Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Poll - George
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Pages: 1, 2, 3
Ca sa votam trebuie sa fim useri inscrisi pe forum?
Nu votez oricum contra George.. sa-mi mai fac user?

:bandit:

Mesajul apartine lui Lucian14
HalbaSus
presupun ca esti impuls, in topicul: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=7553&start=20 ti s-a zis sa iti faci un cont nou cu numele impuls2 (sau ceva asemanator), cred ca asta ar fi cea mai buna solutie.
lucian14
Eu am votat bine`nteles contra.
George trebuie sa invete sa fie mai amabil, (chiar cu userii incepatori) sa invete sa se exprime fara resentimente si mai ales sa nu jigneasca prin atitudinea lui!
ii uram votare usoara in continuare!
Scrisorile de adeziune suna ridicol (asta mai vedeam pe vremea lu Ceausescu), in topic se cerea descriere pe scurt nu romane de dragoste smile.gif
C Z R
sal lucian!Pai daca unii sunt talentati scriu si romane-fluvii alias saga biggrin.gif

toti l-au iertat pe George, si mai e ceva poti sa scri multe despre cei care-i cunosti sau putin cand nu-i cunosti, nu? blink.gif

sa sti ca nu prea a jignit pe nimeni dar tu esti prea contra lui sa-i vezi si partile bune, subiectivule biggrin.gif
CRG
pe scurt: George nu e o masina, e om ca si noi. poate nu e cel mai bun, dar nici cel mai slab moderator.
V l a d
ce ciudat, cu toate ca snt putin cei contra lui george... voturile la poll curg... mmmm.... ma intreb ce fac clonele noastre... :boxing:
HalbaSus
aia care sunt contra lui george nu au curajul sa se manifeste public... ca vine cu foresterul dupa ei si-i nenoroceste cu bull-barul biggrin.gif
Luka
Aiurea, ca e Subaru, nu-i prinde daca oamenii fug ceva mai repede tongue.gif George, iti pun la dispozitie nr unui psiholog ca sa-ti revii dupa aceasta lovitura marsava, infama si lipsita de bun-simt biggrin.gif

Scuze pt offtopic, dar m-a provocat Halba..
C Z R
ma nu va mai luati de George ca-si pune ochelarii aia de mafiot urca in Legacy all-black si trage cu bere dupa voi biggrin.gif
G e o r g e
sa vezi ce va nenorocesc , sub masa va bag biggrin.gif

chestia cu voturile impotriva am observat-o si eu smile.gif sa traiasca clonele wink.gif
HalbaSus
QUOTE(G e o r g e)
sa vezi ce va nenorocesc , sub masa va bag biggrin.gif

chestia cu voturile impotriva am observat-o si eu smile.gif sa traiasca clonele wink.gif


George, nu fa afirmatii gratuite daca nu te poti ridica la nivelul asteptarilor, eu am centura neagra la baut bere maraton si sunt vicecampion judetean la baut bere viteza... asa ca te rog frumos... mai usor cu "bagatul sub masa" biggrin.gif beer.gif
V l a d
halba pe mine george m-a nenorocit, am plecat pe 4 carari acasa si el nu avea nimic, vezi ca e campion biggrin.gif
G e o r g e
recunoasterea e primul pas ... biggrin.gif
HalbaSus
Recordul personal e 17 beri in 8 ore... si am plecat acasa pe 2 picioare, relativ treaz. Trust me... nick-ul meu are acoperorire biggrin.gif.
G e o r g e
recordul meu e de 20 de beri in 6 ore biggrin.gif m-am dus la culcare relativ treaz fata de ceilalti .

bere nu prea mai beau din diferite motive .
C Z R
motivele sunt simple: burta jos, George!!! biggrin.gif
G e o r g e
shhhhhhhhhhhht
mike.omega
Sa va reamintesc ca vorbim de cu totul altceva aici, in ciuda faptului ca e vb de George nu cred ca se voteaza daca se tine sau nu bine la bautura biggrin.gif

Asa ca back on topic!
HalbaSus
1. George, pari un contracandidat serios... poate organizam o "liniuta" sau mai bine un "maraton" ceva biggrin.gif beer.gif ... oricum eu sunt mai bun la cursa lunga, am baut si ~30 de beri dar asta intr-un interval de timp indelungat (la mare, unde prima bere o consumam imediat dupa cafeaua de dimineata si ultima pe la 3 noaptea)... in schimb eu nu beau decat bere, nu imi place nici o alta bautura...

2.
QUOTE
motivele sunt simple: burta jos, George!!! biggrin


Beer doesn't make you fat, food makes you fat... faza cu "burta de bere" e un mit. Principalul ingredient al berii este... apa... alcoolul "ajuta" la ingrasare, dar nu te ingrasa, iti creaza pofta de mancare biggrin.gif... ati vazut voi alcoolic gras ?


biggrin.gif
HalbaSus
QUOTE(mike.omega)
Sa va reamintesc ca vorbim de cu totul altceva aici, in ciuda faptului ca e vb de George nu cred ca se voteaza daca se tine sau nu bine la bautura biggrin.gif

Asa ca back on topic!


Ai postat inaintea mea, asa ca nu am vazut mesajul tau, scuze...

Si in al doilea rand, faptul ca un moderator se tine bine sau nu la bautura mi se pare o informatie foarte relevanta, nu vreau sa ma "modereze" unul care se face praf de la 2 beri... apropo, tu cum stai ? biggrin.gif
Eu initial nici nu am vrut sa postez nimic... doar sa votez... apropos de cine voteaza contra !
Apoi am spus sa-i fac un serviciu lui George sa-i spun care este problema lui, in opinia mea, poate il ajuta in vre-un fel, (cati useri are forumul? de ce credeti ca astea-s clone?) desi la felul lui de a fi, nu cred ca o sa traga concluzii pozitive din toata tarasenia asta arigato.gif

Mesajul ii apartine lui Lucian14
madalina
Pentru ca useri creati azi cu mesaje 0 voteaza intr-o veselie ....
G e o r g e
felul meu de a fi ? nu cred ca ma cunosti asa de bine sa spui ceva de felul meu de a fi .
madalina
Lucian, de ce postezi ca vizitator, ca nu ai nici-o problema de logare!
Vlad6
din punctul meu de vedere cel putin ceea ce au spus oamenii logati mi se pare relevant
nimeni nu e perfect si asta o stie si o admite si George dar la capitolul reclamatii la adresa lui George proportia aprecieri/acuze e clar in favoarea lui
lucian14
QUOTE(Anonymous)
Eu initial nici nu am vrut sa postez nimic... doar sa votez... apropos de cine voteaza contra !
Apoi am spus sa-i fac un serviciu lui George sa-i spun care este problema lui, in opinia mea, poate il ajuta in vre-un fel, (cati useri are forumul? de ce credeti ca astea-s clone?) desi la felul lui de a fi, nu cred ca o sa traga concluzii pozitive din toata tarasenia asta arigato.gif

Mesajul ii apartine lui Lucian14


Bine`nteles mesajul este al meu...
dar am hotarat sa-mi iau pauza si intru cat mai rar, doar ca vizitator! (anterior nu am fost atent sa ma loghez..)
oricum era clar ca e mesajul meu asa cum cineva bine a spus!

George nu o sa-ti mai raspund... ca oricum te superi !
Madalina am observat ca tinde sa-l ajunga din urma pe George... de multe ori a reusit sa-l si depaseasca...e o cursa stransa!
Respect!
lucian14
QUOTE(Anonymous)
Ca sa votam trebuie sa fim useri inscrisi pe forum?
Nu votez oricum contra George.. sa-mi mai fac user?

:bandit:

Mesajul apartine lui Lucian14


acesta era mesajul corect de fapt al meu ... ca sa nu existe dubii

Era "Eu votez oricum contra George.. "
Si va rog ca de acum incolo chiar sa-mi stergeti userul meu (lucian14) ca nu o sa mai intru cu el.

E optiunea mea sa postez ca vizitator ... daca e posibil fara sa vina un anonim?!!! sa-mi modifice postul sau sa informeze forumul ca acela e postu lui lucian sau al lui cutarica... sa-i respectam dorinta omului totusi!
madalina
Responsabilitatea afirmatiilor, nu?

In aceasta arie este permisa postarea ca vizitator pentru ca cei ce au probleme de logare sa poata anunta acest lucru. Asa am putea renunta la a obligativitatea de a avea un cont pe masini.ro pentru a posta oriunde...
QUOTE(madalina)
Pentru ca useri creati azi cu mesaje 0 voteaza intr-o veselie nu....

si de unde s-a tras aceasta concluzie?
QUOTE(madalina)
Responsabilitatea afirmatiilor, nu?

In aceasta arie este permisa postarea ca vizitator pentru ca cei ce au probleme de logare sa poata anunta acest lucru. Asa am putea renunta la a obligativitatea de a avea un cont pe masini.ro pentru a posta oriunde...

nu vorbi de responsabilitati cand trimiti mesaje jignitoare pe privat....
daca eu vreau si pot sa postez vizitator te poftesc sa ma lasi vizitator!
sergiutruta
Domnu' lucian14, gata, v-am inteles pozitia.
Iar Alex Aka, ti-am inteles si tie toti pozitia, nu tre sa mai faci pe aparatorul blush.gif Cred ca tre sa ramanem la topic si cu posturi cat mai scurte ca am obosit pana am citit toate paginile astea :angel:
Back on topic.
Despre George. Da, probabil ca are cativa protejati, si cred ca cel despre care simtim asta cu totii nu esti tu Alex Aka, ci este F1natic. De fapt 'protejat' nu cred ca este cuvantul corect, ci mai degraba apropiat, prieten, ceva de genul asta.
Ce m-a deranjat cel mai mult in atitudinea lui George a fost disputa dintre F1natic si Impuls, in care cei doi se jigneau in acelasi mod, dar avertismentele veneau de la george si numai intr-un singur sens: catre Impuls. Eu fiind mai mult un cititor al acestui forum, am fost destul de ofensat de atitudinea lui de atunci. Si inca cred si sustin ca Impuls a fost atunci tratat foarte incorect, si eu pentru asta as atrage atentia celorlalti moderatori/admini, care nu s-au sesizat atunci cand a fost nevoie.
Dar in rest, replicile scurte pe care le reproseaza alti useri, nu cred ca sunt chiar asa de acuzat. Cred ca el este mai impartial de fapt pentru ca se implica foarte mult, asa ca o comparatie intre el si de ex. Madalina ca si impartialitate, nu este relevanta. Tine de caracter, de tipul omului, de felul lui de a fi.
Concluzia mea si votul meu, George merita sa ramana moderator. Mie personal imi place sa-i citesc posturile, si daca e inversunat cu Subaru, amintiti-va ca si cu supernova aia rosie era aproape la fel de infocat :boxing: . Trebuie sa schimbe un singur lucru: daca e implicat intr-o disputa si se implica personal, cu argumente pro/contra, atunci sa renunte in acel topic la rolul de moderator. Adica daca cineva spune ceva contra parerii lui, sa poata spune fara sa primeasca ban. Punct.
In rest, este cel mai ok impartial moderator.
George, sa ne traiesti beer.gif
madalina
QUOTE(Anonymous)
Si va rog ca de acum incolo chiar sa-mi stergeti userul meu (lucian14) ca nu o sa mai intru cu el.


QUOTE(Regulament)
8. Userul NU are dreptul sa ceara stergerea contului creat si a posturilor aferente, aceasta decizie fiind NUMAI la latitudinea si discretia administratorilor forumului!
Mariustom
Salutare :wave:
offtopic.gif
QUOTE(lucian14)
Madalina de ce te jenezi sa ma faci idiot direct pe topic?
Mesajul respectiv mi l-ai trimis privat din frica de a fi trasa la rapundere sau din instinctul copilaresc de a te ascunde cand faci o prostie sau pur si simplu a fost o reactie de "blonda" ?

QUOTE(lucian14)
nu vorbi de responsabilitati cand trimiti mesaje jignitoare pe privat....
+
QUOTE(Regulament)
19.Chiar daca exista mesaje private, in cazul in care vom primi reclamatii un user poate si va fi banat daca in cadrul unui PM a avut o atitudine in masura sa alarmeze. (amenintari...etc)

Dragă Lucian, trimite PM-ul la admini, dacă așa s-a întâmplat, degeaba plângi, fără a lua măsuri, dacă știi că ai dreptate.
Referitor la nelogarea lui Lucian14, nu sunt de acord cu această practică, indiferent câte certuri ai cu oricine, trebuie să ai simțul răspunderii celor afirmate, prin logare, nu să ne ascundem în spatele anonimității. Despre această practică ... :bash:
guerilla
nici un user nu va fi sters pentru ca in acest fel se vor pierde toate mesajele postate de acela. nu cred ca exista vreun user (vorbim de cei care posteaza ceva inteligent) care sa nu-si fi adus contributia pe forum si a carui mesaje sa nu merite sa ramana aici.
lucian, vreau sa vad si eu mesajul ala de pe privat daca e asa cum spui.
gata cu off topicul.
Marius daca citeai posturile mele putin mai in urma ai fi inteles ca nu e vorba de fuga de responsabilitate!
G e o r g e
doar ca tie , lucian , iti plac clonele smile.gif
Nice try George...probabil ca ai si dovezi in sensul asta!
Ca sa nu fiu acuzat de clone eu postez aici doar ca simplu vizitator ...(pana la urma tot ce ai inteles tu din treaba asta a fost ca exista o conspiratie exact cum banuiam - si tu spuneai ca nu am de unde sa stiu ce gandesti ?!!! ) Razboiul Clonelor laugh.gif
Sa fii sanatos... asta e cel mai important! biggrin.gif
G e o r g e
ai inteles total gresit smile.gif

dar poti sa mai incerci wink.gif mai ai 2 incercari .
madalina
Lucian, prin faptul ca doresti sa postezi numai ca vizitator (adica numai si numai in aria echipa de moderatori masini.ro") demonstreaza ca nu te intereseaza catusi de putin tematica Forumului, ci unica ta dorinta pe acest Forum este sa faci scandal.
Probabil ca nu ai citit atenta posturile anterioare (parca asa spuneai: cititi totul atent de 3 ori chiar, inainte sa postati odata?!!!) Eu mi-am restras singur calitatea de user (kick sau ban cum se spune ca nu-s expert in prostii din astea) cu atat mai putin imi voi pierde timpul sa-mi fac clone cum spunea distinsul Geoge?
Daca am mai raspuns aici a fost pentru fi politicos cu cei care aveau nedumeriri si mi-au adresat intrebari!
Considerand ca s-a lamurit situatia eu incetez sa postez si aici daca asta era problema acestui topik!
G e o r g e
vai , multumesc. ma simt mai bine biggrin.gif sunt si distins . ironic si distins ...

te rog sa nu mai fi asa de politicos . vezi pe cineva care te-a intrebat ceva ? eu n-am observat pe nimeni. doar ca tu insisti sa te faci remarcat . vezi ca e open night la bar .
krysty
dupa 2 zile de scandal și păreri pro și contra e timpul să punem punct.
în cel mai scurt timp va fi anunțată și decizia adminilor referitoare la acestă problemă.
admin
George ramane moderator.N-am gasit nici un lucru care sa justifice demiterea sa.Decizia am luat-o dupa ce am studiat atent toate posturile voastre din acest topic.

Faptul ca s-a votat de 13 ori de pe acelasi ip m-a dezamagit profund, in concluzie toate cele 3 votinguri din ultimile 3 zile sunt declarate nule.
V l a d
Admin, eu am promis un bann pentru vecie cui va trisa la poll si daca ai descoperit al cui e ip-ul care a votat de mai multe ori te rog mult sa-l penalizezi in consecinta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.