Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Concursul de pronosticuri - editia Interlagos 2008
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1 > History
Pages: 1, 2, 3
drabisan
Permiteti-mi sa citez din mine insami:

QUOTE (drabisan @ Nov 1 2008, 07:47 PM) *
Pronostic(uri):
- duminica primul campion de f1 de culoare;
- marti primul presedinte american de culoare.
20krpm
... ai vazut, domne, ce potriveala, ce-ntimplare?...
Oana
si in caz ca sunteti curiosi, ca presupun ca ati uitat de www.f1game.co.uk

1 FeatheredWings 20krpm £100.00m 4713
2 ms4ever eleanor £100.00m 4662
3 maitim DRAGOS £100.00m 4438
4 azazel f1 azazel £99.00m 3270
5 f1anatic Racing f1anatic £100.00m 3267
6 SS_ALIU Alex-F1 £99.00m 3046

ca si la concursul de pronosticuri, 20krpm e primul (asta ca tot se alinta el ca nu se pricepe la fantasy-uri dinastea) iar eu pe locul 2... in clasamentul general suntem pe locurile 408, respectiv 505, din 8651 de participanti... deci nu e chiar ingrozitor...
AZAZEL
voi stiti ca inainte de cursa de la interlagos hamilton ar fi avut 78 de puncte iar massa 75 daca era pe vechiul sistem de punctaj. hamilton era mancat.
o nedreptate s-a facut anul asta. a castig flacaul asta care face pipi in pampers de fiecare data cand adie vantul.
20krpm
premiul concursului de F1 pe anul 2008 a ajuns aici. smile.gif
Mariustom
Pentru asta ... R E S P E C T !!! arigato.gif
ninja.gif
20krpm
well, se pare ca anul asta s-a-ntimplat ce s-a-ntimplat si ne-am trezit in cele din urma cu doua premii smile.gif e vorba de premiul ala care s-a intimplat sa fie loopback (vezi post-urile de mai sus), plus un premiu pe care subsemnatul l-a primit de la azazel - cistigatorul de anul trecut. cel de-al doilea nu credeam ca e in vreun plan, dar personal m-am bucurat foarte tare de el. masina noastra cea mare are acum un al doilea accesoriu ferrari (primul e scaunul piticului) - un cruiser cup de cafea. nevasta-mea abia isi stricase cruiser cup-ul inainte de Craciun, asa ca a picat la fix, ea chiar il foloseste penru ca-si duce cafeaua de-acasa. cit despre mine, in fiecare dimineata scot palma facuta caush pe geam, sa vad daca ploua si daca-mi pot folosi umbrela mclaren. iar daca o fi sa nu se intimple, o s-o folosesc intr-o buna zi pe post de capota la hondutza. multumesc, azazel thumbsup.gif
AZAZEL
QUOTE (20krpm @ Jan 6 2009, 02:03 AM) *
plus un premiu pe care subsemnatul l-a primit de la azazel - cistigatorul de anul trecut. cel de-al doilea nu credeam ca e in vreun plan, dar personal m-am bucurat foarte tare de el.
. multumesc, azazel thumbsup.gif


sa le purtati cu placere.
a fost f greu sa gasesc ceva de cumparat in romanica mai ales ca in bucuresti exista doar un singur magazin cu produse F1 , magazin ce are undeva la 8-10 m patrati si in general are doar produse ferrari.

premiul l-ai primit pt ca ai fost castigatorul de anul asta si a ajuns asa de tarziu la tine pt ca eu l-am cumparat pe 14 noiembrie si l-am expediat pe 26 noiembrie insa , sincer, ma asteptam sa ajunga pana pe 15 dec.
cat despre faptul ca nu credeai ca e in vreun plan , probabil ai crezut ca am spus doar "asa" ca mi-ar face placere sa acord eu premiul anul asta.

asteptam concursul de anul viitor.

laurentiu
Felicitari si din partea mea si respect maxim celor s-au ocupat cu actiunea umanitara! arigato.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.