Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri Mitsubishi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
NeGrutzY
Hello all!

Vin la voi cu o propunere de intalnire in Bucuresti pentru bucuresteni si nu numai. Acum ca a venit caldura si nu mai degeram pe langa frumoasele noastre japoneze eu zic ca e cazul sa le scoatem in oras la o intalnire de familie.

As propune ca data candva in primul weekend din MAI (5-6), iar locatia o vom stabili de comun acord cu cei ce se vor anunta.
Andrei Suzuki
De acord!Eu vin,oriunde s-ar tine.La o adica,nu e o distanta semnificativa oriunde ar fi prin Bucuresti,deci nu conteaza asa mult locul unde se tine.Cel putin asta e parerea mea.

p.s.: un moderator ar trebui sa faca topicul asta sticky.
mike.omega
Sa va intalniti bineeee!!! biggrin.gif
Topic pus sticky, have fun!
NeGrutzY
Multumim Mike.

S-a notat Andrei... prompt ca de-obicei.

Restul? Dorm? :evil: Haideti sa haidem!
marius103818
ipotetic vi si eu,

astept propuneri de locatie, ora ...
stefan70636
ia bagati voi o locatie si o ora......vin cu aparat de fotografiat si........si cu mitsu bineinteles
NeGrutzY
Ultimele doua intalniri au avut loc una la Stadionul Lia Manoliu, iar cealalta in fata la Academie. Ar mai fi rondul de la Palatul Copiilor sau langa, in parcare la Polivalenta. Ora si ziua (sambata sau duminica) o stabilim in functie de cum poate lumea.... sa fim toti.
Andrei65100
ca sa gasesc si eu un motiv mai solid pentru a veni: biggrin.gif are cineva cotiera?
as vrea sa-mi iau si eu, dar ma gandesc daca nu cumva blocheaza cumva accesul la lacasul centurii de siguranta. As vrea sa vad cu ochii mei inainte de a da 3 mil, pe ea...
Altfel, weekendul asta sunt prin Bucuresti, asa ca as veni. Cel mai comod, recunosc, mi-ar fi la Lia Manoliu, dar accept si alte variante.
Parca la Polivalenta se intalnesc cei de la Astra Club. Am un coleg care ma asasineaza cu clubul asta al lui!!!
NeGrutzY
Avem si cotiere, la mine si la Cristi.
Andrei Suzuki
Dumica,mai dupa-amiaza?E bine..?
Marty
Ma, se mai anunta cineva cu Lancer?
Valentin101219
Io, daca vine lanceru pana atunci ... smile.gif ca deja sunt in "crize" ... ma tot dispera cei de la M Car, ba ca-i sf lu mai, ba ca sf lu aprilie, ba ca-i la vama masina, ba au uitat actele ... o sa am probabil cel mai nou mitzu smile.gif .. bebe ...
Marius99090
Din ce-am vorbit eu azi cu ei Valentin in maxim 10 zile facem parte din club arigato.gif
NeGrutzY
Nice! Lancer-uri proaspete tongue.gif suna bine.

Dupa cum zise si Andrei, si tinand cont ca si la mine s-a ocupat sambata, ziua intalnirii va fi Duminica 6 Mai. Saptamana viitoare stabilim exact ora si locatia.
Cristi86127
E ok Alex.

Pun pariu ca eu o sa fiu singurul care o sa aduca si critici la adresa coltului. biggrin.gif
lucian14
Fratilor pana la urma cand e intalnirea asta si unde?
Andrei Suzuki
[/size]DUMINICA, 6 MAI, STADIONUL NATIONAL[size=12]

Ora ramane sa o stabilim.Eu as sugera un 3,4. E bine asa?
lucian14
Super .... merge si mai devreme...13-14 cu Andrei ? biggrin.gif
Andrei Suzuki
Mie mi-e indiferent. Sa vedem ce zic si restul.Sper sa ne strangem mai multi.
Andrei65100
Stadionul National it's my friend.
E ok.
Cristi86127
hai sa vedem cati ne strangem si de data asta...
lucian14
Da data trecuta cati ati fost? blink.gif
Andrei Suzuki
Au fost 4 colturi si 2 ignisuri
Cristi86127
Cred ca de data asta o sa fim cel putin 10 biggrin.gif
stefan70636
s-a notat.....vine baiatu
lucian14
Trebuie neaparat sa vin...e plin de japoneze :inlove:
Andrei Suzuki
Ca sa fie mai multe "japonezoaice" eu o sa vin cu Ignisul si prietena mea cu COltul. Nu de alta,dar vreau sa-l innebunesc pe Cristi...sa vada niste faruri adevarate,cu xenon. laugh.gif
Cristi86127
Xenon ? or sa fie foarte utile pentru ca or sa puna Coltul meu intr-o lumina buna...chiar ma gandeam la niste reflectoare biggrin.gif

Chiar sunt curios sa vad diferenta intre xenoanele ignisului si becurile normale dar adevarate de Colt.
stefan70636
da ce bre restul masinilor au lumini false?
sunt curios sa iau niste philips blue vision sa vad cum dau pe colt....la bmw erau super.
apropo stie cineva ce beace avem la colt? H4, H7?
NeGrutzY
Daca ne asteptam sa fim asa multi nu credeti ca spatiul de la Stadionul National e cam mic? si aglomerat? sunt si terasele alea pe acolo, e duminica dupamiaza... Eu as merge pe locatia de la Sala Polivalenta sau (daca se poate intra) rondul de la Palatul Copiilor.
stefan70636
si eu as zice ca mai degraba la polivalenta
sa vedem ce zice si restul lumii
in rond la palatul copiilor stiu ca nu e voie cu masinile....nu de alta da luai eu o amenda pe treaba asta acu cativ aani
NeGrutzY
Locatia ramane stabilita la Sala Polivalenta in parcare. revin cu detalii despre ora azi pana pe seara.
Cristi86127
Referitor la intalnire, va rog sa veniti in numar cat mai mare, de asemenea daca aveti prieteni posesori de Mitsubishi va rog sa ii anuntati despre eveniment.

Este mai mult decat o intanire intre cativa posesori de Mitsu, si-au anuntat prezenta dealerul mcar (departamentele de marketing, sales, fotograf profesionist) si o echipa de la... dar asta e supriza band.gif de aceea e bine sa fim in numar cat mai mare pentru a face o impresie cat mai buna.

Spalati-va masinile, luati-va prietenii/prietenele cu voi...o sa se lase cu interviuri, fotografii, samd....

Dupa eveniment se vor discuta detalii referitoare la proiectele viitoare si o sa primim cate un DVD cu pozele.

Ideea e ca se doreste sustinerea activitatile de acest gen pe viitor la un nivel mai mare de aceea intalnirea asta este foarte importanta pentru noi toti.

Este prima data cand o intalnire de acest gen este atat de "bagata in seama". biggrin.gif

Ramane Sala Polivalenta ?
Ora 14 ?

Trebuie sa stransmit si eu aceste date de aceea hai sa le clarificam.

Va rog sa va anuntati prezenta pe forum in cursul zilei de azi, de maine.

Va multumesc!
Cristi86127
Vad ca mai sus s-a stabilit ca locatie Sala Polivalenta in parcare.
Ora 14 e bine pentru toti ?
stefan70636
pana la urma e duminca la 14 la polivalenta?.....si e weekendul asta?
io-s cu capul ca mai am si alte intalniri
da de venit vin
Andrei Suzuki
deci ramane [/size]DUMINICA,6MAi la Sala Polivalenta,sus in parcare[size=12].

Si va rog,daca se poate sa discutati despre consumuri si alte alea pe topicurile celelalte.
Cristi86127
QUOTE(Andrei Suzuki)
deci ramane [/size]DUMINICA,6MAi la Sala Polivalenta,sus in parcare[size=12].

Si va rog,daca se poate sa discutati despre consumuri si alte alea pe topicurile celelalte.


Asa ramane.
Si ora 14 e ok pentru toata lumea?
Marty
M-ati convins! Sa nu va speriati daca vedeti un Lancer negru din care se da jos un ditamai animalu' c-o mina-n ghips. biggrin.gif
Cristi86127
QUOTE(Marty)
M-ati convins! Sa nu va speriati daca vedeti un Lancer negru din care se da jos un ditamai animalu' c-o mina-n ghips. biggrin.gif


Salut Marty,

Nu ne speriem, sper incapi in poze. biggrin.gif

Te asteptam.
Cristi86127
Dealerul MCar doreste sa-si anunte toti clientii despre aceasta intalnire pentru a fi in numar cat mai mare insa pentru aceasta este nevoie sa-i comunic ora asa ca pana maine dimineata trebuie cazut de acord, ramane ora 14 sau nu ?
cineva65027
Ma anunt si eu pentru intalnire, astept coordonatele finale.
Cristi86127
QUOTE(cineva65027)
Ma anunt si eu pentru intalnire, astept coordonatele finale.


Salut cineva,

Chiar ma gandeam daca ai sa vii.
Imi pare bine ca vii, stii cate am sa-ti spun despre masina asta ? biggrin.gif
Andrei Suzuki
QUOTE(Andrei Suzuki)
deci ramane [/size]DUMINICA,6MAi la Sala Polivalenta,sus in parcare[size=12].


Locul si ora stabilita.Astea sunt. Sper sa ne vedem cat mai multi. Aduc trepiedul sa facem poze. laugh.gif
cineva65027
QUOTE(Cristi86127)
QUOTE(cineva65027)
Ma anunt si eu pentru intalnire, astept coordonatele finale.


Salut cineva,

Chiar ma gandeam daca ai sa vii.
Imi pare bine ca vii, stii cate am sa-ti spun despre masina asta ? biggrin.gif


Aoleu, e de rau sau de bine? Cred ca noi doi o sa fim cosmarul personificat al celor de la MCar cand om incepe sa turnam din noi... :naughty:
Cristi86127
QUOTE(cineva65027)
Aoleu, e de rau sau de bine? Cred ca noi doi o sa fim cosmarul personificat al celor de la MCar cand om incepe sa turnam din noi... :naughty:


Tu ce crezi ? :naughty:
Citeste ultimele posturi si o sa-ti dai seama ca in ultimul timp legat de masina asta am din ce in ce mai multe nemultumiri...aaaa multumiri am vrut sa zic, scuze. biggrin.gif

Cu toate astea nu o sa stric asa eveniment frumos pentru niste nimicuri.

Nu stiu de ce insa ma bucur nespus ca ai sa vii. biggrin.gif

Pana la urma ce vrei frate de banii astia ? Ce vrei ? Vrei Mercedes ? biggrin.gif

Hai ca si asa sunt off topic.
Cristi86127
Ramane asa cum a scris si Andrei Suzuki mai sus

DUMINICA,6MAi la Sala Polivalenta,sus in parcare
Ora 14:00

In functie de preferinte ora mai poate fi schimbata pana maine la ora 12:00 deoarece trebuie sa comunic aceste date celor de la MCar pentru ca ei sa aiba timp sa anunte toti clientii despre eveniment band.gif

Ma duc la somn ca e tarziu si duminica trebuie sa arat bine. biggrin.gif biggrin.gif
stefan70636
e ok si pt mine......
lucian14
Cristi spune-le la aia de la Mcar sa vina si cu noua promotie in mapa, daca vor sa scape ne-tavaliti de mine! :boxing:
Cristi86127
k

Adjudecat!
DUMINICA,6MAi la Sala Polivalenta,sus in parcare
Ora 14:00
catalin96286
si o echipa de la promotor arigato.gif , probabil avand in vedere contactele... sper sa ajung si yo!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.