Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Topic de dat cu capu', bata, lantzu' sau ce are fiecare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
vali44
QUOTE
O blondă intră într-o farmacie.
- Aveți cumva prezervative mărimea XXL?
- Da, doriți să cumpărați?
- Nu, dar dacă nu vă supărați, aștept până vine cineva să cumpere.

36182451.gif



Si ca sa continuam in aceeasi nota , am si eu unul bun ...


Compania la care lucra X l-a transferat în alt oras si el a trebuit sa-si faca vizita medicala. Toate analizele au iesit bine, dar doctorul n-a putut sa nu remarce: - Cum va descurcati cu asa dimensiune mica? - Foarte bine, am nevasta, 3 copii si o viata sexuala bogata. Numai câteodata ziua, am probleme sa o gasesc prin pantaloni. - Dar noaptea? întreaba doctorul. - Noaptea nu am probleme pentru ca suntem doi care o cauta. 36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif
TIBINEL
QUOTE (Lexy @ May 13 2009, 09:20 PM) *
Ei daca lumea baga diverse apropouri de niste codite blonde si vvti, bag si eu niste apropouri la Ploiesti vs "minore" smile.gif)

Care minore?la minte ,ca la trup si fapte="nu mai sunt femeile de altadata" teehee.gif
verymad.gif
De unde stii ca nu mai sunt barbatii de altadata? ce ai fost in viata trecuta?
Pe vremuri barbatii erau nedezlipiti de izmene.
AHA!O punem de un duel?ai ramas singura pe felie,credeam ca a aparut inca o"buna" sa tina pasul cu vremurile dar a dezertat fara lupta .Ai aflat de la stiri ca la Ploiesti s-au ep[uizat cele XXXL?,pardon am gresit marimea, XXL mai sunt ceva pe lichidare. bunny.gif ninja.gif
Vali Zaibar-tot la marime ai ramas?las-o dra..toyota ca poate alte calitati inving marimea,vad ca esti vorbaret din fire draga prietene(de ne cam asemanam si ne deosebim din anumite d.p.d.v.-uri)
vali44
QUOTE (TIBINEL @ May 14 2009, 05:25 PM) *
Vali Zaibar-tot la marime ai ramas?las-o dra..toyota ca poate alte calitati inving marimea,vad ca esti vorbaret din fire draga prietene(de ne cam asemanam si ne deosebim din anumite d.p.d.v.-uri)


Mai Tibinel , eu m-am nascut vorbind si nici tu nu cred ca taceai ... 36182451.gif de aceea imi face placere sa intru pe forum ! Cat despre marime , promit ca de acum voi posta altfel de bancuri ... ia vezi asta e bun ?


Miss Annabell tocmai s-a intors din marea ei calatorie la New York City, si stand pe teresa casei, le povestea prietenelor ei ramase acasa, impresii din marele oras. Pe masura ce le povestea, uimirea acestora crestea. "Nu va vine sa credeti ce am vazut acolo... am vazut barbati sarutand alti barbati pe gura.... " spune miss Annabell. Prietenel e Annabellei incepura sa isi faca vant cu evantaiul, exclamanand "vai de mine, vai de mine" Annabella continua... "si le spune homosexuali..." " De asemenea sunt femei care saruta alte femeii pe gura"... "Vaaaaaa ai.... si lor cum li se spune?" intreaba curioase fetele... "Li se spune lesbiene", raspunde miss Annabell "Acolo in New York, mai sunt si barbati care saruta femeile intre picioare....", zice miss Annabell suspinand. "Iooooo oi...", exclama fetele intr-un glas, ducandu-si mainile la gura uimite, si facand ochii mari.. "si lor cum li se spune?", intreaba deodata, cu nerabdare "Pai cand apucam sa imi trag sufletul, le spuneam 'exceptionali'...


Ei , ce zici ???? 36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif

__________________
22nst: te rog, cand citezi pe cineva nu mai sterge [ quote ] de de la inceputul mesajului (sau sfarsit [ /quote ] )
TIBINEL
10+ 36182451.gif 36182451.gif drunk.gif
Oare o fi adevarat? laugh.gif
Trebuie sa cerem pareri,cine se ofera?Fetelor?
Lexy
Sa o luam pe rand, ca vad ca v-ati facut de cap p'aici rolleyes.gif

Misto bancul Vali 36182451.gif
Tibinel...hai ca te mananca spatele si banuiesc ca ai observat ca am unghii lungi tongue.gif Nu stiu cum sta treaba la farmaciile din Ploiesti, la stiri nu ma uit cat despre subiect, nu este asa de important deoarece "marimea nu conteaza" 36182451.gif ci taria de caracter 36182451.gif .Cat despre barbati este adevar ce am afirmat mai sus.Barbatii nu mai sunt cavaleri si nici "gentelmani" in adevaratul sens al cuvantului.[binenteles persoanele de fata se exclud]

Exemplificare: Saptamana trecuta stateam in trafic in coloana si-mi arunc ochii pe partea dreapta a drumului.Si vad doua doamne(mai mult ca sigur mama si fiica) langa o masina cu roata de rezerva langa ele si tineau o mana o carticica cu poze.Care era manualul masinii laugh.gif ...cum nu sunt blonda naturala, am presupus automat ca stimatele doamne incercau sa schimbe roata, dar binenteles habar n-aveau ce-i ala cric,unde se pune si ce se face dupa...UN "domn" statea la 5m de ele si se hlizea pe sub mustata.Apare si celalat "domn" probabil cunoscut al celui ce deja se benocla cu deosebit interes, schimba rapid 2-3 replici si privesc amuzati si fara nicio intentie catre cele doua doamne la ananghie.Credeti ca sare cineva sa le ajute?Doamne fereste....! La care eu, deschid geamul din dreapta, ma duc oarecum mai aproape de geam si le zic tare: stimati domni, dar ce cavaleri sunteti ca stati sa va uitati si sa va dati coate in loc sa le ajutati pe aceste doamne!....ei, "saracii"....vizibili jenati...se uita unul la altu' si unul zice asa mai incet..pai nu ne pricepem!..la care a venit raspunsul meu ironic"da,da".
Intre timp deja venea catre ele un alt domn sa le ajute( si nu, nu va umflati in pene deoarece era un rrrom a carui unica intentie era sa stoarca ceva maruntis pe seama vitejiei lui) si chipurile unul din domnii de mai sus, deloc grabit se indrepta si el sa strabata incet cei 5m pana la locul faptei..ca sa le ajute pe cele doua doamne...cica. Continuarea nu o stiu ca a pplecat coloana.....asa ca....cavalerism?zerooooo!
vali44
CITAT(Lexy @ May 14 2009, 10:10 PM) *
Sa o luam pe rand, ca vad ca v-ati facut de cap p'aici rolleyes.gif

Misto bancul Vali 36182451.gif
Cat despre barbati este adevar ce am afirmat mai sus.Barbatii nu mai sunt cavaleri si nici "gentelmani" in adevaratul sens al cuvantului.[binenteles persoanele de fata se exclud]


Multumesc pentru apreciere .... hai sa ma dau mare si sa afirm AICI ca sunt ultimul exponent CAVALERESC al barbatilor moderni .... thumbsup.gif nu cred ca as fi trecut pe langa femeile acelea fara sa le ajut .... sincer ! altruismul este , inca , un mare atuu al meu ... yes.gif doar asta mi-a mai ramas !!! 36182451.gif
Daca mai vreti bancuri , oricand cu placere .... Lexi , te rog sa stabilesti tu tema bancurilor ... woot.gif poate formam un partid pe forum si il punem sef pe Fane .... whistling.gif
cristi98
QUOTE (Lexy @ May 14 2009, 11:10 PM) *
...ma duc oarecum mai aproape de geam si le zic tare: stimati domni, dar ce cavaleri sunteti ca stati sa va uitati si sa va dati coate in loc sa le ajutati pe aceste doamne!....ei, "saracii"....vizibili jenati...se uita unul la altu' si unul zice asa mai incet..pai nu ne pricepem!..la care a venit raspunsul meu ironic"da,da"...

Exista persoane de sex masculin, proprietari de auto, care nici nu stiu unde-i roata de rezerva......de schimbat nici nu mai vorbim whistling.gif
klm
CITAT(TIBINEL @ May 14 2009, 04:25 PM) *
Ai aflat de la stiri ca la Ploiesti s-au ep[uizat cele XXXL?,pardon am gresit marimea, XXL mai sunt ceva pe lichidare.

Da' ce faceti cu ele? acoperiti indicatoarele rutiere ca sa nu rugineasca?!
Apropo de dimensiunile prezervativelor, exista 3 dimensiuni: Small, Medium si Liar, eu nu ma incadrez nicaieri pentru ca mi le crosetez singur pe ale mele.
CITAT(Lexy @ May 14 2009, 10:10 PM) *
Cat despre barbati este adevar ce am afirmat mai sus.Barbatii nu mai sunt cavaleri si nici "gentelmani" in adevaratul sens al cuvantului.[binenteles persoanele de fata se exclud]

Vreau o derogare de la regula pentru ca nu eram de fata verymad.gif ! de fapt ce spun eu... n-am facut armata asa ca nu-s barbat!
CITAT(Lexy @ May 14 2009, 10:10 PM) *
unul zice asa mai incet..pai nu ne pricepem!..la care a venit raspunsul meu ironic"da,da".

Sincer sa fiu, habar n-am se schimba o roata, nu ca nu as putea s-o fac dar nu vreau sa rugineasca cricul asa ca-l tin intr-un prezervativ XXL cumparat din Ploiesti 36182451.gif.
Lexy
Cristi98..hai sa fim sinceri si sa nu o dam cotita.Nu te pricepi....Buuuun! perfect plauzibil.Insa nu-mi spune ca ti se pare normal sa stai sa te uiti si sa razi in loc sa dai o mana de ajutor.Ca barbatii sunt mai tehnici si la chestiuni d'astea nu ai nevoie de facultate.La naiba ca daca ma incapatanez pot si eu sa schimb o roata fara niciun ajutor.

Vali..pai de ce sa stabilesc eu tematica? tongue.gif ...si pe Fane nu-l punem sef ca seful trebuie sa se implice sa fie dur cand trebuie alea alea...ne trebuie unul "tare'n gura"....in contextul de mai sus!Fara alte apropouri,da?smile.gif

Tare faza cu small,medium si liar 36182451.gif
TIBINEL
Gata am pus de o afacere,care doreste XXXL ,pentru acoperit roata de rezerva,semne de circulatie,sa puna pe cap cand sparge o banca sau schimb valutar,sau sa se uite si sa se minuneze,deschid o lista,reducere un X pentru membrii forumului,reducere XX pentru domnisoarele forumului,reducere XXX pentru Lexy ,macar sa ramana cu l(se citeste L mic),ca de doar e o fericita fara probleme de marime,doar caracter TARE. pirate.gif
Stii ar trebui sa cumperi alt cerc,sa te dai cu el in alte cercuri sa vezi ca nu mai generalizezi uscaturile ce le observi.
Apropo de gheare ,te vad ca pisica ce incepea desenele odinioara,scotea ghearele una cate una,se zbarlea,fixa tinta si lua foc la coada.Sper ca nu ai luat in obiectiv spatele meu
TIBINEL
QUOTE (Lexy @ May 15 2009, 09:35 AM) *
Cristi98..hai sa fim sinceri si sa nu o dam cotita.Nu te pricepi....Buuuun! perfect plauzibil.Insa nu-mi spune ca ti se pare normal sa stai sa te uiti si sa razi in loc sa dai o mana de ajutor.Ca barbatii sunt mai tehnici si la chestiuni d'astea nu ai nevoie de facultate.La naiba ca daca ma incapatanez pot si eu sa schimb o roata fara niciun ajutor.

Vali..pai de ce sa stabilesc eu tematica? tongue.gif ...si pe Fane nu-l punem sef ca seful trebuie sa se implice sa fie dur cand trebuie alea alea...ne trebuie unul "tare'n gura"....in contextul de mai sus!Fara alte apropouri,da?smile.gif

Tare faza cu small,medium si liar 36182451.gif

Eu invitam fata la cafea,trimiteam mama sa ia tigari,sau invers depinde de mama si fiica,chemam taxi ,platit schimb roata,si seara la o cina ,restul fiecare cu imaginatia lui
vali44
Barbatii nu mai sunt cavaleri si nici "gentelmani" in adevaratul sens al cuvantului.[binenteles persoanele de fata se exclud]
[/quote]


Totusi , am gasit si barbati *gentelmani* .... citeste si vei vedea ...

Articol in ziar: Ieri in tramvai a avut loc un caz deosebit. Un barbat i-a cedat locul unei femei. Luata prin surprindere, femeia si-a pierdut cunostinta. Dupa ce si-a revenit, femeia i-a multumit barbatului. In acel moment si-a pierdut cunostinta barbatul... 36182451.gif 36182451.gif
bebelusha
Tibinel,don't worry,cealalta "buna" is back! Pe cine faci tu dezertoare? Am fost intr-o "permisie" prelungita,atata tot! S-au strans prea multe...incerc sa supravietuiesc.Au mai trecut 39110506.gif da'...vin altele la schimb! Asta e...dar nu ma doboara pe mine! starwars.gif In alta ordine de idei,Lexy rullz! Esti foarte taree! Si sa stii ca sunt acolo,"pe felie"cu ea,Tibi! Girlpower! Chiar daca nu are nevoie de sustinere,ca se descurca de minune si singura! Si-acum...banc:
Un barbat naufragiaza pe o insula pustie si ramane acolo 10 ani.Intr-o zi apare o fata frumoasa din apa intr-un costum de scafandru.
-Buna!Sunt foarte bucuros sa te vad!
-Buna!Se vede ca esti aici de foarte mult timp.De cand n-ai mai fumat o tigara?
-De 10 ani!
Fata trage fermoarul de la un buzunar al costumului,scoate o tigara si i-o da.
-Oo,mutumesc din suflet!
-Si de cand n-ai mai baut ceva adevarat?
-De zece ani!
Fata deschide un alt fermoar de la un alt buzunar si scoate o sticlutza de whisky.
-Oh,multumesc frumos.Esti ca o zana buna!
Fata,coborand fermoarul costumului:-Si ia spune-mi,de cand n-ai mai avut o partida...?
-Oh,Doamne,sa nu-mi spui ca ai si crose de golf acolo! 36182451.gif
TIBINEL
wallbash.gif Upa ups sugar girl s-a intors refacuta cu statut de supravietuitoare.E acum sa vedem cat e de refacuta (oare s-a retusat si a stat la reanimare?asta sa fie permisia?)si cat poate sa duca pana la urmatoarea "permisie",dar fiind o supravietuitoare, nu se inneaca,calca apa si ops iat-o cum innoata catre insula pustie asteptand un scafandru plin de intrebari,dorinte si nedumeriri.Oare are crosa de bataie lunga sau cea de bataie scurta?
Lexy
QUOTE (TIBINEL @ May 15 2009, 06:42 AM) *
Gata am pus de o afacere,care doreste XXXL ,pentru acoperit roata de rezerva,semne de circulatie,sa puna pe cap cand sparge o banca sau schimb valutar,sau sa se uite si sa se minuneze,deschid o lista,reducere un X pentru membrii forumului,reducere XX pentru domnisoarele forumului,reducere XXX pentru Lexy ,macar sa ramana cu l(se citeste L mic),ca de doar e o fericita fara probleme de marime,doar caracter TARE. pirate.gif
Stii ar trebui sa cumperi alt cerc,sa te dai cu el in alte cercuri sa vezi ca nu mai generalizezi uscaturile ce le observi.
Apropo de gheare ,te vad ca pisica ce incepea desenele odinioara,scotea ghearele una cate una,se zbarlea,fixa tinta si lua foc la coada.Sper ca nu ai luat in obiectiv spatele meu

Din gura toata lumea e tare...la fapte...ups ups.Cand o sa ne vedem o sa-ti povestesc,stii cum e exemplele negative todeauna sar in vizor...si poti sa-mi aduci si tu cerculete cu verzituri.. da vezi sa fie xxxl 36182451.gif tongue.gif
Ghearele se pilesc periodic si ocazional pe spatele doritorilor teehee.gif



Articol in ziar: Ieri in tramvai a avut loc un caz deosebit. Un barbat i-a cedat locul unei femei. Luata prin surprindere, femeia si-a pierdut cunostinta. Dupa ce si-a revenit, femeia i-a multumit barbatului. In acel moment si-a pierdut cunostinta barbatul... 36182451.gif 36182451.gif


36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif
bebelusha
Sper ca "sugar girl" vrea sa sugereze ca sunt o dulceata de fata,altfel... whoops.gif(ooopsy!) Tibinel,sa stii ca m-am intors refacuta doar emotional,ca in alta privinta nu e cazul.Vezi personal statement!!! Cat despre "permisie",n-a fost una de placere,ba dimpotriva! Nu-ti doresc sa ai parte de zile cum au fost ale mele! sad.gif sad.gif sad.gif Dar cum ai inteles deja,supravietuiesc in orice imprejurari si inot in ape mai mult sau mai putin tulburi,devenind dupa caz sirena,pestisor de aur sau rechin! Iar scafandrul ala nu-l mai astept,ca e langa mine,deghizat in pirate.gif sau poate invers... tongue.gif
TIBINEL
Lexy@Din gura toata lumea e tare...la fapte...ups ups.Cand o sa ne vedem o sa-ti povestesc,stii cum e exemplele negative todeauna sar in vizor...si poti sa-mi aduci si tu cerculete cu verzituri.. da vezi sa fie xxxl 36182451.gif tongue.gif
Ghearele se pilesc periodic si ocazional pe spatele doritorilor teehee.gif
Parca mai acum cateva posturi era un exemplu de barbati tari in gura la care ups..ups..era totul ok!
Traseul de la vorbe la fapte e totusi mare.Ce nu-ti convine reducerea ce am facut-o pe criza asta? 36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif
Cerculete cu verzituri? verymad.gif poti trimite un desen cu ele?Vezi ca ce doresti se poate intampla.
bebelusha@bine ca acum e bine,treci la treaba si sa spui tu ca nu mai astepti scafandrul?e cea mai mare greseala ce o poate face o femeie "plafonare""automultumire".Nu spune nimeni sa iei scafandrul acasa,dar daca il prinzi FOLOSESTEL, din cand in cand e benefic pentru toti.Hai ca iar se ofuscheaza cineva pe forum si-si interpreteaza frustrarile.Deci :LA LUPTA(din cand in cand mai te si predai ca de...)
drabisan
Nu stiu daca s-a mai scris pe undeva; daca repet mea culpa.
Pe A2, si ieri si azi, m-am intilnit cu Seat-ul Politiei. Si urla detectorul meu in banda Ka la greu! Eu nu stiam ca in Ro se foloseste altceva decit K, a fost prima oara cind am vazut alarma serioasa in Ka.

Si o observatie veche: daca pe un drum cu o limita de viteza e o masina de politie, de ce merg romanii cu 10-20km/h mai jos decit e limita legala? E crizant. Ieri, cind am depasit masina de politie pe autostrada, doar eu si cu un Q7 am mers cu 130. Restul mergeau cu cel mult 110! De ce? Cred ca de timpiti, altfel nu-mi explic!
22nst
Nu de tampiti merg asa... poate nu se grabesc si mai este o chestie
Masina mea consuma 7 la 130 iar la 100-110 imi scade la un 5.5 => ecomonie de combustibil si poluare mai scazuta smile.gif

De radar am citit pe un forum dedicat si da, este in KA si este legal.
drabisan
Hai ma Ionele, nu tre' sa te simti cind zic ca sint timpiti. Pai cind merg omuletii cu 130-140 si vad politia, nu e nevoie sa reduca la 110 ca sa salveze planeta. Ce fac ei e prostie/timpenie/etc.

Ca mergi tu cu 110 ca sa consumi putin, enjoy! Dar sint convins ca nu mergi pe banda 2-a cu 110 si incerci sa salvezi planeta tocmai atunci smile.gif

paul-cristian
Eu era sa intru in ...portbagajul unuia care cand a vazut masina de politie a pus frana, desi circula cu viteza legala, pana si politistul a inceput sa rada
klm
CITAT(Lexy @ May 16 2009, 10:08 AM) *
Ghearele se pilesc periodic si ocazional pe spatele doritorilor teehee.gif

Cum se pot inscrie doritorii?
nei-k
LEGILE VIETII

Atunci cind ai nevoie sa descui o usa , cu miinile ocupate de zece pungi mari si grele... cheia se va afla in buzunarul opus miinii pe care cu greu ti-ai eliberat-o ".
(Legea Degeaba suni)

"Singura data cind poarta se inchide singura e atunci cind ai lasat cheile pe dinauntru ".
(Legea Pastele masii de cheie)

"Cand ai mainile pline de unsoare incepe sa te gadile nasul ".
(Legea Nasu vrea untura)

"Cand ti se pare ca totul merge foarte bine... e pentru ca ai trecut cu vederea ceva important... ".
(Legea Imi trag palme)

"Daca reusesti sa-ti pastrezi calmul cand toti din jurul tau sint disperati... e pentru ca nu ai priceput pe deplin gravitatea problemei".
(Legea Inca n-a picat moneda)

"Problemele nu se creeaza, nici nu se rezolva, ele doar se transforma!".
(Legea Asta nu e viata)

"Vei ajunge fugind la telefon exact cit sa mai auzi cum cineva inchide receptorul".
(Legea Ghici cine a fost)

"Mereu sint doua filme bune pe doua programe diferite la televizor....dar mereu la aceasi ora".
(Legea Isi bat joc de noi)

"Probabilitatea de a te pata in timpul mesei creste direct proportional cu necesitatea de a-ti pastra haina curata!"
(Legea Nu mai plescai !)

"Orice corp omenesc scufundat intr-o cada facind o baie relaxanta cu spuma face sa sune telefonul!".
(Legea Cine dracu' suna la ora asta??)

"Orice corp omenesc asezat pe WC face sa sune soneria de la intrare!".
(Legea Nici sa ma cac linistit nu pot!!)

"Viteza vantului creste direct proportional cu pretul coafurii recent facute!".
(Legea Chelul nu se agita)

"Daca, dupa multi ani, te decizi si arunci ceva ce nu ai folosit demult... Nu vor trece nici trei zile si vei avea absoluta si urgenta nevoie exact de acel obiect!".
(Legea Sa-mi bag picioarele)

"Mereu cand ajungi punctual nu va fi nimeni sa te vada, dar cand intarzii doar 5 minute... vor fi toti deja prezenti ... si toti se vor uita la ceas si vor clatina din cap!
(Legea N-am aripi la picioare)

CONCLUZIE: Nu lua asa in serios viata, la urma urmei oricum nu scapi viu din ea!
Colonelu'
PROTEST !
TIBINEL
Protest sau doleanta sau oferta?
E OK!
bebelusha
Diferenta dintre scoala si viata? La scoala ti se da o lectie, apoi un test. In viata,ti se da un test care te invata o lectie.
vali44
QUOTE (bebelusha @ May 18 2009, 06:49 PM) *
Diferenta dintre scoala si viata? La scoala ti se da o lectie, apoi un test. In viata,ti se da un test care te invata o lectie.


O lectie importanta: Eram fericit. Urma sa ma casatoresc in curand. Totul era perfect, in afara de un singur lucru care nu-mi dadea pace: viitoarea soacra. Era o femeie de cariera, desteapta,foarte frumoasa si sexi, care uneori flirta cu mine, chiar pe fata, si asta ma facea sa ma simt prost. Intr-o zi, m-a sunat si m-a chemat pe la ea, sa verific invitatiile. Era singura si cand am ajuns, mi-a soptit ca avea fata de mine sentimente si dorinte pe care nu le putea trece cu vederea, asa ca inainte de a ma casatori, ea vrea sa faca o data dragoste cu mine... Ce puteam spune? Eram socat si nu puteam spune un cuvant. Ea a mai adaugat ca se va duce in dormitor si ma va astepta dezbracata, iar daca ma simt in stare....sa ma duc si eu. Priveam fermecatorul ei corp cum se indeparta de mine. Am stat pironit un moment, iar apoi m-am intors si m-am indreptat in graba spre usa de la intrare... am deschis-o si am iesit. In fata usii, sotul ei (viitorul meu socru) statea cu pusca in mana si cu lacrimi in ochi, m-a imbratisat si mi-a zis ca sunt foarte fericiti pentru ca am trecut micul lor test: "Bun venit in familie! Nu doream ca fata noastra sa se marite cu un barbat care sa nu poata face fata tentatiilor!" Atun ci mi s-au inmuiat picioarele si am invatat inca o lectie importanta, pe care n-am s-o uit niciodata: tine-ti intotdeauna prezervativele in masina!!!!!________ whistling.gif

Ce spuneti de aceasta lectie de viata ? woot.gif 39110506.gif Bebelusa , e tare , nu ??? 36182451.gif
bebelusha
36182451.gif 36182451.gif Tare,Vali! Foarte tare! Morala? Baietzi,fara soacre periculoase! laugh.gif
paul-cristian
Uauuuu, mi s-au muiat picioarele Vali cand am citit patania ta, eu unul si fara sa stau sa mai gandesc, as fi plecat.....dar de tot si fara sa ma uit macar o secunda in urma. Urasc sa fiu pe post de cobai, desi cate-o data fica-mea mai face experiente cu mine.........Felicitari Vali, esti cel mai tare yes.gif
vali44
QUOTE (paul-cristian @ May 19 2009, 09:46 AM) *
Uauuuu, mi s-au muiat picioarele Vali cand am citit patania ta, eu unul si fara sa stau sa mai gandesc, as fi plecat.....dar de tot si fara sa ma uit macar o secunda in urma. Urasc sa fiu pe post de cobai, desi cate-o data fica-mea mai face experiente cu mine.........Felicitari Vali, esti cel mai tare yes.gif



Nu fi copil .... e doar o poanta , ce dracu ? Soacra mea e moarta de 7 ani ... si chiar nu era deloc sexi cand am cunoscut-o pe fiica-sa !!! 36182451.gif
Imi place sa va mai descretesc fruntile cu cate un banc , o gluma , ceva ... daca va deranjez cu asta , imi cer scuze si nu mai postez decat strictul necesar .
StefanVVTi
36182451.gif paul-cristian deja se gandea cum ar fi sa treaca prin asa ceva
paul-cristian
Bancul il stiam si eu dar asa ca idee, numai cand ma gandesc...........noroc ca soacru ca nu are pusca, Stefane, eu am trecut testul demult, problema e la tine, totul e posibil, mai bine intreab-o pe fericita daca tat-su are sau nu pusca si daca nu are pusca nu te bucura, mai e si stricnina prin bucatarie 36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif
PS. Nu ma supar eu pe voi niciodata! thumbsup.gif
vali44
QUOTE (paul-cristian @ May 19 2009, 07:46 PM) *
Bancul il stiam si eu dar asa ca idee, numai cand ma gandesc...........noroc ca soacru ca nu are pusca, Stefane, eu am trecut testul demult, problema e la tine, totul e posibil, mai bine intreab-o pe fericita daca tat-su are sau nu pusca si daca nu are pusca nu te bucura, mai e si stricnina prin bucatarie 36182451.gif 36182451.gif 36182451.gif
PS. Nu ma supar eu pe voi niciodata! thumbsup.gif



Continuarea va fi maine..... atentie cei insurati , e vorba despre cum ne putem razbuna anumite frustrari ale casniciei !!! 36182451.gif
StefanVVTi
Deci eu o sa stau relaxat...sau poate retin ceva! smile.gif
vali44
QUOTE (StefanVVTi @ May 19 2009, 08:05 PM) *
Deci eu o sa stau relaxat...sau poate retin ceva! smile.gif


Intr-o seara, saptamana trecuta, eu si sotia mea eram in pat. Dupa ceva timp eu am inceput sa devin infocat iar ea a zis: - Nu pot acuma, nu sunt dispusa..As fi vrut numai sa ma tii in brate. - CUM ?! Ce ai acuma? Iar ea a zis cuvinte de care fiecarui barbat de pe planeta ii este teama sa le auda: - Tu, pur si simplu nu intelegi nevoile mele emotionale pe care le am eu ca femeie, ca sa pot sa-ti indeplinesc nevoile tale fizice care le ai ca barbat. La privirea mea nelamurita, ea a raspuns: - Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci nu numai din cauza celor ce fac cu tine in pat ? Intelegand ca in seara acea nu va fi nimic, m-am intors si am adormit. In ziua urmatoare l-am sunat pe seful meu si mi-am luat o zi libera, ca sa petrec timpul cu ea. Am luat masa afara, iar apoi am dus-o intr-un centru comercial mare la sectiune cu haine de dama. Am insotit-o pana ce ea a probat cateva costume scumpe. Nu a putut sa se hotareasca ce sa aleaga, astfel ca am zis sa le luam pe toate.A vrut si pantofi, care sa se asorteaza cu costumele, astfel ca i-am zis sa aleaga cate o pereche pentru fiecare costum.Am ajuns si la sectiune cu bijuteri, unde i-am luat cercei cu briliante.Ce sa va zic ... era tare entuziazmata. Precis s-a gandit ca sunt la un pas de faliment. Am crezut ca ma pune la proba cand a cerut sa-i iau si o fustita de tenis desi nu a jucat tenis niciodata. Precis am pus-o pe gandari cand am zis: - Da, iubito. Aproape ca era in extaz din cauza fericiri. Zambindu-mi, in sfarsit a zis: - Cred ca asta ar fi totul. Putem merge la casa. Eu, abia m-am abtinut cand ii am zis: - Nu pot acuma, nu sunt dispus. Fata i-a devenit palida, falca i-a "cazut" si a zis: - Cum ?!?! Iar eu i-am zis: - Am vrut numai sa tii aceste lucrurile in brate ceva timp ... Tu pur si simplu nu intelegi problemele mele financiare pe care le am ca barbat, ca sa fiu in stare sa indeplinesc nevoile tale pe care le ai ca femeie sa faci cumparaturi.Si tocmai atunci cand a avut privirea ca si cum ca ar fi vrut sa ma omoare, am adaugat: - Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci numai din cauza lucrurilor pe care ti le cumpar ??? woot.gif

Fane , e in special pentru tine .... nu stiu cat de linistit poti sa mai stai dupa ce vei citi si asta , dupa ce ai citit prima parte .... eu , in locul tau as memora-o !!! 36182451.gif , nu de alta , dar tu vei fi cel ce va *da cu zarul* .... 36182451.gif

AAAAAAAAA......... si inca ceva .... dau autografe !!! yes.gif 36182451.gif
Lexy
http://carcino.gen.nz/images/index.php/4745ed0f/33ca5738

PS:Misto bancul yup.gif
vali44
QUOTE (Lexy @ May 20 2009, 07:24 AM) *



Lexy , sa inteleg ca ai postat un *Manual* pentru Fane ??? woot.gif ar trebui sa-ti multumeasca !

Si acum un banc pentru *adulti* ...

Trei prienteni ies la o bere si intre alte treburi, vorbesc despre cele mai bune pozitii in timpul actului sexual -Unul dintre ei zice: Mie-mi place cel mai mult 69!!!!! -Altul: nu se compara cu pozitia misionarului cu femeia legata de pat! Ultimul zice: -Nu e nimic mai provocator decat RODEO SALBATIC!!!!! Ceila lti doi prieteni il privesc surprinsi "rodeo salbatic?!!" Ce-o mai fi si asta? El explica: -Sa vedem... spuneti-i sotiei sa se aseze in patru labe... si incepeti prin spate, stil capra.... O data ce lucrurile se incalzesc, lipiti-va pieptul de spatele ei si soptiti-i delicat la ureche: "POZITIA ASTA O INNEBUNESTE PE SECRETARA MEA!!!" Dupa aceea, incercati sa va mentineti deasupra mai mult de 8 secunde... 36182451.gif

P.S. cine reuseste va primi felicitari si un premiu pe masura...
guerilla
QUOTE (vali44 @ May 20 2009, 01:04 PM) *
P.S. cine reuseste va primi felicitari si un premiu pe masura...


premiul e avocatul de divort gratis? 36182451.gif 36182451.gif
Colonelu'
RED BULL - basarabean
paul-cristian
Vad ca ati dat-o pe patratelul rosu si eu ma dau de ceasul mortii cu revizia de 2 ani, toate service-urile Toyota si mai nou "partener toyota" cand aud ca am toate consumabilele o dau cotita ca vezi Doamne nu e bine ce fac ca se prea poate sa imi stric Aurica ca nu folosesc consumabilele lor la pret triplu, sper sa nu fiu offtopic.gif dar fac si eu haz de necaz
bebelusha
CONSTANTIN,iti spun de pe-acum LA MULTI ANI!!!!!!!! Atat pentru ziua numelui cat si pentru ziua de nastere! Sa fii sanatos,fericit,sa ai parte numai de zile senine,cu multe bucurii,dragoste si impliniri! Si iti doresc ca tot ce visezi mai frumos sa devina realitate!
_Constantin_
Multumesc frumos, sa fim cu totii sanatosi si voisoi. thumbsup.gif
OCTAN_95
La Multi Ani !!!, tuturor sarbatoritelor si sarbatoritilor
Lexy
La multi ANi Constantin si tuturor sarbatoritilor Toyotisti si nu numai!O zi frumoasa si sa fiti fericiti!


PS:Vali...nu l-am pus ptr astia mici sa invete prostii, ci ptr noi ca sa ne amuzam smile.gif)
vali44

Ma alatur si eu celor ce ii felicita pe Constantini si Elene dorindu-le din toata inima sanatate , belsug si impliniri ... profit de ocazie si exprim un gand frumos si pentru mama mea , Elena !
vali44
QUOTE (Lexy @ May 21 2009, 08:40 AM) *
PS:Vali...nu l-am pus ptr astia mici sa invete prostii, ci ptr noi ca sa ne amuzam smile.gif)




Am inteles .... sa-mi spui daca urmatorul banc este amuzant tongue.gif

Sambata dimineata m-am trezit devreme, m-am imbracat in liniste, mi-am pregatit un pachet cu mancare pentru pranz, am luat cainele, am mers apoi tiptil pana in garaj si am atasat barca la masina si am pornit la drum. Spre disperarea mea, la iesire din garaj am observat ca afara era o vijelie de nedescris, ploaie amestecata cu fulgi de zapada, vantul sufla cu peste 95km/h. Am revenit cu masina in garaj si am pornit radioul. La stiri se anunta ca vremea se va inrautati incontinuu M-am intors in casa. M-am dezbracat inapoi in liniste si m-am strecurat in pat langa sotia mea, soptindu-i la ureche: - E o vreme ingrozitoare afara. Ea a raspuns somnoroasa : - Iti vine sa crezi ca idiotul de barbata-meu e la pescuit pe furtuna asta ??? woot.gif

FAR EASTERN
QUOTE (vali44 @ May 21 2009, 12:48 PM) *
... si pentru mama mea , Elena !


Salutari!

Hmm, ia sa vedem.... mama, fiica, fratele, soacra, matusa... whistling.gif beer.gif la baiatu' ! 36182451.gif .

Sanatosi sa fim si noi alaturi de ei!
vio
thumbsup.gif ma intorc in sat sa im iau ciment drive.gif
adrian_flavius
In traducere....?!?!?.... whistling.gif whistling.gif
OCTAN_95
intrebare:
asigurarea CASCO acopera si eventuale "stricaciuni" produse masinii, altele decat cele provenite di accidente?

sa scoatem din discutie faptul ca masina ar fi sa nu in garantie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.