Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pozele VOASTRE de la cursele de Formula Unu
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
f1anatic
Frumoase poze.
Schumi, ciinele meu, il fac si cap de afis daca vrea muschii mei. L-am pus aici pt. ca e legat de Formula Unu. PUNCT.
Voi incepe si eu cu poze de la curse. Si am slava Domnului.
marius68582
Super tare topicul.Trebuie sa revin si eu cu ce am p-acasa la subiect...pana atunci trebuie precizat si subliniat un lucru pe care Alex-F1 a uita sa il mentioneze in legatura cu poza lui Schumi incarcata...
QUOTE(Alex-F1)
Schumi, Hungaroring, 2001...pe sub nasul meu....am facut putin zoom la poza, ca sa se vada mai bine ca este chiar el in spate, marele campion...


IN CE MASINA SE DA SCHUMI ??!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Oana
super poze alex...baga si pozele reusite cu prost si irvine...
cartea formulei 1 a anilor '90 e cumva "Formula 1 - Dansul cu moartea" a lui Modesto Ferrarini si Radu Naum? eu pe asta o am....e aparuta la editura Nemira in '93 si a fost prima mea intalnire cu trecutul Formulei 1...
Alex-F1
Ok....sarumana pt. aprecieri....sunt intr-adevar amintiri de neuitat pt. mine....si acum pozele la cerere: E. Irvine (in dreapta), Hungaroring, 2001...sosirea la circuit, duminica inaintea cursei....pacat ca a intors capul exact cand am facut io poza....
Alex-F1
...si A. Prost (la volan)....tot Hungarorimg, 2001, plecarea de la circuit, sambata dupa calificari....nici asta n-am prins-o prea bine....a trebuit bradutul ala sa-i acopere fata fix cand am facut io poza....asta e, bine ca e si atata...
Alex-F1
Si cartea Formulei 1 a anilor '90.... e aparuta in Ungaria, la sfarsitul anilor '90 si tradusa in romaneste (serie limitata) de editura Alexandra....pe coperta, nimeni altul decat Schumi....
Alex-F1
Si in fine macheta Ferrari F310B (scara 1:24)....nu inseamna nu-stiu-ce pt. mine, nefiind un fan Ferrari, dar totusi nu strica sa fie acolo la casa omului pasionat de F1 si un Ferrari de F1, este?
Oana
imaginile clare si fara braduti si ce mai apar prin ele le ai tu in minte si le vei avea toata viatza...noi astia care n-am fost de fata n-avem incotro si tre sa ne multumim si cu atat...si inca o chestie...oricat ar fi ele de neclare si de pixelate, oricum exprima mai mult decat cele facute de niste fotografi platiti...si f1anatic si tu, ati pus suflet in pozele astea si chestia asta se simte...e plin internetul de poze cu piloti si masini, dar sunt reci...
alex, sotia ta tot cu kimi tine?
Alex-F1
Asa e Oana, ai perfecta dreptate.....!!! Sotia mea sa stii ca tine cu Alonso :evil: :argue: ....si ce bine ca ai adus vorba de ea, ca era sa uit: i-am mai adus ei in 2001 (atunci am fost fara ea) un tricou sexy, de vara cu Hakkinen in actiune....super tare....o s-o pun sa-l caute si-i trag o poza si la ala.... Pana una-alta am gasit autograful lui Webber....de fapt e mai mult o mazgalitura (sau poate chiar asa o fi semnatura omului), dar asta e...e scrisul lui, in graba, pe volanul masinii etc....dar important e ca e ORIGINAL!!!!! arigato.gif
Alex-F1
Iar aici simulatorul de F1 (doar volanul, pedalele nu le-am mai pozat), cu care am concurat 7 sezoane de neuitat in competitii off-line de sim-racing si am intalnit cei mai buni sim-raceri din lume la jocul Grand Prix 3....iar io sunt mandru ca sunt (sau mai exact am fost) unul dintre ei!!! :1: Voi poza si posta aici si medalia pe care am castigat-o in 2004, cum am spus, cand am fost campion mondial!!!!
Alex-F1
biggrin.gif Revin....am gasit si tricoul sotiei si s-a facut sedinta foto :angel: .... asta e....era pacat sa-l pozez asa pe canapea....sta mult mai bine pe proprietar.... blink.gif
Alex-F1
Aici este un screenshot (captura) din jocul Grand Prix 3, in care ma vedeti pe mine, in masina echipei cu care am castigat in 2004 ambele titluri (la piloti si la constructori)!!!! Poza este surprinsa - daca mai tin io bine minte - pe circuitul Spa Francorchamps, unul din circuitele mele preferate....
Alex-F1
Si in finaaaaal.....THE MEDAL.....medalia pt. care numai io stiu cat am tras...cate nopti nedormite si petrecute in fata monitorului, la volan...etc etc....nu mai intru in amanunte....observati ca snurul medailiei este chiar drapelul Argentinei - tara de unde a venit prin posta pana la mine!!! V-as arata cu drag si spatele medailei, caci ala e cel mai interesant, dar acolo scrie numele meu intreg si din motive de protejare a identitatii, nu se poate arata aici pe forum.... Textul de pe verso este urmatorul: "Alexandru XXXXXXXX (pe randul de sus) F1 2004 Sim-Racing (pe randul din mijloc) World Champion (pe randul de jos)" :1: arigato.gif

Cam asta e "visteria" mea cu poze....ar mai fi o mica surpriza....dar aia inca nu stiu daca sa v-o arat sau nu....ma mai gandesc....poate mai incolo....intre timp mai asteptam si alte poze.... :wave:
Oana
QUOTE(Alex-F1)
biggrin.gif Revin....am gasit si tricoul sotiei si s-a facut sedinta foto :angel: .... asta e....era pacat sa-l pozez asa pe canapea....sta mult mai bine pe proprietar.... blink.gif

nu pot fi decat de acord cu tine... blink.gif frumos tricou :angel: niste pantaloni scurti nu i-ai luat? :angel: acum inteleg eu de ce pe alonso nu-l faceai cu ou si cu otet niciodata... :bandit: asa...eu inca admir, ca am ce....ma gandeam: oare cum i-ar sta cu un tricou rosu...?
hai mai baga niste poze daca tot nu dormi la ora asta...
f1anatic
http://en.wikipedia.org/wiki/Formula_SimRacing

Nu zice nimic de tine.
Alex-F1
biggrin.gif Ma gandeam io ca te-apuci sa cauti....care va sa zica nu ma crezi, huh? :evil: Pai bro, erau si inca sunt in lume mai multe ligi internationale care organizeaza campionate de astea de sim-racing offline, iar io in 2004 am fost campionul mondial al uneia dintre ele, acuma intelegi? Nu trebuie sa iei si tu acuma chiar mot-a-mot termenul de "campion mondial"....este putin cam mult spus, dar oricum, in urma rezultatelor obtinute de-a lungul "carierei", am fost printre primii cei mai buni 7 sim-raceri (activi) din lume, la GP3! Din cele 7 sezoane, rezultatele mele la sfarsitul fiecarui campionat au fost: 2 locuri 4, 3 locuri 3, 1 loc 2 si 1 loc 1! arigato.gif

Uite aici pt. tine special un fragment din conferinta de presa de dupa calificari, Monte-Carlo, 2000 (cu cenzura de rigoare si cu scuzele de rigoare pt. eventualele greseli din engleza):

Second-placed Alexandru XXXXXXXX said:
"Well, first of all I wanna congrat my mate for his second consecutive pole..... well done, man, you're getting better and better! As for myself, my quals were not troubles free as I simply didn't found the best setup for my car to fit on this year's Monte Carlo track! Theoretically I could run much faster (around 0.7 secs.), but the bad balance of the car and the bad phisically grip didn't let me much room to improve my time..... Too bad, coz I admit that I wanted the pole, but in the end I'm happy that it (the pole) was acheived by my mate! Anyway, it would be nice for my team to have the same result in race too........even with me beeing the winner and my mate 2-nd {I hope my mate won't be angry by me, but now it's my turn for a victory - I hope to get it}...."
bicycle.gif

@Oana: gata pozele, ca nu vreau sa abuzez, cele mai reprezentative cam astea au fost (minus una - surpriza) biggrin.gif .... precis i-ar sta super-fain si cu un tricou rosu (cu Ferrari, ca stiu ca la aia te gandeai), mai ales ca rosul e culoarea ei preferata si are o gramada de tzoale rosii....poate mai tarziu...nu se stie niciodata.... Pantaloni scurti de la Hungaroring nu i-am luat, ca n-am vazut...probabil n-am cautat io prea bine....acuma daca stau sa ma gandesc bine....ai dreptate, ar fi mers cu tricoul si-o pereche de pantalonasi de aia sexy cu F1 ceva, dar nu-i bai, ca poarta cu tricoul pantalonasi cumparati din Ro....aia ce au, nu-s buni? biggrin.gif Chiar si rosii are!!! Uuuu, abia astept sa vina vara.... whistling.gif
f1anatic
Nu bre, nu te agita. Te cred. De ce nu te-as crede. Si eu jucam GP3; dupa ce a venit GP4 nu prea am mai jucat. Nu am timp - si e rau pt. ochii mei. Mi-ar place insa sa ne luptam un pic - pe circuit. Mai mult ca sigur, ai reusi la simulatoare/orice jocuri pe PC (pt. ca de vreo 2 ani nu am mai jucat NIMIC)...la karting lucrurile vor sta diferit - deoarece merg la karting cam o data pe luna.

Poate miine bag si eu poze. Si in final deci tu, Oana si cu mine tinem in picioare subiectul asta ? Nimeni altcineva ?

Felicitarile mele pt. tricoul cu Kimmi/McLaren. Arata foarte bine. biggrin.gif
Alex-F1
Bre, tie sigur tricoul iti place??? biggrin.gif Te-a cam furat peisajul sau de ce l-ai botezat pe Mika??? :bash: Hehe....ce n-as da si io ca sa ne luptam umpic pe un circuit la karting....io nu mai merg asa des acuma (asta nu inseamna ca mi-am iesit din mana), doar vara, de vreo 3-4 ori si cam atat, dar mi-ar place si mie sa merg lunar ca tine, dar n-am unde!!! :bash: Nici io n-am mai pus mana pe simulator de cand m-am retras (iulie 2005), dar totusi cred ca inca as fi in stare sa-i fac pe multi! bicycle.gif Cand a aparut GP4, am primit si io multe oferte de la echipe din ligi care rulau GP4, dar PC-ul meu era cam slabut ca sa ruleze GP4 in conditii bune, asa ca le-am refuzat politicos pe toate....si oricum GP4 nu mai era asa de realist ca GP3....era mai mult arcade decat simulation!!! Ma rog....au apus si vremurile alea pt. mine....acum au venit altele....bebe, alea, alea.... :sugiuc:

Ok, ajunge cu vorbaria....vrem pozeeeeeee.....
Oana
inca nu am descarcat pozele pe care le-am facut, dar am mai gasit una interesanta....zic eu...
este schumy de la Muzeul Figurilor de Ceara din Sankt-Petersburg...nu e prea reusit, dar m-am multumit si cu atat...
TLS-09
QUOTE(f1anatic)
Si in final deci tu, Oana si cu mine tinem in picioare subiectul asta ? Nimeni altcineva ?
biggrin.gif


Noi nu avem cu ce-l sustine,dar il urmarim.Ne place. :wave:
Mariustom
Așa e!!! Mai ales unele poze, în special cea cu tricoul cu Mika, :ohmy: :scratchchin: sau ... Kimmi, că nu mai rețin. blink.gif blush.gif
Dar nu asta contează așa de mult, așa-i băieți ? Ăăăăăăăăăă, și ... fete ?!

Oricum, acuma serios, așteptăm poze în continuare, e rândul lui f1anatic, are mingea la fileu, să vedem "lovitura" lui biggrin.gif .
Oana
QUOTE(Mariustom)
Dar nu asta contează așa de mult, așa-i băieți ? Ăăăăăăăăăă, și ... fete ?!

asta n-am inteles-o...nelamurirea ta care e de ai pus si "?" si "!" ?daca sunt mai multe fete aici, daca eu fac cat doua (nu la grautate) sau daca sunt fata?
Mariustom
Oana, nu mă refeream la tine, în special, mă refeream în general, ca să nu mă refer doar la băieți. Subiectul propoziției mele era desenul/poza tricoului.
Deci, no offence, Oana :wave:
Și, ca să fim On topic, vreeeeem pooooozeeeeeee !!!!!!!
Oana
QUOTE(Mariustom)
Deci, no offence, Oana :wave:

si la mine a fost tot o gluma, dar am uitat sa pun smiley :wave: ...incercam sa intretin atmosfera pana se hotarau oamenii astia 2 (alex si f1anatic) sa mai puna niste poze...ca ei sunt mai dotati...
TLS-09
QUOTE(oana87995)
...ca ei sunt mai dotati...


Cu poze! biggrin.gif
f1anatic
Ba io vreau poza cu tricou cu Mika sa o fac desktop :-) Doar asa mai bag poze !
f1anatic
QUOTE(Mariustom)
Așa e!!! Mai ales unele poze, în special cea cu tricoul cu Mika, :ohmy: :scratchchin: sau ... Kimmi, că nu mai rețin. blink.gif blush.gif

Oricum, acuma serios, așteptăm poze în continuare, e rândul lui f1anatic, are mingea la fileu, să vedem "lovitura" lui biggrin.gif .




Indianapolis 2006 - Ultima Oara Poate ?

Startul

Schumi si Alonso in paralel

Tata facea foto - si nu e prea artist. Eu filmam - am fiecare cursa la Indy din 2002-2006 filmata de mine. Calitatea imaginilor nu arata insa cit de aproape stateam in prima curba.

Accident

Cele 2 Ferrari

Cimitirul de masini F1

Erau chiar sub nasul meu

Tot ce a fost busit la prima curba, le-a aliniat pe un drum lateral (de fapt pe portiunea circuitului oval pt. Indy 500) ca sa vada tot poporul

A condus 100% si a meritat victoria 100%. Sa nu credeti ca cifra 100 este intimplator acolo...
f1anatic
Tot de la Indy 2006
f1anatic
2006
f1anatic
2006
f1anatic
Michael Schumacher forever !

Poze mai sint...dar ma opresc aici cu sezonul 2006.
Alex-F1
Frumos bro....foarte frumos!!!! Noroc pe voi ca ati stat in tribunele de dupa start, ca acolo s-au intamplat cele mai multe "evenimente" si ati vazut f. de aproape masinile abandonate si chiar pilotii, nu? Sapca aia e meseriasa tare, super-cool....am mai vazut pe undeva pe forum poza aia, dar nu mai tin minte exact pe unde!!! Mai baga poze si din alti ani, ca sigur mai ai de unde.... Poate o sa mai bag si io cateva poze facute din tribune, mai ales din 2002, cand am stat chiar la sicana (dreapta-stanga)....acolo incetineau de la ~ 220 km/h pana la ~ 75 km/h....iar in 2001 am stat cateva curbe mai incolo, unde chiar in fata mea incepea franarea de la ~ 250 km/h pt. o curba la dreapta, luata cu ~ 130 km/h!!! Waiting for more pics....
Andrey75353
Mamaaaa da ce obsedati mai sunteti de Schumi.....
Am o intrebare pentru voi: Cand va inchinati noaptea...la cine va inchinati...???
Am curaj sa pariez ca la Schumacher.
Am fost si sunt si eu un fan Alonso..mai infocat prin 2005 ...dar nici chiar asa...Toate au o limita.

Sa ma scuze moderatorii...desi cred ca nu deranjez pe nimeni....deoarece oricare alt om normal ar avea aceeasi parere ca a mea ...daca ar citi discutiile voastre.
blush.gif
f1anatic
QUOTE(Andrey75353)
Mamaaaa da ce obsedati mai sunteti de Schumi.....
Am o intrebare pentru voi: Cand va inchinati noaptea...la cine va inchinati...???
Am curaj sa pariez ca la Schumacher.
Am fost si sunt si eu un fan Alonso..mai infocat prin 2005 ...dar nici chiar asa...Toate au o limita.

Sa ma scuze moderatorii...desi cred ca nu deranjez pe nimeni....deoarece oricare alt om normal ar avea aceeasi parere ca a mea ...daca ar citi discutiile voastre.
blush.gif


Ai mare dreptate. Si eu am sesizat moderatorul ca sint citiva aici e forumul asta care sint anormali si parca nu ar avea viata...le-a luat Formula Unu mintile nu alta. Ba daca te uiti mai e si una - o fata - obsedata de F1...de parca s-ar fi terminat mall-urile cu imbracaminte si pantofi... Asta este...nimeni nu face nimic; moderatorul nu se implica si trebuie sa ii inghitit...ca mi-a zis ca sint de-ai nostri pt. noi. Da' eu unul sint revoltat pina peste cap. Asa ceva nu s-a mai pomenit. Daca il aflii pe moderator sa ii spui sa se uite la F1 !
Da'...fotbalul nu-ti place ?
Andrey75353
Uite ..si eu din 2003 tineam cu Alonso deoarece imi placea mult Renault...dar nu ma uitam prea mult la F1.
Cand am vazut in 2005 ca are potential..lucrurile au luat o intorsatura neasteptata....si ajungeam sa-mi pun pe tricou Alonso..pe Calculator Alonso....smd.
Cand am aflat ca pleaca la Mclaren...m-am cam intristat...si usor usor lucrurile s-au mai potolit...dar si facultatea m-a mai maturizat un pic...iar astazi cand imi amintesc incep sa rad cat de ridicol putem fi.
Imi place mult F1 ...dar nu tre sa mergem pe extreme.
Daca ei ar avea o intalnire cu MS si ar vorbi cu el.......poate ca dupa aia si-ar da tapetele jos din casa...poze , tricouri...si le-ar pune in sertare....amintindu-si de Schumi ca de un prieten ...si nu ca de un Dumnezeu.......si ar ajunge si ei cu picioarele pe pamant....dar mai devreme sau mai tz, vor realiza...
Alex-F1
Da Andrey....chiar m-a pus serios pe ganduri punctul tau de vedere....ma gandesc f. serios sa nu ma mai uit de-acum incolo la nicio cursa de F1 la Tv, sa-mi arunc in foc toate pozele de la curse si tot ce tine de F1 de prin casa si negresit sa-mi dezlipesc toate stickerele cu F1 de pe masina!!!! Si tricoul cu Mika al sotiei o sa-l fac franjuri (pe ea)!!! Ce zici, ma poti ajuta sa rezolv problemele astea? {mai putin partea cu tricoul, la aia nu ai voie sa asisti}..... :ban:
Mariustom
Măi omule, Alex, de tine e vorba biggrin.gif , iar ai amintit de tricou? Iar o să aibe coșmaruri fanaticul blink.gif . Iar o să șteargă posturi (mesaje) de nervi că-i prea departe laugh.gif !

Acum, ca să fiu aproape On topic: Andrey75353, chiar dacă ai o părere diferită de cei de aici, nu era cazul să postezi aici, eventual un alt topic dacă deschideai în care puneai în discuție "discernământul" unor fanatici vis-a-vis de F1, aveai mai multe șanse.
Aici nu, că moderator e unul nervos rău, care atunci când vede/aude/citește ceva contra F1, "mușcă" tot biggrin.gif . Și dacă-i place ceva, vrea tot: vezi "tricoul"; apropourile la Oana; atacurile la Alex-F1 și a3des, etc.

Pfuai, parcă văd că nu va rămâne mult timp la vedere acest mesaj laugh.gif tongue.gif :ban:

Auziți, dar poze nu mai puneți, că și eu maaaaiii vreeeeeeaaaaauuuuuuu !!!
Alex-F1
Da, da...poze, poze....mai vrem poze....mai Marius, io cand am vazut aici ca ultimul mesaj e de la tine, am intrat intr-un suflet, crezand ca ai pus si tu ceva poze de la vreo cursa si cand-colo...doar vorbarie goala.... :argue: Scrie si tu "F1" cu spray verde fluorescent pe capota Focusului, fa-i o poza si pune-o aici....asta asa, ca sa nu vii si tu aici cu mana goala beer.gif
Oana
pai mai Alex, eu sunt sigura ca tu mai ai poze, dar cred ca iti place sa ne tii in suspans...ca sa nu mai spun de surpriza aia cu care ne-ai amenintat...eu inteleg ca vrei sa vezi si tu si alte poze decat ale tale, dar daca f1anatic se lasa greu...
sincera sa fiu eu am descarcat pozele pe care le-am facut cu ce mai aveam prin casa legat de F1, dar la cat de frumoase sunt pozele de la curse, nu am vrut sa le poluez cu ale mele...
Of topic: astazi mi-am facut programare la psiholog si psihiatru...poate reuseste vreunul dintre ei sa-mi bage mintile in cap, ca nu se mai poate asa ceva :bash: ...am ajuns la concluzia ca pana si facultatea am facut-o degeaba, ca nu m-a maturizat deloc, daca ma gandesc ca inca mai dau bani pe jucarii (masinutze)...
Alex-F1
Bine Oana, uite pt. ca ma rogi tu asa de frumos, voi mai pune cateva poze, ca sa iti treaca de tot supararea pe mine....dar sa stii ca pozele sunt cam ca ale fanaticului, facute cam din acelasi loc, difera doar culoarea masinii pe care am surprins-o in poza....desi m-am plimbat io cat am putut in stanga si-n dreapta tribunelor in care am stat in fiecare an, ca sa mai schimb unghiul pozelor, dar cam tot pe-acolo sunt toate.....totusi sunt 2 ani diferiti, deci 2 locuri diferite....si toate sunt cam miscate (neclare), fiindca viteza era mult prea mare....desi io am setat aparatul pt. poze in miscare, dar nici chiar miscare de peste 200 km/h....
Dar mai pune si tu poze de la tine, nu ne lua cu poluarea si alte dume de astea.....atata vreme cat e legat de F1 e perfect on topic....astept(am)....

P.S.: daca te vindeci, sa-mi dai si mie si fanaticului adresa doctorului, ca mergem si noi iute si degraba la el....
Mariustom
Ha Ha Ha, Alex, ce n-am reușit eu a reușit Oana. Bravo ție, Oana, i-ai pus în mișcare sentimentele lui Alex, și așa nu le prea folosește, prea e "insensibil" biggrin.gif
Dar ai grijă, Oana, că F1anaticul stă la pândă, vrea să aibă ultimul cuvânt (As din mânecă), nu că n-ar fi tipic lui tongue.gif
Și Oana, când ai fost Off topic, te-ai referit la o persoană anume, nu-i așa?
Că eu nu știu de cine e vorba whistling.gif
QUOTE(Alex-F1)
si cand-colo...doar vorbarie goala....

Cine vorbește. Bagă pozele și taci !!!

Auzi la el, vrea să se vindece. Doar dacă mergi la Mudava, prietenii știu de ce ... !!!
Și atenție, era vorba de 2 doctori diferiți, nu unul !!!

VREEEEM POOOOOOOOZEEEEEE !!!!
Alex-F1
Auzi 'nea MariusTomsiJerry....zi-mi si mie totusi care-i legatura dintre tine si F1? Ca vad ca te tot bagi in seama pe-aici, dar numa cu off-topic-uri de 3 lei vii, nimic concret despre F1!!! Macar cursele la Tv. (cand sunt duminica la amiaza) le urmaresti sau le asculti la radio? Ii dai de lucru iara la bro, sa stearga dupa tine toate mesajele off-topic....sau cumva vrei sa faci si tu acolo sa atarne greu numarul de mesaje??? Mai abtine-te si tu, ca ai o gramada de off-topic-uri si nu m-as mira sa te trezesti intr-o buna zi cu o felicitare de la stapanire.... :bash: biggrin.gif {sa nu sari in sus acuma iara, te rog io mult} :wave:
Mariustom
Dacă tot m-ai provocat Alex, hai să vedem cine e mai Off topic ?!!
Pe această pagină tu ai 5 mesaje, toate off topic, fără poze, iar eu am, cu acesta, 3 mesaje, tot off topic.
Așa că cine are " o grămadă de Off topicuri" și postează "ca sa atarne greu numarul de mesaje??? "

Și, așa cum am cerut și în celelalte mesaje,
VREEEEM POOOOOOOOZEEEEEE !!!!

PS: Și, atenție, eu nu ți-am pocit nick-ul. Este o dovadă de ... mai bine mă abțin :evil:

Acesta a fost ultimul mesaj pe acest topic, că văd că degeaba tot cer POZE !!!

Cu aceeași stimă pentru cei ce au o "obsesie" civilizată,
Marius arigato.gif și :wave:
f1anatic
...
Cu un buton misterios
Se curata tot threadul
...

Mariustom; vad ca tu tot inciti spiritele aici...da poze tot nu pui. Poate primesti o felicitare in casuta de mesaje...

Vad ca s-a mentionat tricoiul din nou. Da chiar nu poate nimeni sa se icupe de problema asta ? Eventual Oana, sa puna o poza cu un tricou ?
schumiallexx
aici e un link catre un site care are muulte, poze si videos cu schumi.
nu e forum, nici macar interfata grafica nu are eok?

http://marvin.kset.org/~sepa/f1/schumacher/
f1anatic
QUOTE(schumiallexx)
aici e un link catre un site care are muulte, poze si videos cu schumi.
nu e forum, nici macar interfata grafica nu are eok?

http://marvin.kset.org/~sepa/f1/schumacher/


Pai Alexx, ce parere ai...ai e vorba de pozele si video si alte altceva ale NOASTRE nu ale altora. Asa ca o droaie de poze aiurea pe web gaseste oricine...ideea este ca acest topic trebuie sa reflecte experientele NOASTRE cu Formula Unu: nu ale altora.
Alex-F1
Na acuma daca am promis, hai sa va mai arate tata niste poze biggrin.gif ...incepem cu sezonul 2001, poze facute din tribuna Bronz...aici fanii Ferrari & Schumi pe marginea circuitului.... blink.gif
Alex-F1
....si acum masini si iar masini....Arrows....
Alex-F1
....Jaguar....
Alex-F1
....Williams....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.