Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri Mitsubishi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
NeGrutzY
QUOTE(Alexandru89983)
:cry: ... :cenzurat: ... Din pacate eu nu sunt in Buc weekendu asta... si ma oftic rau... Have Fun! si sa faceti poze!



Trebuia sa plec vineri dimineata dar s-a anulat excursia!!! Deci i'm in! de-abea astept!!! 8:30 la Academie ramane!
Bogdan104277
Nici eu nu pot sa ma alatur voua, voi fi la sute de km de Bucuresti :wave:
Cristi86127
QUOTE(Alexandru89983)
QUOTE(Alexandru89983)
:cry: ... :cenzurat: ... Din pacate eu nu sunt in Buc weekendu asta... si ma oftic rau... Have Fun! si sa faceti poze!



Trebuia sa plec vineri dimineata dar s-a anulat excursia!!! Deci i'm in! de-abea astept!!! 8:30 la Academie ramane!


biggrin.gif Super
:boxing: Te astept! biggrin.gif
Lasa ca imi iau eu detector... blush.gif
NeGrutzY
Pentru plimbarile astea in trupa ar fi super niste walkie-talkie.. sau macar niste portavoci, ceva smile.gif "ROGER! Acvila catre Albatros, receptie!?!" biggrin.gif biggrin.gif
Cristi86127
QUOTE(Alexandru89983)
Pentru plimbarile astea in trupa ar fi super niste walkie-talkie.. sau macar niste portavoci, ceva smile.gif "ROGER! Acvila catre Albatros, receptie!?!" biggrin.gif biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif
stefan70636
vrabiuta zburlita catre vulturu plesuv ....ovar biggrin.gif
Andrei Suzuki
NImic nu stiti.Era vorba de gazela. Gazela,gazela. Receptie. Eu chiar am auzit asa la unii de la rutiera.
stefan70636
da bre da la cate 100 kile ale noastre cred ca tre sa gasim alte animale biggrin.gif
Cristi86127
QUOTE(Andrei Suzuki)
NImic nu stiti.Era vorba de gazela. Gazela,gazela. Receptie. Eu chiar am auzit asa la unii de la rutiera.


exista gazela si satpol...eu am fost la ei de zeci de ori trimis de firma unde lucram atunci...inauntru sunt altfel, pe strada nu prea ne mai cunosteam biggrin.gif
Laurentiu49280
Salutare,

Minca-v-as eu pe voi ca sunteti asa departe de Timisoara, ca as fi venit si eu. :bandit:
Sa aveti timp frumos si loc sa va biciuti caiutzii naravasi.

Numai bine,
Laurentiu
Cristi86127
QUOTE(Bogdan104277)
Nici eu nu pot sa ma alatur voua, voi fi la sute de km de Bucuresti :wave:


Data viitoare nu mai ai scuza blush.gif
Andrei Suzuki
Foxxy,poate te intereseaza (in caz ca n-ai vazut). biggrin.gif
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...9&start=100
foxxy
N-as vrea sa cobesc, dar tanti Jurca a zis ca o sa ploua pe seara! Mai e pana atunci, asa ca...mai vedem, poate va fac o vizita :wave:
r4mp
ei uite ca n`a plouat.. si a iesit ceva frumos! de vreo 6 si 3 - 4 ; prietenii stiu de ce biggrin.gif
Andrei Suzuki
Cum sa opresti o intreaga coloana de masini pe DN1 in spatele tau? biggrin.gif
Cum sa faci slalom pe Magheru de te ia ameteala?
Cum sa faci ca toti dracii la stopuri de se sperie lumea si se intreaba ce-i asta?
Cum sa faci don;soarele cu C3 sa faca pe ele si sa se dea la o parte? laugh.gif
Cum sa te intorci cu frana de mana pe la 60 la ora intr-o curba si dupa aia sa intri la loc in coloana?
Cum sa mergi pe contra-sens pe DN1?

In concluzie: buna treaba...
NeGrutzY
Si Andrei va fi cunoscut de acum drept "Tanar si NELINISTIT" biggrin.gif bicycle.gif
Cristi86127
Adevarul e ca impreuna nu suntem normali biggrin.gif
Eu la varsta lui eram si mai nebun...numai ca nu aveam decat o dacie si ziceam mersi ca unii nu o aveau nici p-aia biggrin.gif
A fost super...cinci Colturi, doua fiaturi (stilo si grande punto) si pe final s-au mai alaturat o octavia si o honda civic...
Cam multi nebuni pe sosele... o sa am grija noaptea cand traversez blush.gif
Andrei Suzuki
O sa am grija noaptea sa nu mai ies. Pe jos. laugh.gif
NeGrutzY
...si, ce facem in weekend? biggrin.gif
Cristi86127
QUOTE(Alexandru89983)
...si, ce facem in weekend? biggrin.gif


mai intrebi ?
si de data asta vine si foxxy, cu greierasi cu tot. biggrin.gif
Foxxy, masina ta are nevoie de un rodaj serios biggrin.gif
foxxy
Asa e, ai dreptate, are nevoie sa fie plimbata muuult.
Drept pentru care ii fac cadou un drum pana la cluj :wave:
Sa aveti parte de distractie, si sa nu mai speriati participantii la trafic de pe DN1. :wave:
Cristi86127
QUOTE(foxxy103381)
Asa e, ai dreptate, are nevoie sa fie plimbata muuult.
Drept pentru care ii fac cadou un drum pana la cluj :wave:
Sa aveti parte de distractie, si sa nu mai speriati participantii la trafic de pe DN1. :wave:


no bini...cum spui tu duduie. biggrin.gif
Andrei Suzuki
Deci sunt ceva doritori pt Sambata seara?
Andrei Suzuki
Nu-mi vine sa cred ca bate vantu pe-aici.
Cristi86127
mie imi vine... blush.gif
Andrei Suzuki
E perioada lunii? laugh.gif
Cristi86127
QUOTE(Andrei Suzuki)
E perioada lunii? laugh.gif


biggrin.gif
Andrei, ai ajuns la lectia "reproducerea la mamifere" ? biggrin.gif
Citeste mai cu atentie ca am impresia ca nu ai inteles ceva...si nu as vrea sa apuci pe cai gresite...ar fi pacat de...Colt. biggrin.gif
NeGrutzY
eu cred ca voi vreti sa "va dati".... smile.gif) cu colturile binenteles tongue.gif
Cristi86127
QUOTE(Alexandru89983)
eu cred ca voi vreti sa "va dati".... smile.gif) cu colturile binenteles tongue.gif


si tu Alex ? blush.gif
D-aia cand ne dam cu...Colturile, stati mereu unul in spatele celuilalt biggrin.gif
Andrei Suzuki
N-a fost tare. biggrin.gif
Dar hai ca suntem offtopic. Deci Sambata asta nu vrea nimeni? O lasam pe alta data atunci
Andrei Suzuki
Sper ca o sa vina toata lumea Sambata si/sau DUminica,nu? Ati primit newsletter-ul?
Cristi86127
QUOTE(Andrei Suzuki)
Sper ca o sa vina toata lumea Sambata si/sau DUminica,nu? Ati primit newsletter-ul?


Andrei, ai de gand sa faci cu EVO ceea ce faci cu Coltul ? biggrin.gif
Sa chemam pompierii, salvarea i ncazul asta... biggrin.gif
Andrei Suzuki
Chiar trebuie sa stie toata lumea? laugh.gif
marius103818
eu nu am inteles foarte bine, unde se tine evenimentul? in giulesti sau in expozitiei ??
Andrei Suzuki
Giulesti
marius103818
pai si pe unde ne dam cu evo :angel:
stefan70636
aaaaaaaa ziceti-mi si mie ce si cum ca nu am primit newsletter.
ora, locatie, motiv, bla bla bla.
Andrei Suzuki
Week-end-u asta, la reprezentanta de langa Carfur Orhideea,porti deschise la Mitsu. Intre ora 9-19.
stefan70636
pai si ne intalnim in vreun fel sa mergem in gasca sau fiecare cu a masii?
Mihaela106234
Cred ca trecem si noi pe acolo... e cineva cu Lancer ca sa schimbam impresii live?
Andrei Suzuki
Nu stiu.Asta ar trebui discutat.Ideal ar fi sa ne strangem undeva cu totii,gen o parcare (Pescarus de ex sau in alta parte) stam de vorba putin,ne mai cunoastem cu cei care sunt nou veniti,dupa care mergem in coloana pana acolo.Sa vada lumea cu cine au de-aface. biggrin.gif
Ce ziceti?
bsarbu
Salut,

Am si eu un Mitsubishi, daca va strangeti pe undeva, as veni si eu. Cine stie, poate vine cineva cu un Evo, ca i-as pune si eu cateva intrebari smile.gif Banuiesc ca deciziile se mai pot lua numai azi si maine, nu ?
Andrei Suzuki
Decizii in legatura cu ce? Cu evo nu prea are cine sa vina de pe forum,dar va fi unul (sau poate mai multe) de test la Mcar.
Eu ma gandeam sa ne intalnim pe la un...12? Undeva,la Pescarus,sau la Academia MIlitara. Stam putin de vorba,pana se strange lumea,dupa care o luam la vale spre Mitsu. Ce ziceti?
NeGrutzY
Ora 12 e super, iar tinand cont ca Showroom-ul unde se va desfasura evenimentul este pe calea Giulesti, oricare din cele 2 locatii (Academie sau Pescarus) este ok. Bagati reply cu ce locatie va convine si in functie de voturi alegem.
stefan70636
hai ca astept si eu sa va hotarati unde anume
Andrei Suzuki
Se pare ca lumea nu prea vrea.Eu o sa ma intalnesc cu Alex si (probabil) cu Cristi sambata la 12 la PEscarus.O sa stam putin pe acolo in caz ca mai vine cineva,dupa care mergem la Mcar.
stefan70636
vin mai si eu
macar sa va vad moacele si tot vin
oricum il sun pe alex sau cristi daca nu ajung.
hau pup iu
Mihaela106234
Este cineva de aici pentru duminica la ora 15.00 intalnire la Academia Militara de unde sa plecam la porti deschise cu totii?
NeGrutzY
eu, si cred ca ne mai strangem cativa

PS: ca sa nu se inteleaga gresit, o sa fie 2 intalniri weekendul asta: sambata la 12:00 la Pescarus si duminica la 15:00 la Academie.
Valentin101219
Ufff ma cam oftic .. o sa fiu cam departe de Bucuresti sambata si duminica ... nu ca mi-ar parea rau ca-s departe de Bucuresti .. da intalnire posesori Mitsubishi si "porti deschise" nu-s in fiecare uichend ... asta e ... sa faceti poze ... si have fun !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.