele pe cer pentru duminica....ma arde in talpa de drum lung si la stomacel de-o micile pe gratar... teehee.gif
alexkon24
vin sigur.poate sa si ploua ca vin.cine altcineva mai vine?si cum facem cu cumparaturile?fiecare vine cu ce vrea sau luam la comun?
AMP
Bay,fiecare aduce ce vrea....ma bucur Alex ca vi.... thumbsup.gif Apropos:cum vi?Cu Meli cu Corolla?Sau cu noi?Vorbim la un telefon sau.....??????

Deci...maine la Hitias banana.gif ....care vrea si doreste....daca am timp azi,dau telefoane....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.