Help - Search - Members - Calendar
Full Version: POSESORI TOYOTA DIN CRAIOVA.
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Clauss92942
mai las-o dracu de carte...cat mai costa un examen? biggrin.gif
_Constantin_
La mine intre 30-40 si 200-300 euro. Ma crezi ca pana acum nu mi-am aranjat decat un examen in anul I, si de atunci ... eeheeeee.
Clauss92942
sa te ajutam cu ceva in sesiunea asta? ? biggrin.gif :angel: eu zic ca merita banii
_Constantin_
Daca eram la alta facultate crede-ma nici nu treceam pe la scoala, dar aici ... e mai greu. Adica responsabilitatea e prea mare, daca tot o fac... macar s-o fac bine. Cel mai probabil nu o sa urmez o cariera in domeniu dar am o reputatie de mentinut in facultate, spital, oras. Cred ca o continui doar din respect pentru ai mei si pentru efortul care il fac sa ma tina la scoala. In orice caz ... mai e putin, greul a trecut.
Clauss92942
Lasa ca ai la Slatina destul material de observatie...deci poti veni. biggrin.gif
_Constantin_
As veni cu mare drag, stii bine dar chiar nu pot. Am de rezolvat niste acte, plec in tarile foarte calde pe 26 iunie si trebuie sa umblu dupa niste acte. Azi si maine sunt ocupat cu examene si doar sambata dimineata mai am putin timp ca de luni iar incep.
Clauss92942
pai de sambata dimineata vorbeam frate...citeste cu atentie
S O R I N
QUOTE(Clauss92942)
frate..



Gieeeeeeeee :smokin:
Clauss92942
nu imi place...nu sunteti oameni de actiune...vedeti ca se da si la TV...e mai simplu
Ce sa zic ... mititei nu se dau ca nu e campanie electorala!
S O R I N
QUOTE(Clauss92942)
Ce sa zic ... mititei nu se dau ca nu e campanie electorala!


Claus astia cu toyote sa stii ca nu prea stau in 2 mici si o juma de bere..

Am impresia ca ne subestimezi.

In alta ordine de idei majoritatea suntem cu partea aia care nu ofera

ce zici tu ca sa vina la miting...

blush.gif
_Constantin_
Clauss, asta si incercam sa spun, sambata dimineata trebuie sa umblu ca azi si maine nu am cand.
Clauss92942
da ...bine
Clauss92942
Costache iti urez sa ai parte de pe 26 iunie numai de soare...
Eu plec tot in tarile calde pe 3 aug., dar putin mai la vest si ma intorc prin Grecia.
_Constantin_
Din pacate nu plec la mare... cand ziceam tarile foarte calde ma refer la orientul mijlociu si plec cu "treaba".
drabisan
QUOTE(_Constantin_)
Din pacate nu plec la mare... cand ziceam tarile foarte calde ma refer la orientul mijlociu si plec cu "treaba".


Costache bomberman...
Clauss92942
biggrin.gif ,,treaba'' biggrin.gif pleci cu masina sau cu avionul? biggrin.gif
Legionaru'
Costache habibi! :inlove:
_Constantin_
Cu avionul, inca nu stiu prea bine detaliile ca nu am apucat sa vorbesc cu tata, dar ....
Clauss92942
:1: ma duc sa inmanez asa ceva maine! Abia astept!!!
Clauss92942
La clasa 2.0 a castigat un EVO 9, iar la clasa 1.4, un Suzuki Swift GT
Nu a concurat nici o masina Toyota, iar Aurisul cu care am mers eu nu a intrat in competitie, fiind un fel de safety car.
_Constantin_
Niste poze, ceva?
Clauss92942
bicycle.gif nu pot ca sunt prea mari
bhp
am vazut printre poze si un catel. ce e vvt-i? d-4d? biggrin.gif
_Constantin_
la noi in oltenia se poarta vvti. beer.gif
Clauss92942
Costache ai promis ca imi aduci poze de la Iasi...sper sa te tii de cuvant(poze din alea care nu se pun pe net...vreau ceva necenzurat) biggrin.gif
vio
QUOTE(Clauss92942)
Costache ai promis ca imi aduci poze de la Iasi...sper sa te tii de cuvant(poze din alea care nu se pun pe net...vreau ceva necenzurat) biggrin.gif



tu nu vii ? cenzurat necenzurate sper sa filmez o mare parte din ce o sa fie acolo asa ca daca vrei si film .. dai o cireada de bere biggrin.gif

lu' Costache o sa i se voaleze memory stick smile.gif)
_Constantin_
Clauss am promis... si o sa-ti aduc cel putin una. biggrin.gif, oricum eu zic sa te pregatesti pentru intalnirea de la Craiova. Urmeaza in toamna.
Clauss92942
ma pregatesc...dar stii cum e ...prima data conteaza...asa ca va urez sa va distrati frumos si sa aveti grija la politie ca eu mi-am furat amenda la intrare in Iasi(bineinteles de radar) dinspre Targu Misto.
Legionaru'
La intoarcere in 100km am avut 6 radare! :bash:
Clauss92942
numai in Oltenia presupun...
_Constantin_
In Oltenia absolut nimic. De la Iasi la Buzau au fost cam 10 masini de politie la care ne-a alertat detectorul si chiar aveau radar, de la buc spre Craiova..... FREEDOM.
Legionaru'
Mie drumul de intoarcere mi s-a parut extrem de lung spre deosebire de cel la dus.
drabisan
QUOTE(Legionaru')
Mie drumul de intoarcere mi s-a parut extrem de lung spre deosebire de cel la dus.


Mie nuuuuuuuuuuuuuuuu. Am scos 102km/h de la OMV-ul de la iesirea din Iasi pina la intrarea in marea mizerie...Ce-i drept, nu am avut decit 4 radare, dar si un detector bunicel...
Legionaru'
Am auzit ca ai avut un deschizator de drum foarte interesant! blush.gif
StefanVVTi
Mai am 1 luna si jumatate si apar si eu pe strazi cu `Rolla! Desi la inceputul lui septembrie o sa ma mut la Focsani, o sa vin cel putin de doua ori pe luna in Craiova! blush.gif
Legionaru'
Oameni buni, noi in Craiova nu ne mai vedem si noi?
Haide, va ascult!
StefanVVTi
QUOTE(Legionaru')
Oameni buni, noi in Craiova nu ne mai vedem si noi?
Haide, va ascult!

Incepand de lunea viitoare, pot sa vin si eu, cu taxi(inca)! :boxing:
ZORRO
QUOTE(Legionaru')
Oameni buni, noi in Craiova nu ne mai vedem si noi?
Haide, va ascult!


Trebuie stabilita o data ca sa stie fiecare cum isi planifica timpul. Sper sa pot venii si eu la intalnire.

ZORRO
Legionaru'
Cand o sa se mai anunte ceva doritori stabilim si dat intalnirii.
Hai baietii! Hai Craiova!
_Constantin_
Baieti pentru mine perioada 22-28 august e singura in care pot sa imi mai rapesc cateva ore. In rest o sa fiu foarte cuprins de febra nuntii, imi pare rau dar ... asta e. Daca se hotarasete ceva ... stiti bine ca incerc din toate puterile sa ajung.
ZORRO
QUOTE(Legionaru')
Cand o sa se mai anunte ceva doritori stabilim si dat intalnirii.
Hai baietii! Hai Craiova!


Acum este perioada de concedii si au inceput si nuntile. Trebuie sa se mai adune lumea pe acasa si sa mai intre pe net si apoi poate mai apar doritori !
drabisan
De aia chitai eu dupa jumate lui octombrie:D
_Constantin_
Data viitoare cand ne intalnim... va fi destroy, va promit.
Legionaru'
Sper sa imi fac ce mi-am propus la masina si il astept pe Dragos la un duel! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
_Constantin_
VA filmam si punem filmul sa il vada toata lumea. Te referi la scandenberng, nu sau halberism?
drabisan
Bine ma bine, ne alergam. Doar sa-mi iau si eu gume noi si sa schimb chederele alea nenorocite ca sa nu mai faca galagie.
Legionaru'
Abia astept!
Presimt ca va fi destul de stransa cursa! :boxing:
_Constantin_
Eheeee, de cand n-am mai scris noi pe aici ... ne-am mai intalnit de cateva ori. Ultima intalnire a fost azi, eu cu Watcher. Din pacate a fost doar un pranz prelungit si nu am avut timp de o sedinta foto.

Un lucru este insa cert, intalnirea de la Iasi a nascut niste pritenii asa frumoase incat imi este foarte greu sa ajung in Buc fara sa-l sun pe Drabisan sa injuram amandoi traficul de pe Militari, etc. Poate nu sunt cele mai bune masini, poate noi nu suntem cei mai buni posesori dar cu siguranta datorita Iasiului si a ceea ce s-a intamplat acolo ... Toyota este Nr. 1.
Legionaru'
Ce ziceti, peste 2 saptamani organizam o intalnire?
Eu propun Pitesti!
_Constantin_
Deci 20-21 Octombrie. Vine careva la Pitesti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.