Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intalnire timisoara
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
pmhoria
Daca nu ploua maine, venim si noi!
Bye si we placut.
Toyxen
ciaos. noi nu cred ca ajungem. piticania nu-i chiar ok de scos afara si nu vrem sa ne riscam. gratareala placuta va dorim blush.gif
AMP
Salutare,

May oameni buni,nu stiu cum v-ati simtit voi ieri,dar eu m-am simtit excelent si m-am relaxat la maxim... thumbsup.gif








Meli si Luana la plaja


AMP
Io-te si pe Alexkon.....



Si Alex-ii jucand fotbal





Vichi si Horia





AMP
Iara bate vantul prin subiect....ce mai faceti,oameni buni?Pe unde mai umblati?Toata lumea-i ocupata?
alexkon24
hallo lume! ce faceti? nu mai da nimeni nici un semn de viata? sa aveti wekend placut.
laurentiu
Ciao!
In sfarsit eu am terminat si cu ultima sesiune. Mai am de sustinut licenta si gata cu faculta! sad.gif smile.gif . Pana atunci ma pregatesc de banchet, care este azi. Weekend placut tuturor!
Ciao!
StefanVVTi
Ce frumos e acolo la iarba verde...! Sa vina august mai repede si plec in turu tarii, cu stop peste tot unde-s toyotisti! smile.gif laugh.gif
AMP
Pai Stefan,Doamne-ajuta! sa fi sanatos si la punga gros ca sa ai cu ce face turul tarii....si cine stie?Poate ne intalnim,nu? biggrin.gif

Noi cand ne mai vedem.....ziceam de banateni.... tongue.gif
AMP
Helllooooooo.......ecoooooooo!!!!!! whistling.gif
Toyxen
hell no... adica helloooo. ... adica hell yes... nu ne mai intalnim odata si odata? Eu propun ziua de miercuri sa fie aceea in care ne vom ciocnii masinile la mall si paharele pe o terasa... Ora 19.30 pare buna pt voi?
alexkon24
din partea mea e ok.
alexkon24
nho cine mai vine la intalnire tomorow? ana , ovidiu , laurentiu nu ziceti nimic? de pe celalalt forum am mai adunat 2 care vor sa vina.
AMP
Incercam sa ajungem,nu promit nimicuta...noi suntem un picut under stress...sunt niste probleme pe mosie care trebuie rezolvate...legate de scoala lui Alex...deci suntem cu pluta pe conducta...daca venim veti afla...
Toyxen
pai vad ca nu se inghesuie prea multa lume. Ana, o lasam pe altadata cand ati putea veni si voi?
alexkon24
cosmine eu am vb cu lume si vin si altii! ce faceti? mai veniti sau nu?
alexkon24
nho si-a mai trecut o inatlnire a toyotistilor timisoreni.desi nu am fost multi ne-am simtit bine impreuna(cel putin eu).urmatoarea se preconizeaza a fii o iesire la iarba verde in wekendul 14-15.07.
alexkon24
hello........................................oameni buni ce faceti?nu m ai da nimeni nici un semn de viata?cum a ramas cu iesirea din wekend?mai mergem la iarba verde au ba?
AMP
Asta vroiam sa intreb si eu:ne vedem sambata la iarba verde?Noi mergem,la locul stiut....numai sa nu ploua... whistling.gif
OCTAN_95
Eu unul nu pot sa vin, o iau spre meleagurile tala, Ana, nu de placere ci probl de servici. Sper sa ma reantalnesc cu Mushu.
Va doresc distractie maxima si vreme cat mai frumoasa. !!!
AMP
Sa ai drum bun,Ovidiu....si distractie faina cu Mahaitza....sa-l saluti si de la noi...
Se pare ca weekendul asta ploua cu siroaie,ca in balada mesterului Manole....asa ca raman casnici si noi....facem un reload next time... thumbsup.gif
Sa aveti week end cat se poate de fain!
Toyxen
nici noi. adica si noi stam pe la casele noastre. chip in taci!
Hoinaritza
QUOTE (Ovidiudinutm @ Jun 13 2008, 08:49 AM) *
Eu unul nu pot sa vin, o iau spre meleagurile tala, Ana, nu de placere ci probl de servici. Sper sa ma reantalnesc cu Mushu.
Va doresc distractie maxima si vreme cat mai frumoasa. !!!

Ovi, saluta pe Mushu si din partea Hoinarilor. Poate il vedem peste o luna cand ne ducem la mare drive.gif
AMP
Hellloooooooo......eco!Mai traiti???

Toyxen...drum bun si distractie maxima!

Hoinarito...in ce perioada mergeti la Marea Neagra?Si unde?Ca noi cred ca vom ajunge pe la Iasi undeva dupa 15-16 Iulie....nu sunt foarte sigura...dar cam pe acolo....

Cred ca maine duc gorobetii la strand,la UMT....numai soare sa fie...
alexkon24
si noi am zis ca mergem pe la valiug in wekend.daca se schimba planurile poate ne intalnim pe la umt.
Hoinaritza
QUOTE (AMP @ Jun 20 2008, 09:45 AM) *
Hoinarito...in ce perioada mergeti la Marea Neagra?Si unde?Ca noi cred ca vom ajunge pe la Iasi undeva dupa 15-16 Iulie....nu sunt foarte sigura...dar cam pe acolo....

Plecam pe 5 sau 6 iulie spre Litoral. Stam cateva zile, dupa care harta tarii ne va spune pe unde vom cutreiera. Eu ma gandeam la un tur al tarii sau daca nu ma tin puterile, sa mergem undeva in vestul tarii. Pe acolo nu am hoinarit inca si ar fi multe de vazut. In mod sigur nu vom fi in Iasi pana pe 19iulie.
alexkon24
hello lume ! ce mai fac timisorenii? mai punem de o intalnire inainte sa plece toti in concedii? eu propun pe miercuri 25.06.2008 pe la 19.30 la mall. da-ti cu batul daca veniti.
AMP
Hoinarita draga,pricipit....

Alex....nu stiu daca vom ajunge...nu promit nimic,Marius e tare greu de urnit dupa ce vine de la lucru....

Ca informatie:toyxenii sunt la Unchiu' Sam vo' luna de zile,Ovidiu habar n-am daca-i in tara sau a plecat in peninsula....noi oricum mai batuim Timisoara pana catre 11-12 Iulie...p-orma o taiem in lume....
OCTAN_95
ovidiu este inca pe aici, aseara am revenit din periplul meu, nu cred ca voi putea veni miercuri, parca odata cu vara s-o spart tzeava cu lucru si la mine

cu Mushu nu m-am intalnit, din pacate, ma gandesc ca nu a fost prin zona, i-am trimis mesaj
AMP
Ovidiu,spor la treburi!

Alex,voi ce mai faceti?
alexkon24
noi suntem ok. suferim cu caldura asta. am inceput si eu lucrul de vreo saptamana si e nebunie rau . daca ajungeti miercuri da-ti un apel sau ceva sa stiu daca viu au ba.bine? v-am pupat.
AMP
Alex,din pacate nu o sa venim....sorry! confused.gif Ramane pe alta data....
nikit
Salut tuturor!

Eu sunt nou posesor de Toyota. Am de curand un Avensis cu 2000 km la bord. Mi-ar face placere sa ma intalnesc cu voi. Ramane pentru 25.06.2008 H 19:30 la Iulius Mall ?

Multumesc,
Niki
alexkon24
nikit unde ai fost ?am inteles ca te-ai intalnit cu razvan. poate ne vdem data viitoare.

nha a mai trecut o intalnire toyota la care am fost prezenti doar 2 posesori.(concediile astea). nu stiu daca pana prin septembrie se va mai intalni ceva pt ca mai toata lumea e plecata.eu va astept sa va anuntati sa ne mai vedem, poate la un gratar o iarba verde, cine stie.

v-am pupat.sa aveti o saptamana cat mai buna in continuare. :-*
AMP
QUOTE (alexkon24 @ Jun 25 2008, 06:46 PM) *
nikit unde ai fost ?am inteles ca te-ai intalnit cu razvan. poate ne vdem data viitoare.

nha a mai trecut o intalnire toyota la care am fost prezenti doar 2 posesori.(concediile astea). nu stiu daca pana prin septembrie se va mai intalni ceva pt ca mai toata lumea e plecata.eu va astept sa va anuntati sa ne mai vedem, poate la un gratar o iarba verde, cine stie.

v-am pupat.sa aveti o saptamana cat mai buna in continuare. :-*



Alex...cam asa este,cum scri....Sa sti ca de mergem pe undeva,la o iarba verde...sau punem de-o intalneala...scriu sa vedeti si voi....deocamdata stam la dos,ca e praf mare... rolleyes.gif

nikit,bun venit in gashca si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem! thumbsup.gif
pmhoria
Noi am fost sambata trecuta la timis, tot prin zona unde am fost si data trecuta. Apa buna de baie ca temperatura, dar un pic cam tulbure.
Sper ca duminica o sa fie curata ca de baie sigur merge. Cineva interesat?
AMP
Noi tragem o fuga la Caransebes duminica asta...iar sambata trebuie musai sa stam in Timisoara....
pmhoria
Salutare oameni buni,
Am fost Duminica la Hitias, in locul in care am stat ultima data erau aprox vre-o 40, 50 de masini !!! 40, 50 de masini numai in locul ala, ca si in rest erau super multa lume.... sad.gif
Nu va venea sa credeti ca in locul ala linistit erau atatia oameni......parca era la mare. Evident ca nu am stat acolo si am mai mers vre-o 2,3 km pana am gasit un loc ok.
Deci pe viitor daca vreti sa mergeti acolo sa va asteptati sa fiti inconjurati de multi oameni.
AMP
Horia,era de asteptat....acuma chiar va trebui sa mergem inca ceva km in plus ca sa gasim un loc mai linistit...Si cand imi amintesc ca acu' vreo 2 ani in urma pe vremea asta imi auzeam ecoul acolo...ata ete!
AMP
Hello.....ce mai faceti?

Pe unde bantuiti lume?

In 16 Iulie ne vedem la mare cu cativa forumisti....cine vrea sa vina si cine poate sa vina?

Noi vom sta la Mushu la pensiune,am inteles ca mai are o camera libera...

Sa auzim numai de bine!
AMP
Helloooooo oameni buni....

Cati dintre voi mai sunteti prin Timisoara?Noi am sosit vineri seara din periplu prin tara....

Cand sunteti dispusi de-o intalneala?

Hai va tzuc si sa auzim numai de bine!
alexkon24
hello!
la un moment dat am crezut ca am ramas singur, vad ca nimeni nu mai prea are chef de scris.
eu sunt inca in oras. abia prin august plec si eu in concediu.
daca vreti hai sa ne intalnim.ziceti cand si unde.
pmhoria
Ghiciti voi pe cine am vazut azi in trafic pe la ora 16 la punctele cardinale????
Am vazut un ..... Avensis de DJ cu numarul .... DJ XX AED. Oare al cui sa fie??? whistling.gif

Desi inca nu ne cunoastem.... Costache, bine ai venit in orasul de pe Bega!
Ce bine ca ai venit cu Avensisul si nu cu TS-ul.... nu de alta dar sigur ai fi simtit orice groapa din minunatul municipiu.


vio
CoTsache era sau tatal lui:>?
Legionaru'
Costache martanache! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
alexkon24
hello lume! ce faceti de nu mai ziceti nimic? dam o intalnire saptamana asta ? ca dupa aia plec si eu in concediu
RUE
aveti careva rav4 in tm?
alexkon24
din cei care sunt pe forum nimeni n-are rav
AMP
RUE,cum scria si Alex,dintre cei care ne-am intalnit nu are niciunul RAV...Ai vreun bai cu masinuta ta? confused.gif

Alexule....nici nu stiu ce sa spun cu intalneala....se pare ca toata lumea e ocupata....hai sa vedem daca mai scriu si ceilalti si ma gandesc ca in weekend ar fi ok....cel putin din punctul nostru de vedere,ca in timpul saptamanii e cam peste mana...asa ca ma gandeam la un vineri seara sau sambata dupa amiaza...pe la ora 18...e?

Mariustom
CITAT(AMP @ Aug 12 2008, 08:46 AM) *
RUE,cum scria si Alex,dintre cei care ne-am intalnit nu are niciunul RAV...Ai vreun bai cu masinuta ta? confused.gif
...

Ana, RUE din câte știu nu are nici o problemă, întrebarea e pusă în ton cu acest topic whistling.gif
thumbsup.gif


ninja.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.