Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri Mitsubishi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Cristi86127
QUOTE(lucian14)
Cristi spune-le la aia de la Mcar sa vina si cu noua promotie in mapa, daca vor sa scape ne-tavaliti de mine! :boxing:


Lucian, stai tu in 500 de euro ? biggrin.gif
Negociaza cu ei...eu nu am nici o treaba cu ei, nu am avut parte de discount-uri sau revizii gratuite, nu am primit nimic gratis si am achitat tot ce am cumparat de la ei/manopera.

Fii dur!

Si daca nu si nu, ia-ti Yaris...sau uite Suzuki Ignis, Swift.
Swiftu' arata chiar bine.

Pe mine cei de la MCar m-au contactat ieri ca sa le dau un interviu despre Colt intr-o revista ... pe care Mitsubishi Motors o va edita intr-un format unitar, personalizat pentru fiecare tara cu cateva pagini de inteviuri si evenimente locale si care va fi distribuita posesorilor de Mitsubishi Colt precum si potentialilor clienti.

MCar si cei de la revista asta vor fi prezenti, se vor face fotografii care vor apare in revista...si multe altele.

Eu sunt incantat ca ne baga si pe noi cineva in seama, pentru ca pe forumul asta numai daca ai Legacy sau Lexus devii interesant....

Numai bine!
NeGrutzY
QUOTE(lucian14)
Cristi spune-le la aia de la Mcar sa vina si cu noua promotie in mapa, daca vor sa scape ne-tavaliti de mine! :boxing:


Noi (familia mea) am luat 2 Colturi de la ei.... la diferenta de 1 an, si nu au dat nici un discount... mi-au dat covorase biggrin.gif. Sunt tare curios daca vreau sa imi iau CZT ce o sa mai aiba de zis tinand cont ca e a 3-a masina luata de la ei.

DUMINICA, ORA 14, POLIVALENTA, MITSU!!!!!
Andrei65100
Am primit newsletter-ul de la MCar cu intalnirea noastra!!! Foarte tare, ca sa folosesc un tic deja!
Poate aduc ei si un Evo IX de drive-test blush.gif
Felicitari ante-factum celor de la MCar pentru disponibilitate!
Au deja inca o bila alba de la mine pentru servicii post-vanzare.
Ca, din pacate, in Romania, doar cele pre-vanzare sunt de nota 10. Deocamdata.
marius103818
la cat band.gif se face,,,, nu cred ca o sa pot lipsi de la asa ceva...
Andrei Suzuki
Deci se anunta ceva tare.Dabia astept. biggrin.gif
Valentin101219
Primiti si autobuzisti ? (viitor posesor de Mitsu) ... se pare ca de-abia pe marti ar fi gata de ridicat Lanceru meu smile.gif ... mai intru si eu in atmosfera .. ca deja am emotii cand am aflat azi ca mai e umpic si gata smile.gif ... n-a fost sa fie pana la intalnirea asta ... la urmatoarea o sa fiu si cu mashina ...
Andrei Suzuki
Da bineinteles.Chiar,daca e cineva care nu are cu ce sa vina si e in drumul meu (vin din aviatiei) sa dea un pm..sa zica. SI vedem ce facem. wink.gif
NeGrutzY
QUOTE(Andrei Suzuki)
Da bineinteles.Chiar,daca e cineva care nu are cu ce sa vina si e in drumul meu (vin din aviatiei) sa dea un pm..sa zica. SI vedem ce facem. wink.gif


Buna idee Andrei, eu vin din militari deci daca e cineva prin zona aia sau pe drum si eu pot sa iau pe cineva.

Mai e o zi... YEEE biggrin.gif
Valentin101219
Ehe, daca tot faceti oferte de transport ... e si cineva de prin Rahova ? smile.gif Ideal si posesor de Lancer smile.gif) ... multe mai vreau ... multumesc .
NeGrutzY
Valentin, pot eu sa trec sa te iau, dar din pacate nu am Lancer, daca e ok, da un PM si vorbim.
Andrei Suzuki
Desi se pare ca vremea nu prea tine cu noi,inca sper sa ne vedem cat mai multi azi. Oricum,am pus o vorba buna la Barbosu si se pare ca pe la pranz nu o sa ploua.Ne lasa in pace. SI la o adica,daca ploua facem un cerc mare de umbrele si gata. biggrin.gif

@Andrei65100: Fa si tu copy paste la mailul de la M-car pls.Chiar sunt curios ce au scris.
Marty
Una peste alta... a iesit bine, poate mai repetam. smile.gif
Multumiri celor de la M Car pentru prezenta si pentru cadou! arigato.gif
lucian14
Ceva planuri ptr. viitoarele promotii s-au discutat?
Cadoul in ce a constat? beer.gif
Andrei Suzuki
Nu,nu s-a discutat de promotii.Nu cred ca era cineva pe acolo interesat de vreo promotie. Iar cadoul a constat intr-o dupa amiaza placuta petrecuta alaturi de niste oameni pasionati si niste masini frumoase. biggrin.gif

EDIT: http://s199.photobucket.com/albums/aa211/Andrei_Suzuki/ O parte din poze
Cristi86127
QUOTE(lucian14)
Ceva planuri ptr. viitoarele promotii s-au discutat?
Cadoul in ce a constat? beer.gif


ahhahahha
tu chiar nu glumesti. biggrin.gif

S-au schimbat impresii pozitive si negative la adresa masinilor, ni s-a raspuns in masura posibilitatilor la intrebari, s-au oferit celor interesati sepci mitsu, s-au facut poze, am asistat la un mini-spectacol de forta unde personajul a fost noul Pajero, nici Colturile nu au fost mai prejos...mai multe in revista Colt Magazine.

Am uitat sa le spun de tine biggrin.gif , de faptul ca nu esti decis...gay sau fraier.

Felicitari celor de la MCar pentru initiativa de a sprijini astfel de intalniri si pe viitor!

Chiar nu ma asteptam sa fim atat de multi dar newsletterul pe care ei l-au trimis clientilor ale caror adrese de email erau inregistrate in baza lor de date a stimulat pe multi care nu stiau de astfel de intalniri.

PS. Daca veneai te alegeai cu o sapca mitsubishi care te-ar fi salvat de multe in cazul in care ai alege in cele din urma Yarisu'. biggrin.gif
lucian14
Daca veneam, pentru reclama care si-au facut-o, cred ca puteau sa dea un camion de sepci la tot cartieru` biggrin.gif
Cat despre pretul Coltului chiar e o chestie serioasa care m-a pus pe ganduri: masina are aproape 3 ani de la lansare si ei fac figuri la un discount ... alti producatori de top reduc preturile incepand cu al 2 lea an cu minim 5-6oo euro. Ei nici macar "promotia" aia gen praf in ochi cu reviziile gratuite in garantie nu o mai dau, dar vor isi faca reclama pe spatele vostru... blush.gif
Pot sa spun ca daca ei sunt baieti destepti asta nu inseamna ca eu sa fiu fraierul lor !
Pacat de masinuta ca e draguta...poate nu chiar cat sa iasa masina gay in TOP 10 !
beer.gif No offense...
Cristi86127
QUOTE(lucian14)
Daca veneam, pentru reclama care si-au facut-o, cred ca puteau sa dea un camion de sepci la tot cartieru` biggrin.gif
Cat despre pretul Coltului chiar e o chestie serioasa care m-a pus pe ganduri: masina are aproape 3 ani de la lansare si ei fac figuri la un discount ... alti producatori de top reduc preturile incepand cu al 2 lea an cu minim 5-6oo euro. Ei nici macar "promotia" aia gen praf in ochi cu reviziile gratuite in garantie nu o mai dau, dar vor isi faca reclama pe spatele vostru... blush.gif
Pot sa spun ca daca ei sunt baieti destepti asta nu inseamna ca eu sa fiu fraierul lor !
Pacat de masinuta ca e draguta...poate nu chiar cat sa iasa masina gay in TOP 10 !
beer.gif No offense...


Da lucian, asa este, ai dreptate insa eu personal nu as renunta la o masina care imi place pentru cateva sute de euro discount, si eu am cate ceva de reprosat si masinii si dealerului dar daca ma uit in curtea altora consider ca am facut o afacere buna si mai presus de orice am luat masina care mi-a placut.
Daca imi placea Yaris nu mai ma interesau impresiile altora si o cumparam fara sa stau pe ganduri.

bafta!
NeGrutzY
Scuzele de rigoare pentru intarziere, dar azi am avut teava sa pun si pozele.

Felicitari si multumiri tuturor care au venit, celor de la Mcar pentru initiativa si aport. Atmosfera si participarea a fost peste asteptari si pot sa spun ca m-am simtit super.

Asteptam si alte comentarii, impresii pozitive sau negative pentru a ne putea organiza si mai bine datile viitoare. De asemenea sunt binevenite niste pareri despre frecventa intalnirilor viitoare, eventuale locatii, si orice alte idei ati avea.

POZE: http://s46.photobucket.com/albums/f110/ale...20mitsu%206Mai/
R o b e r t
salut!
foarte faina initiativa voastra.
dar m-am gandit si eu.
ce-ar fi sa se organizeze o intalnire pentru toti din tara. pt ca sincer, ma indoiesc ca cineva din baia mare va veni vreodata in bucuresti.
sa fie un loc cam la distanta egala de toate colturile tarii... ca de exemplu Brasov biggrin.gif
mai ales ca Mitsu sunt foarte iubite aici biggrin.gif
Andrei Suzuki
Nu e o idee rea.Sigur o sa se discute despre asta.
Cristi86127
QUOTE(Robert82112)
mai ales ca Mitsu sunt foarte iubite aici biggrin.gif


asta am observat si eu cand am fost in Brasov, oare de ce ?
si acum imi vine sa rad cand imi aduc aminte de biletul pe care l-am gasit sub stergator in care cineva adresa complimente masinii mele.

Cred ca acelei persoane ia placut masina mai mult decat imi place mie...indiferent de cat de mult mi-ar place o masina nu m-as apuca sa las biletele prin parbriz.

Nu mai zic de persoanele care intorceau capul dupa masina si nu imi explic asta pentru ca in Brasov am vazut masini una si una de mi-am rupt eu gatul intorcandu-ma dupa ele. biggrin.gif
Valentin101219
Si inca ceva poze .. cu scuzele de rigoare pt intarziere:
Aici

Acum dupa ce vad pozele constat ca am facut o crasa discriminare in favoarea Lancerurilor prezente ... smile.gif ... macar eu sa le fac reclama daca cei de la MCar nu se inghesuie smile.gif
NeGrutzY
Suna bine "Intalnire NATIONALA a posesorilor de MITSUBISHI" biggrin.gif? Brasov si locatiile din apropiere (Cheia, Bran, Moeciu, chiar si Valea Praovei) ar fi ideale pentru expunere/testare/defilare cu frumoasele noastre.

PS: cotiera mea isi cauta nou proprietar. Cine e interesat PM sau YM.
R o b e r t
Jugaru are mitsu? biggrin.gif
Andrei Suzuki
Da
Camarasescu96859
cine a mai primit mici "atentii" din partea M Car ?
have a look http://s39.photobucket.com/albums/e197/cama_cc/
Cristi86127












Andrei Suzuki
De cine-s facute pozele astea?
Cristi86127
QUOTE(Andrei Suzuki)
De cine-s facute pozele astea?


De cineva de la mcar
Cristi86127












Cristi86127












Cristi86127












Cristi86127














Cristi86127
















Cristi86127
















Cristi86127


















Cristi86127
Cam atat, sper ca nu am omis nici o poza insa cine doreste sa le primeasca pe DVD nu trebuie decat sa scrie un email celor de la mcar pe adresa de office prin care sa le solicite acest lucru.
Cristi86127
Impresii la cald biggrin.gif

http://www.mitsubishibucuresti.ro/Evenimente_81.html

Evenimentul din 6 Mai 2007.

Ce pot sa zic e ca pana acum, nu stiu vr-un dealer din RO care sa dea atentie evenimentelor de acest gen si se pare ca lucrurile nu se vor opri aici.
Andrei Suzuki
UN telefon,un mesaj si am pus-o de o mini-intalnire. biggrin.gif



Un invitat cu o blonda italianca:
Cea mai buna pozitie de a face poze: laugh.gif


Cristi86127
Cu "mini" sunt de acord pentru ca am fost putini ca numar insa "intalnire" e putin spus dar hai sa-i zicem si asa.

De fapt au fost doua, una vinerea si celalata sambata seara pana tarziu.

A fost cea mai tare intalnire de care am avut parte pana acum unde masinile au "vorbit" mult si tare . :minigun:

De data asta a fost distractiv spre deosebire de alte intalniri unde totul era "static" si in afara de niste discutii obosite despre cum sa ne mai carpim...aaa scuze , tunam masinile altceva nu gaseai.

Weekendul viitor ce facem ? wooooommmm
bicycle.gif
Andrei Suzuki
Revin cu o propunere/idee: Vineri,pe la ora 20:30 se anunta o intalnire a "audiofililor" (intalnirea este organizata pe alt forum,dar asta nu are importanta.oricine are ceva pe masina sau este doar pasionat e bine-venit). Eu as zice sa ne vedem acolo,stam ce stam pe-acolo,vedem care-i treaba,dupa care ne vedem de ale noastre.Ce ziceti? Alex?Cristi? Stefan? Bogdan? Si altii,bineinteles.
Bogdan104277
Suna interesant,

M-ai facut curios. Unde se desfasoara evenimentul?
Andrei Suzuki
Ah,am uitat sa scriu. blush.gif Aceasta intalnire se tine in parcarea din fata Casei Poporului.
Cristi86127
Mai ma intrebi ?
Normal ca vin. biggrin.gif
stefan70636
bla bla
blablabla
bla bla
deci vin biggrin.gif
Andrei Suzuki
Datele problemei s-au schimbat: Intalnirea nu se mai tine la Casa Poporului, ci la ACADEMIA MILITARA (intre Eroilor si Razoare),exact sus,la intrarea in Academie;pt ca e mai liniste. Ora ramane aceeasi,20:30
NeGrutzY
:cry: ... :cenzurat: ... Din pacate eu nu sunt in Buc weekendu asta... si ma oftic rau... Have Fun! si sa faceti poze!
stefan70636
pai vineri seara bre.....nu e chiar weekend.....e un inceput asa biggrin.gif
Andrei Suzuki
Da.Corect.Alex,sper ca ai inteles gresit si ca Vineri seara esti liber. Hai,sa dam o fuga si la Snagov,daca tot n-am putut in seara aia. Am facut rost azi si de un detector,deci..e bine. biggrin.gif
Deci,cati suntem? Eu,Cristi,Stefan.Atat? Bogdan,nimic? Haideti oamenilor,mai scoateti masinile la plimbare...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.