Help - Search - Members - Calendar
Full Version: semnaturi forumisti - cereti aici
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Baby Blues
Cred ca o semnatura cu Opel Astra 2.0, 100 cp, 16 V nu ar strica nici la mine, nu?
ionut91746
Am sa te rog sa ma ajuti si pe mine, dar la urmatoarea masina, pe la toamna lu' 2007 wink.gif
Nicolae30758
ia sa vad daca a iesit ceva ??? biggrin.gif
FiaGT
pot sa imi fac eu o semnatura si sa o uploadez? sau numai admini pot sa imi faca?
Nicolae30758
Inca o data.
::::AL3X::::
O semnatura shi pt mine va rog pt VW Golf 1,9 Tdi 90 cp ??
PLZZZZ MS
vick
daca se poate si exista timp il rog pe cel ce se ocupa cu semnaturile colorate frumos sa-mi faca una cu Renault Laguna II 1.9DCI 120CP.....multumesc mult anticipat!
Florin Ristei
pentru oanea4 si codul
CODE
[img]http://img222.imageshack.us/img222/3206/oanea4dj9.gif[/img]


pentru madalina si codul
CODE
[img]http://img222.imageshack.us/img222/9724/madalinaca6.gif[/img]


pentru Jonin si codul
CODE
[img]http://img87.imageshack.us/img87/286/joninsc5.gif[/img]



scuze ..atat am avut timp smile.gif ... revin si cu celelalte
Legionaru'
De cand te asteapta lumea!
Bine ai revenit! :clapping:
::::AL3X::::
as vrea si eu o semnatura pt VW GOLF 4 1,9 TDI va multumesc
PS:am mai postat o data dar nu mia rezolvat nimeni...
Viorel5
Salut!
As vrea si eu o noua semnatura , conforma cu noua achizitie: Renault Megane II Sedan, 2007, 1.6l, 16V, 110 CP

Multumesc anticipat!
Marius99090
Si pentru mine cand s-o putea:
Mitsubishi Lancer 1.6 Invite 98 CP

Multumesc
Ioan Lucian87543
Salut!
In cateva zile o sa-mi vina si mie masina si as dori o semnatura , conforma cu noua achizitie: Honda Civic Sedan, 2007, 1.8i-VTEC, blue pearl biggrin.gif
Merci! blush.gif
DAN
As vrea si eu la semnatura....biggrin.gif
DAN
Multumesc!
Baby Blues
Caca se poate as vrea si eu semnatura aceasta si ... sub ea ceeea ce am acum blush.gif
LE: nu stiu cum sa fac sa apara doar negrul blush.gif
Baby Blues
Deci se poate modifica schimbarea? blink.gif
Baby Blues
Se poate pune banner-ul de mai jos in semnatura , alaturi de ce am deja, mai putin "vorbele" lui Einstein? biggrin.gif
G e o r g e
se poate , pui matale in profil
CODE
[img]http://www.masini.ro/forum/images/users_img/218898.jpg[/img]

si gata smile.gif
Baby Blues
Perfect ! Multumesc mult si scuzati ignoranta daca puteam si singur biggrin.gif
Sebastian110881
o sa imi vina si mie masina dar as vrea o semnatura dupa achizitie : Seat Ibiza 1.4MPI 85CP Fever Red Emocion 2007
Maniaku
DACA se mai fac semnaturi vreau si eu cu Toyota Avensis 1,8 VVT-i si Hyundai SantaFe 2,0 CRDi! Multumesc!
20krpm
cind aveti vreme vreunul dintre voi admini, aruncati imaginea asta in galeata voastra cu imagini si dati-mi un id pentru ea. vreau s-o pun in semnatura wink.gif thanks.
mda... nevermind, ca n-am putut sa upload imaginea. asa ca George, ai mp wink.gif
Andrei Suzuki
Se gaseste cineva sa ajute un biet sarman,adica pe mine biggrin.gif, cu o semnatura? rolleyes.gif
Hoinar
QUOTE(Andrei Suzuki @ Nov 21 2007, 11:49 AM) *
Se gaseste cineva sa ajute un biet sarman,adica pe mine biggrin.gif, cu o semnatura? rolleyes.gif


Pai n-ai? Sa despre ce alt fel de semnatura e vorba? Nu-i aia din My Controls -> Edit Signature(pe stanga)? smile.gif
Sau nu-mi zi....a venit? biggrin.gif
Andrei Suzuki
Vreau sa o schimb. biggrin.gif Da,a venit..oarecum.Maine sau poimaine o ridic.

EDIT: nu mai e nevoie,multumesc
petre 1
Daca tot i-a venit lui Andrei ....mi-a venit si mie ,asa ca rog si eu pe cineva sa imi faca si mie o semnatura daia castoaca daca se poate,culmea rafinamentului ar fi sa am si un romb din ala de pun astia pe botu masini.Danke thumbsup.gif
Legionaru'
Vreau sa mai adaug si eu la semnatura Logan Van 1.4 MPI.
Mai "creioneaza" cineva? confused.gif
vio
Logan iVan mai bine 36182451.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.