Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noua imagine a forumului
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Pages: 1, 2, 3
admin
QUOTE(mike.omega @ Oct 23 2007, 09:32 PM) *
Este foarte simplu. Daca dai click pe qoute la fiecare post in parte, ele vor apare la un loc.
Daca dai qoute la un post care deja contine un citat, citatul rescpectiv nu se transmite.

Admin, se poate rezolva?



Da, am stabilit cu Marius sa revenim la vechiul soft, maine il instalez.
mike.omega
Te mananca?! dry.gif
AlexTM
QUOTE(admin @ Oct 23 2007, 09:40 PM) *
QUOTE(mike.omega @ Oct 23 2007, 09:32 PM) *
Este foarte simplu. Daca dai click pe qoute la fiecare post in parte, ele vor apare la un loc.
Daca dai qoute la un post care deja contine un citat, citatul rescpectiv nu se transmite.

Admin, se poate rezolva?

Da, am stabilit cu Marius sa revenim la vechiul soft, maine il instalez.
Ia uite ce simplu era de explicat. Eu ma dau de ceasul mortii aici.
Sper ca nu reveniti la vechiul soft DOAR din cauza asta?

PS: Observati va rog "Quote in Quote". E? cool.gif
admin
QUOTE(AlexTM @ Oct 23 2007, 10:01 PM) *
QUOTE(admin @ Oct 23 2007, 09:40 PM) *
QUOTE(mike.omega @ Oct 23 2007, 09:32 PM) *
Este foarte simplu. Daca dai click pe qoute la fiecare post in parte, ele vor apare la un loc.
Daca dai qoute la un post care deja contine un citat, citatul rescpectiv nu se transmite.

Admin, se poate rezolva?

Da, am stabilit cu Marius sa revenim la vechiul soft, maine il instalez.
Ia uite ce simplu era de explicat. Eu ma dau de ceasul mortii aici.
Sper ca nu reveniti la vechiul soft DOAR din cauza asta?

PS: Observati va rog "Quote in Quote". E? cool.gif



asa vrei?
Mariustom
QUOTE(NGZ @ Oct 23 2007, 09:49 PM) *
Multumesc pentru raspuns. E un punct de vedere care poate fi luat in considerare. Ma opresc aici.

Dar de ce, continuã, te rog, aici poþi spune tot ce ai pe suflet wink.gif Tot ce nu-þi convine

QUOTE(AlexTM @ Oct 23 2007, 10:01 PM) *
QUOTE(admin @ Oct 23 2007, 09:40 PM) *
QUOTE(mike.omega @ Oct 23 2007, 09:32 PM) *
Este foarte simplu. Daca dai click pe qoute la fiecare post in parte, ele vor apare la un loc.
Daca dai qoute la un post care deja contine un citat, citatul rescpectiv nu se transmite.

Admin, se poate rezolva?

Da, am stabilit cu Marius sa revenim la vechiul soft, maine il instalez.
Ia uite ce simplu era de explicat. Eu ma dau de ceasul mortii aici.
Sper ca nu reveniti la vechiul soft DOAR din cauza asta?

PS: Observati va rog "Quote in Quote". E? cool.gif

Da, noroc cã s-a rezolvat în seara asta, altfel reveneam la forumul vechi, era mai stabil tongue.gif devil.gif

Sã vedeþi ce sughiþuri mi-am tras whistling.gif
mike.omega
QUOTE(Mariustom @ Oct 23 2007, 10:19 PM) *
QUOTE(NGZ @ Oct 23 2007, 09:49 PM) *
Multumesc pentru raspuns. E un punct de vedere care poate fi luat in considerare. Ma opresc aici.

Dar de ce, continuã, te rog, aici poþi spune tot ce ai pe suflet wink.gif Tot ce nu-þi convine

QUOTE(AlexTM @ Oct 23 2007, 10:01 PM) *
QUOTE(admin @ Oct 23 2007, 09:40 PM) *
QUOTE(mike.omega @ Oct 23 2007, 09:32 PM) *
Este foarte simplu. Daca dai click pe qoute la fiecare post in parte, ele vor apare la un loc.
Daca dai qoute la un post care deja contine un citat, citatul rescpectiv nu se transmite.

Admin, se poate rezolva?

Da, am stabilit cu Marius sa revenim la vechiul soft, maine il instalez.
Ia uite ce simplu era de explicat. Eu ma dau de ceasul mortii aici.
Sper ca nu reveniti la vechiul soft DOAR din cauza asta?

PS: Observati va rog "Quote in Quote". E? cool.gif

Da, noroc cã s-a rezolvat în seara asta, altfel reveneam la forumul vechi, era mai stabil tongue.gif devil.gif

Sã vedeþi ce sughiþuri mi-am tras whistling.gif


Ai scapat si de data asta!
drabisan
Admin, dar dracusorul de la Yahoo nu-l bagi in lista? E absolut penal >:) Merge si asta devil.gif , dar ala arata penal rau de tot...
Mariustom
Probleme semnalate aici
Daniumfcv
Ce am mai observat la site.. atunci cand da cineva un link .. tot de pe masini.ro / forum ca sa te duca de la un post la altul... reroult-ul se face pe jumatate .. si te intoarce pe masini.ro (home) si nu articolul respectiv de pe forum.

Masini.ro > Marci de masini > Renault > primul post , cel pinned (Informatii de service..) >postul al doilea cu linkul http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...=probleme+motor ...

Nu stiu daca nu e scris bine .. dar am impresia ca asa face la toate pentru ca am mai intalnit si alte linkuri asemanatoare.

Numai bine ,
lucian14
Da confirm si eu am intalnit situatia asta ...dar doar in anumite topicuri. Exemplu: http://www.masini.ro/forum/content-page/14...ation/page/40/0 este linkul care ar trebui sa duca la ultima pagina a topicului dar el rerouteaza in forum home page confused.gif
T u d o r
Cand apesi pe patratica portocalie care de regula te trimitea la primul post necitit dintr-un topic, acum te duce la inceputul paginii pe care se afla postul respectiv. Daca click-ezi pe "ultima postare de" merge, doar la patratica nu merge, iarasi. smile.gif
Mariustom
Eu când accesez ultima paginã a unui topic în care s-a postat, nu gãsesc ultimul/ultimele mesaje postate, doar dupã ce dau refresh.
În mod normal, la intrarea pe paginã ar fi trebuit sã se actualizeze automat, dar bag de seamã cã-i place manual tongue.gif whistling.gif
admin
QUOTE(Mariustom @ Nov 16 2007, 12:57 AM) *
Eu când accesez ultima paginã a unui topic în care s-a postat, nu gãsesc ultimul/ultimele mesaje postate, doar dupã ce dau refresh.
În mod normal, la intrarea pe paginã ar fi trebuit sã se actualizeze automat, dar bag de seamã cã-i place manual tongue.gif whistling.gif



Probil ca e setare de la optimizare, am bagat mai multe chestii de genul asta pt a mari viteza, daca e o problema foarte imp pt voi o scot smile.gif
Mariustom
Atunci lasã. Nu e aºa de importantã, e mai mult deranjantã.

Dacã nu, bagi vechiul soft ? whistling.gif laugh.gif
xanaxer
аван69.4BettBettSidePartIntrМаруBNIAARISSOCOFusiРоÑÑElbrFiskFragPoinDekoAtlaAjayÑмоцруÑÑRadiMichJana
StreDekoStreNoboPhil(ÐлмÐевеEnueÐндрÑтихавтоFrizNiveИллюYangÐлекDaniEverруÑÑPhilActiPhilNapoElfrрабо
игруHumaSonyWissКунтмехаPockДжалEmilRafaложнИллюGranÑоÑлВороПервЧетыÐоздЧереRomaOZC0СушиHeroWindÐрбе
ПетрWindWindЖилквызыруÑÑJeweWack03-1PiesCellÑоÑеОраз1,5(SYMPNuclHenrÑклаGardPatrKingменÑиздаÐртиSenn
ГолдинÑÑ‚XVIIStefJuliNokiCragBoogБортПушкМоиÑPandÐверCarmTamaMovaÑпаÑРождмеÑÑJanoDAXXClimElecYoshÐико
WindEpsoBadiХудоÑтраLineOlmeSauvUltiPionмузеÐишлimagValiРоÑÑупакСайкSilvÑзыкWindWindWindBorkлиÑÑ‚Ðлек
ChouParfFresФридБаÑкЛитРЛитРЛитРAllmЛитРрадиЛитРЛитРTRIGLogoCreaИллюИллюHonoГорбHenrЦапеБотвШаптGott
ЛениMikhдомеDaviPlushandMoveCarmHeadWindГончFredИльиCleaТурыкомнÐовиШильХилтÐндрJigsKanelegeAdemWolf
СлезOpenТопоHenrMoreмеÑÑмеÑÑмеÑÑСтравÑтуMcKiÐекрБужиÑловпроиМироСердДетÑТитоабитtuchkasЩеглLynn


аван69.4BettBettSidePartIntrМаруBNIAARISSOCOFusiРоÑÑElbrFiskFragPoinDekoAtlaAjayÑмоцруÑÑRadiMichJana
StreDekoStreNoboPhil(ÐлмÐевеEnueÐндрÑтихавтоFrizNiveИллюYangÐлекDaniEverруÑÑPhilActiPhilNapoElfrрабо
игруHumaSonyWissКунтмехаPockДжалEmilRafaложнИллюGranÑоÑлВороПервЧетыÐоздЧереRomaOZC0СушиHeroWindÐрбе
ПетрWindWindЖилквызыруÑÑJeweWack03-1PiesCellÑоÑеОраз1,5(SYMPNuclHenrÑклаGardPatrKingменÑиздаÐртиSenn
ГолдинÑÑ‚XVIIStefJuliNokiCragBoogБортПушкМоиÑPandÐверCarmTamaMovaÑпаÑРождмеÑÑJanoDAXXClimElecYoshÐико
WindEpsoBadiХудоÑтраLineOlmeSauvUltiPionмузеÐишлimagValiРоÑÑупакСайкSilvÑзыкWindWindWindBorkлиÑÑ‚Ðлек
ChouParfFresФридБаÑкЛитРЛитРЛитРAllmЛитРрадиЛитРЛитРTRIGLogoCreaИллюИллюHonoГорбHenrЦапеБотвШаптGott
ЛениMikhдомеDaviPlushandMoveCarmHeadWindГончFredИльиCleaТурыкомнÐовиШильХилтÐндрJigsKanelegeAdemWolf
СлезOpenТопоHenrMoreмеÑÑмеÑÑмеÑÑСтравÑтуMcKiÐекрБужиÑловпроиМироСердДетÑТитоабитtuchkasЩеглLynn
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.