Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnire Japoneze Oltenia & Muntenia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4
drabisan
Sper sa nu se fi smuls mult din masca, din locul de unde a zburat surubul...

It was our pleasure!
DRAGOS
ce masina ti-ai luat andrei? whistling.gif
_Constantin_
Secret.

Nasol. Vezi ca la suportii aia de numar e treaba complicata, eu la matiz am cautat de am innebunit pana sa gasesc unu care sa se potriveasca. Adica cel mai bine mergi la dealer ca ei au sigur si sunt bucurosi sa-si faca reclama. biggrin.gif
Andrei Suzuki
E bine totusi ca bara nu a patit nimic.Iar suruburile sunt inca acolo,prinse. smile.gif)
Vad eu ce fac.

@Dragos:e surpriza. biggrin.gif Da tot ceva cu ochi oblici,si o leaca mai nervoasa decat Ignisu.
DRAGOS
Pai atunci are toate ingredientele sa fie misto biggrin.gif pacat ca nu-i TeDeI whistling.gif biggrin.gif
Legionaru'
Eu era sa iau un Audi 2.7 in bot .Nu a vrut cu dat dracu sa se dea la o parte. Dar pana la urma nu a avut incotro.
Faza gen Avensis v. Q7 by Legionaru'. whistling.gif
_Constantin_
QUOTE(Legionaru' @ Nov 4 2007, 06:00 PM) *
Eu era sa iau un Audi 2.7 in bot .Nu a vrut cu dat dracu sa se dea la o parte. Dar pana la urma nu a avut incotro.
Faza gen Avensis v. Q7 by Legionaru'. whistling.gif


Cred ca tu pana nu depasesti toata gama Audi nu te lasi ....
G e o r g e
superb ... bravo baieti
22nst
QUOTE(_Constantin_ @ Nov 4 2007, 06:29 PM) *
QUOTE(Legionaru' @ Nov 4 2007, 06:00 PM) *
Eu era sa iau un Audi 2.7 in bot .Nu a vrut cu dat dracu sa se dea la o parte. Dar pana la urma nu a avut incotro.
Faza gen Avensis v. Q7 by Legionaru'. whistling.gif


Cred ca tu pana nu depasesti toata gama Audi nu te lasi ....


sa inteleg ca ai terminat cu vw ?
Legionaru'
QUOTE(_Constantin_ @ Nov 4 2007, 06:29 PM) *
QUOTE(Legionaru' @ Nov 4 2007, 06:00 PM) *
Eu era sa iau un Audi 2.7 in bot .Nu a vrut cu dat dracu sa se dea la o parte. Dar pana la urma nu a avut incotro.
Faza gen Avensis v. Q7 by Legionaru'. whistling.gif


Cred ca tu pana nu depasesti toata gama Audi nu te lasi ....



E, nici chiar asa!
Au aia cateva animale carora n-am ce sa le fac.
vio
deocamdata atat biggrin.gif maine mai urmeaza si altele
vio
deocamdata atat biggrin.gif maine mai urmeaza si altele io cred ca legionaru tre dus la destdidizare smile.gif) smile.gif) e dependent .. ce te faci taca nu mai fabrica astia TDI ?biggrin.gif
vio
Click to view attachmentbiggrin.gif
22nst
eu si constantin, zici ca suntem gemeni biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Legionaru'
Foarte reusite pozele!
Felicitari!
vio
o sa transmit biggrin.gif maine inca 10 - 20 de bucatzi biggrin.gif
Hoinar
QUOTE(23nst @ Nov 4 2007, 11:41 PM) *
eu si constantin, zici ca suntem gemeni biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

faine pozele...faine wink.gif
vio
buei ce are site ul asta al vostru de nu mai ma lasa sa bag poze ???
guerilla
pozele compromitatoare nu le accepta by default biggrin.gif
vio
ma lashi .... nici nu se incarca de unde stie asta ca e compromitzatoare ??? nu sau facut poze de genu asta la Pitesti ...
22nst
da... nu stiu ce se intampla ca nici eu nu pot pune poze... verymad.gif
guerilla
pare rau, softu s-a dus la culcare momentan biggrin.gif reveniti mai tarziu pentru poze tongue.gif
pana atunci folositi picasaweb, dropshots sau similarele si bagati imaginea ca link.
_Constantin_
Super tari pozele Vio, sa transimiti si din partea mea felicitari si multumiri pentru ponturi. thumbsup.gif
Hoinar
QUOTE(_Constantin_ @ Nov 5 2007, 04:58 PM) *
Super tari pozele Vio, sa transimiti si din partea mea felicitari si multumiri pentru ponturi. thumbsup.gif


Care poze?! ohmy.gif ca eu ma tot uit dupa poze puse de Vio si canci...sau poate pana la Iasi se pierd pe teava?! smile.gif
P A U L
QUOTE(Hoinar @ Nov 5 2007, 07:07 PM) *
QUOTE(_Constantin_ @ Nov 5 2007, 04:58 PM) *
Super tari pozele Vio, sa transimiti si din partea mea felicitari si multumiri pentru ponturi. thumbsup.gif


Care poze?! ohmy.gif ca eu ma tot uit dupa poze puse de Vio si canci...sau poate pana la Iasi se pierd pe teava?! smile.gif


Da-te o pagina inapoi si le gasesti. Nu pot crede ca au "inghetat" pe drum pana la voi whistling.gif . Doar intalnirea a fost calduroasa, ca si pozele dealtfel. banana.gif banana.gif banana.gif
Si daca totusi NU atunci: bomb_ie.gif
Hoinar
QUOTE(P A U L @ Nov 5 2007, 05:28 PM) *
Da-te o pagina inapoi si le gasesti. Nu pot crede ca au "inghetat" pe drum pana la voi whistling.gif . Doar intalnirea a fost calduroasa, ca si pozele dealtfel. banana.gif banana.gif banana.gif
Si daca totusi NU atunci: bomb_ie.gif


aaahaaaaaaa...deci sunt cascat biggrin.gif Eu am bagat de seama de la Vio doar alea 3 mesaje care se repeta. Mesajele urmatoare (alea cu poze) n-am mai vazut ca fiind de la el biggrin.gif.
Pardon.

ps: oricum nu folosesc IE smile.gif. Am alte preferinte.
vio
pai nush de ce a facut acolo asa 3 posturi aiurea ca io am postat o data atat . cred ca de ciuda ca a iesit misto intalnirea sa ofticat softu asta .. o fi cu VAG grup sau fan TDI smile.gif))


cine doreste cine mai pofteste poze ii dau pe mess . id ul il luati voi de pe aici .
mike.omega
QUOTE(Andrei Suzuki @ Nov 4 2007, 12:41 PM) *
E bine totusi ca bara nu a patit nimic.Iar suruburile sunt inca acolo,prinse. smile.gif)
Vad eu ce fac.

@Dragos:e surpriza. biggrin.gif Da tot ceva cu ochi oblici,si o leaca mai nervoasa decat Ignisu.


Atentie! Admin coruptibil! Stiu ce-si cumpara Andrei insa nu va zic daca nu spaguiti bine teehee.gif
vio
stim si noi wink.gif) hihihihihiii
Andrei Suzuki
Haighda bre ca mai e putin.In 2 sapt max sper sa fie in fata blocului.

P.S: e mica si rosie. biggrin.gif
vio
QUOTE(Andrei Suzuki @ Nov 5 2007, 08:51 PM) *
P.S: e mica si rosie. biggrin.gif



P.S: e mica si rosie. = pisi e mica si roshie? thumbsup.gif blink.gif




faceti mai repede asta cu postatu ca vreau sa postez catzaua Japoneza biggrin.gif
Andrei Suzuki
Bai esti nebun la cap? smile.gif)))))))))))0

Fiecare intelege ce vrea. biggrin.gif

Hai gata ca suntem off-topic. Numai din cauza lu Mike. Ce ti-e si cu adminii astia.
Hoinar
SSS?
vio
ce faci Hoinar , sssssssss ca un sherpishor?
Hoinar
QUOTE(vio70407 @ Nov 5 2007, 10:39 PM) *
ce faci Hoinar , sssssssss ca un sherpishor?


tongue.gif
stie Andrei despre ce vorbesc. Daca vrea, zice el smile.gif.
Andrei Suzuki
SSSSSSSSSSSSSa zicem. biggrin.gif Da de unde stii bre? biggrin.gif
guerilla
bravo andrei. ssssa o porti sanatos biggrin.gif buna alegere. e in 4 sau in 2 usi?
Andrei Suzuki
2 usi.La noi nu aduc decat in 2 usi.4 usi e doar pt Japonia (sau ma rog,si UK-->volan pe dreapta).
vio
da io am vazut un negru in 4 ushi ,... chiar miercurea trecuta blink.gif
Andrei Suzuki
Sigur era Swift Sport? Adica cu evacuarea dubla si bara schimbata pe spate,alta bara in fata,jantele cu multe spite,interior rosu/negru? Eu stiu sigur ca nu se aduce la noi.
DRAGOS
felicitari yes.gif.....defapt FELICITAAARI arigato.gif arigato.gif yes.gif yes.gif yes.gif

Super alegere! SSSSSS(copywright guerilla whistling.gif )-o conduci frumos si voios drive.gif
Andrei Suzuki
Hai gata ca acum chiar am dat-o in off topic. Daca ne permit baietii cu Toyo discutam restu pe topicul de dat cu capul.
Hoinar
QUOTE(Andrei Suzuki @ Nov 6 2007, 09:29 AM) *
SSSSSSSSSSSSSa zicem. biggrin.gif Da de unde stii bre? biggrin.gif


hint: mica si rosie (+ numele tau tongue.gif)
Intuitia mea feminina functioneaza bine. Cand nu e viciata de bere wink.gif.
Hoinaritza
Mama ei de scoala si distanta verymad.gif ... ce-am pierdut din cauza lor... Data viitoare nu mai scapati de noi smile.gif
Hoinar
QUOTE(Hoinaritza @ Nov 6 2007, 11:08 AM) *
Mama ei de scoala si distanta verymad.gif ... ce-am pierdut din cauza lor... Data viitoare nu mai scapati de noi smile.gif


smile.gif I agree!
Legionaru'
Distanta in principal ca la scoala exista recuperari!
vio
CITAT(Legionaru' @ Nov 6 2007, 11:53 PM) *
Distanta in principal ca la scoala exista recuperari!



nici distantza nu e obstacol dar Hoinarel - Bramburel nu are carnet .. tre sa punem toroipanu pe el sa isi ca ca o incurca altfel thumbsup.gif
DAN
QUOTE(vio70407 @ Nov 7 2007, 10:06 AM) *
QUOTE(Legionaru' @ Nov 6 2007, 11:53 PM) *
Distanta in principal ca la scoala exista recuperari!



nici distantza nu e obstacol dar Hoinarel - Bramburel nu are carnet .. tre sa punem toroipanu pe el sa isi ca ca o incurca altfel thumbsup.gif

Pai de ziua lui sa-i facem "cado" un permis...
Hoinar
QUOTE(vio70407 @ Nov 7 2007, 10:06 AM) *
QUOTE(Legionaru' @ Nov 6 2007, 11:53 PM) *
Distanta in principal ca la scoala exista recuperari!



nici distantza nu e obstacol dar Hoinarel - Bramburel nu are carnet .. tre sa punem toroipanu pe el sa isi ca ca o incurca altfel thumbsup.gif


Are...da' nu e la el...e la un nene politai care nu vrea sa i-l dea.
Bine...ca ar insemna sa ma duc si eu pe la el sa-l obtin, da' asta e alta poveste biggrin.gif.

Eu intotdeauna fac lucrurile cu cap. Toate la timpul lor. Ok...uneori desi-s moldovean actionez ca un ardelean. Incet si sigur ;).
tongue.gif

QUOTE(DAN @ Nov 7 2007, 10:27 AM) *
Pai de ziua lui sa-i facem "cado" un permis...

biggrin.gif Uite cine se gandeste la mine. Da' sa stii ca ziua mea a fost acu 10 zile...asa ca trec azi, maine pe la voi, sa-mi iau cadoul tongue.gif.
mortzy
felicitări pt întâlnire. din păcate nu am fost în țară să mă bucur de ea. și am venit cu gând de emigrare. m am calmat după ce am citit postul lui guerilla despre a spune NU mitocanilor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.