Help - Search - Members - Calendar
Full Version: semnaturi forumisti - cereti aici
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
G e o r g e
CODE
[img]http://www.masini.ro/forum/images/users_img/69340.gif[/img]
Nicolae30758
sunt curios ce a iesit.
Viorel5
Salutare George!

As vrea si eu o semnatura "personalizata" cu mashinutza mea.
Am un Daewoo Cielo 1,5 80cp.
Multumesc ff mult

PS Te rog frumos sa-mi zici si cum sa postez eventuala semnatura in profilul meu de pe forum. Multumesc anticipat!
Cipicanu`
George...merci mult!
T u d o r
George, la masini made in Romania faci logo-uri? blush.gif
Daca da, te rog si eu? Logan Ambition 1.6, 90 cp (teoretici).

Multumesc anticipat... :wave:
Florin Ristei
uite aici...am vrut si eu sa ma bag in seama :wave: .. vezi daca iti place asta...nu am gasit exact fontu ala ... dar mi se pare ok smile.gif

[img=http://img399.imageshack.us/img399/1385/logan1gv.gif]
Florin Ristei
uite aici...am vrut si eu sa ma bag in seama :wave: .. vezi daca iti place asta...nu am gasit exact fontu ala ... dar mi se pare ok smile.gif

Florin Ristei
ma scuzati de postare imagine de 2 ori... oricum a iesit naspa .. ma scuzati... am salvat ca fraieru in 64 de culori din greseala, si nu mai am sursa... :wave: cer scuze inca o data!!!
T u d o r
QUOTE("Florin Ristei")
ma scuzati de postare imagine de 2 ori... oricum a iesit naspa .. ma scuzati... am salvat ca fraieru in 64 de culori din greseala, si nu mai am sursa... :wave: cer scuze inca o data!!!


Nu-i nimic, arata bine, daca-l faci mai lizibil e super. Merci mult. beer.gif
G e o r g e
QUOTE(Viorel5)
Salutare George!

As vrea si eu o semnatura "personalizata" cu mashinutza mea.
Am un Daewoo Cielo 1,5 80cp.
Multumesc ff mult

PS Te rog frumos sa-mi zici si cum sa postez eventuala semnatura in profilul meu de pe forum. Multumesc anticipat!
G e o r g e
@florin te rog modifica-ti semnatura : scoate linkul din ea si fa-o de 20px inaltime. multumesc.
G e o r g e
QUOTE(Tudor57991)
George, la masini made in Romania faci logo-uri? blush.gif
Daca da, te rog si eu? Logan Ambition 1.6, 90 cp (teoretici).

Multumesc anticipat... :wave:
Viorel5
Multumesc G E O R G E ! :1:
Florin Ristei



daca iti place ... baga codul asta la semnatura
QUOTE
http://img435.imageshack.us/img435/5563/dacia5mz.gif .. pui intre
G e o r g e
@florin : scoate si linkul !
Mihailescu45464
Draga George,

Daca te rog incaodata imi faci si mie semnatura la Mazda?
Multumesc anticipat!
G e o r g e
ti-ai verificat mesageria privata ? smile.gif

ti-am facut-o de vreo 2 saptamani si ti-am dat link + instructiuni acolo !
edit : iti spun eu , nu ti-ai verificat-o . uite mesajul de la mine :

Dosarul cu mesaje in curs de trimitere :: Mesaj
De la: G e o r g e
La: Mihailescu45464
Trimis: Lun 03 Oct, 2005 23:39
Subiect: Re: Semnatura Modifica mesajul
pune asta in semnatura :
CODE
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3117/mazda38fg.gif[/IMG]


_________________
DORU
George, daca nu-i cu suparare, te-as ruga sa-mi "procuri" si mie un logo, sunt intr-adevar frumos realizate...

SKODA OCTAVIA 1.8 20V Turbo 4x4

Daca te-am induplecat, atunci mi-ar placea ca logo-ul sa contina sigla verde a firmei Skoda, culoarea scrisului sa fie neagra, mai putin "Turbo" si x-ul din "4x4", care mi-ar placea sa fie rosii. Iar stilul scrisului sa fie drept si bold. Multumesc anticipat!
Florin Ristei
Saltu... ca deobicei ma bag in seama...dar in lipsa de ocupatie iata:



Daca iti place bagi codul asta
QUOTE
DORU
Mersi Florin... copiez codul in profil la semnatura si gata?
DORU
oooooops! ce-am gresit?
DORU
gata! Sa vedem daca George gaseste una mai frumoasa...daca nu, e si asta OK! Multumesc!
G e o r g e
george fabrica nu gaseste smile.gif e ok a lui florin.
Davidinho
Am si eu o rugaminte mare.Puteti sa o faceti si pe a mea putin mai mica?Si 2.0 140CP scrisi mai subtire. biggrin.gif Asa vazusem la un alt renaultist si arata f bine.Multumesc
G e o r g e
FLORIN pentru ultima data , scoate linkul din semnatura , altfel iti dau un AVERTISMENT ! :evil:
Davidinho
Excelent, multumesc George! :wave:
Iulian HondaFan
George, am comis-o. am luat A3-ul.

te rog frumos daca ma mai suporti sa imi schimbi semnatura. scoate VW si pune Audi. cum i-ai facut-o lui Halba e Ok numai sa fie cu 2.0TFSI si DSG.

multzam fain.
G e o r g e
QUOTE(Iulian HondaFan)
George, am comis-o. am luat A3-ul.

te rog frumos daca ma mai suporti sa imi schimbi semnatura. scoate VW si pune Audi. cum i-ai facut-o lui Halba e Ok numai sa fie cu 2.0TFSI si DSG.

multzam fain.
Iulian HondaFan
super. sa o implementam. merci din nou.
Marius43590
nu stiu din ce cauza, nu se mai vedea imaginea (html'u lipsea da nu stiu de ce). asa ca ignorati, ca e un test....
G e o r g e
QUOTE(Iulian HondaFan)
super. sa o implementam. merci din nou.


copiaza asta in semnatura wink.gif

CODE
[img]http://www.masini.ro/forum/images/users_img/70737.gif[/img]
Miki61734
Draga George,

Te-as ruga sa faci o semnatura si pentru mine.

Mazda 3, sport TX, 1.6l, 110CP, diesel

Multumesc anticipat. smile.gif
Florin Ristei
Uite aici daca iti place ...


si daca iti place ... poti baga codul asta
QUOTE
Mariacu
Salutare!

George, as avea si eu o rugaminte in legatura cu semnatura.... As vrea, daca se poate sa contina:

Porsche 944 turbo S2 2.5L 292cp
BMW 520i 150cp
Skoda Octavia 2.0 SLX 125cp

Nu prea am imaginatie in dimineata asta, mai ales ca este luni, asa ca te las pe tine sa decizi 'design-ul' blush.gif

Singura rugaminte ar fi ca "turbo" sa fie scris cu litere mici, italic si bold.

Multumesc anticipat si creatie placuta!
G e o r g e
1.

CODE
[img]http://www.masini.ro/forum/images/users_img/79806.gif[/img]
G e o r g e
2.
maxim 2 masini de semnatura , de preferat 1 de semnatura smile.gif

CODE
[img]http://www.masini.ro/forum/images/users_img/79809.gif[/img]
Mariacu
Multumesc frumos! beer.gif

Arata exact ca originalul! biggrin.gif

O las pe aceasta, nu le mai pun si pe celelalte!
G e o r g e
pentru asta ma dai o tura cu porschele biggrin.gif
Mariacu
Bineinteles! Cu cea mai mare placere, mai ales ca suntem din Bucuresti! Dar trebuie sa astepti pana la anul....acum doarme in garaj blush.gif
G e o r g e
np biggrin.gif
Miki61734
Multumesc baieti:) Raman dator cand veniti la Timisoara.
Acum mai trebuie sa ma descurc sa si pun semnatura.
Florin Ristei
Voi posta in continuare logo-uri editate de mine, pentru ca nu mi-au placut cele existente la sectiunea de "vezio toate marcile de masini" ... asa ca am facut cate un thumbnail pentru fiecare... daca va place , (george, admin sau altcineva) ... puteti sa-mi spuneti si va dau arhiva cu toate 30 gif-uri ... postez aici cateva sa va faceti o idee



Daca va plac... si vreti sa la uploadati acolo, scrieti aici .. si imi dati un mail unde sa va trimit arhiva
DORU
Mi se par reusite si te felicit... de aceea te rog sa imi trimiti si mie arhiva cu pricina, doar in cazul in care ai si logo pt Skoda, la doruiavorschi@yahoo.com

Multumesc anticipat!

p.s. Esti galatean, iar eu ajung in Galati minim de 3-4 ori pe an. Poate ne si intalnim sa ne cunoastem. Daca esti de acord, da-mi un PM. arigato.gif
eddie
Am peste 40 de log-uri cu siglele firmelor si diverse avataruri.Cereti aici!Daca aveti probleme cu redimensionarea oricarei poza ce o doriti avatar,va pot ajuta.
Andrei Suzuki
Da ceva pt tel nu aveti?Mai exact o sigla cu Suzuki?
romb
@eddie , trimite-mi si mie logo-urile care le ai , pls , renault_romania@yahoo.com
eddie
Logo-uri de telefon nu am gasit cu Suzuki.
Va rog sa intelegeti ca incerc sa dau o mana de ajutor pentru cei ce nu au un avatar,fie ca nu au gasit,fie ca nu au reusit sa-l aduca la masura acceptata.Contacati-ma pe PM,daca vreti,va pot alege cateva dragute,la cerere,dar nu insistati cu arhive si alte alea....
Florin Ristei
Pai ... eu le-am editat pe astea, le-am facut tipul celora de la sectiunea "toate marcile de masini" adica 50 x 25 si transparente .... daca vreti ceva, un avatar, un logo, o semnatura...va ajut cu mare placere, pentru ca imi place grafica smile.gif
CruiSeR
Daca ai cum fa-mi si mie te rog o semantura cu bmw x3 smile.gif if possible. tks
Florin Ristei
Nu stiu daca o sa-ti placa...e foarte simpla.. daca vrei altceva... da-mi niste detalii, motorizare, CP, an .. .etc ... uite ce e ... daca o vrei ... scrii
QUOTE
intre
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.