Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BALAMUC
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
StefanVVTi
Ca tot veni vorba de avatare, al lui Sorin.....
Sa spuna vio cum se numeste! smile.gif))
AZAZEL
QUOTE (FAR EASTERN @ Mar 2 2009, 12:39 PM) *
QUOTE (AZAZEL @ Mar 2 2009, 02:28 AM) *
mi-am pus si eu un avatar cu extensia "gif" dar vad ca tipa din " poza" sta locului. trebuia sa cante si sa danseze.
este ceva ce imi scapa?



Macar fa-i un upload ca si cand ai atasa o poza, sa vedem si noi cat e de artista...



uite nenicule:
Click to view attachment



de asta ce spuneti? e frumoasa?
Click to view attachment
22nst
AAAAAA

Am obrtit!!!
AAAA
klm
Special pentru f1 atasez mailul (pentru ca nu crede ca este de la Politia Rutiera, se deschide cu Outlook); departe de mine intentia de a jigni sau de a desconsidera femeile la volan.
Multumesc pentru intelegere!
Click to view attachment
Rebel
de necrezut:

http://www.newsreport.ro/articole/Romania/...=xx691xz24661z1
AZAZEL
imbecilul ala a aparut zilele astea pe toate posturile TV.
ba chiar intr-un interviu telefonic spunea ca el stie ce face, e sofer profesionist si ca masina lui are cruise control + directia controlata prin computer si ca el se plictisea , de aia a apelat la o asemenea"distractie".
Random
Life Expectancy Calculator You may be younger, or much older, than you think!
This one is absolutely amazing! This'll either scare you or elate you. If you answer truthfully it is a cool tool.
Calculator


Eu cica-s mai batran cu 2 ani decat varsta biologica, si pe la 70 de ani ma duc. unsure.gif
AZAZEL
la mine totul era ok pana am ajuns la nr de km condusi anul. atunci s-a stricat totul.
eu is mai batran cu doi ani si cica voi trai 72.

garbage.
StefanVVTi
La mine varsta a corespuns(19) si m-astept la putin peste 74 de ani, care-i media! whistling.gif
T u d o r
Virtual age = 33.1
Life expectancy = 78.9

Nu e rau, daca nu fumam si mancam sanatos saream de 80. biggrin.gif
klm
27 -> 24
74 -> 77
22nst
A iesit bine biggrin.gif

Eu am 22 ani, varsta biologica 21 biggrin.gif
Media de varsta 74 36182451.gif

Nu beau, nu fumez si tot traiesc mai putin ca Tudor 36182451.gif
T u d o r
De baut nu beau nici eu, da' in schimb poate mancam prea mult/rau. biggrin.gif
22nst
Eu am ales obez cand am fost intrebat 36182451.gif
Auzi tu... o saorma mare si pe urma o pizza si un litru de suc 36182451.gif prea mult nu-i asa Tudor? 36182451.gif
StefanVVTi
@Tudor: la Craiova parc-ai zis ca te lasi de fumat?! angry.gif
22nst
Pai ce nu s-a tinut de cuvant?
La Craiova nu mai fumeaza dar de restul tarii... nu a spus nimic biggrin.gif
DRAGOS
mda, varsta corespunde, ba chair e nitel mai jos ->17 36182451.gif

am sperante sa ajung pe la 74 biggrin.gif
Hoinar
Biological age: 28
Virtual age: 18.3

Avg life expectancy: 74
Your life expectancy: 83.7
biggrin.gif

Si a crescut spectaculos speranta de viata atunci cand am bifat ca port centura intotdeauna si ca nu conduc 36182451.gif
Viitorul suna bine smile.gif.
Hoinaritza
Biological age: 30
Virtual age: 28

Avg life expectancy: 74
Your life expectancy: 76
biggrin.gif
Noroc ca m-am lasat de fumat ca a crescut speranta de viata smile.gif
22nst
Hoinar, ala al tau nu este prea corect!
Daca iti iei permisul o sa iti scada mult 36182451.gif
mike.omega
Biological Age: 21(merg pe 22....)
Virtual Age: 13.3

Avg life expectancy: 74
Your life expectancy: 81.7

Din seria: nu beau, nu fumez biggrin.gif
klm
Hoinaritzo, ti-ai luat un copil de barbat... 9 ani diferenta intre voi... tongue.gif
Alex-F1
Hoinaritzo, tu vad ca stai bine cu maturitatea, dar uomu tau e praf......ce faci, cresti copii??? 36182451.gif Io vorbesc de maturitate..... huh.gif Dar la longevitate creca is campion pana acuma.....oare o sa apuc sa vad masina care merge cu aer sau apa??? teehee.gif
Hoinar
Fratilor, eu am pus ca-s overweight aproape de obez, ca fumez un pachet de tigari pe zi si in medie beau 2 beri pe zi (nu beau in fiecare zi...da' cand beau iese o medie din asta biggrin.gif).
Dar am un ADN solid si un psihic puternic wink.gif.

Si totusi sunt in forma, rotund e o forma!
adrian_flavius
Virtual age = 22
Life expectancy = 81

Mooooaaaama, ce mult o sa traiesc...lol...si eu am deja 29 de ani...oare de ce ma simt asa de tanar? laugh.gif
FAR EASTERN
39/23,8
75/90,2

ohmy.gif blink.gif banana.gif woot.gif beer.gif 39110506.gif
22nst
Si acum trag eu concluzia biggrin.gif

Vedeti ce inseamna sa conduci un Prius
90 de ani de viata 36182451.gif
La multi ani Far Eastern 36182451.gif
Hoinaritza
QUOTE (Alex-F1 @ Mar 20 2009, 03:13 PM) *
Hoinaritzo, tu vad ca stai bine cu maturitatea, dar uomu tau e praf......ce faci, cresti copii??? 36182451.gif Io vorbesc de maturitate..... huh.gif Dar la longevitate creca is campion pana acuma.....oare o sa apuc sa vad masina care merge cu aer sau apa??? teehee.gif


Alex, daca ai sti ce copil dragalas cresc... smile.gif Un scumpel si jumatate! tongue.gif
Random
Daca adaugau calculatorului si un coeficient "de criza" probabil ca majoritatea eram toti morti ....virtual. "Biologic", poate o mai ducem vreo 2-3 ani. whistling.gif
Hoinaritza
Propun un alt quiz - Criminal? Sau nu?
http://www.descopera.ro/quizz/
Click to view attachment
T u d o r
Internet slang
Rebel

UTFSE - Use the fucking search engine laugh.gif laugh.gif
StefanVVTi
Eu inteleg ca-i pentru limba engleza, dar lipseste STIPC! 36182451.gif36182451.gif36182451.gif
22nst
Ce imi plac testele astea 36182451.gif

Sunt criminal in serie smile.gif

laurentiu
http://www.youtube.com/watch?v=oqP7UBA4Cp0 wallbash.gif

36182451.gif 36182451.gif
22nst
vai... imi este rusine ca sunt romana 36182451.gif
StefanVVTi
Vai de .......... 36182451.gif
Inspiratie divina! :| 36182451.gif
f1anatic
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7955984.stm

California

Two suspected drug dealers caused chaos on a California interstate by throwing thousands of dollars from their pickup truck as police gave chase.

Other motorists took their lives in their hands to chase the $20 and $100 bills on Interstate 5, near San Diego
20krpm
.... aaand? i got $220 (cash) out of that smile.gif nya-nya-nya-nya-nyaaaaa--- nyaa...

(i'm f*ing serious. vorbeam cu o colega de trafic care a... um... pescuit vreo mie si ceva -- oare cum ii declaram la taxe, la anu'?)

post-edit @ T+5min: clipul de la bbc? lol. copii. ala nu-i nimic. sa fi vazut voi batai, scos spray cu piper si bita de baseball... trei femei pe un barbat... cu galerie, cu pariuri, care bate pe care, citi ochi o sa mai aiba la sfirsit fiecare dintre ei... ca deh, ce-i de haram - de haram se duce.
ozz86651
Ba de cind am vazut in filme asta despre america si mie nu mi s-a intimplat niciodata....
20krpm
relax... vine el momentu. e tzara fagaduintzei, cep*... smile.gif

lasa-i dracu da bani, sa vezi tu "la comedie humaine" in toata splendoarea ei smile.gif iti spun io ca intr-un inceput de weekend $220 ca sa vezi un spectacol ca ala ti se par nimic. asta daca e sa-i dai, darmite daca e sa-i primesti smile.gif
Mariustom
Ce vor avea alții și noi nu. Deocamdată.
Sau, deocamdată ale noastre sunt mai bune ? Sau mai scumpe ? Sau ... vor fi ???

http://www.youtube.com/watch?v=mcJcw6fm498...player_embedded
f1anatic
http://www.liveleak.com/view?i=e98_1237657552
T u d o r
Impresionant!
DRAGOS
misto job au aia de lucreaza acolo! thumbsup.gif
Alex-F1
Auzisem ca in Germania ar exista asa o chestie, dar n-am vazut niciunde cum arata (ce-i drept, nici n-am cautat)......foarte tare frate, beton.....impresionant, vorba lui Tudor!!!! yes.gif
Mariustom
Când unii au timp și ... imaginație whistling.gif
http://www.youtube.com/watch?v=D2FX9rviEhw...player_embedded
DRAGOS
Tarzan Reloaded...cu final neasteptat biggrin.gif
AZAZEL
QUOTE (DRAGOS @ Mar 23 2009, 01:03 AM) *
Tarzan Reloaded...cu final neasteptat biggrin.gif


frate, cand l-am vazut pe asta ca se duce pe bancheta din spate , ca conduce cu fundul, cu picioarele pe bord, am inlemnit. daca te tii de scamatorii, intr-o masina mica nu te poti misca f repede pt a reveni in pozitia normala de condus . a mai spus si ala ca "vine masina din fata" si imi zic : sa vezi acum potop.

finalul intr-adevar neasteptat.
22nst
36182451.gif mult mai amuzant asta decat cel cu tirul 36182451.gif

oricum, il invidiez ca poate sa iti tina picoarele pe bord, eu nu pot 36182451.gif de burta 36182451.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.