Help - Search - Members - Calendar
Full Version: POSESORI TOYOTA DIN CRAIOVA.
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
StefanVVTi
Poate o parcare de hypermarket mai mare si mai libera ... alte locatii unsure.gif
Depinde cati vom fi...daca ne strangem mai multi, ne trebuie ceva spatiu, daca nu, avem loc(daca-ti aduci aminte) si la OMV teehee.gif !
_Constantin_
Foarte buna ideea dar cred ca saptamanal e prea des, lunar ar fi perfect. Chiar e pacat ca suntem multi posesori aici in Craiova si abia ne intalnim. Ca si locatie mai bine parcarea de la PIC, la ora aia e goala si daca vrem sa servim ceva e inauntru un bar. Ma gandesc ca e mai bine si pentru eventuale "confruntari" ad=hoc, drumul din zona aia e liber si foarte bun. thumbsup.gif
vio
vad ca nu te potolesti CoTSache wink.gif) iti arde de rafuieli wink.gif)
StefanVVTi
domnule utilizator vio, sunteti din craiova, sau ... ?! de ce va bagati? laugh.gif

+1 pt parcarea de la PIC

1. Legionaru
2. Costache
3. Subsemnatul (Fane Valva)
vio
Tovarashu cu motocultoru' dumneavoastra ba domnule de ce vi la cele din buc , daca tot te dai holtean ?biggrin.gif nu ?? poate vreau sa apar si io wink.gif) te bagi tu repede ninja.gif
StefanVVTi
Eu ma duc peste tot cand pot si unde pot! teehee.gif Chiar te rog si te-astept la Craiova, sa insamantam 2-3 ha! thumbsup.gif
ZORRO
Data trecuta am facut intalnirea singur-singurel, poate acum ne adunam mai multi !!
StefanVVTi
Reeditam lista ...

1. Legionaru
2. Costache
3. Fane Valva
4. ZORRO
5. ...
Legionaru'
Sambata in parcarea de la PIC la ora 10:30 se intalnesc si cei de pe wwforum!
StefanVVTi
Ar mai fi parcarea de la Billa(care-i mai tot timpul libera) si mai este o parcare la Viitoru, pe Calea Bucuresti, la intrarea pe strada care duce spre vechiul service Toyota!
Legionaru'
Dar de dat pe gat unde dam? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
StefanVVTi
Luam o decizie "la locul faptei"! rolleyes.gif
Legionaru'
Azi am dat o fuga la Selgros si pot spune ca avem loc de parcare destul si este si o terasa inchisa unde putem intra la scuteala.
Ce ziceti?
_Constantin_
Eu zic ca e ok, mai ales pentru prima intalnire.
ZORRO
La selgos e bine. Eu lucrez la o firma din apropiere si pot trage o tura chiar daca sefa ne cheama la munca!
StefanVVTi
Ramane parcarea de la Selgros la 10.30? thumbsup.gif
vio
la voi ar trebuii sa se numeasca SELPRAZ wink.gif) thumbsup.gif
StefanVVTi
Prefer sa nu-ti raspund, vio laugh.gif teehee.gif
Pana la urma, ne vedem la 11.00 si probabil o sa stam in parcarea acoperita, pt ca se anunta ploaie... no.gif
Legionaru'
Ramane batut in cuie:

Sambata,22.11.2008, ora 11, parcare Selgros.
StefanVVTi
Incepe numaratoarea inversa ...
T u d o r
Primiti si megiesi? whistling.gif
StefanVVTi
De ce mai intrebi?! biggrin.gif verymad.gif
_Constantin_
Fratilor sper sa fie vreme buna si de abia astept sa ne vedem. Eu din pacate nu voi putea ramane mai tarziu de ora 13:00 din motive total obiective.
Legionaru'
Mai sunt 24 de ore!Imi doresc sa treaca cat mai repede.
vio
melcului nu ii place fara casa lui prea mult =))
StefanVVTi
Ploua nasol de tot, dar cum Selgros nu prea are clienti si parcarea e acoperita...merge!! thumbsup.gif
_Constantin_
Primele poze si cred ca singurle. Vremea a fost urata dar asta nu ne-a oprit. Ghici cine e cu Accordu? thumbsup.gif
DRAGOS
Frumos! thumbsup.gif

La anu pe vremea asta o sa pot participa si eu biggrin.gif

PS: maama cum arata masina aia mare si alba biggrin.gif
drabisan
Frumooos!
Pacat ca pe vremea asta se pot masura p.tz.. pe negativ sad.gif

Dar compania selecta rezolva orice hal de vreme! As fi fost mindru sa fiu acolo...
S O R I N
Ma uitam la poze si vroiam sa ma vad si eu pe acolo....ce ma oftic ca nu am putut venii....

Oricum va urmaresc din " umbra ".....

Prima si ultima intalnire fara mine.... ninja.gif
drabisan
QUOTE (S O R I N @ Nov 22 2008, 04:32 PM) *
venii....


Sorine, te oltenizasi wink.gif
Legionaru'
Intalnire foarte reusita!
Au participat:Tudor,Vio, Zorro,Stefan VVT-i,Costantin si eu.
Afara a fost frig de crapau pietrele, vant ca pe mare!
Tudor si-a "udat" masina, le-am calarit putin,am inghetat de frig, intalnire cu de toate!
Am condus Accord-ul si Corolla.
Tudore sa stii ca ai o nava spatiala.
"Carja" lui Vio are ea ceva masluit, nu se poate.
A fost frumos baieti!
T u d o r
biggrin.gif

Si eu zic. Data viitoare i-o demontam, sa vedem noi ce si cum... nu ne duce el asa usor de nas. wink.gif

Mah, ne-ati lipsit...astia care nu ati putut veni. Sa nu se mai repete. whistling.gif

Masina aia mare si alba nu era chiar asa de alba, noroc ca are o nuanta de alb galbui care rezista surprinzator de bine la jegul de pe sosea. Baietii au vazut ca nu era chiar curata, dar vad ca in poza nu se vede.

Ok, intamplare: Pe la Gradinari (undeva dupa Ganeasa spre Dragasani) ma opreste filtrul de politie. Doi baieti pusi pe glume si care se pricepeau la masini. Mai era oprita o masina acolo, tocmai pleca. Un....Accord alb, cu numere rosii de Ag. biggrin.gif A naibii coincidenta. M-am salutat cu soferul. smile.gif

Una peste alta, o intalnire reusita, pentru ca altfel nici nu avea cum sa fie. Deja asteptam mega-giga intalnirea de la Pitesti. Cine a lipsit sa fie sanatos, a ramas "neudat" tongue.gif
vio
thumbsup.gif am intzeles ca Costache ar fi facut asa o fatza de melc ,, cica uite vine vio =)) ... degeaba o demintati va zice je wink.gif LukOil wink.gif

Tudor si io am vazut accordul ala alb cu nr de AG , am crezut ca esti tu si te ai razgandit wink.gif)

misto la craiova . pacat de drumurile din orash ,, centura e oki biggrin.gif marfa , sa o stapanesti sanatos Tudor pe accord.smile.gif


Legionare umple pivnitza
ZORRO
Baieti de gasca toyotistii de la intalnire, nici nu stiu cum a trecut timpul, (mi-a adus aminte sefa cand am ajuns inapoi la serviciu ).Pe "canicula " de afara nu am prea avut tragere sa ne uitam mai mult la masinutele noastre.
Data viitoare speram sa fie vreme mai frumoasa si toyote cat mai multe.
Si sa putem sta de vorba mai pe indelete la un pahar de zaibar, nu de bere fara alcool.
StefanVVTi
Saptamana viitoare sunt in Craiova din nou...si o sa stau mai mult!!
Azi m-am simtit super bine, chiar a fost frumos, dar prea frig!!! thumbsup.gif
Legionaru'
Urmatoarea intalnire:

Sambata, 29.11.2008, ora 11, parcare hypermarket PIC.
StefanVVTi
Prezent! tongue.gif
_Constantin_
Eu din pacate maine sunt plecat. Scuze baieti. thumbsup.gif
Hoinaritza
Mai ce-mi vine sa va urechesc un pic... iar v-ati distrat fara noi... Mama ei de criza financiara, ca mi-a starnit un dor de duca, si rezervorul e pe jumate si fara sanse de umplere prea curand. In ultimele 5 saptamani am numai drumuri de 11-12km pe zi... sad.gif( Grasanca plange de singuratate sad.gif(
Legionaru'
Imi pare rau, nici eu nu pot ajunge!
vali44
Va salut cu respect . Sa imteleg ca daca nu a mai postat nimeni de atata timp nu au mai aparut noi posesori de Toyota in Craiova ? De la tara primiti ? Imi va face placere sa ma alatur grupului , sper sa nu va dezamagesc ... deci , astept urmatoarea intalnire !
ZORRO
Te primim cu drag, MOSULE !!
Legionaru'
Esti binevenit!
Stabilim o data de intalnire? confused.gif
Marius*
Propun eu ... Duminica la 10.30! E bine? yes.gif
Legionaru'
Sa nu imi spui ca la PIC! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ZORRO
La iarba verde e mai fain, un gratar si o berica.....
StefanVVTi
Mie mi-ar placea in primul weekend dupa Paste! thumbsup.gif
O sa fiu toata saptamana aia in Craiova! Trebuie sa ne vedem!
vali44
In saptamana de dupa Paste voi fi la Piatra Neamt si nu stiu cand ajung acasa ... aaaaaaaa.....Stefan , poti sa spui rudelor de la Dumbraveni sa iasa la * sosea* cu un bidon de vin ! beer.gif 36182451.gif
Oricum , vom avea destul timp sa ne vedem ... esentialul este sa vrem ! Vorbim ...
Legionaru'
Eu maine la 10.30 sunt la PIC!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.