Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Despre politie..
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2, 3, 4
Diesel
As zice ca ar fi a vreunei politii locale, ca astia au diverse cazane, dar are numere de MAI.
RUE
ca sa fie totul clar!
Baby Blues
Foarte frumos proiectul si foarrte frumoase reactiile atat din partea marrii majoritati a membrilor comunitatii de tunning cat si a politiei , care a permis un astfel de lucru facand un marketing mai bun decat 300 iesiri a lui Ciocan in cluburile bucurestene. biggrin.gif
RUE
daca citeai ultima pagina a topicului aflai ca de la faruri, jante si alte elemente care nu sunt autorizate de rar pe model acea masina nu corespunde legii rutiere la fel ca majoritatea masinilor tunate amatoriceste.
mai zicea acolo cineva ca masina nu are verde sa mearga pe strada sau cum ca ar fi cu motorul defect deja ntr un garaj.
important ar fi ca politia sa apara la saloanele de tuning sau expozitii auto cu noile lor masini si astfel sa fieun contact cu tinerii, educarea in ce priveste tuningul cu materiale corespunzatoare si decente.
ieri o dacie galben taxi TM 99 KKT tunata cu basi perturba la ora 15 programul de somn al copiilor fiind lasata de SUFLETUL DE TAXIMETRIST in fata blocului meu cu geamurile lasate, muzica spre 100 db si cocalarul bronzat cand a venit a dovedit ca fauna din care face parte isi merita prostul renume.
Baby Blues
QUOTE (RUE @ Jul 24 2010, 03:10 PM) *
...
ieri o dacie galben taxi TM 99 KKT tunata cu basi perturba la ora 15 programul de somn al copiilor fiind lasata de SUFLETUL DE TAXIMETRIST in fata blocului meu cu geamurile lasate, muzica spre 100 db si cocalarul bronzat cand a venit a dovedit ca fauna din care face parte isi merita prostul renume.

Cred ca numerele de inmatriculare spun totul despre proprietar. biggrin.gif
solmar
QUOTE (Baby Blues @ Jul 25 2010, 10:14 AM) *
Cred ca numerele de inmatriculare spun totul despre proprietar. biggrin.gif


Ieri in fata blocului era un taxi cu un nr expresiv - CT 10 RIP. Eu unul nu m-as urca in ruptul capului in taxiul asta.
RUE
in timisoara numerel cu RIP inseamna ceva cu RIPENSIA. cred ca le au luat pe toate. nu au mai lasat si pentru rest in peace.
Baby Blues
Am vazut si eu unul cu "GAY" . Sincer sa spun asocierea e destul de periculoasa si oarecum explicita, asa ca daca te sui intr-un taxi din asta si nu esti gay si nici nu stii engleza s-ar putea sa ai niste surpize neplacute. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.