IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Informatii despre dealerii / service-urile Skoda

This topic is about Informatii despre dealerii / service-urile Skoda, the author, vlad_wic, wrote about: Salut baieti am si eu o intrebare la voi si-a reparat cineva masina la oradea ca am avut si eu un accident si am lasat-o acolo sa o repare si stau cam ... To read more just scroll down

19 Pages V  « < 17 18 19  
Reply to this topicStart new topic
> Informatii despre dealerii / service-urile Skoda
vlad_wic
post Mar 3 2008, 08:08 PM
Post #361


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 15-February 08
From: Bucuresti
Member No.: 116.375



Salut baieti am si eu o intrebare la voi si-a reparat cineva masina la oradea ca am avut si eu un accident si am lasat-o acolo sa o repare si stau cam pe gandurii, ms mult


--------------------
WIC
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AZAZEL
post Mar 3 2008, 10:42 PM
Post #362


TeDeI-st cocalar
******

Group: Membri
Posts: 3.956
Joined: 30-May 05
From: Bucuresti (Romania)
Member No.: 48.029



cu ajutorul lui DORU care lucreza pt un dealer Skoda din Bucuresti, am comandat pt socrul meu o Skoda Octavia 2. Ii multumesc pe aceasta cale lui DORU cat si colegului sau de la departamentul vanzari pt amabilitate . Pt orice probleme legate de sales si nu numai, puteti sa-i dati un PM lui Doru.
Sper sa nu se considere reclama.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pbmice
post Jul 9 2008, 06:22 PM
Post #363


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 6
Joined: 18-June 08
Member No.: 117.328



Salut! Eu sunt din Constanta reprezentanta de aici e super. Nu pot sa le reprosez nimic baietzilor. Mi-au zis ca masina vine in 2 luni, nu au depasit termenul. La revizia de 1 an/15000 km s-au miscat destul de repede. Am avut un mic accident si a trebuit inlocuita bara. Pe Casco. Au pe cineva care se ocupa de dosare casco chiar acolo in showroom. Mi-au pregatit dosarul, m-au programat pentru schimbat bara, si cat am baut 2 cafele mi-au schimbat si bara.
Am avut de-a face si cu cei de la Hyundai si Fiat - in mica masura. Dar nu se compara - sunt cu mult sub cei de la skoda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lalexa
post Oct 7 2008, 09:36 AM
Post #364


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 7-October 08
Member No.: 118.159



eu am cumparat o Skoda din Ungaria si in contractul de vanzare-cumparare era precizat ca masina se va ridica din showroom cel tarziu in data de...... cu cateva zile inaintea datei respective am fost chemata sa ridic masina.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roflorin
post Oct 13 2008, 10:50 AM
Post #365


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 13-October 08
Member No.: 118.244



Salutare tuturor,
Am urmatoarea problema: Skoda Fabia 2 1.2 HTP Elegance prezentata la service in garantie de 3 ori cu cloncanit pe partea dreapta fata si joc in suportul motor. Km la prima prezentare=8000, la ultima prezentare=15000. Rezolutia service: se va contacta fabrica ptr solutionarea jocului in suportul motor, urmand ca ulterior sa fiu contactat.
In aceste conditii eu rulez in continuare, jocul se mareste si afecteaza cu siguranta si alte elemente. Ce este de facut?
Multumesc anticipat tuturor celor care ma pot ajuta cu o solutie practica.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hoinar
post Oct 13 2008, 10:57 AM
Post #366


membru vesel
******

Group: Membri
Posts: 1.829
Joined: 7-January 07
From: Iasi (Iasi)
Member No.: 96.184



QUOTE (roflorin @ Oct 13 2008, 10:50 AM) *
...


Salutare, iti sugerez sa incerci aici: Aria Tehnica
Doru te poate ajuta cu niste sfaturi.
Succes.

ps: Aria tehnica e o zona deschisa recent in forumul nostru, zona in care cineva va incerca sa te ajute cat mai repede. Creeaza un topic nou cu problema ta acolo.

This post has been edited by Hoinar: Oct 13 2008, 10:59 AM


--------------------
Hauris
Membru al grupului "Noua ne place avatarul lui Mariustom!"
QUOTE (James Kilowatt @ Jan 21 2009, 10:57 PM) *
Pe de alta parte, sunt convins ca oamenii sunt mai dobitoci decat furnicile de cate ori sunt in trafic. Traficul e situatia in care oamenii sunt mai primitivi, previzibili si mai simpli decat oile sau albinele care au un creier cat o gamalie.D Si cu toate astea se considera niste toti niste soferi de geniu ... :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Oct 13 2008, 02:51 PM
Post #367


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



@roflorin, ai MP !


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Pages V  « < 17 18 19
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 07:50 PM