Help - Search - Members - Calendar
Full Version: !!!!!!!!LISTA NEAGRA!!!!!!!(spuse lu' tovarasa)
Masini.ro Forum > Discutii generale > Combat zone
Pages: 1, 2, 3, 4
R a z v a n
Vad ca nu se inghesuie nimeni p-aici in schimb toata lumea isi da cu parerea cum trebuie sa fie regulile topicului, totodata lasand sa se inteleaga ca ei sunt niste ingerasi si in fond nu e nevoie de ele....Treceti va rog aici numele celui care considerati ca v-a ofensat. Nu strica si un argument doua. Da' pe scurt. sa vedem daca COMBAT sau nu...
TLS-09
E nevoie de ele dar acuma ce vrei Razvane sa inceapa "marea cafteala" la citeva zile dupa aparitia topicului? Rabdare ca nu vei fi dezamagit. biggrin.gif
f1anatic
QUOTE(Cristian-Ioan61365)
E nevoie de ele dar acuma ce vrei Razvane sa inceapa "marea cafteala" la citeva zile dupa aparitia topicului? Rabdare ca nu vei fi dezamagit. biggrin.gif


Eu sugerez un Subaru vs. BMW si sigur se muta jumate din discutzie aici !
eddie
Stai sa trag mocheta,sa pun un plastic,sa nu stropiti pe-aici....si sa nu sara pe pereti,ca am zugravit de curand ! :stretcher:
R a z v a n
luati-va inima in dintisori, n-o mai aburiti...
mike.omega
Pai hai spune!
Parerea ta conteaza! biggrin.gif
Andrei Suzuki
Pai incep eu:
Ce pumni i-as trage lui Mike.omega ca se tot ia de Ignisu meu care nu e 4x4. Am vrut sa il innec la mare,da m-am abtinut. Data viitoare nu scapi. wink.gif
mike.omega
LOOL! Weekendu asta am mers cu un 4x4 din ala pe bune nu ca Ignisu tau, asa ca nu mai zic nimic tongue.gif

Da de colt am voie sa spun? :angel:
R a z v a n
@Mike - inca nu m-a enervat nimeni prea tare, promit insa s-ai dau in gat si la gat.
Parerea mea e ca declaratiile de non violenta nu-si au rostul. Ce sa spun! "Eu nu sunt obraznic si mitocan". Forte bine nu te mai mai lauda cu asta ca nu te cred. In general cred ca pe forum sunt foarte putini care scriu cum gandesc...cred ca toti se gandesc cum scriu..ma rog e bine si asa dar e usor sa citesti printre randuri. A si inca ceva - iubesc posturile scurte si la obiect in detrimentul compozitiilor introducere/cuprins(de obicei foarte fad)/incheiere.
END
Andrei Suzuki
De Colt zi. wink.gif
Las ca Sambata vin pe litoral si de nu te calc cu Ignisu pe cap... vezi tu. laugh.gif
R a z v a n
QUOTE(mike.omega)
LOOL! Weekendu asta am mers cu un 4x4 din ala pe bune nu ca Ignisu tau, asa ca nu mai zic nimic tongue.gif

Da de colt am voie sa spun? :angel:


esti off topic , U R :ban:
mike.omega
@Razvan: Ai sa observi ca cei care scriu ceea ce gandesc(despre o marca/masina) nu stau sa aduca si tona de link-uri drept argumente, pur si simplu nu-mi place fabricantul X si gata! E problema mea! :angel:

@Andrei: Mai incercam odata sa vedem ce poate coltu? Ca promit ca de data asta schimb mai sus, nu ma mai opresc la 4000 rpm beer.gif
f1anatic
QUOTE(mike.omega)
@Razvan: Ai sa observi ca cei care scriu ceea ce gandesc(despre o marca/masina) nu stau sa aduca si tona de link-uri drept argumente, pur si simplu nu-mi place fabricantul X si gata! E problema mea! :angel:


Adica cum vine asta ? Eu in ce categorie intru ? Scriu ce gindesc sau Gindesc apoi scriu ?
mike.omega
Pai nu stau langa tine la tastatura deci de unde sa stiu?
Impulse
Pe forum poti gasi: agramatii, cei care posteaza prin toate rubricile doar de dragul de a posta sau de a isi modifica statutul pe forum, cofetarii care nu stiu nimic despre masini si au influentele de pe strada dar se avanta in discutiile contradictorii -mergeti mai baieti pe culinar.ro-, cei care combat ceva anume fara sa citeasca cu atentie textul sau se declara apoi plictisiti la postarea argumentelor, cei care nu cauta informatii in postarile care dau explicatii si pe care prea multa tehnologie ii plictiseste caci sunt aici pentru fun si distractie, altii noi veniti care au impresia ca detin adevarul absolut si nu cunosc trecutul dar aduc cu ei o intreaga teorie a lupului moralist, si ar mai fi. Mai rau este ca unii le si cumuleaza... :angel:

Mike, una este sa spui "Imi place Hyundai. Punct!"
Problema lui, cum zici tu si ii respect decizia,
si alta este sa spui
"Hyundai este mai bun decat Mercedes".
Doua aspecte total diferite. Prima denota atractia ta pentru ceva iar cea de a doua denota ca esti paralel.. blush.gif
Lucian55
100% de acord cu Impulse aici. beer.gif
mike.omega
Eu m-am referit doar la prima parte, adica "Imi place Hyundai. Punct!" cine se arunca in exprimarea in modul celei de-a doua, intr-adevar, dovedeste ca ori nu stie sa aprecieze un automobil ori ca.... hai sa nu zicem paralel ci nerealist tongue.gif
R a z v a n
QUOTE(Impulse)
Pe forum poti gasi: agramatii, cei care posteaza prin toate rubricile doar de dragul de a posta sau de a isi modifica statutul pe forum, cofetarii care nu stiu nimic despre masini si au influentele de pe strada dar se avanta in discutiile contradictorii -mergeti mai baieti pe culinar.ro-, cei care combat ceva anume fara sa citeasca cu atentie textul sau se declara apoi plictisiti la postarea argumentelor, cei care nu cauta informatii in postarile care dau explicatii si pe care prea multa tehnologie ii plictiseste caci sunt aici pentru fun si distractie, altii noi veniti care au impresia ca detin adevarul absolut si nu cunosc trecutul dar aduc cu ei o intreaga teorie a lupului moralist, si ar mai fi. Mai rau este ca unii le si cumuleaza... :angel:


La o introspectie sumara tu in ce categorie iti desfasori activitatea?
gluma cu culinar.ro cred ca ai mai bagat-o - da pe culinar.ro e forum?... uite buna idee, ma duc sa vad...
James Kilowatt
QUOTE(Impulse)
Mike, una este sa spui "Imi place Hyundai. Punct!"
Problema lui, cum zici tu si ii respect decizia,
si alta este sa spui
"Hyundai este mai bun decat Mercedes".
Doua aspecte total diferite. Prima denota atractia ta pentru ceva iar cea de a doua denota ca esti paralel.. blush.gif


Nu e adevarat... prima denota o preferinta personala, iar a doua faptul ca are niste criterii mai exotice, cu care tu poti si sau nu de acord. Insa asta nu inseamna ca ai dreptate si el e paralel, cel putin pana cand nu isi expune criteriile si argumentele. "Bunatatea" unei masini e o chestie a dracu' de greu de definit si deci de masurat.
Parca tu insuti spuneai ca nimeni nu e detinatorul adevarului absolut. Eu as merge si mai departe... am dubii ca adevarul absolut exista biggrin.gif
mike.omega
Eu nu intru pe culinar ca sunt gurmand si mai pun si poze oamenii aia biggrin.gif :ban:

@MR: chestia cu Hyundai mai bun ca Mercedes(exemplu dat la intamplare) exista pe forumurile monomarca, vezi "alalalt forum" unde Epica cica e la acelasi nivel sau mai sus ca un Mondeo, Avensis sau Accord(am incadrat in pret! nu sariti :angel: ) blush.gif
James Kilowatt
Pai daca esti obsedat de exemplu sa ai o masina care sa fie pe toate drumurile in Romania, atunci Epica rulz biggrin.gif
Impulse
Adevarul absolut nu are nimic de-a face cu exemplul dat.
Oricate criterii "exotice" ai avea, nu poti sustine ca Hyundai este superior Mercedes. In afara argumentului financiar nu vad ce anume ar demonstra ca alegerea este bazata pe elemente care sa sustina superioritatea Hyundai. Sa fim seriosi.
James Kilowatt
Pai argumentul financiar e pentru unii cel mai important.
La fiabilitate, Sonata era la un moment dat cea mai fiabila masina din lume conform statisticilor.
Unii considera masina o scula si atat, nu-i intereseaza decat sa-si faca treaba. Sau o cumpara fara sa aiba de gand sa o conduca... e masina firmei si o alearga angajatii. Caz in care il intereseaza pretul si fiabilitatea, si nu calitatea liniei audio, numarul de gadgeturi electronice sau imaginea.

@Mike
Referitor la Epica, pe aici e comparabila la pret cu Civic, si nu cu Accord... E intre 19 si 24k. Civic (si 1.8 si 2.2dizal) e 24k, iar Accord e intre 24 si 34k.... adica, in alta liga.
Oricum, e destul de bine primita de presa, insa nu are prea mare succes pentru ca inca nu au bagat dieselul.
fishbone
QUOTE(R a z v a n)
La o introspectie sumara tu in ce categorie iti desfasori activitatea?

Impulse? E in functie de conversatie. IT si tehnologie in general la categoria cofetari, la masini e o categorie aparte anume microbul BMW si in rest, ar mai fi si categoria nit-pickers cam in sensul ... ma ocolesc elegant de contraargumentele imbatabile, ma leg de maruntisuri.
admin
Looool..hai ca m-am distrat umpic cu subiectu asta:))..apropo, am vazut zilele trecute un slk decapotabil cu un colorat la volan (cel mai urat colorat pe care l-am vazut in viata mea), avea parul lung strans in coada, ii curgea gelu din par..nu cred ca era gel, era ulei, si urlau la maxim niste manele infecte de se auzeau la 2 km. Din ziua aia apreciez mai mult un Hyundai:)
R a z v a n
deci vrei sa-l raportezi aici pe gealat? da' cu calu ce-ai avut? (da aia de la mercedes cu ce au gresit) CA CAlaretu e nasol?
Vlad6
si eu zic ca Mercedes e de vina, la fel si VW Tuareg,Audi sau alte masini scumpe ca de, in Logan merg numai oameni unul si unul care asculta rock :punk:
Impulse
Apropo de rock, ia zi ce mai asculti ca nu esti singurul si vreau sa iau ceva nou.
R a z v a n
ia ultimul album RHCP stadium arcadium -e de senzatie

http://www.redhotchilipeppers.com/
Vlad72257
prea pasnic forumul asta....de la topic de scandal ajungeti la recomandari muzicale
R a z v a n
da-mi motive...d'abea astept...
Cezar81667
[quote="Impulse"]Pe forum poti gasi: agramatii, cei care posteaza prin toate rubricile doar de dragul de a posta sau de a isi modifica statutul pe forum, cofetarii care nu stiu nimic despre masini si au influentele de pe strada dar se avanta in discutiile contradictorii -mergeti mai baieti pe culinar.ro-, cei care combat ceva anume fara sa citeasca cu atentie textul sau se declara apoi plictisiti la postarea argumentelor, cei care nu cauta informatii in postarile care dau explicatii si pe care prea multa tehnologie ii plictiseste caci sunt aici pentru fun si distractie, altii noi veniti care au impresia ca detin adevarul absolut si nu cunosc trecutul dar aduc cu ei o intreaga teorie a lupului moralist, si ar mai fi. Mai rau este ca unii le si cumuleaza... :angel:

si...mai sunt cateva categorii:
1.Nehotaratii - care vor sa-si ia masina, noua ori sh,. dar functie de ce spun rudele (tata, nevasta, varul, etc), colegii, prietenii, shed ca magarul lui Buridan intre Opel si VW, intre logan si fabia.
. :argue:
2.Nestiutorii - care citesc tot felul de postari tehnice, le printeaza, apoi se aseaza langa masina personala incercand sa inteleaga ulterior despre ce dezbatura altii cu atata pasiune
blink.gif
R a z v a n
si acum back on topic:
iata ce imi scrie cu caldura un tanar roman care s-a simtit ofensat de o gluma nevinovata; mai intai gluma:

QUOTE(Florin92280)
am inteles ca tinerii casatoriti primesc de la primarie un lot de 300mp pentru casa. se poate vinde ulterior? cine stie despre acest lucru mai multe sa imi raspunda. multumesc!


QUOTE(R a z v a n)
se dau numai pentru cuplurile gay cu copii nascuti natural.


si iata ce imi raspunde pe privat:
Titlu: pt MA-TA
QUOTE(Florin92280)
cred ca pt mame care o sug bine... deci mata ia sigur acolo teren


Fac un apel pe aceasta cale la moderatori si administratori SA NU IL PENALIZEZE pe acest user deoarece este simpatic si curajos. Va rog frumos totusi daca se poate sa imi dati numele complet, adresa si numerul de telefon. Va multumesc anticipat.
guerilla
ce user pudic laugh.gif de parca mama 'mnealui nu presteaza asa ceva. vise de copil frustrat. o afirmatia ca cea transmisa de tanarul florin nu poate supara decat pe unul educat conform canoanelor antebelice. penibil.
si nu razvan, nu-ti pot da datele userului. nu ar fi corect.
AZAZEL
QUOTE(R a z v a n)
si acum back on topic:
iata ce imi scrie cu caldura un tanar roman care s-a simtit ofensat de o gluma nevinovata; mai intai gluma:

QUOTE(Florin92280)
am inteles ca tinerii casatoriti primesc de la primarie un lot de 300mp pentru casa. se poate vinde ulterior? cine stie despre acest lucru mai multe sa imi raspunda. multumesc!


QUOTE(R a z v a n)
se dau numai pentru cuplurile gay cu copii nascuti natural.


si iata ce imi raspunde pe privat:
Titlu: pt MA-TA
QUOTE(Florin92280)
cred ca pt mame care o sug bine... deci mata ia sigur acolo teren


Fac un apel pe aceasta cale la moderatori si administratori SA NU IL PENALIZEZE pe acest user deoarece este simpatic si curajos. Va rog frumos totusi daca se poate sa imi dati numele complet, adresa si numerul de telefon. Va multumesc anticipat.


draga razvane, imi pare bine sa dialogam din nou.
glumele nevinovate le poti face cu mama ta si cu cei care te cunosc personal.

Insa, tinere domn, atitudinea ta m-a ofensat si pe mine. daca este cineva care trebuie penalizat acela esti tu. omul a pus o intrebare si astepta un raspuns. daca vrei sa te tragi de sireturi si sa iei la misto oamenii, sunt alte locuri unde o poti face. asa ca , te rog, faptul ca esti inca la pubertate sa nu ii afecteze pe ceilalti.

sfatul meu, las-o mai moale, pt ca daca mai primesti un ban de 2 saptamani, ai zburat de pe acest forum ( scrie in regulament).

Si, florine, chiar ca ai exagerat cu mesajul de pe PM
R a z v a n
Mie nu-mi pare asa de bine. Nu-mi explica tu mie cu cine pot sau nu face glume sau cand o sa zbor de forum...Daca te-ai simtit ofensat, (probabil pentru ca te-am facut BULA, ca restul afirmatiilor mele nu au fost deloc gratuite) te rog deschide un topic sau o discutie separata si iti mai explic inca o data totul, de la capat.
Mi se pare in schimb jalnic felul in care faci pe avocatul forumului si te bagi "la aspiratie" intr-un mic incident pe care eram dispus sa-l trec cu vederea...daca tu crezi ca asa iti recastigi credibilitatea...cred ca trebuie sa-ti mai schimbi de doua - trei ori identitatea si sa muncesti din greu...din pacate asta e FORUM, nu CHAT si prostiile pe care le scrii raman mai mult timp - vrei - nu vrei.

PS
te rog lasa-mi familia in pace pentru ca asa tanar domn cum sunt s-ar putea sa fiu mai putin politicos. S-ar putea chiar sa ne cunoastem personal si sa-ti fac o gluma nevinovata...
Mariustom
Salutare :wave:
Domnilor, o fi liber această secțiune la vulgarități, și nu sunt și nici nu vreau să fiu avocatul forumului, dar:
- gluma făcută de Răzvan în topicul deschis de Florin, chiar dacă a ascuns și un răspuns, tot a glumă trebuie luată, mai ales de cei ce te cunosc de pe forum;
- referitor la răspunsul dat pe privat de către Florin: :thumbdown: ;
- cererea lui Răzvan, de a primi datele "de contact" ale lui Florin, pentru, probabil un Full Contact: no.gif ;
-
QUOTE(guerilla)
de parca mama 'mnealui nu presteaza asa ceva
:wtf: :nope: chiar dacă ai în "căpușă" nu trebuie să ai și în "gușă", deci dezaprob un asemenea limbaj din partea unui administrator. Și atunci avem pretenții la un alt limbaj din partea moderatorilor :doh: :bash: :cenzurat: ;
- a procedat corect guerilla că nu a dat datele lui Florin :clapping: ;
- Azazel, nu ai scăpat ocazia să-l ataci pe Răzvan, oare chiar n-aveți loc pe forum, că în real life cred că încă Răzvan nu te caută, dar nici la știrile de la ora 5 nu vreau să vă văd biggrin.gif .

Deci domnilor, chiar dacă e posibil aproape orice limbaj în această secțiune, încă mai fac apel la rațiunea voastră, și haideți să fim mai umani, nu să revenim la strămoșii noștrii din care, cică, provenim.
Așa zic unii :scratchchin:
Deci, cu cît mai sărac în mesaje nepoliticoase această secțiune, cu atât mai potrivit scopului inițial acest forum.
Părerea mea blink.gif
HalbaSus
Propun sa modificam descrierea Combat Zone-ului in "Fara mame in p... mamii voastre" biggrin.gif

1. Razvan, esti paracios tongue.gif Oricum presupun ca cererea datelor de contact a fost facuta in gluma, presupun ca stii ca nimeni nu ti-ar da tie asemenea date despre un alt membru al forumului.
2. Florin, conform regulamentului:
QUOTE
19.Chiar dacă există mesaje private, în cazul în care vom primi reclamații, un user poate și va fi banat dacă în cadrul unui PM a avut o atitudine în măsură să alarmeze. (amenințări...etc)

Asa ca abtine-te pe viitor de la injuraturi, chiar si pe privat.
3.
QUOTE
chiar dacă ai în "căpușă" nu trebuie să ai și în "gușă", deci dezaprob un asemenea limbaj din partea unui administrator. Și atunci avem pretenții la un alt limbaj din partea moderatorilor

Si administratorii si moderatorii sunt oameni, sau in cazul nostru e mai relevant ca sunt si utilizatori ai acestui forum, avand exact aceleasi drepturi (respectiv in unele cazuri chiar mai multe tongue.gif) decat restul userilor. Iar cum guerilla nu a incalcat regulamentul, afirmatia lui fiind facuta in CZ nu vad care e problema. Moderatorii si administratorii forumului nu sunt si nu isi doresc sa fie modele comportamentale.
Mariustom
Salutare :wave:
Halba, să-mi fie cu iertare, dar n-a contestat nimeni că "n-ați fi oameni biggrin.gif" sau că "n-aveți aceleași drepturi (respectiv in unele cazuri chiar mai multe tongue.gif ) decât restul userilor".
Dar să afirmi că "Moderatorii si administratorii forumului nu sunt si nu isi doresc sa fie modele comportamentale." aicea mi se pare că ai buctat-o.
Și poate că nu ai vorbit și în numele celorlalți blush.gif
Sau mai știi? :evil:
guerilla
imi cer scuze daca mesajul meu a ofensat pe cineva mai pudic din fire. voi sta in banca mea de acum incolo si ma voi rezuma la discutiile tehnice daca discutiile despre sex va impacienteaza atat de tare sau felatia a ramas cumva un subiect tabu in societatea romaneasca din sex xxi.
R a z v a n
daca s-ar putea sa se posteze in ritmul asta tot timpul m-as lasa injurat zilnic...@Halba: multumesc, macar tu te-ai prins...normal ca nu am sperat sa primesc datele...asa ca am luat-o pe cont propriu: deja am rezolvat doi Florini, maine sunt programati trei. In cele din urma unul dintre ei o sa recunoasca... biggrin.gif
Mariustom
M-ai înțeles greșit, guerilla, NU sunt (mai) pudic din fire.
Dar discuții despre sex, felație, etc. consider că n-au ce căuta pe un forum de mașini. Ce naiba, sunt atâtea forumuri dedicate (cred) subiectelor respective, nu cred că-și au rostul aici.
Și crede-mă, sunt deschis unor asemenea discuții, dacă vrei, pe privat biggrin.gif , dar NU pe forum. Și, mai ales, nu mă așteptam din partea voastră la asemenea "texte".
Repet, nu trebuie ca tot ce gândim să și "facem public", și mai ales nu din partea voastră.
Apropo, ești de acord cu punctul 3 din mesajul lui HalbaSus ?

Răzvan, te cred că nu sperai să primești datele, dar le doreai, nu-i așa ? devil.gif
Și zici c-ai plecat la vânătoare :bandit:
AZAZEL
QUOTE(R a z v a n)
asa ca am luat-o pe cont propriu: deja am rezolvat doi Florini,


frumos, foarte frumos!!!
imi place de tine!

" doi florini"
"rezolvat"

imi place : esti un baietel istet!
aproape sa te cred ca s-ar putea sa ne cunoastem.

dar greseala a fost a mea: cunoscandu-ma, trebuia sa imi dau seama ca nu avem nimic in comun. nici in viata privata si cu siguranta nici acolo unde mergem de luni pana vineri.

tinere domn, daca tu crezi ca afirmatiile nus'cui de pe un forum ma pot "rezolva", pt ca forumul este centrul universului meu, si ca daca "m-ai rezolvat" aici (in cazul in care ai fi facut-o), ma ai la degetul tau, te inseli amarnic.

de-al de tine si altii care cu siguranta sunt =10x Razvan intalnesc zilnic de la 6 si 30 pana la 10 seara. Asa ca stai linistit inca unul in plus este chiar divertisment, si face parte din program.
R a z v a n
- Bulă, poti să-mi spui ce înseamnă abstract? - întreabă profesorul.
- Da, domnule profesor. Ceea ce nu se poate atinge.
- Bine, Bulă. Poti să-mi dai si un exemplu?
- Fierul încalzit ...

Asa si tu...intelegi principiul dar la final...fii atent, mai incercam o data, mai clar:
QUOTE(R a z v a n)
PS
te rog lasa-mi familia in pace pentru ca asa tanar domn cum sunt s-ar putea sa fiu mai putin politicos. S-ar putea chiar sa ne cunoastem la un moment dat personal si sa-ti fac o gluma nevinovata...

era asa, ca o promisiune, nici eu nu cred ca ne cunoastem...
Ce nu inteleg este de ce te substitui lui Florin:
QUOTE(AZAZEL)
tinere domn, daca tu crezi ca afirmatiile nus'cui de pe un forum ma pot "rezolva", pt ca forumul este centrul universului meu, si ca daca "m-ai rezolvat" aici (in cazul in care ai fi facut-o), ma ai la degetul tau, te inseli amarnic.

Aveti cumva acelasi IP? O sa trec peste tonul paranoic.
QUOTE(AZAZEL)
de-al de tine si altii care cu siguranta sunt =10x Razvan intalnesc zilnic de la 6 si 30 pana la 10 seara. Asa ca stai linistit inca unul in plus este chiar divertisment, si face parte din program.

vinzi bilete? ca 10000 de RON pe luna ai recunoscut ca nu faci...
De ce ti-o cauti cu lumanarea? Esti un om singur? Ai nevoie de ajutor calificat? Te-au parasit toti prietenii de sarbatori? Suna acum la 0976534537373 si visele ti se vor implini.
AZAZEL
QUOTE(R a z v a n)
- Bulă, poti să-mi spui ce înseamnă abstract? - întreabă profesorul.
- Da, domnule profesor. Ceea ce nu se poate atinge.
- Bine, Bulă. Poti să-mi dai si un exemplu?
- Fierul încalzit ...

Asa si tu...intelegi principiul dar la final...fii atent, mai incercam o data, mai clar:
QUOTE(R a z v a n)

PS
te rog lasa-mi familia in pace pentru ca asa tanar domn cum sunt s-ar putea sa fiu mai putin politicos. S-ar putea chiar sa ne cunoastem la un moment dat personal si sa-ti fac o gluma nevinovata...

era asa, ca o promisiune, nici eu nu cred ca ne cunoastem...
Ce nu inteleg este de ce te substitui lui Florin:
QUOTE(AZAZEL)
tinere domn, daca tu crezi ca afirmatiile nus'cui de pe un forum ma pot "rezolva", pt ca forumul este centrul universului meu, si ca daca "m-ai rezolvat" aici (in cazul in care ai fi facut-o), ma ai la degetul tau, te inseli amarnic.

Aveti cumva acelasi IP? O sa trec peste tonul paranoic.
QUOTE(AZAZEL)
de-al de tine si altii care cu siguranta sunt =10x Razvan intalnesc zilnic de la 6 si 30 pana la 10 seara. Asa ca stai linistit inca unul in plus este chiar divertisment, si face parte din program.

vinzi bilete? ca 10000 de RON pe luna ai recunoscut ca nu faci...
De ce ti-o cauti cu lumanarea? Esti un om singur? Ai nevoie de ajutor calificat? Te-au parasit toti prietenii de sarbatori? Suna acum la 0976534537373 si visele ti se vor implini.


mai aschimodie.

cu o pagina in urma ai afirmat ca ne cunoastem, nu ca s-ar putea sa ne cunoastem la un anumit moment dat. eu nu ma substitui termenului de "florin" insa tu te-ai luat la tranta cu 2 insi mai inainte. florin si cu subsemnatul. ai batut seaua ca sa priceapa iapa.

faza cu paranoia, este cam dura, insa ce-i drept de fiecare data pun raul in fata.

eu sincer credeam ca se pot castiga 10000Ron din vanzare de bilete.
daca vrei pot vorbi sa ti se ofere un job de paznic. se castiga cu siguranta mai bine decat acolo unde dai tu cu sapa.

singuratate.. uita-te cat timp stai tu pe forum.
iar eu nu caut nimic cu lumanarea. beneficiez de lumina de cea mai inalta calitate.
eu credeam ca tu vrei sa ti se deranjeze hemoroizii.

QUOTE(R a z v a n)
profesia/identitatea samd, sau nu. Ce scoti pe tastatura conteaza (cel putin aici), nu ce scrie pe cartea de munca..

vad o usoara urma de frustrare. mai bine la taiat bilete.


QUOTE(R a z v a n)
PS
De aceeasi atitudine m-am lovit si eu la primele vizite pe forum - si probabil ca nu s-au schimbat prea multe - dar asta nu m-a impiedicat sa anunt ca lucrez la un importator auto.


mda, greu te-ai dat in vileag la topicul respectiv.

uitandu-ma pe ici pe colo vad ca te pot gasi pe la un dealer mazda , sau la importator.

vezi ca s-ar putea sa trec intr-o zi , sa rog pe cineva , sa te puna sa-mi lustruiesti pantofii
T u d o r
Alooo, domniiiii.... Discutia asta a luat-o pe aratura. Daca chiar va tzipa rau testosteronul, propun o intalnire in cadru organizat, cu bate, lanturi, topoare si ce mai are omu' pe-acasa. biggrin.gif

@ Azazel: a fost o gluma, la fel ca cea de pe topicul unde mi-ai raspuns asa de acru. Nu am intentionat sa te jignesc, nici pe tine nici cunostintele tale. A FOST O GLUMA!
AZAZEL
QUOTE(> T u d o r <)
tale. A FOST O GLUMA!


ce-i drept si nevasta imi reproseaza ca sunt cu garda prea sus. dar nu e vina mea.

ps. la faza cu peugeotul , am o leaca de dreptate
T u d o r
QUOTE(AZAZEL)
QUOTE(> T u d o r <)
tale. A FOST O GLUMA!


ce-i drept si nevasta imi reproseaza ca sunt cu garda prea sus. dar nu e vina mea.

ps. la faza cu peugeotul , am o leaca de dreptate


Pe cuvant ca n-ai. biggrin.gif Am cate kg am spus, am inaltimea pe care am spus-o si am loc in masina. Iar volanul este reglabil si pe inaltime si in adancime, iar scaunul soferului este si el reglabil pe inaltime. Nu ai cum sa nu-ti gasesti o pozitie comoda in masina asta, indiferent de cat de mare sau mic ai fi. smile.gif

In spate masina are loc in limitele clasei, nu e nici cat O2 dar nici cat Corolla. E undeva la mijloc.
R a z v a n
@AZAZEL fii atent, discutia in original:
QUOTE(R a z v a n)
PS
te rog lasa-mi familia in pace pentru ca asa tanar domn cum sunt s-ar putea sa fiu mai putin politicos. S-ar putea chiar sa ne cunoastem personal si sa-ti fac o gluma nevinovata...

am afirmat ca S-AR PUTEA sa ne cunoastem, nu ca ne cunoatem. Am omis sa accentuez timpul viitor. ACUM AI INTELES?!!
Daca doresti sa-mi faci o vizita esti binevenit. Pentru restul nu meriti nici un raspuns. Nu pe forum.
AZAZEL
ok, hai sa ne linistim!!
time out!!
promit sa fiu mai conciliant, si hai sa discutam constructiv,sa ne luam la misto mai putin. teme de discutie sunt.
ce nu-mi place la tine razvane este ca nu scapi nici o portita sa ii dai cuiva un picior in fund.
mie unul nu prea imi place sa fiu luat la misto, si numai sa fie un iz de "ceva", imi sare doaga pe loc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.