Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intilnirea posesorilor de Toyota
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3
Toyxen
La 2 zile cu stat noaptea si alea alea ma bag si eu. Propun si locatie: Moeciu. Da in 15 nu ajung nici cu slujbe. Si ii si Duminica, asa ca m-ar cam enerva sa vin sa stau cu voi 2 ore si dupa ai sa ma intorc in TM.

Si inca ceva. daca tot o sa o facem la nivel national, poate ca aducem si pe careva de la Toyota Ro sa le aratam ce inseamna masinile pt noi! Am putea sa le cerem sa ne tina si o prezentare despre cum vad ei viitorul apropiat din punctul lor de vedere, ce au de gand sa mai faca, sa imbunatateasca etc. N-au decat sa aduca si presa dupa ei, pt ei ar insemna advertising la maxim.

Hellloooo! Sa ma trezeasca cineva din visare!!!! :bash:
guerilla
nu e cazul sa visezi blush.gif
de asta am spus ca nu e cazul sa facem Intalnirea Anuala acum smile.gif mai aveti rabdare. ca se face. la nivelul la care sa merite deranjul de a bate si 700km ca sa vii la intalnire. dar nu se poate peste noapte, ca nu e firma lu mama :angel:
mai multe cand voi avea totul pe hartie. aveti rabdare, ca asa cum am asteptat atata timp, mai putem rabda un pic.
totul e sa stim cati ar veni la intalnire. asta e tot ce am cerut.
avem prezenta facuta cu userii toyota pe forum, sa vedem cati sunt amatori de intalnire. saptamana viitoare va pleca un mail catre toti.
chipintaci.
Toyxen
hmm.. am mirosit eu ca se coace cevaaaa...guerilla, let me know daca ai nevoie de ceva help. ma bag ca ma atrage ideea si poate reusesc si eu sa helpui cumva.
Legionaru'
Cum spunea si querilla intalnirea anuala/ tara ramane sa o stabilim mai tarziu pentru ca presupune o organizare minutioasa.
Pe 15.10.2006 ne intalnim la Pitesti cei din zona Olteniei/Munteniei care putem veni!
_Constantin_
Daca aveti nevoie noi ii aducem pe dealeri de la craiova legati in portbagaj, sa ne dea informatii. Deocamdata, duminica vine careva din BUC?
romb
mergem baieti , cum sa nu mergem , a ramasa pe duminica , ora o stabilim noi zilele astea .
DAN
Sper sa devin si eu posesor de toyota incepand de week-endul asta... biggrin.gif Ma primiti si pe mine la intalnirea voastra.. blush.gif biggrin.gif :angel:
Legionaru'
Sigur!Sigur!
Tinand cont de colaborarea f.buna de pe forum nu te putem refuza! biggrin.gif
Poate ne spui de ce ai plecat de la Toyota! :angel:
DAN
Nu vreau sa scriu chiar pe forum.. biggrin.gif Guerilla stie de ce...
guerilla
QUOTE(DAN)
Sper sa devin si eu posesor de toyota incepand de week-endul asta... biggrin.gif Ma primiti si pe mine la intalnirea voastra.. blush.gif biggrin.gif :angel:


ce surpriza placuta biggrin.gif bineinteles ca esti primit daca ai curajul sa stai in fata asaltului de intrebari ce vor veni
beer.gif beer.gif
DAN
Nu imi trebuie curaj... biggrin.gif .Chiar imi va face placere.. blush.gif
Bogdan67993
Stimati tavarasci si virtualo-pretini,

Va anunt cu stima in suflet si par ridicat pe ceafa ca n-am inteles o iota din ditamai huiduma de topic. Conform indicatiilor pretioase asimilate pina acum, ar trebui sa ma prezint in citeva locuri, la date diferite. Cum nu stapinesc deocamdata diviziunea celularo-temporala, sugestia mea ar fi, teoretic, sa-i tragem dracului un poll si vedem cum ies voturile. Ma rog, mai ajustam dupa aia (stiti voi, poporu' voteaza cu cine vrea, din urna iese cine trebuie biggrin.gif).
Ce ziceti?
_Constantin_
Trebuia sa reiasa 2 idei si anume:
1. duminica la pitesti vine cine vrea si poate. Ora o comunicam maine sau vineri.
2. o intalnire nationala cu organizare desvarsita se pune la cale si nu s-a stabilit inca.
Bogdan67993
Ok, ma declar multumit si ma intorc in scorbura sa rontai seminte. ninja.gif
laur6
la " aglomeratia" generala contati si pe mine. chit ce trebuie sa-mi dau demisia pt asta biggrin.gif . o singura rugaminte am: sa fie de doua zile macar, pt ca noaptea e un sfesnic bun beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif
_Constantin_
florin si romb, baieti imi pare rau dar eu nu mai pot veni. Trebuie sa plece tata pana la severin si de venit cu matizu nu se pune problema. Zic sa o lasam pe alta data, daca nu-i cu suparare.
Alexandru83741
salutare,
dupa cum am banuit s-au mai umplut doua pagini si inca nu se stie nimic de nici o intalnire(sau aproape nimic ), ori nu am inteles eu.
pe scurt sambata si duminica sunt la Rm. Valcea pentru o transmisie de handbal asa ca daca este duminica mai pe la pranz eu pot veni la pitesti, dar sper sa nu fac drumul degeaba :bash: asa ca astept informatii (locul de intalnire , ora, si detalii cum ajung la locul cu pricina) biggrin.gif
Legionaru'
QUOTE(_Constantin_)
florin si romb, baieti imi pare rau dar eu nu mai pot veni. Trebuie sa plece tata pana la severin si de venit cu matizu nu se pune problema. Zic sa o lasam pe alta data, daca nu-i cu suparare.



Pai nu mergi cu mine cu masina? blush.gif

Hai mai baieti ca si vremea tine cu noi! :wave:
S O R I N
Sfat prietenesc pt Dragos si Constantin.NU VA URCATI CU FLORIN IN

MASINA O SA VA BLESTEMATI ZILELE.Mai bine cu rata ,autobuzul sau mai

stiu eu ce decat cu el la volan.Eu o singura data am fost cu el si mi

ajunge. blush.gif

Acum lasand gluma ,hotarati va si voi (Costica daca nu vii ma supar rau)

pt ora ,poate cine stie mai vine cineva si sa stie ,cand ce si cum...
romb
hai mai costica , astea sa fie problemele , poti sa mergi si cu mine si cu florin , dupa cum ai chef si cum te risti biggrin.gif biggrin.gif .

ca prea de mult timp planuim iesirea ca sa mai apara probleme si vad ca se anunta si alti colegi de forum , eu zic ca deja Sorin ar trebui sa stabileasca o ora la care ne asteapta ...
S O R I N
Baieti comunicati mi ce ora va convine .Pt mine nu este problema avand

in vedere ca este duminica. :wave:
Legionaru'
Propun ora 13! blush.gif
_Constantin_
Florine nu mai bine 12? biggrin.gif ca sa putem sta mai mult putin. Eu trebuie sa ma introrc pana pe la 5 si nu as vrea sa nu ave timp. biggrin.gif Ce ziceti e bine>?
Legionaru'
Costache, ramane 13!
Avem timp de toate. Spui ca esti plecat cu mine si asta reprezinta o garantie sigura! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
_Constantin_
Vere lasati-ma ca jur ca o bat, ma dispera de 2 zile: cat stai? cand te intorci? ce faceti acolo? cu mine de ce nu stai? unde te duci? de ce? Daca si maine ma mai streseaza asa s-ar putea duminica sa ma vedeti la stirile de la ora 5. Doamne ce fiinte stresante. Eu o intreb pe ea de ce sta 3 ore sa se epileze? blink.gif Nu, accept termenul ca unul normal si imi vad de treaba.
Legionaru'
Maine la ora 10:50 "delegatia" de Craiova se intalneste la OMV pe Calea Bucuresti pentru "simpozionul" de la Pitesti! biggrin.gif
S O R I N
Va astept. blush.gif

Florinele mergi usor.... :wave:
_Constantin_
O sa mearga ca nu are incotro. Eu vin cu el in masina si sunt avizat de stilul sau de condus mai "agresiv".
S O R I N
Prima poza de la intalnire. blush.gif
S O R I N
A doua....
S O R I N
A 3 -a .

De la stanga la dreapta:Romb (Dragos) Citroen C 4,Legionarul (Florin)

Avensis ,Constantin si eu ( Sorin) Suzuki Grand Vitara.
S O R I N
Una mai de aproape.

Constantin (primul din stanga),Florin ,eu si Romb.
S O R I N
Aceeasi ordine, dar mai pregatiti pt poza.... biggrin.gif
S O R I N
Constantin langa masina mea....
S O R I N
Eu si Florin ...... :angel:
S O R I N
La masa.....
S O R I N
Romb (stanga) ,Florin (mijloc) si eu (dreapta)....

Schimbasem locatia.... biggrin.gif
S O R I N
Cam astea sunt cele mai reprezentative de la cea de a doua intalnire a

noastra.Sa speram ca vor mai urma si altele...

Baieti ,daca mai aveti poze bagati si voi daca vreti.
MotorHead
Frumoase pozele, frumosi ba'etii smile.gif

Cum ati petrecut, ati stat pana azi (luni) sau doar cateva ore duminica? Cum a fost drumul cu Florin?
vio
dar totushi nu cam putine Toyote? blink.gif
_Constantin_
vio, daca venea si capitala poate ar mai fi fost.

Dupa cum se vede in poze farfuria cea mai mare era a mea dar am schimbat locul pt poze. Drumul cu florin a fost foarte bun si cu romb la fel, au mers amandoi linistit si ne-am intors duminica seara cu bine. O mentiune... frate m-am indragostit de masina lui Romb, imi place la nebunie si cum a zis si sorin: de acum incolo vreau renault ca imi place ... aia o sa iau ca de stricat se strica toate.

Inca 3 poze reprezentative... de data asta tema este : lumini si umbre....
_Constantin_
si Romb,.
_Constantin_
si una mai "artistica"
Stefan40968
Foarte tare......ma refer la poze....ce ma oftic ca nu am participat si eu :evil: de acu incolo am jurat ca intru in fiecare seara sa verific ca , cu toate ca am bifat la optiuni sa mi se dea pe mail cand scrie cineva in forum....oha...si am ramas cu buza umflata...bleah
guerilla
mie mi-a fost peste mana sa ajung, asa cum dealtfel v-am si anuntat sad.gif
poate ne vedem noi, toyotistii din bucuresti. pareri?

bravo celor din craiova si pitesti, aveti cate o bere de la mine beer.gif
Stefan40968
Da ar fi o idee buna sa ne vedem cei din buc, pentru inceput.Hai cine da niste idei locuri de intalnire...etc?
Vlad75531
ar fi frumos. E simplu la polivalenta sus in spate. Pe vremuri cand aaveam cielo ma ne vedeam acolo joia. ACum ca am Vw si Toyota mai ajung acolo cu VW. biggrin.gif
so... cand?
guerilla
asta nu e o problema. ne putem intalni si intr-o intersectie in orele de varf, ca tot stam degeaba acolo laugh.gif

serios, daca vreti sa ne vedem, hai intr-o seara. gasim noi un bar cu parcare.
Stefan40968
ok un Irish pub ceva ar fi dragut....e doar o idee bineinteles(dar la irish pub putem vedea si meciurile de fotbal:D).Io ma bag guerilla in ce seara si unde?
guerilla
pai la irishu de pe titulescu nu avem loc de parcare.
saptamana viitoare, de luni pana joi. choose.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.