Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnire Japoneze Oltenia & Muntenia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4
P A U L
CITAT(mortzy @ Nov 7 2007, 01:41 PM) *
felicitări pt întâlnire. din păcate nu am fost în țară să mă bucur de ea. și am venit cu gând de emigrare. m am calmat după ce am citit postul lui guerilla despre a spune NU mitocanilor.


Lume noua! Cam rar ne onorezi cu prezenta thumbsup.gif
mortzy
QUOTE(P A U L @ Nov 7 2007, 12:59 PM) *
Lume noua! Cam rar ne onorezi cu prezenta thumbsup.gif


smile.gif cu prezența zilnic. de scris mai rar. îmi pare rău că n am putut ajunge la întâlnire.
guerilla
cred ca va coc o inchidere de arie toyota pt vizitatori. asa vom vedea in fiecare zi, care va uitati pe aici, ca nu veti putea citi nimic fara sa fiti logati biggrin.gif
vio
buei vezi ca guerrilla era condusa de Che-Guevara smile.gif) ai luat apucaturi de la Dark Side ??? numai acolo mai gasesti topicuri care nu pot fi citite decat daca esti "membru" .... smile.gif))
guerilla
chiar asa? si care-s topicurile alea? ca dau jos imediat tot forumu ca sa le facem publice biggrin.gif
mike.omega
Am putea face si mai interesant.
Grup de utilizatori toyotisti care numai ei sa poat accesa aria asta, Gurilla, ce zici? whistling.gif
guerilla
la asta ma gandeam mike, da nu vezi ca se rascoala basinile in guevarra. cum si-a schimbat numele cum a devenit revolutionar. ia sa-l ducem pana in bolivia biggrin.gif
vio
Gurilla ??? de ce are gura mare ?smile.gif)=)) galagios??smile.gif
_Constantin_
Ca si moderator sunt de acord cu guerilla, de aici din tara vesnic verde va salut cu un Guinness rece in mana si un pub plin de irlandezi. Aveti grija ce faceti.

PS: sunt cu ochii pe voi.
vio
CITAT(_Constantin_ @ Nov 7 2007, 02:04 PM) *
Ca si moderator sunt de acord cu guerilla, de aici din tara vesnic verde va salut cu un Guinness rece in mana si un pub plin de irlandezi. Aveti grija ce faceti.

PS: sunt cu ochii pe voi.

nici nu ai ajuns bine Costache si ai si luato pe drumuri gresite auzi la el ... bere guinness .. sa te gandesti si la noi hai noroc si sedere placuta cu peripetii frumoase beer.gif beer.gif beer.gif
P A U L
CITAT(Che-Guevara @ Nov 7 2007, 03:43 PM) *
buei vezi ca guerrilla era condusa de Che-Guevara smile.gif) ai luat apucaturi de la Dark Side ??? numai acolo mai gasesti topicuri care nu pot fi citite decat daca esti "membru" .... smile.gif))


Si aici sunt. Vezi la "totul despre masina mea" confused.gif pinch.gif
P A U L
CITAT(mortzy @ Nov 7 2007, 03:02 PM) *
CITAT(P A U L @ Nov 7 2007, 12:59 PM) *
Lume noua! Cam rar ne onorezi cu prezenta thumbsup.gif


smile.gif cu prezența zilnic. de scris mai rar. îmi pare rău că n am putut ajunge la întâlnire.


Nici eu nu am putut ajunge ca m-am intors de la Sofia sambata dupa amiaza.
Apropo! In ceea ce priveste intalnirea de la Iasi, nu ai facut si tu niste poze?
Nu am vazut nici una si ma gandeam ca poate, cine stie ninja.gif thumbsup.gif
Hoinar
QUOTE(P A U L @ Nov 7 2007, 04:00 PM) *
..Nu am vazut nici una si ma gandeam ca poate, cine stie ninja.gif thumbsup.gif


Paul, daca vrei cauta-ma maine (n-am pozele la mine) pe yahoo messenger, si-ti trimit acolo poze, ca am luat de la Dan un cd cu diferite poze wink.gif.
P A U L
CITAT(Hoinar @ Nov 7 2007, 06:03 PM) *
CITAT(P A U L @ Nov 7 2007, 04:00 PM) *
..Nu am vazut nici una si ma gandeam ca poate, cine stie ninja.gif thumbsup.gif


Paul, daca vrei cauta-ma maine (n-am pozele la mine) pe yahoo messenger, si-ti trimit acolo poze, ca am luat de la Dan un cd cu diferite poze wink.gif.


Ok. Sa vedem cum facem, atunci. Poate pe e-mail. Am sa-ti dau o adresa pe PM. Merci mult.
mortzy
QUOTE(P A U L @ Nov 7 2007, 04:00 PM) *
Nici eu nu am putut ajunge ca m-am intors de la Sofia sambata dupa amiaza.
Apropo! In ceea ce priveste intalnirea de la Iasi, nu ai facut si tu niste poze?
Nu am vazut nici una si ma gandeam ca poate, cine stie ninja.gif thumbsup.gif


am adunat cam 2 dvd uri de poze și ceva filmulețe. ți le ard și vedem noi cum ne întâlnim wink.gif
P A U L
CITAT(mortzy @ Nov 7 2007, 06:54 PM) *
CITAT(P A U L @ Nov 7 2007, 04:00 PM) *
Nici eu nu am putut ajunge ca m-am intors de la Sofia sambata dupa amiaza.
Apropo! In ceea ce priveste intalnirea de la Iasi, nu ai facut si tu niste poze?
Nu am vazut nici una si ma gandeam ca poate, cine stie ninja.gif thumbsup.gif


am adunat cam 2 dvd uri de poze și ceva filmulețe. ți le ard și vedem noi cum ne întâlnim wink.gif


Asta-i simplu. Imi spui cand si unde si ne vedem. Daca nu pe sambata vin eu in Colentina si rezolvam atunci. Da-mi mobilul pe PM si vorbim.
mike.omega
QUOTE(guerilla @ Nov 7 2007, 01:52 PM) *
la asta ma gandeam mike, da nu vezi ca se rascoala basinile in guevarra. cum si-a schimbat numele cum a devenit revolutionar. ia sa-l ducem pana in bolivia biggrin.gif

Care bolivia maestre?! Il aruncam la noi pe malu marii, pe vremea asta smile.gif si stii cum isi schimba parerea, instant!

PS: pe de alta, parte, inchid topicul asta ca prea ne-am intins la vorba! Sper la o viitoare intalnire mai numeroasa smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.