Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Poll - George
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Pages: 1, 2, 3
C Z R
QUOTE(sorin42005)
Alex fara glume gen :"tare n gura "................ok???



sorine care era gluma? eu nu fac glume decat cand am chef ok?

daca era o gluma puneam la sfarsit" biggrin.gif " dar ce te ataci asa, vezi ca aveti o problema? orice s-ar spune aveti chef de cearta! nimic nu este bun decat ce spuneti voi, restul trebuie sa raspunda cu " da asa e" altfel e de rau!!!
S O R I N
Alexica eu nu am nimik cu tine,nu ma intereseaza ce faci tu,nu ma

intereseaza daca esti liber profesionist sau nu,cum vad ca te freaca pe

tine.Te bagi cu mine in seama asa aiurea,eu fara sa vb niciodata cu tine...

Deci scuteste ma te rog.
G e o r g e
grrrrrrrrr forumul face shrink automat . mai incerc o data , doar coloanele cu useri si data .
C Z R
QUOTE(Marius39966)
QUOTE(Alex Aka)
Marius si cu ce m-am acuzat??? ma faci sa rad biggrin.gif grow up plz.

tu le iei ca amenintare dorinta de ne intalni si a vorbi??? tu chiar ai o problema sociala??? intalnirile masini.ro sunt intalniri ale userilor masini.ro, asta te face sa te simti amenintat cand vi la o intalnire cu niste oameni pe care ii cunosti pentru prima data??? doamne! omul nu este un animal social ??? ce este? un salbatic? nu traiesti si muncesti in societate? esti deasupra ei??? unde muncesti n-ai contact cu oamenii???

vezi Marius cum ne aratam adevarata fata? vezi ca te caracterizezi tot mai mult prin postarile tale???

sti ceva eu nu am nimic cu nimeni personal, dar ma simt nevoit sa apar pe cineva pe care-l cunosc si care nu este deloc asa cum il prezentati voi!

acum nu vreau sa fiu rautacios, dar imi dau seama ca voi aveti ceva probleme daca ati fi intr-un colectiv, asa ca eu cred ca voi sunteti liberi-profesionisti altfel nu-mi explic disputele astea!

repet: n-am nimic cu nimeni si ca sa arat obiectivitatea mea: uite vb despre masina mea: ea nu apare in nici un top si nici nu am vazut-o prea mult in emisiuni sau reviste si a fost facuta ieftina, proasta, urata si eu cum sa ma simt??? zi-mi si mie. eu am trecut cu vederea si recunosc ca unele lucruri sunt adevarate si daca vad ca nu am cine vorbi si ca nu sunt importante parerile mele atunci o las balta dar nicidecum nu ma fac cunoscut si vreau sa ies din starea asta prin dispute, rautati, contradictii si altele stau in banca mea, caci timpul le arata, le vindeca si dreptatea va veni pentru oricine a fost neindreptatit...

Te salut cu respect!!
poti interpreta cum vrei dar cu respect te informez ca am vrut sa ma asigur ca nu e vorba de amenintari...mai mult decat atat am spus ca sunt dispus sa ma intalnesc si cu tine si cu dl moderator +George si cu toata scara/blocul/strada/cartierul din care faceti cu onor parte pt o disputa VERBALA(asa cum am scris mai sus) daca tu ai inteles altceva atunci cu respect te informez ca vreau sa te citez:"vezi Marius cum ne aratam adevarata fata?"

Cu deosebit respect


Marius si eu te salut cu mult respect, dar daca vrei sa fi cu adevarat un om adevarat asa cum pretind unii si nu sunt, dar tu vad ca vrei sa fii, te rog mult sa intelegi ca eu nu sunt rautacios si foarte calm si 99 % extrem de calm si de lucid chiar si atunci cand beau o damigeana de vin, crede-ma, apoi chestia cu "adevarata fata" nu se referea la caracterul tau ci la faptul ca esti pus pe "zarva mare" si ca nu vrei sa te acomodezi cu unele situatii si conjucturi carevrei sau nu se intampla in multe situatii si atunci devii impulsiv si coleric si pe alocuri flegmatic.

hai sa fim oameni si nu o luam ccum zici tu ca eu nu vin cu nimeni si nici nu te amenint si daca vrei sa stii uite mergem la o pizza si la o bere sau nu ca are alcool si vorbim fara perdea despre orice vrei tu inclusiv cu toti nu numai cu mine si george ci cu toata lumea si ai sa vezi ca-ti schimbi parerea despre noi cius beer.gif
Marius39966
poate ai dreptate dar tot atat de drept e faptul ca GEorge a gresit,macar sa-si ceara scuze...cu intalnirea nici o problema...oricand
S O R I N
George a scris :mesajul il consider nesimtit.tu cum esti ?

Asta era in cearta mea cu un user pe un versus :passat&avensis&peugeot...............

Poate acum iti amintesti.....
G e o r g e
QUOTE(sorin42005)
george.am avut mai multe diferenduri cu tine.in toate aceste discutii mi ai

lasat o impresie nu tocami buna,pt un moderator.nu mai zic ca mai si facut nesimtit intru un pm.
(apropo asta ce e,nu mai insultat?)

sfat :ar trebuii sa te puna pe ganduri toate dicutiile de aici, si sa nu mi

spui ca toti cei care sunt impotriva ta sunt nebuni.


deci pm = private message
mp = mesaj privat

pm = mp .

tu zici de privat . vreau sa vad in ce mesaj privat ti-am zis eu ceva jignitor .

ceea ce ai citat tu acolo este o apostrofare . daca am facut-o eu , ca nu mai tin minte , am scris multe pagini pe acest forum . da link sa ne lamurim smile.gif ar fi cel mai indicat. sa vedem , o fi mesajul tau nesimtit ? poate vroiam sa-ti sugerez ceva mai delicat . gen , fi atent pe viitor ca acum nu-ti dau avertisment sau mai stiu eu ce . LINK ca vreau sa vad unde te-am jignit in asemenea hal de nu iti permiti nici macar sa reproduci pentru ca ai fost altfel crescut de parinti.
C Z R
QUOTE(sorin42005)
Alexica eu nu am nimik cu tine,nu ma intereseaza ce faci tu,nu ma

intereseaza daca esti liber profesionist sau nu,cum vad ca te freaca pe

tine.Te bagi cu mine in seama asa aiurea,eu fara sa vb niciodata cu tine...

Deci scuteste ma te rog.


ca sa vezi uitati-va la userul sorin, e uite aici nu inteleg eu, parca george era ironic, si altele????

Sorin ptr tine sunt Alex si poti sa-mi spui Sir asta daca vrei sa fi un domn,
invata limba romana te rog ca limbajul de mirc este pentru puberi, se scrie "nimic" si nu "nimik". Ti-am vorbit respectuos si nu am folosit cuvinte gen "freaca", "bagi" sau "scuteste-ma".

Vezi Marius ce spuneam mai-sus s-a adeverit? prin asta spuneam ca se vede "adevarata fata" acum ai inteles? spune-mi sincer Marius ti s-a parut normal limbajul postului de ma-sus???

Ce pot crede, deci, despre unii dintre voi? pe Sorin stiu ca nu-l intereseaza decat el si dusmania lui, "Nu deranjati!"
madalina
Oamnei buni, FITI RATIONALI (da, acum tip!).

Cititi de 3 ori un mesaj, apoi postati. Depasiti limita bunului simt.
madalina
QUOTE(sorin42005)
Alexica eu nu am nimik cu tine,nu ma intereseaza ce faci tu,nu ma

intereseaza daca esti liber profesionist sau nu,cum vad ca te freaca pe

tine.Te bagi cu mine in seama asa aiurea,eu fara sa vb niciodata cu tine...

Deci scuteste ma te rog.

Acesta, da, limbaj de cartier.
Marius39966
Monsieur George da' o ti pe a ta ....las-o si tu mai moale , chiar si acu' ai fost ironic fata de sorin ....uite prietenul tau cu poza cu doi catelusi incearca sa calmeze lucrurile ....tu ca un adevarat "ADministrator"....nimic .accepta si tu ca ai gresit pe alocuri si gata hai sa faci cinste cu o bere si o platesc eu......
G e o r g e
acum nu am fost ironic . acum sunt foarte obosit. fizic si mental . si aceasta disctuie numai bine nu aduce .

sorin face afirmatii nefondate . nu e vina mea .

am recunoscut ca sunt ironic uneori .
C Z R
Marius poza mea cu cei doi catelusi arata ceea ce le lipseste unora: sensibilitatea mea, si dragostea pe care o port unora si de ce nu si altora, incercati sa-l intelegeti si pe george ca moderator uneori ironic alteori nu, dar stiti ce nu inteleg? ce aveti cu poza mea biggrin.gif (glumeam)
madalina
Asadar concluzia primei runde (as vrea sa ma nsel ca nu va continua balacareala, insa sunt sperante desarte): George a recunoscut ca e ironic. Iar eu spun ca si este impulsiv, uneori.

Ceilalti recunosc ca s-au grabit si ei cu unele afirmatii.

Si ne putem intoarce la discutii despre masini si nu la "jerry Springer Show"?
admin
Incercati sa pastrati un limbaj civilizat, n-am creat topicul asta ca sa va certati.Parerea mea sincera e ca fiecare trebuie sa cedeze de la el, sa va dati mana si sa va impacati.Alternativa e destul de tulbure....mai bine intrati pe topicul ala cu intalniri si stabiliti cand bem o bere biggrin.gif
Marius39966
QUOTE(admin)
Incercati sa pastrati un limbaj civilizat, n-am creat topicul asta ca sa va certati.Parerea mea sincera e ca fiecare trebuie sa cedeze de la el, sa va dati mana si sa va impacati.Alternativa e destul de tulbure....mai bine intrati pe topicul ala cu intalniri si stabiliti cand bem o bere biggrin.gif

unde e topicul ala cu intalniri????nu prea ma descurc....
madalina
Marius, cand ai cate o intrebare , 2-3, 10 despre utilizarea diverselor functii ale fForumului, trimite-mi un mesaj si te ajut.

Sus ai un buton "cautare". cand ti se spune: s-a mai discutat, cauta. Sau ai nevoie de o informatie, utilizeaza-l, de cele mai multe ori gasesti informatii foarte utile.

Topicul despre intalniri. Citeste-l apoi emite opinii despre ceea ce ai inteles ca se intampla pe acolo!http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=1577&start=700
S O R I N
Parerea mea sincera e ca fiecare trebuie sa cedeze de la el, sa va dati mana si sa va impacati.Alternativa e destul de tulbure....mai bine intrati pe topicul ala cu intalniri si stabiliti cand bem o bere

De acord.Sunt altele mai grave in viata,decat cearta copilareasca de aici...
C Z R
pai sa vedem cum facem cu intalnirea ca sa ne aranjam fiecare programul si sa nu fim grabiti si astfel sa ne simtim bine de tot biggrin.gif sa ne imprietenim si sa fim cei mai uniti useri masini.ro beer.gif
Marius39966
unde sa fie intalnirea asta????/
cam cat sa tina???
au mai fost intalniri???cum au iesit?
cati ne intalnim??
G e o r g e
eu astept lamuririle de la sorin . unde am jignit in mesaj privat ? ca eu n-am trimis asa ceva lui . samd .
Marius39966
mai george incapatanat mai esti
G e o r g e
doar in anumite privinte. sunt de acord cu berea. astept lamuririle de la sorin . nu imi plac afirmatiile nefondate !
C Z R
ei pai ramane sa stabilim cum si ce, de obicei intalnirea se tine in Bucuresti, si daca e anuntata din timp vin ceva masini, dar ramane sa se faca o propunere si in functie de ea discutam locatia, ziua si ora cum ne convine sau nu smile.gif
S O R I N
Deci se poate.......si mai bine.... blush.gif :wave:
G e o r g e
QUOTE(sorin42005)
Deci se poate.......si mai bine.... blush.gif :wave:


unde am zis eu de tine intr-un mesaj privat ceva ?

am buba pe cerebel acum . ai lasat afirmatia sustine-o .
Marius39966
QUOTE(G e o r g e)
QUOTE(sorin42005)
Deci se poate.......si mai bine.... blush.gif :wave:


unde am zis eu de tine intr-un mesaj privat ceva ?

am buba pe cerebel acum . ai lasat afirmatia sustine-o .

stoarce-o!!!!!!!!!!!!!!
C Z R
sorin se poate chiar si mai bine decat atat ne intindem la o bere la o fripturica la o bere la un vin ne simtim bine, vorbim si ne imprietenim ca si cum nu s-ar fi intamplat niciodat nimic, crede-ma beer.gif
G e o r g e
nu se paote . biggrin.gif

eu stiu ca orice afirmatie trebuie sa aibe un ceva in spate . afirmatiile gratuite sunt facute cu rea credinta .
Marius39966
QUOTE(Alex Aka)
sorin se poate chiar si mai bine decat atat ne intindem la o bere la o fripturica la o bere la un vin ne simtim bine, vorbim si ne imprietenim ca si cum nu s-ar fi intamplat niciodat nimic, crede-ma beer.gif

pai daca se desfasoara in buc. inseamna ca trebuie sa vin cu sofer
S O R I N
George .Ti am citat mesajul ,mai sus.............altfel este vb de anul trecut

cand cu acel topic.....

Recunoaste si tu odata.....si nu mai fi asa incapatanat,ca toti gresim....
madalina
Lamuriti pe mail, pm, messenegr, ceva!

despre intalniri in masini.ro - masini.ro teambuilding

despre George aici

george si sorin, continuati discutia in alata parte, unde sunteti doar voi!

gata (macar pentru acum. Ca maine apar altii ce citesc primul post si apoi o iau de la capat.... :bash: )
C Z R
Marius pai din partea mea poti sa vi cu sofer ca eu am pe nevasta-mea dar nu cred ca vin cu ea imi gasesc eu pe altul biggrin.gif
S O R I N
QUOTE(madalina)
Lamuriti pe mail, pm, messenegr, ceva!

despre intalniri in masini.ro - masini.ro teambuilding

despre George aici

george si sorin, continuati discutia in alata parte, unde sunteti doar voi!

gata (macar pentru acum. Ca maine apar altii ce citesc primul post si apoi o iau de la capat.... :bash: )


Din punctul meu de vedere discutia este incheiata.Astept de la George

pm/am ce o fi,daca are neclaritati.
Marius39966
QUOTE(Alex Aka)
Marius pai din partea mea poti sa vi cu sofer ca eu am pe nevasta-mea dar nu cred ca vin cu ea imi gasesc eu pe altul biggrin.gif

vin si deghizat sa nu ma prinda aia de la fisc
G e o r g e
@ sorin : ai mp .

pentru restul . recunosc ca sunt ironic din uneori . si complet patimas cand vine vorba de subaru. din acest motiv la Versus sunt user obisnuit
si tratati afirmatiile mele de acolo si de pe subaru ca fiind ale unui user obisnuit. asa cum este normal sa fie ele tratate .
C Z R
QUOTE(Marius39966)
QUOTE(Alex Aka)
Marius pai din partea mea poti sa vi cu sofer ca eu am pe nevasta-mea dar nu cred ca vin cu ea imi gasesc eu pe altul biggrin.gif

vin si deghizat sa nu ma prinda aia de la fisc


dap vino mai bine deghizat ca aici stau la colt de drum si stiu ca vi te inhata biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Marius39966
QUOTE(G e o r g e)
@ sorin : ai mp .

pentru restul . recunosc ca sunt ironic din uneori . si complet patimas cand vine vorba de subaru. din acest motiv la Versus sunt user obisnuit
si tratati afirmatiile mele de acolo si de pe subaru ca fiind ale unui user obisnuit. asa cum este normal sa fie ele tratate .

pe bune acum i sa-mi spui si mie ceva despre subaru ca vreau sa-mi iau si eu unul
forester ma batea gandul
admin
Mie forester ala mi se pare una dintre cele mai urate masini, depasit doar de Fiat Albeea..pe bune biggrin.gif ...am impresia ca Alex are Albeea, sorry man:)
G e o r g e
pentru toata lumea si sorin ...

am gasit mesajul la care se referea sorin .

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...t&start=260

de la jumatatea paginii in jos . va rog sa cititi !

desi vreau acest subiect inchis , nu vreau sa mi se aduca gratuitati de acest fel .
S O R I N
Off

QUOTE(admin)
Mie forester ala mi se pare una dintre cele mai urate masini, depasit doar de Fiat Albeea..pe bune biggrin.gif ...am impresia ca Alex are Albeea, sorry man:)


Nu stiu cum ,dar iara sunt de accord biggrin.gif ,cu tine......Ce or vedea la foresterul ala....

Dar totusi, ce ne am face daca toti am avea gusturi asemanatoare.....
madalina
Admin are un avertisment de la mine pentru mesaj offtopic wink.gif

Despre uratenia msina pe topicul "cele mai urate masini" aflat in masini.ro
despre intalniri in masini.ro teambuilding aflat in acelasi masini.ro

Despre George aici.

despre sorin si george pe privat.
S O R I N
QUOTE(G e o r g e)
pentru toata lumea si sorin ...

am gasit mesajul la care se referea sorin .

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...t&start=260

de la jumatatea paginii in jos . va rog sa cititi !

desi vreau acest subiect inchis , nu vreau sa mi se aduca gratuitati de acest fel .


Promit este pt ultima data....

Am spus ca pe privat ai facut aceasta afirmatie....si o redau in intregime

" consider mesajul nesimtit,ma intreb cum esti tu?",asta era la

faptul ca am zis ca nu o sa mai vizitez in semn de protest acest forum,un

timp..........

Repet toata aceasta discutie a avut loc pe privat....
VECTOR
QUOTE(G e o r g e)
desi sustii ca nu ai nimic cu persoana mea, ci cu moderatorul george, chiar ai ceva cu mine observ eu .


te inseli george.cand am spus ca nu am nimic personal cu tine,chiar nu aveam nimic personal cu tine. am vrut doar sa-ti atrag atentia ca ironiile tale si "aciditatea" ta nu mi se par potrivite si ca nu mi se par compatibile cu statutul de moderator,tocmai pentru a nu se ajunge aici. in momentul in care mi-ai raspuns "tu ce vrei? care e problema ta?..te simti cumva neglijat?.." a inceput sa devina o problema personala.
dupa parerea mea,cea mai usoara solutie ar fi fost sa-ti ceri scuze fata de cei care s-au simtit lezati de atitudinea ta,si poate lucrurile nu ar fi evoluat atat de mult.nici mi-e nu-mi place situatia asta, si nu consider ca este benefica pentru functionarea forumului. atunci cand am propus acest sondaj,a fost mai mult ca o gluma si nu credeam ca voi fi luat in serios.
oricum ,tinand cont ca s-au contorizat deja ~25 de voturi, consider ca este intrunit un procent reprezentativ raportat la numarul de membri activi pe acest forum si ca ne putem opri aici,urmand ca cei in masura sa traga concluziile.
si poate o sa intelegi in cele din urma, ca nu am vrut decat sa-ti atrag atentia ca nu este politicos sa faci ironii ieftine pe seama unor persoane pe care nu le cunosti.ironiile se fac cu prietenii,la o intalnire masini.ro (de ex.),unde mi-as dori sa ajung si eu odata,sa ne cunoastem si sa discutam fata in fata,si sa iti arat ca si eu sunt ironic,si ca imi plac si mie mistourile si glumele, insa in conditii adecvate.
V l a d
Alooo, hai cu berea aia ca altfel nu mai terminam niciodata... gata, ne-am descarcat oful, ne-am certat, am tipat, ne-am enervat da hai sa facem un compromis si sa ne linistim. Fiecare are dreptate in felul lui, hai sa ne impacam si sa vorbim de masini/subaru biggrin.gif vai george, 15 la 14 ca nu esti bun moderator, rusinica, nu te iubeste lumea tongue.gif da noi te iubim si cu bune si cu rele biggrin.gif

ATENTIE! cine incearca sa triseze si voteaza cu clone primeste instantaneu BANN DEFINITIV. Asta in urma unei banuieli pe care o am cu privire la ceva useri noi care nu au nici un mesaj postat. Sper sa ma insel dar voi verifica.
gabi4
sincer aceeasi banuiala o am si eu. ma indoiesc ca george sa fi intrat in dizgratiile a jumatate dintre forumisti mai ales ca pareri contra nu prea au fost exprimate...
Luka
Eu am votat pt George beer.gif

Sincer, mi se pare si mie patimas, dar in sensul bun. De asemenea, in aceasta pasiune pe care o are pt Subaru poate intelege o gluma facuta la adresa 'acelei-masini-al-carei-nume-se-rosteste-stand-in-genunchi' tongue.gif

Parerea mea este ca exista mai multe tipuri de moderatori si admini, unii mai implicati si altii mai detasati, insa asta tine de om. De asemenea, eu nici macar nu il cunosc personal pe George, insa niciodata nu m-a jignit si nu mi-a vorbit intr-un fel pe care sa il consider jignitor. Asta nu inseamna ca avem peste tot aceleasi pareri, insa conteaza cum iti exprimi parerea si cat de mult te intereseaza parerea altei persoane.

Nu inteleg de ce se ajunge la asa ceva pentru ca mai mult de cativa useri nu am observat sa isi exprime o parere negativa despre el. De asemenea, parerea mea este ca singurul care a exprimat idei din care sa retin eu ceva a fost Vector, chiar daca aceste idei au fost impotriva lui George.

Imi pare sincer rau ca anumiti useri s-au simtit jigniti de vorbele lui George, insa, si subliniez, parerea mea este ca ar trebui sa mai stea pe aici si sa contribuie mai mult la acest forum in loc sa se certe de la inceput. De asemenea, nu stiu cum se face, dar aceleasi persoane revin obsedant in certurile de pe acest forum.

In fine, discutii enervante blush.gif
HalbaSus
Problema mea nu e nici cu George, nici cu Impuls, si recunosc ca sunt oarecum off-topic, dar cred ca aici e locul unde as putea comenta despre stilul in care george sau altii "modereaza"...

In opinia mea un forum nu este si nu trebuie sa fie un fel de adunare religioasa a maicutelor in care sa preaslavim diferite marci de masini. Majoritatea membrilor sunt barbati, ca barbati suntem din nastere competitivi, duri, ironici, etc... acestea fiind zise, nu mi se pare ca a fi ironic fata de o persoana sau o masina este neaparat o incalcare a drepturilor fundamentale ale omului. Pe noi (membrii forumului, inclusiv moderatori) nu ne plateste nimeni sa laudam o marca anume deci ar trebui sa avem libertatea sa spunem ca o anumita masina este un cotetz ambulant cu roti de bicicleta, se manevreaza cu usurinta unui camion si face suta in 8 zile si 3 ore. Si daca prin asta am jignit posesorii acelei masini... asta e... get over it. De asemenea daca s-a facut o remarca de genu' "ba ne lasi..." este exprimarea succinta a faptului ca nu suntem de acord cu acea persoana si consideram ca exista suficiente argumente la indemana oricui ca sa isi dea seama de ce, nemaifiind nevoie ca acele argumente sa fie repetate... daca cineva o considera jignitoare... again... deal with it...

O alta problema, succesul unui forum sta in dispute, succesul disputelor sta in combativitatea participantilor... Nu cred ca acest forum se vrea a fi "one big happy family"... in care toti sa fim de acord in toate problemele. Eu vreau sa vad fani patimasi (cum este george, f1anatic si impuls) care sa fie in stare sa aduca 20.000 de linkuri in favoarea marcii preferate... Si daca intre timp se mai injura in mod finut, sau fac afirmatii ironice cu privire la o anumita marca, asta e... ba chiar unele sunt chiar haioase...

Ceea ce ma aduce la o alta problema: Impuls, este un fan bmw. Singura lui vina fiind ca poate are un stil prea combativ... dar eu nu vad in asta o problema asa mare. Nu cred ca George sau f1anatic au fost atat de raniti in adancul sufletelor lor incat atunci cand impuls a numit subaru = harbaru s-au grabit la psiholog pt ore de terapie antidepresiva... Sper ca motivul "banului permanent" este ca folosea o clona si ca in curand isi va putea relua nickul care l-a consacrat. pe scurt "Free Impuls !"

Eu am avut multe dispute aprinse cu f1anatic, George, Iulian si chiar si cu Impuls (in scurta lui revenire)... dar imi sunt simpatici cu totii, si nu consider ca s-au facut afirmatii atat de jignitoare incat vre-unul din ei sa merite sanctionat. Nici George ca moderator, nici Impuls ca membru. Chiar daca unele afirmatii pot fi jignitoare cred ca toti membrii acestui forum sunt suficient de maturi incat sa poata trece peste aceste aspecte... iar un forum este un loc de destindere... nu academia romana, si nu cred ca fiecare afirmatie ar trebui sa fie "politically corect"...

Prefer sa vad topicuri "sangeroase" decat topicuri in care sa ajungem la concluzii "pasnice" si "de compromis"... in care concluzia sa fie ca toate masinile sunt bune, si viata e frumoasa, cerul e albastru si ar trebui sa mergem cu 50 la ora... biggrin.gif
Andrei Suzuki
Acum am apucat sa citesc si eu pe aici.Nu tot,ca nu am avut dreptate.Am si eu o intrebare,sper sa nu va suparati: ce e aici? Secretul Mariei? Ma rog,acum ar putea fi numit Secretul lui George... Ce naiba ma,parca sunteti la gradinita unii dintre voi. Insistati pe niste chestii total aiurea...De ce nu o lasati balta,ca sa demonstrati lumii ca sunteti mai despteti si cu mai mult bun simt...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.