Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnire Japoneze Oltenia & Muntenia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4
Legionaru'
Intalnire intre posesori de Toyota.
Sambata 3 noiembrie.Pitesti.
Ora:nu mai devreme de 12.

Lista
1. Legionaru'

Ca sa va inscrieti dati copy/paste la lista si va adaugati!


Rog un moderator sa faca topicul lipicios!




*Am schimbat titlul
vio
Lista
1. Legionaru'
2. 'io (vio70407)
drabisan
cei 2 de sus si cu inca unu wink.gif

Adică:
1. Legionaru'
2. vio70407
3. drabisan
Mariustom
QUOTE(Legionaru' @ Oct 26 2007, 10:41 PM) *
Rog un moderator sa faca topicul lipicios!

Done thumbsup.gif
Legionaru'
Multumesc.
Mereu ai fost aproape de noi! thumbsup.gif
Mariustom
Nu, greșești, sunt aproape de toți, nu fac discriminări thumbsup.gif

Sau, cel puțin încerc să nu fac. wink.gif
vlademir
Pe mine sa nu contati, sunt la Biertan dar cu sufletul aproape de voi.
StefanVVTi
Daca pana atunci reusesc sa-mi mut pregatirea la chimie, vin si eu de la Focsani...ca deh, tot oltean sunt! thumbsup.gif
S O R I N
1. Legionaru'

2. vio70407

3. drabisan

4. S O R I N ,eu nu vin ,ca nu mai am toyota, tongue.gif , dar il trimit pe fratimio... sau ii ciordesc lexus-ul... si vin.. cool.gif Am glumit,de abia astept sa veniti.
_Constantin_
1. Legionaru'

2. vio70407

3. drabisan

4. S O R I N ,eu nu vin ,ca nu mai am toyota, tongue.gif , dar il trimit pe fratimio... sau ii ciordesc lexus-ul... si vin.. cool.gif Am glumit,de abia astept sa veniti.

5. _CONSTANTIN_ ... cum draq sa lipseasca miezu'. E 90% posibil sa vin cu Magdalena si s-o vada si vio in carne si oase.
S O R I N
Cine i mai Magdalena ? tongue.gif
_Constantin_
Masina vere. Asa o cheama.
S O R I N
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Super tare.
drabisan
Si io care o si vedeam de 1,80 si 50-52kg...
Si cu numarul 4 la cupe...
Dar care fuge banana.gif
22nst
1. Legionaru'
2. vio70407
3. drabisan
4. S O R I N
5. _CONSTANTIN_
6. 23nst

smile.gif sper sa pot ajunge si eu!!!
Legionaru'
guerilla?
vio
e cu Che-Guevarra biggrin.gif , magdalena magdalena biggrin.gif fara sutien Costache sa o iei biggrin.gif
Legionaru'
Nu are cum fara sutien. Vrei sa mature soseaua? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
vio
da ce are ugere??=))))
_Constantin_
Bah .. voua numai la ugere va sta gandu'. Deja ma agit doar la gandul ca ne intalnim asa multi iar. biggrin.gif Iasi Reloaded.
drabisan
QUOTE(Legionaru' @ Oct 28 2007, 01:48 AM) *
Nu are cum fara sutien. Vrei sa mature soseaua? laugh.gif laugh.gif laugh.gif



Bai taci ca m-am prins! I-a pus nume si, mai ales, sutien si asa i-au disparut greierasii alea alea...
mike.omega
Domnilor, va rog, ramaneti pe subiectul acestui topic, adica intalnirea de sapt viitoare.
Exista topicul de dat cu capul in care puteti sa postati mai orice, nu aici smile.gif

Multumesc si intalnire placuta!
_Constantin_
6 6 garda. biggrin.gif

Referitor la intalnire .... se mai anunta cineva? Din pacate nu o sa avem un program bine stabilit. Doar suntem de-ai nostri ... insa primim cu drag si prieteni noi. Daca din baietii din capitala sau Valcea (Tudor) mai doreste cineva sa vina ... din nou ... brate deschise si voie buna. ninja.gif
Legionaru'
Propun ora 12.
_Constantin_
Subscriu.
22nst
ora 12 este perfect smile.gif dar unde in pitesti ne vom intalni?
vio
si io am propus ora asta Legionarului vad ca a bagat el si aici biggrin.gif
_Constantin_
In Pitesti ne intalnim la Toyota, la iesirea de pe autostrada, pe dreapta. E cel mai simplu asa. De acord toata lumea?
S O R I N
Ok. Este bine la toyota in parcare. thumbsup.gif
Legionaru'
La Toyota sa fie!
vio
io vroiam la Skoda sau VW in parcare smile.gif) dar asa merge si la Coyota
guerilla
QUOTE(Legionaru' @ Oct 28 2007, 01:45 AM) *
guerilla?

nu promit. program incarcat.
22nst
la toyota in parcare este super! avem fundal bun pentru poze biggrin.gif
22nst
doar 6 oameni pana acum?
Legionaru'
Ce fundal?
Dau ceva pentru reclama?
Deci sa-si ia gandul! verymad.gif
vio
se refera la mashina mea cred =)) sau la costache smile.gif)
S O R I N
Bai terminati cu masinile voastre.

Pun eu honda la intrare in showroom si sus se vede sigla toyota..... laugh.gif
DAN
Adica moldoveni nu primiti?tongue.gif
vio
ba da , cum sa nu .. a scris si Costache mai sus cine vrea sa vina , e bine primit smile.gif mai ales daca e vb de tine DAN:)
vio
pun prinsoare ( cum zicea Nea Marin ) ca cel putin unu din noi care ne vedem sambata incepe sa fie agitat ...
_Constantin_
Eu deja ma gandesc ce sa imi iau la masina sa aiba si ea ceva nou ... biggrin.gif Cu tine ... suntem 2.
22nst
sambata dimineata mergem impreuna spre pitesti pe a1 sau fiecare de capul lui?
ne intalnim pe undeva prin buc?
vio
QUOTE(23nst @ Oct 31 2007, 04:21 PM) *
sambata dimineata mergem impreuna spre pitesti pe a1 sau fiecare de capul lui?
ne intalnim pe undeva prin buc?

avand in vedere ca de obicei este circu dupa lume la iesirea spre pitesti si pana dincolo de cioroagarla sambata ... cred ca nu are rost ... nush , zic si io
Hoinaritza
QUOTE(vio70407 @ Oct 31 2007, 08:26 AM) *
QUOTE(23nst @ Oct 31 2007, 04:21 PM) *
sambata dimineata mergem impreuna spre pitesti pe a1 sau fiecare de capul lui?
ne intalnim pe undeva prin buc?

avand in vedere ca de obicei este circu dupa lume la iesirea spre pitesti si pana dincolo de cioroagarla sambata ... cred ca nu are rost ... nush , zic si io

Asa am veni si noi hoinarii... pacat ca din cate inteleg e o intalnire pt cateva ore... si mai avem si scoala. iar un drum dus intors in aceeasi zi ma omoara (eu ca sofer nu am foarte multi kilometri... cei 5700 ai masinii)
drabisan
QUOTE(Hoinaritza @ Oct 31 2007, 07:43 PM) *
QUOTE(vio70407 @ Oct 31 2007, 08:26 AM) *
QUOTE(23nst @ Oct 31 2007, 04:21 PM) *
sambata dimineata mergem impreuna spre pitesti pe a1 sau fiecare de capul lui?
ne intalnim pe undeva prin buc?

avand in vedere ca de obicei este circu dupa lume la iesirea spre pitesti si pana dincolo de cioroagarla sambata ... cred ca nu are rost ... nush , zic si io

Asa am veni si noi hoinarii... pacat ca din cate inteleg e o intalnire pt cateva ore... si mai avem si scoala. iar un drum dus intors in aceeasi zi ma omoara (eu ca sofer nu am foarte multi kilometri... cei 5700 ai masinii)


Ati avea vreo mie de km de facut intr-o zi...nu are rost...noi sa fim sanatosi ca ne mai vedem noi...

23nst...vio are dreptate...e o dementa iesirea din Buc...daca ai vreun numar de tel...ne putem auzi cind iesim din Buc. Dar nu o sa facem "dunga" de la Iasi asa ca...Daca nu ai nr...please pm
22nst
nici o problema smile.gif eu nu am participat la coloana catre iasi, am venit singur acolo si de asta ziceam smile.gif
ne intalnim la 12 la toyota pitesti!!! thumbsup.gif

nr meu de tel il ai pe un mesaj privat!
vio
plus ca pe A1 se circula ca pe un Drum Comunal ..... asta e alt impediment nasol ...nu ca nu as vrea sa mergem in coloana coloana ca la Iashi unde a fost superb smile.gif
_Constantin_
Asta asa e. Pe A1 chiar nu am putut sa mergem in coloana si eram decat 3. In zona Iasiului erau 7 Avensis una langa alta si nu am avut nici o problema sa rulam si cu viteze aboslut ilegale.
Legionaru'
Domnule moderator, cenzurati-va declaratiile!Doar reprezentati acum legiuitorul."Viteze ilegale"
Vreau sa vad cat de mic poate fi consumul la masina asta. Craiova - Pitesti. Ce ziceti, reusesc?
vio
QUOTE(_Constantin_ @ Nov 1 2007, 01:53 AM) *
Asta asa e. Pe A1 chiar nu am putut sa mergem in coloana si eram decat 3. In zona Iasiului erau 7 Avensis una langa alta si nu am avut nici o problema sa rulam si cu viteze aboslut ilegale.

cum se poate cu vitexe ilegale !!!!! Constantine nu mai instiga lumea la vitezomanie smile.gif hai noroc si sa ne vedem sambat cu bine beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif tot ca aseara ramane cu hautomobilul ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.