IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Metz 50 AF-1 TTL pentru Canon E-TTL / E-TTL II sau Blitz Metz 58 AF-2 TTL pentru Canon

This topic is about Metz 50 AF-1 TTL pentru Canon E-TTL / E-TTL II sau Blitz Metz 58 AF-2 TTL pentru Canon, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Metz 50 AF-1 TTL pentru Canon E-TTL / E-TTL II sau Blitz Metz 58 AF-2 TTL pentru Canon, care merita ....
vio
post Feb 25 2011, 03:03 PM
Post #1


ZEUS
******

Group: Membri
Posts: 5.581
Joined: 9-March 06
From: Bucuresti
Member No.: 70.400



http://www.f64.ro/products/description/Bli...anon/index.html

http://www.f64.ro/products/description/Met...L_II/index.html

as vrea sa imi iau un blitz, nushtiu la care din ele sa ma hotaresc. nu vreau alta marca . voi ce spuneti ? care se merita mai mult .58af2 e o clasa in sus fatza de 50 af1 , marele avantaj al lui este ca are al doilea blitz care face o treaba f buna(asta ce am citit despre vechiul 58af1 care avea si el )


--------------------
daca as fi cel mai sarac om mi-as lua Skoda sau VW . asa imi permit cel putin un Logan.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
vio
post Feb 26 2011, 03:02 PM
Post #2


ZEUS
******

Group: Membri
Posts: 5.581
Joined: 9-March 06
From: Bucuresti
Member No.: 70.400



mai era ideea sa iau un canon 430 ex 2 dar parca simt io ceva ca ar scaote ceva nou acum si parca nu as lua unu care este deja la final de viatza ... mai mult din cauza asta as fi chitit pe Metz. ca pretz de achizitie orium am discount frumos la cei de la F64 -TVA ar iesi un pretz bun chiar si la 580 EX2. Halba io reglez WB la fiecare poza din softul canon cand transform pozele , asa ca sa zic sunt obishnit cu manevre dinastea. oricum ma facushi sa inclin un pic pt un Canon.


--------------------
daca as fi cel mai sarac om mi-as lua Skoda sau VW . asa imi permit cel putin un Logan.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 4th May 2024 - 05:46 AM