Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intalnire timisoara
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
alexkon24
VINERI 31.10.2008 , PARCAREA IULIUS MALL , ORA 19.00 intalnire toyota.cine vine dati cu batul
AMP
Alex,se pare ca o sa ai parte de companioni vineri.Marius vine...poate si io...cine stie?Ma rup pe din doo..... biggrin.gif
AMP
Sarbatori fericite si la multi ani! la timisoreni....sa vina Mosul cu sacul plin la voi,sa va aduca tot ce va doriti,iar anul care vine sa fie plin de realizari! thumbsup.gif
OCTAN_95
eh !, gata acum si cu sarbatorile , gata si cu restul. Nu ar fi cazul sa ne vedem ?
pmhoria
Noi putem veni numai sa se stabileasca ora si locatia din Mall..smile.gif
alexkon24
hello lume!
ma bucur sa vad ca aveti initiativa.ar fii frumos sa ne mai intalnim.hai! care mai sare la intalneala?
OCTAN_95
ziua de joi va convine?

eu in WE nu sunt "valid"
AMP
OCTAN,vineri poti veni?Zau ca noua ne-ar pica mai bine vinerea...ce ziceti si restul?
OCTAN_95
nu, nu pot vineri din pacate
eventual saptamana viitoare, atunci as putea vineri
AMP
OK,oameni buni,atunci pe joi....banuiesc ca pe la ora 19....asa Alex? biggrin.gif Hai sa ne vedem la 18.30...ce ziceti?

Deci lume....care ,cine,si cum vine?!Ca nu vreau sa mergem iara si sa nu vina nimeni....Alex stie ce spun! smile.gif

Editez:Octan,daca e joi cum am scris,poti veni?
pmhoria
Deci joi la ora 18.30? Ok. Venim
OCTAN_95
Da, daca e joi vin si eu.
laurentiu
Data viitoare promit ca voi incerca sa vin si eu ca tare as vrea sa mai stau de vorba cu voi rolleyes.gif
Acum imi este imposibil sa vin sad.gif
AMP
OK,deco joi la 18.30 la Mall,da?
Tot acolo unde ne parcam de obicei,nu?
pmhoria
La noi a intervenit ceva de ultim moment si nu putem ajunge... sad.gif
Chiar vroiam sa ne vedem in 2009. sad.gif
alexkon24
mha fratilor.........................bine mey
sa fie asa cum ziceti voi.vin si eu joi la 18.30 la mall.si tot in zona aia unde am fost si alte dati.adica unde a fost pista de carting.
AMP
Va suparati daca ajung la ora 19???? unsure.gif Alex,te sun pe tine pe mobil sa spui unde sunteti....Marius trebuie sa fie la 18 la stomatolog si ma indoiesc ca termina in juma de ora.... unsure.gif
AMP
Ne vedem azi?! whistling.gif
AMP
Eu sutez,eu dau cu capul....se pare ca nu ne mai vedem azi,poate alta data.... confused.gif
Toyxen
QUOTE (AMP @ Jan 29 2009, 09:57 AM) *
Eu sutez,eu dau cu capul....se pare ca nu ne mai vedem azi,poate alta data.... confused.gif


smile.gif. Nu ajungem nici noi azi. Oricum, vad ca ne urnim cam greu in ultima perioada.
OCTAN_95
cica se pune de o pizza de 20 de inchi, la Valcea in ac sambaya

amanunte aici:
http://masini.ro/forum/content-page/21002/...umisti/page/20/
AMP
Uauuuu...cum poate ninge afara....pana maine se pune adevaraciune de zapada....in juma' de ora mi-s cu Luana la sanius....bestial de frumos e afara,chit ca maine cred ca vin pe jos la lucru! biggrin.gif
adrian_flavius
Bai, ce ma ofticati, astia din vest...la noi, la Pitesti, nu am vazut zapada anul asta decat pe perioade fff scurte...nici una nu a rezistat mai mult de 1 zi-maxim 2...
OCTAN_95
si crezi ca la noi avem zapada en-gross?
e o adevarata minune zapada pe aici
AMP
adrian,nu ca as fi carcotasa sau as avea intentia sa te oftic, tongue.gif insa la Timisoara ninge de 3 zile non stop,adica fara oprire...si aseara am tras o bulgareala cu fi-mea si ta-su si un sanius....am facut si un om de zapada cat mine de mare,abia i-am pus capul pe umeri....am facut si poze,insa in monumentala mea prostie am reusit sa le sterg de pe stick si nici nu le mai am salvate prin alte parti....ca vroiam sa pun poze cu partida de bulgarit de aseara biggrin.gif ....asa ca e ceva de vis la Timisoara... thumbsup.gif wink.gif
AMP
O mostra de zapada....Click to view attachment

intrebare:aveti chef de-o cafea vineri seara sau sambata seara?pe la ora 18.00?
pmhoria
Vineri suna bine. smile.gif
OCTAN_95
si eu sunt de acord smile.gif
AMP
Deci maine ne vedem la o cafeluta,baieti,da?La locul de parcare stiut.La ora 18.00.Cine vrea sa vina,sa sune sa afle unde suntem....hai sa aveti o noapte buna!
pmhoria
Eu nu cred ca pot sa ajung fix la ora 18 ... ci un pic dupa. Sa nu stati in frig ca va sun eu. Ana, acelasi nr il ai?
AMP
QUOTE (pmhoria @ Feb 19 2009, 07:30 PM) *
Eu nu cred ca pot sa ajung fix la ora 18 ... ci un pic dupa. Sa nu stati in frig ca va sun eu. Ana, acelasi nr il ai?



Neschimbat,Horia... biggrin.gif
alexkon24
oameni buni tare greu vad ca mai scrieti ceva pe aici.ce sa zic de intalniri, ca din an in pasti ne mai vedem.acu ca s-o mai indreptat vremea oleaca nu dam de o intalnire?sa zicem pe joi-vineri.
alexkon24
nimeni nu vrea sa ne mai intalnim?
Mariustom
Subiect comun cu cel de aici thumbsup.gif

ninja.gif
alexkon24
frati timisoreni ce faceti?a dat caldura, nu iesiti din barloage?la vreo intalnire prin tm nu mai sare nimeni?
vio
Mi-am luat belet la ACDC biggrin.gif thumbsup.gif
pmhoria
Si eu ..dar la Belgrad ..tongue.gif
alexkon24
TIMISOARA TREZESTE-TE !!!!!!


bha fratilor a-ti intrat in pamant?nimeni nu mai zice nimic pe aicea? o venit caldura, s-au deschis terasele, hai sa ne mai adunam.ce ziceti de o intalnire?

SAMBATA 20.06.2009 ora 18.00 in parcarea de la mall. unde ne intalneam de obicei
AMP
Alex calm down laugh.gif Am vorbit cu Marius,venim si noi....ne vedem la ora 18 la Mall,si cel mai bine,cum noi suntem cu auto pingeaua,ne gasiti la intrarea dinspre Centrul Bancar,aia mare,unde a fost Mediagalaxy mai demult.....in caz ca nu ne vedem prin parcare....e bun asa?! smile.gif


alexkon24
si eu vin perpedes ca pleaca meli la felix. asa ca ne vdm la 18.00 la intrarea dinspre bcr
alexkon24
hello!ma intreb daca mai exista cineva din tm pe forumul asta?se pare ca cei care au fost au cam disparut.
RUE
ciao toyo,
poate pe forumul de netoyotisti mai gasesti cativa.
ar trebui sa ne organizam sa ne mai vedem oricum,.
mashinutza
OCTAN_95
Pai hai sa punem de mamaliga smile.gif)
Cine mai pofteste?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.