Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Accidente
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2, 3
alex111735
te aprob tongue.gif
Mihai103235
offtopic.gif
alex.... cred ca si moderatorii iti vor atrage atentia sa fii atent un picutz la exprimare , astfel incat sa nu faci afirmatii ofensatoare catre ceilalti membrii
ex: c***t de logan ... sau eu stiu ce altceva
blush.gif

de acord cu tine ca masinile chiar vechi de 20+ ani daca sunt bine intretinute isi fac treaba
:wave:
Horia49540
stim si noi (doar din vazute din fericire biggrin.gif ) ce inseamna o bara de niva ca are Georgian pe 1600-le lui biggrin.gif
parca e sina de tren biggrin.gif :boxing: :wave:
alex111735
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif am sa incerc sa nu mai jignesc masinile patriei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
totusi lada rulz.
cand am luat`o eu toata lumea o ras de mine ca`i masina nasoala ca ii veche ca lada, suna najpa, dar cand o vazut ce poate...s`o calmat tongue.gif
Mariustom
Alex, pt că ți-ai făcut mea culpa, te iert, acum. blush.gif

Dar, am rugămintea ca, pe viitor, să fiți mai atenți la exprimarea vis-a-vis de alte mărci bicycle.gif
:wave:

ninja.gif
alex111735
o sa am grija sa nu mai zic nimic rau de alte marci tongue.gif
daniel88712
am citit azi tot forumul. parere mea: lada e cool
acum, eu am samara din 90. n-am auzit nimic inca pana acum de lada samara.
stie cineva vreo intamplare cu samara? :angel:
Georgian40398
QUOTE(Horia49540)
stim si noi (doar din vazute din fericire biggrin.gif ) ce inseamna o bara de niva ca are Georgian pe 1600-le lui biggrin.gif
parca e sina de tren biggrin.gif :boxing: :wave:


pai poate am mai povestit, am intrat din greseala mea cu vreo 50 la ora intr-o dacie 1300 din lateral... nu am vazut stop-ul ascuns de copaci si parea nefiresc ca strada mare venind dinspre mare sa piarda prioritatea fata de o straduta mica...
de atunci bara aia tip Niva mi s-a inclinat nitel in jos si ulterior am constatat ca un tampon de la motor era dus. cam atat. la dacie bineinteles pagube, mergea cu o roata in 8-uri beer.gif

dar datorita structurii tari am plecat mai departe cu usurinta, imi mai sarise doar emblema de plastic lada de pe grila frontala.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.